Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KSIEZYCOWYROGALIK

Gdzie poznaliscie swojego meza/chlopaka za granica?

Polecane posty

Gość czarodziejska roszczka
a ja sie wlasnie zalamalam bo sie dowiedzialam, ze chlopak, ktory mi sie strasznie podobal od jakiegos czasu u mnie w pracy jest zareczony :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi888
Prezes, nie rozumiem, co ty robisz na tym watku>? Przeciez jestes osoba samotna, nie masz dziewczyny i zadna cie nie chce. Az tak bardzo zazdroscisz ludziom szczesliwym, co juz slub wzieli, ze komentujesz kazdy post? Az tak bardzo ci zal dupe sciska? Naprawde, wspolczuje tobie. Jestes zgorzkniala, samotna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi888
Nie mam pomyslow na inny nick, dlatego wymyslilam na miejscu taki jak Naomi. Lepszy niz twoj. No zgaduj, zgadula, chlopczyku, jakiej narodowosci jest moj maz? Snuj, knuj, nie wiem, moze spac po nocach nie bedziesz i bedziesz sie trudzil i myslal, skad moj maz jest, jaki kolor skory, czy czarny, bialy, brazowy, zolty, a moze zielony? Czy to Polak, Anglik, a moze jeszcze jakis inny? Widze, ze zazdrosc przez ciebie przemawia, bo ty niestety nie mozesz sie pochwalic zadnym zwiazkiem. Nie dziwie sie. Gdybym byla singielka, tez bym cie nie chciala! :) Poza tym nie intersuja mnie dzieciaki :) A skoro nie masz nic ciekawego w tym temacie do powiedzenia, to po co w ogole sie wypowiadasz? Przeciez temat watku brzmi: Gdzie poznaliscie wasza druga polowke za granica? Wiec sam widzisz, ze nic tu po tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś żałosny swoje flustrację o to że mieszkasz w Polsce i masz zero wylewasz na kobiecym forum i to jest żałosne. Śmiejesz się z innych ale żałosny jest obraz faceta który musi mieć wielkie nic i zostaje mu forum dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _elifka_
Prezes chcę wszystkich pouczać, a jak przychodzi rozmowa na jego temat, to szybko zmyka :D :D :D Jest jedna drażliwa kwestia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica rogata**
E tam, prezes nie zwinal sie, poszedl sobie konia zwalic,bo co innego pozostaje samotnikowi? heheheheh ale beka z tego nieudacznika zyciowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _elifka_
Z takim złomem to wstyd się pokazać, ale pewnie nie stać go na inny :D Mało zaradni faceci nie są dobrymi partnerami, dlatego można ich zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa ;) cale szczescie jestem anonimowy, nie wiecie jak wygladam, jak sie nazywam wiec ogolnie to daremne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca Prezesa
Słuchajcie, wiadomo że Prezes się z was śmieje że musieliscie się ukrywać w pracy, bo sam pewnie tylko na budowie pracował a tam wiadomo same typki jego pokroju. Żadnej kobiety. Nawet jak coś pomiędzy nimi zaiskrzyło to wiadomo że nie musieli się ukrywać :D budowlancy to niewyzyte małpy. tak więc zrozumcie prezesa, naszego kafe przegranca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cioty prezesika
ha prezes nie jestes do konca taki anonimowy, krazyly tu kiedys twoje foty przy starym rzeczhu w lesie oraz jakies lokcie i kolana w trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeri peri cola
Prezes boi się pokazać głowę...a może nawet jej nie ma. Nie zdziwilabym się, pisze jak debil bez mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes to żałosny mały człowieczek, którego świat kończy się w postaci komentarzy na damskim forum żałosne. Nie ma to jak mieć flustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampirewoman222
ten brudas znowu ma jakiś problem 💤 prezes a FUJ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmhmmmhm
A mnie sie wydaje, ze prezes jest pedałkiem. Samo to jego foto mowi o tym, byczek bez glowy, cialko pokazuje i na babskim forum sie udziela. Gej zaloze sie o to. Swoje frustracje przelewa tu, bo pedalki nie maja lekkiego zycia, przyszedl sie na innych powyzywac , bo normalnie to po nim jezdza, w przenosni i doslownie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very little helps111
powracajac do tematu to ja mojego meza poznalam jak remontowal dom u mojej znajomej, najlepsze bylo to ze pierwszy raz mnie widzial w pizamie bo mialysmy pizama party a tu nagle z rana wchodza robotnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaow
cytat : "dzieki za mile slowa cale szczescie jestem anonimowy, nie wiecie jak wygladam" No wklejales tutaj kiedys zdjecie swojego mercedesa, ekhm ekhm, przepraszam, golfa. No i slynne fotki lokcia czy kolana. Musisz byc niezlym pasztetem :) A patrzac na twoja aktulna fotke, stwierdzam, ze jestes ciota. Pozycja, ktora przyjales, ta raczka, te nozki w kupie, no totalna ciota. Byles molestowany w dziecinstwie? :) "jak sie nazywam" Wiesz, ale mnie to zupelnie nie interesuje, jak ty sie nazywasz. Mozesz byc nawet Gienek Smierdzacoskarpetkowski badz Mieciu Małokutasowki. Twoja persona tutaj kazdemu zwisa i powiewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second round
Też mi ta pozycja na zdjęciu podadla tylko nie chcialam nic mówić :D nie mam nic do gejów ale gejów którzy pod przykrywka wyzywaja innych gejów trzeba tepic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second round
Very little helps- twoja historia jest ciekawa :) Ja swojego poznałam na przystanku :D widzę że to wcale nie takie rzadkie. No więc poznałam go na przystanku, a potem okazało się że razem pracujemy. Czyli taki mix najbardziej tu popularnych historii hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitaaah
No to lub, widocznie nie każdy lubi chamow i prostakow. :) Ja też wolę ludzi mojego pokroju - kulturalnych i z wiedzą o świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREKTOR33
a czemu mi sie zdjecie prezesa nie otwiera???? ja mysle ze zona i prezes by stanowili dobra pare buhahaha z takim kolesiem jak prezes to kazda inteligentna kobiet aby sie zanudzila po 15 minutahc rozmowy, przeciez ten cienias nie ma nic do powiedzenia orpocz tych samych bredni, ktore tutaj klepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaow
zdesperowana, smieszna jestes :) Wiesz,zawsze mozecie razem z tym niewyzytym dzieciakiem otworzyc klub wzajemnej adoracji. poziom iteligencji miedzy wami jest na takim samym poziomie, mysle ze sie dogadacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREKTOR33
zona nie oburzaj sie odrazu, powiedz za co ty lubisz tego durnia prezesa? czym taka osoba ci moze zaimponowac? tylko nie pisze ze go lubisz bo ci nic nie zrobic zlego nie zaprzeczysz chyba ze nalezy on do osob prostych, malo inteligentnych i brakuje mu manier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREKTOR33
zona nie oburzaj sie odrazu, powiedz za co ty lubisz tego durnia prezesa? czym taka osoba ci moze zaimponowac? tylko nie pisze ze go lubisz bo ci nic nie zrobic zlego nie zaprzeczysz chyba ze nalezy on do osob prostych, malo inteligentnych i brakuje mu manier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitaaah
no to teraz na mnie.. zapraszam wyzej wspomnianych ludzi "inteligentnych" i "kulturalnych" do "dyplomatycznej" doj**ki Tak? Wiesz ja nie przeklinam, wypowiadam się na tym forum kulturalnie, ale i tak ten prostak wertyp atakuje mnie za nic. i wszystkich innych. Dziwisz sie ze nikt go nie lubi? Co świadczy to o nim? A co o tobie? Że publicznie przyznajesz że lubisz tą osobę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×