Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KSIEZYCOWYROGALIK

Gdzie poznaliscie swojego meza/chlopaka za granica?

Polecane posty

Gość szkodamislow
"wrrrrrrrrr - wypie**alaj mendo." - no tak prezes wogole nie przeklina tylko kulturalnie wyraza swoje zdanie buhahahah a widze ze calkiem ciekawy temat znowu zamienil sie w kolko wzajemnej adoracji prezes zona i agnieszka .... Zona jesli tu uwazasz prezesa za kogos na poziomie to tylko swiadczy o tobie,,,jak ja bym z takim kolesiem poszla na randke to bym go wykopala po 15 minutach! ograniczone horyzonty myslowe, rasizm i nienawisc....prezes jakie ty masz zainteresowania poza pierniczeniem na forum? i odpowiedz nam wszystkim na to wazne pytanie DLACZEGO nie masz dziewczyny skoro jestes taki super fajny chlopak????? dlaczego spedzasz wolne wieczory na babskim forum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje standardy, ty byś wyrzuciła takiego chłopaka a inne by się cieszyły że mają chociaż.takiego. ludzie są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
prezesiku, ja nie wyzywam ludzi na forum, nie ublizam komus kto jest w mieszanych zwiazkach. Ty pojawiasz sie na niemalze KAZDYM watku, a juz szczegolnie tych dotyczacych zwiazkow partnerskich? Az tak bardzo jest ci przykro z tego powodu, ze jestes samotny i nie masz powodzenia? Proponuje zatem porzadna rozmowe z terapeuta, byc moze seksuologiem, ktory rozwiaze twoje problemy emocjonalno-psychiczne. Niestety, wszelkie patologie wykazuja wlasnie takie cechy, ktore posiadasz ty, drogi prezesiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zaslaniam edukacja,wlasciwie nie rozumiem co edukacja ma do czegokolwiek zwiazanego z tym tematem albo chociazby tematem prezesa.. ale niejednokrotnie slyszalam jako to jestem podobno wiesniara czy tam dziewczyna malomiasteczkwa bez wyksztalcenia, co mnie smieszy bo nie rozumiem komu chcecie ublizac? czyzby ludzie z malych miasteczek byli jacys gorsi?:) jestem wulgarna i sie tego nie wypieram, potrafie siarczyscie przeklnac, taka moja cecha i tyle. pozytywna to ona nie jest ale czemu niby mam sie zachowywac jak poziom dyskusji jest jaki widac. a i czemu widzicie drzage w oku kogos a belki w swoim? tak naprawde to wszyscy jestesmy siebie warci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodamislow
droga agnieszko zeby zaspokoic twoja ciekawosc to Ci powiem ze jestem w pracy! nie, nie spedzam wolnego piatkowego wieczory na kafeteri, ale jak jestem w pracy to inna sprawa dla zabicia czasu, ale z prezesem jest chyba inna sprawa....on tutaj jest caly czas, na jkei watek nie wejde to widze wypowiedzi prezesa prawie z calego dnia...czlowiek chyba nie ma zycia osobistego wcale, a co do jego kultury slowa to w swoim poprzednim poscie znowu udowodnil na co go stac hahahha no ale jak nadal wam imponuje taki facet to powodzenia..potem sie slyszy w metrze jak taka para "na poiomie2 klnie jak szewc i obrzuca sie wyzwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosnij chlopcze
prezes wertyp,widac ze prawda cie w oczy kole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahah
Ale jakie kolko wzajemnej adoracji???? Przeciez to jest logiczne i proste jak drut hehe. Jest sobie taki mlody gnojek, prezes wertyp, zyciowy nieudacznik i fajtlapa, nieszczesliwy cwok ktoremu nic w zyciu nie wychodzi. postanowil wiec ublizac kobietom na kobiecym forum, o tak dla rozrywki, bo nic innego poza netem nie moze robic, nie ma dziewczyny, nie ma przyjaciol... Ubliza wszystkim, oprocz Zdesperowanej Domowej Zony, bo ona z kolei zyje na kocia lape z angolem, ktory jej zrobil dziecko,ale do slubu sie nie spieszy. A jako ze prezes tez chcialby miec Angielke za dziewczyne (co sam kiedys pisal), wiec ta zdesperowana mu w pewnym stopniu imponuje. A zdesperowana sie cieszy, ze on jej nie wyzywa, bo na innych watkach kraza jej fotki z fakolcem, az wstyd miec taka matke :( Zona wiec stoi po stronie prezesa, bo nie chce zeby ja ktos wyzywal. szuka wirtualnego wsparcia i podniesienia wlasnej samooceny. Do tego dziwnego duetu dochodzi jakas gowniara zwana Agnieszka, ktora nie ma zbytnio gadanego, obronic sie slownie tez nie umie, ale za to pieniadze w supermarkecie liczy jak 1 moneta, 2 monety, 3 monety... Agnieszka wiec jest slaba, w gadce i w psychice, woli z dwojga zlego woli przylaczyc sie do duetu prostackiego prezesa wertypa i zdesperowanej domowej zony. Przepraszam, konkubiny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodamislow
po tak zagorzalej obronie mysle ze prezes odda swoja cnote zdz, jestescie dla siebei stworzeni! widze was jako niesamowita para! kafeteryjny fotomaniak zeta powinien przygotowac wam jakas wspolna focie! inne laski maja foty z jakimis pakolami i ciapakami a wy dwa biale polskie golabeczki gruchajace...zeta by sie zesral ze szczescia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodamislow
a czy ta agnieszka to ta sama dziewczyna, ktora wozkiem widlowym jezdzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana - masz racje zobacz ile oni o nas wiedza gdzies tam kiedys w jakims temacie napisalam ze nie licze ze 1funt to 5zl tylko licze to jako monety ile ja musze monet wydac zeby cos kupic i zobacz ze pamieta! :D wasze zycie musi byc naprawde ubogie skoro tak przejmujecie sie co kto pisze na forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodamislow
nie, poprostu chcialam sie upewnic ze to Ty, bo kiedys czytalam twoje wypowiedzi i wydawalas sie calkiem do rzeczy...wiec sie dziwiwe ze stoisz po stronei takiego oszoloma jakim jest wertyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahah
Agnieszko, 1 moneta, 2 monety, 3 monety, 4 monety.... a teraz idz juz spac bo jeszcze kogos zabijesz na tym wozku widlowym :D Zdesperowana,ty sie bierz za prezesa,moze on w koncu sie z toba ozeni. i bedziecie mieli fajne auto, Golfa :) no i jego 16cm penisek... mowie ci bierz sie za niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahah
do szkodamislow- Agnieszka stoi po stronie prezesa,bo sie boi po prostu.nie chce byc zmieszana z gownem,bo obronic sie nie potrafi,wiec zalizuje jak tylko moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×