Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lg 200112211

jak przetwać

Polecane posty

Gość AsiaAsiaAsiaAsia
Nie nic nie zrobiłam. Nie będę poruszać tematu "Nas", bo żadnej nadzieji nie mam. Jestem zrezygnowana. Dziwnie jest być blisko osoby, którą się kocha, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Asia ty jestes zbyt dumna!! Weź show swój honor i porozmawiaj z nim, pogadajcie no bo chyba takie mieszkanie nie ma sensu. czemu nie zawalczysz, nie rpzumiem cie, masz n tacy wszystko podane a ty nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Asia show ta dume do kieszeni, naprawde, odezwij sie do niego, porozmawiajcie wreszcie, wyjsnijcie sobie wszystko. jak ty sobie wyobrażasz dalej takie mieszkanie... Nie rozumiem cie, uniosłaś sie honorom i tak trwasz tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Asia ! Lg ma racje ! Kochasz go tak ? No to rób wszystko żeby być z nim ! On sam nic nie zrobi, oboje musicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Asia do tego ty zawiniłaś jak pisałaś, wiec ciebie nie rozumiem, doradzasz nam co mamy robić, czy walczyc czy nie, a sama psujesz sobie życie, nie walczysz o swoją miłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lg może faktycznie powinnaś z nim porozmawiać. Niestety wydaje mi się, że to będzie już Wasza ostatnia rozmowa... ale wtedy nie będziesz się łudziła i łatwiej Ci będzie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Moja wgl nie walczyła :( ona zawiniła = moja wina i ja miałem ją przepraszać ! Przyjść z kwiatami i jeszcze dostać w twarz gratis :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
kochaj siebie tak uważasz że to bedzie nasz ostatnia rozmowa? dlaczego? może ty mi przejrzysz na oczy:( to nie wiem czy jest sens rozmawiać, jak mam przechodzić jeszcze raz przez to... nam brakuje szczerej rozmowy, ja nie wiem czego on oczekuje, co czuje, jakie ma obawy nie wiem, wiadomo zycie z nami nie jest łatwe i trudne do zaaceptowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Allan bo ona nie widziała swojej winy, manipulowała toba, chciała bys ty ja prosił i sie płaszczyc przed nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ja pierdziele :o masakrycznie się czuje, nawet nie ma do kogo gęby otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
ja jestem, mów wszystko bedzie Ci lżej, mozesz nawet bluzgac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Nosz kurwa :( ja myślałem że będzie ok jak będę o nią dbał i szanował ! Tak bardzo ją kochałem ! Tak KOCHAŁEM bo już nie mogę jej po tym wszystkim kochać ! Poniżałem się milion razy przed nią, mówiłem że kocham a ona śmiała mi sie w twarz rozumiecie !!!!!????? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Dla niej rzuciłem przyjaźnie, ba nawet moją wymarzoną Akadenię Marynarki Wojennej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
i wlasnie dlatego tak Cie potraktowała - bo wiedziała ze moze bo jestes gotow na wszystko. Niech teraz i ona pocierpi bo Ty sobie wiecej na to nie pozwolisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Nie pozwole już nikomu się tak zranić !!!!!!!!!!! :(:(:( teraz siedzę sam w domu :o nie mam do kogo iść ani nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
ja tez siedze sama:-( nalej sobie winka albo otworz piwko, jesli palisz to zapal wlacz dobra muze przygotuj sobie kapiel z pianą:-) zapal w wannie jesli palisz, potrenuj Trening Schultza - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Nie pije ani nie pale :o do picia mam szczególny uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
ja wlasnie pije winko i jem pesto z bazylia czosnkiem i oliwka, niedawno bylam biegac - troche pomoglo a propos do kapieli dobra jest sól iwonicka ktora dziala jak masaz - dostaniew w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
wiem ze zadne slowa nie trafiaja naprawde do mnie takze nie trafiaja bo tez sie nie moge pozbierac ale przynajmniej sie nie odzywam i moralnie mi lepiej i nie placze nie snuje sie z kata w kat - polecam, bedziesz z siebie dumny. To jest jak nałóg - trzeba to rzucic bo szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
to jest jak nałóg - trzeba rzucic bo szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Powiem Ci że jak się nie odzywam 3 dzień jest mi lepiej paradoksalnie, ale i tak boli :o wiem jednak że bardziej by bolało jakbym np teraz z nią pisał, czy rozmawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
no widzisz - tak to dziala - bo czujesz ze jestes górą. Wyciagaj z tego lekcje - bedzie coraz lepiej - przysiegam, uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Wiem :) Wierze :P Ale kurde jak ja bym się chciał do kogoś przytulić ehh :o może to mało męskie ale tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
to ludzkie a nie malo meskie mezczyzni to odczuwaja ale o tym nie mowia bo mowienie o tym moze sie wydawac malo meskie. Ja tez bym chciala sie do kogos przytulic albo spedzic z kims romantyczna i namietna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Och ja też o takiej namiętnej nocy marzę :) Takiej pełnej czułości, pieszczot, delikatności itd :) Ty mieszkasz sama, że spędzasz wieczór samotnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
mąż wyjechał na sympozjum naukowe na kilka dni. Nie układa nam sie ostatnio...chodzi wlasnie m.in. o ten cholerny seks ze nam spowszednial i ze nie ma namietnosci i zaangazowania tylko na odwal sie i doszlo do tego ze wcale tego nie robimy i ciesze sie jak mam okres bo wtedy nie bede musiala tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Hmmm to nieciekawie :( może trochę poeksperymentujecie :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
Forever - ile ja juz sie nagadalam ze chcialabym to i tamto i on za kazdym razem mowil ze to zmieni i nic sie nie zmienialo - to nas oddala od siebie. Ja jestem taka zboczony zywiolowa i on tez taki kiedys byl a od kiedy jestesmy malzenstwem to wszystko oklapło procz jego penisa ale inwencja tworcza na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ja bym tak nie mógł :( spaliłbym się ze wstydu jak bym nie mógł zaspokoić ukochanej :p Nadajesz się dla mnie kochana :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×