Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lg 200112211

jak przetwać

Polecane posty

Gość lg 200112211
Allan a co ja mam powiedziec... tacy sa faceci, mysla nie tym co trzeba, i zapewne ty też sie z takim tekstem spotkałes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Lg, oczywiście że się spotkałem :o Mnie to tak wnerwia :/ absolutny brak szacunku do kobiet :o jakaś masakra, ja bym tak nigdy nie pomyślał ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Lg, oczywiście że się spotkałem :o Mnie to tak wnerwia :/ absolutny brak szacunku do kobiet :o jakaś masakra, ja bym tak nigdy nie pomyślał ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
No włąsnie, ciebie wnerwia bo myslisz inaczej ale takich facetów jest mało, bardzo mało. A ja sie muszę z tym spotykac cały czas, nikt mi tego nie powie wprost, ale skoro dązy do seksu to samo mówi za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Wiem wiem, ja sam znam wielu takich jak mówisz :o szkoda że dziewczyny jakoś nie szanują takich facetów co inaczej patrzą na to wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Szanuja, ja szanuje, widocznie nie trafiłeś na takie które docenią jaki jestes... A powiec mi Allan zapytałes sie jej po co był ten poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ta powiedziała że nie powinniśmy, poza tym że i tak jej nie zaspokajam od dłuższego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
a gdzie reszta Asia, Kasia, strasznaperspektywa, kochaj siebie, co tam u was słychac? opowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
brak mi słów co do tej laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
I tak byliśmy niestandardową parą, bo pod względem gustu, poglądów nawet niby banał ale muzyki byliśmy idealnie dobrani :D Nie jaramy się dyskotekami chlaniem do nieprzytomności :/ słuchamy rocka i wolimy siedzieć w domu niż łazić jak bezdomni i lampić się do witryn sklepowych w galerii :P ale zakupy wspólne jaknajbardziej zawsze byłem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
jesteś moim Ideałem zaopiekowałabym się Tobą Skarbie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
O to ciekawe :) powiedz coś jeszcze fajnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever Alaan przestań widzisz że to głupia dziewucha niewarta Ciebie! Aż mi ciśnienie skacze jak widzę co piszesz... ! Rozumiem, że można kogoś kochać, ale przez takie traktowanie ja bym chyba zabiła taką osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
ja od lat szukam mezczyzny ktory bylby za mna tak mocno ze calymi dniami przezywal mnie i pisal o tym, jak narazie trafialam na dupkow ktorzy po zerwaniu sie odcinali albo ja musialam robic 1 krok. Ty jestes mezczyzna ktorego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Przez jej zachowanie, odebrała mi całą chęć do życia i robienia czegokolwiek dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Do Alana : to daj jakiś kontakt do siebie :) gg czy mali :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
ale ja jestem i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
ale czy Ty jestes gotowy na nowa znajomosc, nie chce byc tą 2gą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Zawsze możemy się poznać :) Tamta mnie bardzo zraniła i wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
no tak ale musze dac Ci czas bo cos czuje ze sie bedziesz z nia kontaktowal a ja tego nie zniose chce miec Cie dla siebie. Nie wyobrazam sobie ze piszesz do niej za miesiac esa i do mnie z tekstem "przepraszam ale nie wytrzymalem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
i co wazne - jestem o 7 lat starsza od Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Rozumiem Cie, ale daj jakiś kontakt :) plloooose :) chciałbym Cię poznać, bo fajnie piszesz pogadamy o wszystkim i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ojojoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lg 200112211 miłe że pytasz :) Ale nie będę pisać co u mnie, bo to może być trochę nieadekwatne :/ Piszę po to, aby podnieść Was na duchu. Wiem, że teraz rozpaczacie i cierpicie, ale za kilka tygodniu będziecie miały tak przepełnione szczęściem dusze jak ja :) Tego Wam życzę, a jestem pewna, że tak będzie :) Moja koleżanka też ma dziecko, ma 26 lat, nie wyszło jej z ojcem dziecka. Była w wielu związkach, które kończyła prędzej czy później. Teraz się dowiedziałam, że niedługo wychodzi za mąż :) Jest wspaniałą, ciepłą i cudowną osobą :) I Ciebie to czeka, tylko nie czekaj na nią z niecierpliwością, póki co, żyj miłością do dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
jesli tu bedziesz to najpierw tu pogadamy , nie rozdaje na prawo i lewo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
To powiedz co chcesz wiedzieć :p ja jutro wcześnie wstaje i zaraz się zwijam ale na pewno odpowiem na Twoje pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
przede wszystkim czy zniesiesz to ze bylam 2 razy narzeczona raz mezatka i mi nie wyszlo oraz czy lubisz koty. Interesuje mnie takze czy potrafisz dorwac kobiete z tzw doskoku spontanicznie, w przedpokoju, czy masz dusze kreatywna pelna romantyzmu, czy jestes pasywny czy aktywny, czy trzeba Cie zachecac czy Ty zachecasz i najwazniejsze cze wierzysz w Boga. Tak...to by bylo wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
a jak kobieta mowi "kocham Cie" to odpowiesz "ja Ciebie tez" nic nie odpowiesz, czy "cicho pocaluj mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do allana...
chłopie nie daj sie wkręcić !!!! to tylko net, uwazaj, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alaana
spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×