Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lg 200112211

jak przetwać

Polecane posty

Gość Forever Alaan
Do Alaana - to przykre że straciłaś :( ja wiem że było by najlepiej się zakochać teraz już i o tamtej zapomnieć, ale się nie da ani jedno ani drugie :( Lg - co mogę tu powiedzieć, teraz wszystko jest w jego rękach, dobrze że już Ci trochę przeszło na pewno to że jesteś nauczycielką wfu i spędzasz aktywnie czas pomaga Ci :) trzymam za Cb kciuki :p Asia - nikt nie ma zamiaru Cię krytykować :p każdy z nas ma/miał taką chęć, nie martw się :) będzie ok :) musi być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Ja nie bede mu sie narzucać w żaden sposób jak chce moze napisać, zawsze z nim pogadam czy zadzownic ja jak sie rozstaje z kimś to chce być w dobrych stosunkach, ja nie zaproponuje rozmowy a jemu tego nie bronie, ale on jest zbyt uparty i honorowy by to zrobic... tak samo czuje z rozmową... Asia chyba kazdy tak ma niestety. wrócił juz i jak? asia opowiadaj Allan oddzywasz sie do niej? A ona pisze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Od dwóch dni cisza po obu stronach :o masakra ! Nie moge sobie miejsca znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
wiem Allan co czujesz, bardzo dobrze wiem ale idzie sie przyzwyczaic naprawde, ja juz sie nauczyłam z tym życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ja się ucze :o teraz ona jest na gg i tak mi się chce do niej napisać :( ale nie mogę ! Itak nic to nie da, tylko będzie bolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
nie pisz, mój też i tez mam ochote ale nie jestem twarda nie napisze i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ja też nie napiszę :( eh Lg a jak się czujesz ? Jak mija dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
a dzien zleciał, byłam na zakupach, zajełam sie i takjakoś mi czas zleciał kupiłam buty na poprawe nastroju:) a nie chce juz o tym mysleć, pogodziałam sie z tym wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Wooow to fajnie :) Eh, ale powiem Ci że mnie nic nie uszczęśliwia już :( no NIC, nie wiem co robić, nie mam oparcia w nikim,ciężko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Wiem Allan że jest ciezko, bo mi też jest ale czym wiecej my sle o tym i sie nakrecam tym vardziej boli, nawet bym skrobła tutaj o czym mysle co chce a;e to boli i nie chce juz naprawde bo ja jego nic kompetnie nic nie obchodzę i sobie daruje to wszytsko. Najgorsze jest to że mam wesele tzn ide na wesele za niecały miesiac czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
A gdzie reszta sie podziewa? Nie wiem czy to byłby dobry pomysł ale coraz częściej myśle o tym by zaproponować mu spotkanie i żebyśmy porozmawiali w 4 oczy... wiem wiem co powiecie, ale tak naprawde nie mieliśmy okazji od samego początku, chce by mi powiedział wszytsko, chce usłyszeć to nie czuje nic do ciebie, nie chce być z tobą, nie potrafie odnaleść sie w tej sytuacji, a nawet spierdalaj uwierzcie mi było by mi z tym lzej, bo cały czas mysle że może on coś jeszce nadzieja glupia jest... Chce mu zadac kilka pytac miedzy innymi czy coś czuje do mnie, dlaczego był tyle czasu i czemu nie odszedł wsześniej tylko dawał mi nadzieje itd. Nie wiem czy do dobry pomysł ale mnie to gryzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
A ja ci powiem że to nie jest zły pomysł, będziesz wiedziała na czym stoisz. Oczywiście będzie bolało, aczkolwiek myślę że warto Ja mam wesele koleżanki w sierpniu, i też nie mam z kim iść, no miałem z Nią ale wiadomo.. Będę tam sam jak jakiś menel jeśli wgl odważę się pójść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
bardzo mi ta myśl weszła w głowe... bardzo nawet jestem zdolno do wysłania mu esa z ta propozycja teraz... co do wesela gdzie tam lipiec czy sierpień, ja mam za 3 tyg, sama nie pujde z kimś też nie mam, wiec chyba pujde tylko do kościołabo co zrobie... Allan powiec mi bo ja już zgłupiałam , podpowiedz mi o co mam go sie zapytać, jakie pytania zadac, o czym mówić, bo widzisz nagle teraz nie wiem nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Zapytaj go po prostu DLACZEGO ? tyle nadziei Ci dawał, po co wgl z tobą tyle był. Powiedz mu że lubisz klarowne sytuacje i nie chcesz żyć w takim "zawieszeniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
allan i co jeszcze, o co mam go zapytac ty dobrze wiesz jakie pytania swojej zadawałes, no ja staram sie byc twarda i madra a w takich sytuacji widzisz głupije, poprostu mi mowe odjeło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ta wiem... tylko że na żadne mi nie odpowiedziała :/ tylko swoje sztandarowe "pa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Musisz być spokojna i pewna siebie :) to jest klucz do sukcesu. Wiesz zapytaj go o coś o co masz do niego żal, pretensje.. wiesz o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Ale ja poprostu nie wiem, naprawde, teraz mam pustkę wgłowie, tak jakby wszystko mineło, nic nie pamietam.. .Oprócz pytania dlaczego i czy coś czuje do mnie nie przychodzi mi żadne inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Spokojna znajac mnie emocje wezna górę i łzy zaczną mi lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Wiesz co ? połóż się teraz i spokojnie pomyśl o tym wszystkim ok ? to ci pomorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
nie położe sie bo jest sobota kupe roboty, a ja mysle o tym, zaprzatło mi to teraz głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Eh :( no ale musisz się nad tym porządnie zastanowić zanim zaproponujesz mu spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
narazie nic nie proponuje, już zwątpiłam, nie chce by myślał że mu sie narzucam, walcze z wiatrakami i inne różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ja z moją też bym pogadał :( ale nie chce ! Ona się nie odzywa to nie, mam tego dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Allan ale ty miałeś ta okazje a ja nie, ja nie miałam, raz on cos powiedział ze nie, potem ja i koniec a ty sie mecz z myslami, nawet gdyby napisał spierdalaj wiesz ile by mi to pomogło.... ty z nia rozmawiałes wielokrotnie a ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
No.. a wiesz jaka była odpowiedź na moje pytania ? "ee pa" ://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
ale miałes okazje, miałes!! a ja jej nie miałam, nawet usłyszec eee pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Mnie to tyko bardziej zdenerwowało :( :o jestem kłębkiem nerwów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
A my sobie mieszkamy razem i gadamy jak kumple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
asia opowiadaj i co?? nie gadaliscie? nie zrobiłaś tej kolacji? do niczego nie doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×