Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytywnie zaskoczona

2 blada kreska na teście. Grudzień 2012??

Polecane posty

Gość pozytywnie zaskoczona
czyli będziemy grudniowe mamy:) prezent na Boże Narodzenie. teraz tak sobie pomyślałam o porodzie, pierwszy raz miałam cc mam nadzieję ze i tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córkę rodziłam drogami natury,a synka przez cesarke,wolałabym tą pierwszą opcję,nie chcę cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję Wam obu :) ja będę mieć CC, nie wiem czy powinnam się cieszyć czy płakać ale nie mam wyboru. A czemu wolisz SN niż CC? czy po CC aż tak ciężko było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo się wraca do normalności,boli,ciężko się wyprostować,a przy dziecku tak dużo do zrobienia,a uważam że poród naturalny jest też lepszy dla dziecka.A czemu masz mieć c.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
ja mialam zatrucie ciążowe, brak postępu porodu, zero żadnego bólu mimo 3 prób po 9 h z oksytocyną. zrobili mi cięcie i było bosko;) drugiraz też bym tak chciała kiedy idziecie do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w drugiej ciąży też miałam zatrucie ciążowe dlatego skończyło się cc,ale po sn latałam jak fryga i mogłam wszystko od razu przy małej robić.A do lekarza zadzwonię po świętach,zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortadelaarabella
po co się nakręcacie wzajemnie??? blada kreska?? ciąża może być może nie być ja miałam bladą kreske potem @po tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero w grudniu skoncze 24 latka, a jestem z nad morza :) w sumie my sie nie staralismy jakos specjalnie, tak jakos wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
koleżanko wyżej a tak się nakręcamy:)) bo nam raźniej. Przecież nikt nie każe ci tutaj zaglądać i czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie.. jest druga kreska i ja CI gratuluję z całego serca,na pewno jesteśmy w ciąży i będziemy się wspierać. 19rita tobie też oczywiście wielkie gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka35....zachodnipomorskie.........fasolinka Dopiszcie się koleżanki,jak wrócimy od lekarza to tabelkę uaktualnimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę miałam czekać do niedzieli ale jak przyjedzie mąż z pracy to też chyba zrobię test, sama już niewiem kurczę jak by się udało to moja pierwsza ciąża ale mam nadzieję mieć w was wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
pierdolka a tak z innej beczki;) jak ci się udało tak pięknie tyle kg zrzucić??:) trzymam za ciebie kciuki:) zrób test rano najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy tak z ta beta..mnie beta zawiodla w obu ciazach, w obu przeklamala ze nie jestem w ciazy a bylam. w tak wczesnej ciazy beta tez nie jest pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie zaskoczona odchudzałam się za pomocą dietetyka i do tego siłownia :) miałam dietę 1100 kalorii, ładnie schudłam , teraz już tak diety nie trzymam, zdarza mi się jeść słodycze, fast foody a dieta się nie zwiększa :) teraz jak się okaże że ciąża to też będę się zdrowo odżywiać mąż przyjechał, kupił test, ale zaczekam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
lenasl ja też zawsze słyszałam że test z krwi jest najbardziej pewny Pierdolka to czekamy :) pisz jutro co i jak. jesteś już po terminie @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , @ powinnam dostać poniedziałek góra wtorek, ale narazie brak, jak rano robiłam test to była 1 kreska nie czekałam co będzie dalej tylko schowałam test i poszłam robić mężowi śniadanie do pracy, ok 12 chciałam ten test wywalić ale coś mnie tknęło i spojrzałam na niego a tam druga blada kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
to szybko wyszedł ci ten test. Powtórz po prostu jutro rano. Chyba że masz nerwy ze stali to czekaj do środy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę , wiem głupia jestem, zrobiłam przed chwilą test, wyszła znowu druga kreska,tym razem ciut ciemniejsza, więc co ciąża ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia88
Gratuluję wszystkim 2 kreseczek:)Kurde, dziewczynki, ja @ miałam 18 marca ostatnio, cykle mam ok. 28-30 dniowe. Owulacja przypadła na sobotę tydzień temu. Stosunek bez zabezpieczenia miałam w sobotę rano i w niedzielę. Od 2 dni mam straszną zgagę - strasznie uciążliwą, spałabym bez przerwy, piersi mam obolałe, jestem zmęczona i sikam co chwilę....Ale nawet jeszcze tydzień nie minął od owulacji. Więc pewnie sobie wkręcam....:(((( Z chęcią bym już test zrobiła ale muszę czekać....Zazdroszczę Wam kobitki i trzymam kciuki, żeby w dalszym ciągu wszystko było oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
Pierdolka i jak u ciebie:))) powtórzyłaś/?? nusia88 tobie pozostaje czekać;) ale trzymam kciuki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie wczoraj zrobiłam drugi test po południu, 2 krechy od razu, druga już ciemniejsza niż od tej co robiłam rano test, czyli ciąża!!! ( tak myślę) dziś kupiłam rano jeszcze jeden test ale zrobię go dopiero jutro, powinny już być ładne 2 kreski - tak myślę a gdzie reszta przyszłych mam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
reszta pewnie gotuje:) ja sobie zrobiłam małą przerwę ale zaraz zabieram sie za zrazy i sałatki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zrobiłam placek 3 bit, i jajca faszerowane i więcej nic nie robię w nocy nie mogłam wogóle spać , wierciłam się, było mi gorąco, rano byłam mega głodna a teraz brak apetytu. dodatkowo zaczęłam pić colę, a jak się odchudzałam to nawet na nią nie patrzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
witajcie, ja ost okres miałam 17marca, próbowaliśmy w dni płodne... z niecierpliwością czekamy na wynik tych prób, kiedy najwczesniej mogę zrobić test lub bete, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×