Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macierzanka *_*

Jest ktoś dorosły?

Polecane posty

Gość Byku z plastiku
Wysłałem Ci trzy maile ale błagam skup się na ostatnim...ten telefon jest pokurwiony normalnie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Przyjechali, pojechali. Sernika już nie było, dziwne, przecież byłam sama w domu.;) Postaram się zajrzeć w środę albo może wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Hejka...się przejmujesz sernikiem. Ja właśnie padlem ofiarą nowoczesnej techniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w jakiej postaci je slesz ale nie przechodza. Mysle ze powinienes slac jak multimedialna wiadomosc. A multimedialne mi ida bo juz dostawalam. Czekam na twoj qwerty :) milego dnia, ja spadam do pracy. Slonce swieci... jest piiiieeeknieee!!! Serniczku buziole :) kiedy wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w jakiej postaci je slesz ale nie przechodza. Mysle ze powinienes slac jak multimedialna wiadomosc. A multimedialne mi ida bo juz dostawalam. Czekam na twoj qwerty :) milego dnia, ja spadam do pracy. Slonce swieci... jest piiiieeeknieee!!! Serniczku buziole :) kiedy wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dubel :) tzn ze bede miala swietny dzien. Dzisiaj powinnam zobaczyc sie z moim Irishmen-em... ahhhh... Trzymajta sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
3maj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Hej Coralick, hej kameleonie! Właśnie jadę po ten wynik.Coralick kiedy oświecisz swoich kumpli, masz już termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie serniczku i ty nieznajomy-znajomy :) ja mam badanie dopiero 17tego a spotkanie z lekarzem w lipcu 11 wiec nie predko :) tutaj ze sluzba zdrowia jak u nas... Terminy odlegle, na wszystko trzeba czekac jak na zbawienie :( daj znac serniczku jak juz bedziesz wiedziec co i jak :) Przerwa mi sie konczy :( kawa ostyygla... Musze leciec. Do poklokania wieczorkiem noze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Odebrałam, ale chyba lepiej było nie wiedzieć. Może jutro lekarz mnie oświeci. Dużo tego, albo coś nie tak, albo bardzo dokładny opis. Coralick, nie da rady nic zakręcić, żebyś wcześniej znała wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniczku nie martw sie za wczasu. Nie ma sensu. I tak to niczego nie zmieni. I nie szukaj info w necie bo sobie tylko namieszasz niepotrzebnie. Mozna szubcie, jasne tylko ze koszty by mnie zjadly. Zbyt duzo tych badan i poki co nic niepokojacego ze mna sie nie dzieje, nie opadam z sil, nie chudne na gwalt wiec mam sie nie niepokoic. I tak sobie to tlumacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Teraz mi to mówisz? Net już dawno przepyrałam.;) Mniej-więcej wiedziałam, co mam, interesowała mnie tylko część terminologii. Wreszcie zakończyłam dzisiejsze kursowanie po mieście, miło wiedzieć, że nic już dziś nie muszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Sie mata marudy z nowego telefonu na razie nici. Muszę złapać kogoś żeby wziął na siebie bo ja nie mam wymaganych dokumentów...oficjalnie jestem bezrobotny. Przyłącze się trochę do waszego jęczenia i pochwałę się że też jestem chory...zaburzenia osobowości epizody schizofreniczne depresja paranoja uzależnienie krzyżowe. Trochę czasu spędziłem na oddziale zamkniętym. Próby samobójcze padaczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
No, to witaj w klubie.;) F.41-2.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Czy członkostwo coś kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Wystarczy być zdiagnozowanym. Łapiesz się gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Może koszt członkowsta jest darmowy ale żeby się wypisać trzeba grubo zabulic...ustawili mi takie leki że musiałbym wydawać ok 5stow msc...wolę być wariatem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Jeśli bez cukierków się nie rozpadniesz, to gratulacje. Ja póki co mogę sobie na nie pozwolić, a bez nich bida, oj bida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Hej, Coralick. Jestem inwigilowana, czy co? Przecież jeszcze się nie chwaliłam, gdzie byłam na wakacjach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
A gdzie się wybierasz? Wszyscy jesteśmy inwigilowani:-) Uzależnienie od więcej niż jednego środka psychoaktywnego. W moim przypadku to alko amp i prochy czyli lekarstwa. To wszystko z powikłaniami natury psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Zaraz, zaraz, nie tak łatwo się mnie pozbyć. Zwłaszcza, kiedy na swoich trafię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Kuźwa ząb mnie nanapierdala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik
Biedna maruda. Przytulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Lepiej nie bo mógłbym pomyśleć że chcesz mnie udusić i odpowiednio do takiej oceny sytuacji zareagować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalcanal SPA
Koralik...widziałas się ze swoim zaocznozboczonym iriszmenem?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×