Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macierzanka *_*

Jest ktoś dorosły?

Polecane posty

Gość Byku z plastiku
To może poziomaś aplikowac na stanowisko sekretarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Jakie obowiązki masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... Podnoszenie z podlogi dlugopisu szefa w kusej spudniczce... Czy jakos tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Aha...to zatrudnij się w firmie którą kieruje jakaś kobieta i tyle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
No wiesz. Akurat stopień kusowatości twojej kiecki zależy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Myślę że to trochę stereotypowe podejście do pracy sekretarki. Mając do wyboru chwilę przyjemności z podwładną która może skończyć się oskarżeniem o mobbing i wizytę w ekskluzywnym burdelu zapewne pryncypał wybierze to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Tzn jakich? Może jakieś konkrety albo fotke na pocztę? Najlepiej taką zaczynającą się od pasa w dol bo tyłek to też jeszcze nogi w sumie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Można wiedzieć ile masz wzrostu? Tylko w cm a nie w stopach przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie powiem ci ze rozni sa szefowie. mialam jednego ktory probowal i takiego ktory wrecz stronil od jakichkolwiek podtekstow. Wole sie przygotowac na zapas... Zeby szefem nie zostal jakis staruszek z rozrusznikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie?? Matko nastepny perwert :) ha ha ha.. Jesli chodzi o wzrost to sie skurczylam. W polsce zawsze mi dawali 164 a tutaj juz tylko 160 minus 4 cm na podeszwy w new rockach... Chamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Mam wrażenie że chcesz mnie "trochę" usidlić opisując swoją atrakcyjność...nie to żebym podejrzewał Cię o chęć poderwania mnie...taka już wasza natura kobieca:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Zaraz karakanem...kobieta nie musi być wysoka żeby być atrakcyjną. Z kolei te powyżej170 za faceta uważają tylko dragali powyżej 195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
No niby ja zacząłem ten temat ale nie w kontekście dodatkowych obowiązków:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Zaczynam się wprawiać w klikaniu komórkowym...ale i tak najwięcej czasu zajmuje transmisja danych psia jego mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
Uroslo mi się na 181cm...a jeżeli chodzi o to co zaznaczyłas...to możesz sobie to obliczyć dzieląc wzrost przez 10 nie jest źle;-) będę nieskromy i pochwałę się jeszcze jednym dosyć istotnym parametrem: tzw iq mam zbliżone do wzrostu...oczywiście nie w centymetrach. Dobra ...więcej się nie będę chwalił bom skromny chłopak jakby nie patrzeć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobno z tych 3 rzeczy ktore wumieniles mam tylko wysokie iq... Podobno 171... Ale troche oszukiwalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku z plastiku
W cm. Pomyślałem, że skoro Ty podałas rozmiar cycków to uczciwym będzie zrewanżować się pobobną informacją na swój temat...w sumie to nie na się czym chwalić jeżeli chodzi o to i nie chciałbym żebyś tak to odbierała. Zapyrtalasz jutro nach arbait?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeeeaaahhh... I have 2 go :( ale w srode mam offa wiec ha ha... Pojde na silke i bede na biezni godzine sumiennie sie pocic!!! Nie wiem czy nie masz sie czym pochwalic?? :) calkiem spory sprzet :) Dobra... To moze na dobranoc powiesz ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×