Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dreamyana

Relacje z rodzicami chłopaka

Polecane posty

Gość dreamyana

hej, mam bardzo poważny problem i nie umiem znaleć rozwiązania, dlatego uciekam do takich rozwiązań jak forum. 2 lata temu poznałam w sieci bardzo uroczego chłopaka, z którym postanowiłam rozwinąć znajomość i dobrze zrobiłam, bo jest on miłością mojego życia. Nie jesteśmy wielce dorośli, mamy po 17 i 19 lat, więc problem może wydać się błahy, ale wcale nie jest mi lekko. Chodzi o to, że pewnego razu po prostu coś się popsuło, On zaczął mnie okłamywać, wpadliśmy w naprawdę niezły "związkowy" dołek i rozstaliśmy się po roku, głównie z powodów różnicy charakterów. Poczułam się wtedy zdradzona i oszukana, a jako wtedy bardzo głupia dziewczyna postanowiłam się zemścić. Na popularny portal społecznościowy wrzuciłam nagie (kamerkowe) fotki Mojej Miłość. Z perspektywy czasu wiem, że to zachowanie było MEGA głupie, ale różne czynniki na mnie wpłynęły i po prostu musiałam sobie pomóc, stwierdziłam, że jeśli to zrobię to się znienawidzimy i łatwiej będzie mi o nim zapomnieć. Jednak po ponad pół roku nasz kontakt się odnowił, okazało się że nasze uczucie nie wygasło i mimo tamtych nieporozumień i bolesnych kroków nadal szalenie się kochamy. Wszystko byłoby teraz pięknie, gdyby nie to, że o tych zdjęciach dowiedzieli się jego rodzice, którzy teraz mnie nienawidzą (nie dziwie się im). Oboje są tyranami, oboje są bardzo zaborczy i do dziś dzień wypominają mojemu byłemu chłopakowi tę sytuację, oraz nawet zagrozili mu, że kiedy odnowi ze mną kontakt to oni nie chcą mieć nas w swojej rodzinie. Co mam zrobić, żeby odbudowac ich zaufanie? Rozumiem, że moje posunięcie było bardzo nie na miejscu jednak teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, bo dostając po tyłku zrozumiałam kilka kwestii. Co dalej zrobić? Myślę, że zwykłe przepraszam tu nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×