Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chevelle

SCHUDNĄĆ 7 KG !!! Zapraszam :)

Polecane posty

zdrowo :) i smacznie :) ja juz sie boje soboty...zostalam zaproszona do meksykanskiej restauracji..chyba caly dzien nie bede nic jadla, zeby nie przekroczyc 1300 kcal dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
dzień dobry:) jak fajnie rano stanąć na wadze i zobaczyć trochę mniej:) popijam kawkę z rana ..po niej jakiś czas głodu nie czuję... w lodówce serek z warzywami..na wszelki wypadek czekam na przepis na omleta szpinakowego:) taka zwykła...wow meksykanska restauracja! jestem ciekawa co dobrego tam serwują. Nigdy nie byłam.. a sushi..to nie dla mnie:( kiedyś miałam okazję spróbować ale nie dałam rady połknąć:) piszcie kobitki, piszcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Hej :) Ja troszkę wczoraj spożyłam jakieś 1200 kcal-więc nie jest źle... Zaraz jakieś lekkie śniadanko i ważenie.Ciekawa jestem ile waga pokaże :) Postanowiłam że zacznę robić jakieś ćwiczonka na brzuch.Myślałam o ABS workout-podobno niezłe efekty dają.Jakiś czas temu robiłam a6w ale efekty lipne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
U mnie waga pokazałam 57,7 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Można się przysiąść? Ja tu chyba będę najniższa z moimi 166 cm a zrzucić chcę jak na razie 4 kg w 3 tygodnie i 3 dni :-P ale to tylko jeden z moich celów, bo ostatecznie to i 10 by nie zaszkodziło. Przed chwilką się zważyłam 63,9 kg co przy moim wzroście jest dużym obciążeniem . Mniejsze cele łatwiej pokonywać więc na razie poproszę te 4 kg. Za te trzy tygodnie i trzy dni mam przyjęcie rodzinne i tak sobie postanowiłam, że się chce pokazać lżejsza :-) z 5 z przodu na wadze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, melka ..raz bylam w tej retauacji ...ale tam pysznosci byly ..na samo przypomnienie slinka mi leci .. atomowka a6w jest dobra na wyrzezbienie miesni ,czyli dobrze ja zaczac robic jak nie mamy juz tluszczyku na brzuchu ..ja raz to robilam..i mialam Po tym niezly brzuszek .. :-) gratuluje wagi ja tez zaraz ide sie wazyc witaj lena le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Witaj lena le :) Pocieszę Cię-jestem o centymetr niższa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam :-) ja i tak na obcasach nie chodzę bo nie lubię, nie jesteśmy takie najniższe jeszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Ja w sumie też nie chodzę :) Są o wiele niższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam buty z obcasami...ale oczywiscie tez mam troche butow bez obcasow-zupelnie plaskich. juz nie moge sie dczekac lata..gdy zaloze moj nowy nabytek..ahhh czarne buty CK na 11.5 cm :D ale do nich musze miec te moje 55 kg :P dziewczyny, nie jestescie niskie..niskie dla mnie oznacza 155 :P zwazylam sie. waga ta co wczoraj. 60.0 kg. shit, a juz myslalam, ze dzis zobacze 5 z przodu (chociazby te 59.9 :P ) wczoraj musialam sobie zrobic zdjecia do karty ubezpieczeniowej...no coz..az tak tragicznie na twarzy nie wygladam...ale mogloby byc o wiele lepiej (chodzi mi o pelnosc twarzy). przy 63 kg wygladalam jak ksiezyc w pelni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wczoraj mialam sie odezwac ale nie mialam juz czasu,coraz wiecej pracy,ledwo mi starcza na trening,ale nie poddam sie,bo pokochalam ruch, melka:) omlet ze szpinakiem to nic innego jak dwa jajka roztrzepane i do tego szpinak,ja uzywam swiezego,dodaje jeszcze duzo przypraw,chili,oregano,bazylie,smaze na patelni teflonowej bez dodatku tluszczu,pozniej jak mam dodaje troche parmezanu. melka ja dzis wlasnie na sniadanie jadlam jogurt naturalny z siemieniem,bananem i pare rodzynke,sadze ze naturalna maslanka mzoe byc,taka owocowa ma strasznie duzo kalori,ale jak sie malo jej zje to sie niem nic nie stanie:) wczoraj jadlam na obiad salatke z kurczakiem,troche seranzółtego,fasolka czerwona,salatka lodowa uwielbiam ja bo jest taka chrupka,troche jogurtu naturalnego,oliwy z oliwek,czosnek, na obiad i na kolacje,podzielilam na dwa razy. Dziewczyny ja mam zamier biegac jak sie zrobi cieplej,teraz zimno jest nawet w dzien i wieje wiatr taka zwykla- meksykanska restauracja,pewnie beda pysznosci,jeszcze nie bylam w takiej restauracji Witam nowa kolezanke:) ja dzis na sniadanie ten koktajl jadlam,na drugie zrobilam sobie koreczki z oliwek,pokrojonych kulek mozzarella,chuej szybki,na obiad znow nie wiem,po pracy tez nie wiem,ale dam znac,piszcze co wy jedzie na obiadki kolacyjki,jakies propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze pisze tak chaotycznie i z bledami ale jestem w pracy i robie dwie rzeczy na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka:)
mam pytanko ... jem dietetycznie , nawet przez 2 dni kolacji nie jadałam ... chodze z kijkami ...widze roznice w pasie i posladkach na lepsze szczuplej wygladam tylko waga stoi jak zakleta jak to jest mozliwe tłuszcz sie zamienioa w mięsnie czy jak ... jak mozna czuc ze sie schurdło troche a waga ta sama ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osóbko no pewnie ! można nawet przybać na wadze a wyglądać lepiej i mieć mniej w obwodach jeśli rzeczywiście mięśnie rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tluszcz nie zmienia w miesnie, tak jak woda nie zmienia sie w wino ;) po prostu zaczynasz wyrabiac miesnie, a miesnie waza wiecej niz tluszcz. dlatego ci, ktorzy cwicza, czasem na poczatku w ogole nie "spadaja" z wagi, a wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka:)
uuf dzieki za pocieeszenie ..bo sie człowiek stara ogranicza jedzenie bardzo poswieca a waga w miejscu stoi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam, na poczatku nie chudlam nic tylko przytylam dwa kilo ale po miesiacu zaczela waga spadac,ale uwazam ze kazdy inaczej reaguje na cwiczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
taka_zwykla już nie wiele Ci zostało.... :) Pochwal się bucikami :) lapka68 ja też uważam że każdy inaczej reaguje na ćwiczenia.Jedni chudną lub tyją a jednym waga stoi w miejscu. Więc osóbko :) nie masz co się przyjmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zaczynam robic brzuszki. zaczne w tym tygodniu robic 3x po 30, w przyszlym tygodniu zwieksze ilosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomowka, wiesz niby tylko piec kilo...ale wiesz jak to jest ;) hm, moze znajde jakiegos linka do butow, to wam pokaze :) tak sobie mysle, by czas sie troche poruszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
taka_zwykla wiem,wiem niestety... Ale trzeba się motywować do działania :) Ja lecę posprzątać a póżniej poćwiczyć troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na obiadek zjadlam rybe duzo ryby,troszke ryzu i fasolke szparagowa, na kolacje serek wiejski z przyprawiony i do tego warzywko jakies ide zaraz na bieznie i orbitreka,spalic zbedny tluszczyk milego popoludnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki gdzie jestescie,ja myslalam ze tu tyle wpisow bedzie,co robiliscie,co zjadyscie:) ja pozniej juz zjadlam tylko pare marchewek i wypilam herbatke z pokrzywy,ponoc dziala dobrze na metabolizm,nie wiem czy to prawda,ale pije nawet mi smakuje:) poczekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie dzień zaliczony do udanych dietetycznie. ale kilogramy nie idą w dół, waga płata mi figle, i myślę co tu dalej robić, żeby znów ruszyła w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) ja dzis bylam w drodze, troche na pieszo, troche tramwajami...mam nadzieje, ze troche tluszczu spalilam :) najgorsze jest, ze teraz mam ochote na cos ...czekoladowego.. :P mjluska moze masz chwilowy zastoj wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często miałam zastoje, ale to parę dni, a teraz waga skacze to dół to w górę... mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×