Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala MIMIMI

Polka z Algierczykiem, mam pytania i wątpliwosci.

Polecane posty

Gość gość
O matko, kolejny szpetny tłumok, którego porządny Europejczyk nie chciał, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwił(a)byś się, jakie laski mają mężów-Arabów. Nie stać Ciebie na taką. (Jeżeli jesteś facetem) A może to ten "tłumok" nie chce Europejczyka? Trolu, Twoja wypowiedź zadziwia elokwencją,dobrą wolą i znajomością faktów... :-) Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteś tu dla beki, Trolu internetowy? Widocznie Twoja egzystencja jest bardzo uboga... Pomyliłeś adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny opamiętajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" na naziwsko ma jakoś na Q a data urodzenia to rok:1962 zapomnialam jaki miesiac ale to panna zodiakalna" - dużo o nim wiesz jak na potencjalnego kandydata na męża. Einstein miał rację mówiąc że: "jedynie dwie rzeczy są nieskończone - ludzka głupota i wszechświat, chociaż co do drugiego nie jestem pewien".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Well, tutaj niczego sensownego się nie dowiem. Najwyżej posłucham obraźliwych słów. To jest do bani. Chciałam dowiedzieć się czegoś od kogoś, kto miał taką sytuację, ale nic to - od czego własny research :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych wszystkich wypowiedziach,absolutnie nie potrafię ocenić,czy znajomość mojej córki przez internet z Algierczykiem jest zagrożeniem dla niej i jej dzieci?widzę,że ona coraz bardziej angażuje się w tę znajomość,nauka języka arabskiego,poznawanie zasad religii-ramadan,piątkowe wspólne posiłki itp.planuje wyjazd z dziećmi do Algierii na wycieczkę na wakacje,a ja już się obawiam czy oni wrócą?naprawdę nie wiem co mam sądzić o tym związku.Córka jest łatwowierna,uległa,miła,szuka miłości i teraz twierdzi,że ją znalazła!CO JA MAM ZROBIC a wnuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej sluchajcie ja rowniez poznalam algierczyka ktory ma dosc zawiklana historie ...mieszkal w NY od 7 roku zycia.... od 19 roku jest zolnierzem i stacjonuje w Paryzu..teraz aktualnie jest na misji....Nie wiem co mam myslec czasem mam watpliwosci...czy wierzyc w ta jego histoerie poznalam go przez przypadek przez gre...nigdy nie parl ze przyjedzie do Polski...predzej chcial mnie zabrac do Paryza...dodtakowo jestem w trakcie rozwodu mam dwoej dzieci..wyszlo przypadkowo ze go zpoznalam on zaakceptowal moja sytuacje ...chce ze mna byc ...nie naciska na slub ale zakochal sie dosc szybko...nie wiem co mam myslec pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnMag
superhero - proszę podaj więcej szczegółów o swoim związku, mam wrażenie że twie w takiej samej sytuacji.. może to ten sam facet?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma na imie Charlie...a Twoj????? Byl w Ny a teraz siedzi z powrotem w Algeri i ma swoja tak zwana kompanie???moze ktoraas rowniez takiego pana poznala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie imie Algierskie Abdelhalim... Ae rodzina mowi d niego Charlie..Poznalam w sumie pol rodziny.... rozmawiamy nocami przez skypa jak i w dzien nie pcha sie do Polski...Jesli wiesz cos wiecej a masz goscia z podobna sytuacja pisz na gg 13212810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardz prosze o szybko odpowiedz bo teraz sie zestresowalam czytajac Twoja wypowiedz AnMag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie PIPY!. Ciapaki poluja na facebooku na kazda naiwna babe z paszportem eu. Chca sie z dziadostwa wyrwac to i zrobia wszystko. Znam kilku algierczykow,z czego jeden jest spoko gosciem i sam przyznal,ze wiekszosc z nich zrobi wszystko,zeby stamtad uciec. owszem mozna trafic na porzadnego faceta stamtad,ale tacy nie szukaja naiwnych panienek na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd mi, że moje rodaczki są tak naiwne i się nie szanują, byle jaki ciapaty Mohamed po angielsku zarzuci prostackim komplementem a wy już kisiel w majtach i planujecie małżeńswto. Poczytajcie na przestrogę prawdfziwe historie, na początku też miała być sielanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego ze nie kazdy"ciapaty Mohamed"mowi komplementy nie kazdy poluje na wize czy na to by zostac w Polsce..Tak jak i w Polsce sie zdarzaja pechowe zwiazki kobiety sa zle traktowane przez rodowitych mezczyzn nie oznacza ze trzeba wsztskich do jedneg wora wpychac....ale zastanowmy sie zanim podejmiemy jakakolwiek deczje...Powiem otwrcie pierw wybadajcie sytuacje materialna potem podejmujcie jaka kolwiek sytuacje...zazwyczaj młode dziewuszki traca glowe .... Jesli jest biedny ewdentnie chodzi mu o wize bo mysli ze sobie polepszy sytuacje emigrujac do Europy....Ale jest to mylne bledne koło...Bo jesli taki przyjedzie naprzykald do Polski nie zznajac jezyka czy nie wiedzac nic o naszym kraju nie majac wokol ssiebie nkogo nie znajdze ani pracy i bedzie siedzial na utrzymaniu kobiety...Wtedy zaczynaja sie problemy...Badzcie rozwazne ....Zanim zaczniecie planowac szybki slub ..Drążcie pytajcie....Jesli facet sie bedzie wymigiwal to znaczy ze jest cos nie tak...Nie ufajcie tylko uczuciu....Jezeli macie zamiar wziasc slub nie robice teg w jeg kraju... A w Polsce ...Jezeli faktycznie kocha zgodzi sie na slub w kosciele Polskim i podpisze papier o wychowywaniu przyszlych dzieci w wierze katolickiej...I nie decydujcie sie na slub w jego kraju bo po co skoro zdecydowal sie zyc z Polka i podjal deczje o slubie w Polsce nie potrzebny wam slub w jego kraju..Moze i egoistycznie ale bezpieczniej... Poznajcie rodzine pierw na skypie niech wam pokaze normalne zycie ..codzinnie ...jak zyje co je ...jak sie zachowuje naturalnie jeg rodzina... Niech Wam pokaze zycie w miescie w ktorym zyje ....Przede wszystkim badzmy czujne....Teraz jest swiat zbudowany ze mozna naprawde wiele....Nie sciagac od razu do Polski czy brac sluby...Jesli sie bedzie spieszyl i czas to dla niego jest przeszkoda miejcie to na uwadze ze liczy tylko na otwrcie drogi w Europie poprzez kobiete...Ja wiem ze czasem uczucie bierze gore i mysli sie zeby szybko byc z ta osoba ale pamietajmy to jest inny kraj inny obyczaj i potrzeba czasu by sie poznac .....Tak jak i w zwiazku Polaka z Polka....znam takie rodziny ktre zyja zgdnie przykladnie i sa mieszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata18
Ja rowniez mam podobny problem chcialabym wiedziec jak ci mezczyzni naprawde traktuja swoje kobiety? Mysle o przyszlosci z algierczykiem i chce rozwiac swoje watpliwosc chetnie porozmawialabym z jakas kobieta ktora wyszla algierczyka Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala MIMIMI
moj Algierczyk w majtkach ukrywa taaaaaaaaaaaaaaaaaaki pistolet jakie mają najgrożniejsi islamscy terrorysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina Draculina
Powiem tak , jestem 3 lata po ślubie no i trakcie rozwodu z algierczykiem! Poznajac go ( oczywiscie internet) byłam atrakcyjną samotną matką 7 letniego syna - 6 lat byłam sama , to też napatoczył się arab i zgłupiałam, obiecywał stworzenie normalnej rodziny , bez awantur , z szacunkiem i miłościa, a tego tak bardzo pragnęłam. Jeździłam na Ukrainę do niego ( tam uczył sie języka rosyjskiego) W końcu zaczęły sie rozmowy o ślubie on nalegał na taki według jego wiary, nie zgodziłam się mówiąc że nie znam aż tak dobrze jego religii. Zaproponowalam USC, ale zanim wzieliśmy ten ślub pytałam z czego bedziemy żyć po ślubie odpowiedz że jego rodzice będą pomogać przez pierwszy rok, i co ? Przyjechał do Polski zamieszkał u mnie , rodzicow nie prosił o kase, do pracy sie nie kwapil a bo praca ta nie dobra albo za mało płacą, calymi nocami szukał pracy w sieci 'ha ha a dzień odsypial . Nie wolno było też ksiecia obudzic. Mamy tez córcie najbardziej jej szkoda , jak była malutka to jej nienawidzil nie moglam nigdzie wyjsc bo grozil ze skreci jej kark, jak zaczelam dostrzegac kim on jest i reagowac na to no coz wybił mi 2 przednie zęby , potem juz było tylko gorzej. Stracilam kolejne 2 , tak wiec teraz jak sie usmiecham wygladam jak Hrabia Dracula. Wiem ze niektore osoby z forum moga najechac na mnie ze to ja bylam zła albo tzw.BITCH . Nic z tych zeczy jestem otyłą 30 latka ktora z nerwow pozera wszystko co widzi, i na dodatek bez zebow, przez szanownego małżonka pewnie niedługo zamkna mnie za długo które na robiłam byle tylko szanowny nie zrobil awantury ze nie ma kurczaczka z rytualnego uboju - . Nie majac sie gdzie wyzyc otworzylam stary skype 5 minut i 30 za mna teskni i mnie kocha , jak mi sam maz powiedzial, dlaczego polki bo sa najbardziej naiwne , zaprosza ugoszczą a potem w długo do Niemiec Lub Francji. Oczywiscie mogą byc wyjątki ale potwierdzenia o tym nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natchou
Jeżeli ktoś zna Algierczyka który studiuje w Polsce błagam o kontakt. Chciałabym ściągnąć algierczyka na wize o studia, ale Mohamed jakoś nie dowierza, że to się może udać, więc poszukuję osoby która przeszła przez tą całą procedurę i mogłabym Mohameda skontaktować z takim studentem z Algierii. BŁAGAM BO JUŻ NIE WIEM KOGO PYTAĆ I GDZIE SZUKAĆ POMOCY. Uczelnie nic konkretnego nie mówią, oprócz tego, że potrzebna jest nostryfikacja i bedzie płacić od 2000 euro za rok... ( nati1304@op.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmurasek
Hrabina Draqulina ja jestem z algierczykiem piec lat z czego trzy po muzułmańskich zaslubinach z imamem i dwa po ślubie cywilnym tyle trwały formalności w pl. Jest dla mnie szokujące co piszesz , moj maz mnie szanuje i liczy sie z moim zdaniem. Pracuje na dwie zmany a nawet jak był przez chwile bezrobotny to nie wziął ode mnie ani grosza. Pomagał znajomym w rożnych czynnościach za co dostawał małe sumy. Widocznie złe trafiłaś ale to nie oznacza z wszyscy sa tacy. Jestem o niebo szczęśliwsza z algierczykiem niż byłam z polakim. Dodam jeszcze ze nie przeszłam na muzułmanizm nie noszę chusty , chodzę normalnie ubrana jak na europejke przystalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.ok ja moge wiele odpowiedziec na twoje watpliwosci bo znam algierskich facetow.jestem jednym z nich prawie 4 lata szczerze mowiac ja wiem ze tobie mozna tlumaczyc na wieleu przykladach ale I tak jak sie nie przekonasz nawlasnej skorze to nie zrozumiesz.jakiekolwiek zapytania wal prosto.laires

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasksa
Moja historia jest jak z bajki.Piekny i mlody alergijczyk.Ja troche zagubiona zona 'myslaca ze maz nie kocha odepchnieta 'z trojka dzieci'az tu nagle na nk pojawil sie on .Dla niego bylam zjawiskiem piekna ,pocieszal ,piescil slowami i tak lecialy dni,miesiace a nie zdawalam sobie sprawe coi robie sobie i dzieciom .Klatwa zawisnela nade mna klamsrwo za klamstwem tak nie mozna bylo zyc .Domysl sie dziewczyno co dalej tak moglabym pisac dlugo .Dosc to klamliwe uczucie powiedzialm dosc .Moje gg jezeli wiecej informacji na ten temat a jest tego barfzo duzl 43378221 kaska pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie związki niosą zawsze element niewiadomej - dlatego tak ważne jest dobre poznanie wybranka - czy każdy Arab to oszust kłamca i drań ?? dochodzi bariera językowa - mentalna kulturowa - ale czy o powodzeniu związku decyduje narodowość ? jakie macie doświadczenia opinie o mężczyznach Arabskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1976
boże przestańcie straszyć te kobiety ,ja też jestem z algierczykiem,nie mam żadnych nakazów zakazów robię co chcę to raczej on słucha mnie ,oni wcale nie są tacy źli znam ich wielu byłam tam parę razy rodzina jego jest wspaniała .Tylko Polska to zacofany kraj jak ktoś jest z arabem to od razu myślą że to sadysta łobuz i drań ,a wcale nie prawda,są milion razy lepsi niż nasi polscy faceci byłam dwa razy zamężna z polskimi facetami i to dopiero była gehenna niema porównania arab a polak tylko rasiści źle się o nich wypowiadają bo uciekają im polskie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Twoją wypowiedzią ale jedno mnie irytuje - ludzie nie generalizujmy sam jestem Polakiem ale nie twierdzę że np. wszyscy Arabowie są żli - masz prawo wiązać sie z kim chcesz - ale po co takie uogólnianie ?? wytłumacz mi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1976
sory nie chodzi mi o to ze wszyscy Polacy są źli rasiści ,bo wiadomo jak wszędzie są i dobrzy ludzie i ci gorsi,sama znam wielu dobrych Polaków i wielu dobrych arabów ,ale większość ludzi takie kobiety jak ja zamężne z arabem od razu ma za k---y Polskie. Sama się spotkałam z wieloma takimi opiniami ,a Arab też człowiek co z tego ze jest czarny ,Jeżeli kogoś uraziłam to sory nie to miałam na myśli .Tak samo tutaj jedna kobieta drugiej odradza,a to ze jedna trafiła na tego złego araba nie znaczy ze wszystkie na takich trafią .Ja swojego męża nie zamieniłabym na nikogo innego w świeci,a naprawdę wielu Arabów Algierczyków to na prawdę bardzo dobrzy ludzie .Mam koleżanki tez mają mężów Algierczyków i żadna nie narzeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie :) o to mi chodziło o trochę obiektywizmu teraz rozumiem Cię doskonale i masz prawo być tez zirytowana słysząc takie komentarze na temat Twego mężczyzny - często wyssane z palca - unikajmy uogólnień cieszę się że znalazłaś szczęście jak widać i wśród Polaków jak i Arabów można spotkać normalnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1976
nie przejmujcie się tymi komentarzami - szkoda czasu każdy ma prawo do szczęścia - to że ktoś jest z arabem z Algierii nie znaczy że od razu musi wykorzystać kobietę - i to nie powód żeby generalizować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem,ale nie lubię jak ktoś kogoś nie zna i krytykuję ale masz racje nie warto odpisywać na takie posty ,dzięki za miłe słowo widać że są jeszcze normalni ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie sobie wmawiać, że jak teraz jest cudownie, to zawsze bedzie, ale to nie prawda. Oni uważają kobiety za przedmioty i tak tez je traktują. Na początku oczywiście jest cacy, ale potem pokazują prawdziwe oblicze. Jak ten co zamordował łodziankę za to, ze mu dzieci zabrała i uciekła od niego do polski, poczytajcie sobie o tym, nazwę wywiad był z jej mama. Mojej mamy przyjaciółka wyszła za takiego, na szczęście nie była ba tyle głupia by zamieszkać w jego kraju. Mimo to w Polsce nie mogła wyjść z domu bez pana i władcy nie mogła mieć gości, kontakty ze wszystkim znajomymi zerwane, z rodzina sporadycznie, bo pan i władca zabrania. Potem zaczęły sie zdrady i bicie. Wtedy poszła po rozum do głowy i rozwiodła sie, uciekła. Dzieci raczej juz nie zobaczy póki on żyje... Ale oczywiście na początku była bajka. Wiec wierzcie sobie w to, ze " oni tacy nie sa" bo nie sa tylko do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×