Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala MIMIMI

Polka z Algierczykiem, mam pytania i wątpliwosci.

Polecane posty

Gość gość
Uśmiałam się po pachy, czytając posty kretynek, które po kilku miesiącach gadek na skypie, nie znając zupełnie kolesia, ślub planują. Wystarczy dobry bajer, maślane oczy a te już majtki ściągają. :D I zgadzam się z poprzednikami: musicie być niesamowicie zakompleksione, bo dowartościowana Polka nie chciałaby na muzułmańskiego bajeranta nawet splunąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, ach, jakież to "niesamowite" gdy znajdzie się "uroczego" muzułmanina na małe co nie co. A teraz tak serio. Poznajesz faceta przez internet słuchasz jego bzdurnych słów a nawet nie wiesz, że taki muzułmanin jest od małego inaczej wychowywany niż Ty. Pooglądaj filmy poczytaj książki zajrzyj do sur i pomyśl o tym, że im wolno nawet skłamać byleby zyskać kolejną naiwną i wepchnąć się do Europy. Co zrobili we Francji i Anglii i innych krajach? Terroryści są wsród tych waszych kochanków tylko im się fausz uszami wylewa. Ostatnio czytałam książkę "Odnalezieni na pustyni" polecam z całego serca są też inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotką to jesteś ty akurat nie mam żadnych kompleksów nie masz na wsi chyba raczej ty bo słoma ci z butów wystaje ,a w Algierii byłam 20 razy mieszkałam tam trochę wiec ty jesteś pusta g****o wiesz ze ty ich nie lubisz to twój pech ja ciebie też nie lubię i jakoś nie ubolewam nad tym,kompleksy to masz ty bo nawet arab by na ciebie nie spojrzał .I JESZCZE JEDNO WYKSZTAŁCONA OSOBA NIE WYPOWIADAŁABY SIĘ W TAKI SPOSÓB a ty masz wykształcenie ale chyba w kiblu .I nie masz prawa oceniać kogoś bo sama jesteś g****o warta i tyle na ten temat nie będe się zniżać do twojego wieśniackiego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie sklada, ze najgorzej w tym temacie to wypowiadasz sie Ty :D to w Twoich postach w co drugim zdaniu pojawia sie slowo gowno i inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ci sie podoba, chcesz z nim byc to olej co inni gadaja, ja tez jestem z muzulmaninem, jak zaczelam sie z nim spotykac to wszyscy znajomi, rodzice, rodzina byli przeciwni, ja postawilam na swoim, dobrze zrobilam, jestem szczesliwa, jest dobrym czlowiekiem, znajomi, rodzina szybko sie do niego przekonali, ale ja go poznalam na zywo nie przez neta, rob co ci serce dyktuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieprawda ze z muzulmanami wiaza sie tylko zakompleksione, nie wyksztalcone, z małych wsi, miasteczek, ja jestem z Warszawy mojego muzulmanina poznalam na stazu w szpitalu brudnowskim, on jest lekarzem ginekologiem oraz ordynatorem w szpitalu brudnowskim, ja tez jestem lekarzem, moja znajoma jest z pakistanczykiem a pracuje w aptece, druga znajoma jest tez z muzulmaninem a jest dyrektorka w szkole , nauczycielka, a muzulmanie chca szybko slub bo u nich taka kultura, u nich nie ma chodzenia , para chlopak-dziewczyna, maja malzenstwa aranzowane, dlatego jak poznaja dziewczyne to chca szybko slub, bo niechca grzeszyc, ja ze swoim tak szybko sie nie pobralismy, ale nie uprawialismy seksu, mi bardzo to odpiwiadalo bo bylam dziewica, zawsze chcialam zaczekac do slubu, dlatego dziewczyno jak ci na nim zalezy to spotykaj sie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"on jest lekarzem ginekologiem oraz ordynatorem w szpitalu brudnowskim" :D Ordynatorem w szpitalu brÓdnowskim :P wcale nie jest kozo/j/e/b/c/a. To raz. A dwa, jak ty masz wyższe wykształcenie to ja mam trzy wielblądy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha szpital brUdnowski :D aleś się sprzedała pani "wykształcona" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, lekarzem to ty jesteś chyba tylko w swoich snach, skoro nawet nie wiesz jaka jest pisownia nazwy szpitala, w którym pracujesz/pracowałaś. Co za wpadka :D chyba, że faktycznie byłaś tam ta stażu ale jako sprzątaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu BrÓdnowskim na ginekologii nie ma zadnego muzułmanina :D więc jak juz chcesz kłamać i wymyślać bzdury, żeby pokazać, ze to my się mylimy to: po 1: w takich instytucjach jak szpitale, banki, szkoły itd latwo sprawdzić kto pracuje :D wystarczy wpisac w google nazwę placówki, także szybko wychodzi na jaw, ze nie pracuje tam zaden Arab po 2: jak już wymyśliłaś jakąś placówkę, to wypadałoby sprawdzić jej nazwę i pisownię, żeby nie było wpadki jak ta. Bo jakoś trudno mi uwierzyć, żeby Warszawianka, w dodatku lekarka nie wiedziała jak sie pisze nazwę dzielnicy BRÓDNO oraz SZPITAL BRÓDNOWSKI. W którym to podobno ona i jej mąż pracują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wierzysz to pojedz sprawdz, na oddziale ginekologi, ma ba imie Habibi, mega przystojny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ta babka od bledow pisala prawde, ja znam tego lekarza Habiba, miałam wypalana nadrzerke ok 3 lata temu w tym szpitalu na Konradowicza na Brodnie , a moim prowadzacym byl lekarz hindus, nie pamietam jak sie nazywal, sama bylam zdziwiona ze na tym oddziale tyle obcokrajowcow, ale lekarze ok, a widzialam tez ta jego zone wow ale dama, nie wiem czy faktycznie jest lekarzem ale jak bylam w tym szpitalu to dziewczyny mowily ze przyjmuje na ursynowie na kabatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam żoną emiratczyka przez 25 lat .... Zmarł kilka tygodni temu. Był prawdziwym dżentelmenem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie dziewczyny nie ma co słuchać osoby która po prostu od samego początku wypowiada sie ze nienawidzi muzułmanów każda niech słucha swojego serca a nie kogoś kto jest beznadziejnym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierze tej od bledow, wiekszosc lekarzy bazgrze jak kura pazurem, ostatnio moj lekarz prowadzacy tak nabazgral receptę ze w aptece nie mogla rozczytac, coz uczeni, a w sumie ten sie nie myli co nic nie robi, a ty dziewczyno nie sluchaj glupot tylko bierz sie za tego algierczyka , zyj dlugo i szczesliwie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tez znam tego lekarza Habiba, faktycznie przystojny tylko troche za niski, ogolnie algierczyki sa mega przystojni, dziewczyno jak ci na nim zalezy to nie zwracaj uwagi na glupie wypowiedzi, przeciwniczki arabow, islamu, tylko rob swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oler
ja bym zalecał ostrożość miej oczy otwarte kieruj się rozsądkiem tak naprawde to że jest Arabem to nie gwarantuje udanego związku ale też o niczym nie przesądza tym bardziej ze to lekarz wykształcony - ja bym nie zachęcał ale nie odradzał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie wpisy potwierdzające niby że w szpitalu w Bródnie procuje lekarz muzułmanin, są wpisami jednej i tej samej osoby :D Tylko kretynka myśli, że nie zostanie rozpoznana :D To tylko potwierdza tezę, że kobiety zadające się z muslinami są mało inteligentne :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaki
też jestem ciekaw niby gdzie te wpisy krytykujące Arabów - nie nienawidzą tylko są realistkami w przeciwieństwie do Ciebie myślą głową a nie pipą zastanowiłaś się nad tym ? zamiast wychwalać swojego mężczyznę (może masz powody nie twierdzę że każdy Arab jest zły) ale też nie jest tak różowo - więc czasem zdejm te okulary - i szanuj opinie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez znam tego lekarza nazywa sie Habib Alkhakayla, leczylam sie u niego, i nie jestem ta ktora niby wypisuje wszystkie posty o tym lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwnicy muslimow zawsze beda najezdzac na nich oraz dziewczyny ktore sie z nimi zadaja, wiec nie zwracaj na to uwagi, ale maja prawo do swojej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli na Bródnie faktycznie pracuje na ginekologii jakiś Arab (nie wiem, nie wnikam w to bo mnie to szczerze mówiąc nie obchodzi) to jednak pisanie "Szpital BrUdnowski" z takim bykiem baaardzo podważa wiarygodność tej wypowiedzi. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby osoba po medycynie, zapewnie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (przedstawiła się, że jest z Warszawy - kolejna wpadka, każdy Warszawianin wie że jest Bródno, a nie Brudno :O ) nie wiedziała jak napisać poprawnie nazwę szpitala w którym jak twierdzi pracowała, a mąż jest ordynatorem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie zastanawiam czy wy siebie uważacie za takie inteligentne ,wykształcone skoro wyzywacie od ludzi od ścierwa itp.hahaha to wy jesteście zakompleksionymi ścierwami a każdy ma prawo wyboru mieszkać gdzie chcę i z kim chce a jak bedzie któraś chciała to 50 arabów sobie przywiezie do Polski bo ma do tego prawo . I naszczęście H..wam do tego!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwaki
nie wiem dlaczego tak najeżdzasz na forumowiczki kóre tu piszą - chyba każdy ma prawo do własnego zdania.. oczywiście nikt nie mówi że każdy związek z mężczyzną Arabskim ma być skazany na niepowodzenie ale ile jest przypadków że Polki robią tam za służące kelnerki i nałożnice - ale może te historie są wyolbrzymione to jednak niektóre daja do myslenia - ne zaprzeczysz chyba?jeśli Tobie się udało to jestes szczęściarą - ale nie odbieraj innym prawa do opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze niech sobie przywozi ktora tylko chce, i ile chce, niech beda szczesliwe,ale nie obrazaj ludzi ktorzy maja inne zdanie o arabach, po prostu rob swoje, zyj swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co te wulgaryzmy to mnie tak zdenerwowało .wystarczy wyrazić swoja opinie bez wulgaryzmów bo to jest nie potrzebne .A każdy ma prawo wyboru i wyrażenia swojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest forum na temat błędów pani nieomylna ,a wy dziewczyny nie przejmujcie się niczym nie słuchajcie głupich wypowiedzi tylko kierujcie się sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nie jest to forum na temat błedów ortograficznych, ale skoro ktoś robi aż takie błedy to znaczy, że kłamie wiec co, zabronisz mi to sprostować? :O bo co, bo to potwierdza tylko to co piszą tu osoby, które krytykują takie zwiazki tak? :D prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie zlote rady jak "kierujcie sie sercem" to sobie możesz wsadzić sama wiesz gdzie. Czasem trzeba usiąść i pomyśleć głową, a nie mieć mokro w majtkach na każdego, kto ci powie ze ladna jestes. Zreszta co mnie to obchodzi, ja na szczęscie mam swój rozum i nie wchodze w gowno, w którym ty jestes po same uszy tylko nawet o tym jeszcze nie wiesz, ale przyjdzie czas ze i tobie sie oczy otworza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze ta co tak krutykuje, wypomina wpadke z bledem po prostu zazdrosci, pocztytalam , sprawdzilam , faktycznie jest taki lekarz, ale niewazne, dziewczyno ty zazdroscisz ze zaden przystojny, bogaty arab nie zwrocil na ciebie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×