Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala MIMIMI

Polka z Algierczykiem, mam pytania i wątpliwosci.

Polecane posty

Gość gość
I tak w końcu zdradzi cie z kozą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy jest taki sam.Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka.Ze wam się tak przydarzyło nie znaczy ze każdą to spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne żeby dwa razy nie popełniać podobnych błędów i wyciągać wnioski - nie tracić zdrowego spojrzenia na swego wybranka aby uniknąć rozczarowań - ale oczywiście zgadzam się z niektórymi opiniami że nie każdą musi to spotkać - nie każdy Arab jest taki sam jak i Polacy... życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz taki charakter i lubisz się podporządkowac w imię miłości to możesz tam nawet zamieszkać .Jeżeli chodzi o seks to nie możesz mu odmówić bo możesz nawet oberwać jesteś jego polem do zaorania .Właściwie dobrze ktoś tu napisał ze my zazdrościmy tym dziewczynom którym się udało ja zazdroszczę bo mi się nie udało z algierczykiem bo mnie zdradzał ciągle a ja o tym nic nie wiedziałam , ale podejrzewałam go a on sie w żywe oczy wypierał .Potem wyszło wszystko jak kazałam go szpiegować i nie zdradzał mnie z jedną tylko miał nas cztery .w tym czasie musiałabyś go ciągle pilnować ale mój był nie do upilnowania albo żyć w niewiedzy i być szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SORY ale ja jakoś jak nie mam ochoty na sex mówie nie i jakoś nie jestem bita ani nic w tym stylu ,po prostu miałaś pecha poznałaś złego człowieka,ale i w pośród naszych Polaków tacy sie zdarzają że zdradzają biją poniewierają nie każdy człowiek jest taki sam ,wszędzie są źli ludzie i dobrzy narodowość nie ma tu znaczenia ,a to ze twój taki był nie oznacza ze każdy taki będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja go bardzo kochałam wszystko było w porządku gdyby nie te zdrady wyglądało to tak jakby on musiał miec cały harem nigdy mu nie odmawiałam nawet sama inicjowałam i było ok ale ten mój potrzebował ciągle innych kobiet i nie ważne czy była młoda starsza gruba czy szczupła było mi bardzo przykro z tego powodu .Wiesz mogłam przymknąć oko i być z nim nadal i czekać tylko na co ? Zazdroszczę Ci bardzo bo wiem że oni są bardzo dobrymi czułymi ,bardzo pomocni sympatyczni .Ale po zerwaniu nie próbował tego związku ratować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście to przykre co piszesz ale koniec końców zawsze to jakaś lekcja na przyszłość - skoro nie próbowłl ratować związku to Jego strata - widać nie traktował Waszego związku poważnie - i myślę ze to kwestia charakteru drania można spotkać wszędzie czy w Egipcie czy PL. powodzenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera prawda narodowość nie ma tu nic do znaczenia wszędzie są dranie i faceci w porządku ,nie można wszystkich przekreślać i najlepiej samej spróbować dopiero sie wypowiadać ,a na pewno nie jedna kobieta jest szczęśliwa z arabem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiem o czym powinnam tu napisac po prostu potrzebuje porozmawiac z kims kto tak jak ja zakochal sie w algierczyku sa chwile ze czuje sie tak jakby nikt mnie nie rozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochałaś się .. miłość to nie zbrodnia :) a czy On odwzajemnia Twoje uczucie? czy masz jakieś wątpliwości do do Niego ? rozwiń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hibib podaj jakiś namiar, choćby na gg, porozmawiamy, BĄDŹ BARDZO OSTROŻNA, TA RELACJA MOŻE ZABURZYĆ TWÓJ SPOKÓJ, oby tak nie było, ale ja jestem właśnie tego żywym dowodem, kilka dni temu zostałam brutalnie :wyrwana z ramion miłości algiersko- polskiej", kiedy okazało się, że "mój Algierczyk" nie dostał wizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a co masz namyśli wyrwana z ramion miłości algiersko-polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie i w wielkim skrócie, temu człowiekowi chodziło tylko o dostanie się do strefy Schengen, z miłością to miało mało wspólnego, choć powiem szczerze, że się nabrałam. Świetny aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem cie ale nie wszyscy są tacy znam ich wielu dużo jest na prawdę takich zechcą tylko wizy ale trzeba ich dobrze poznać żeby wiedzieć o co im chodzi ja też jestem z algierczykiem też ma problem z wizą ,ale nadal jest taki kochany jak był jestem go pewna i wiem ze należy do bardzo dobrych ludzi on i jego rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się cieszę, że to mówisz, może dzięki temu nie stracę wiary w ludzi, nie chodzi o to, że on jest Algierczykiem, tylko jakim okazał się człowiekiem, zranił mnie, a znaliśmy się 8 miesięcy. Nie twierdzę, że wszyscy są tacy sami... wiem, że są też Ci dobrzy... chcę tylko przestrzec, jeśli się angażujecie, bądźcie czujne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu się z tobą zgadzam trzeba być czujnym bo naprawdę wielu z nich to bardzo ładnie bajeruje .Ja zanim poznałam mojego to pisałam też z wieloma i naprawdę wielu z nich dobrze tylko bajeruję ,ale tego znam około dwóch lat i jest całkiem inny całkiem inne ma podejście naprawdę uważam ze miałam duże szczęście ze go poznałam ,widzisz i on nie stara się o wizę schengen tylko o wizę krajową ,nie zależy mu na innych krajach tylko polska moje miasto ,ale nie martw się twój okazał się świnią ,ale może jeszcze poznasz dobrego faceta nawet algierczyka tylko dobrze go sprawdź zobacz jakie ma poglądy o co mu chodzi na prawdę cwaniaka idzie wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony6
idzie wyczuć pod warunkiem że nie patrzysz przez różowe okulary - warto czasem je zdjąć - oczywiście nie mówię o każdym przypadku bo oszusta można spotkać wszędzie niestety ale nie każdy Arab nim jest - są i tacy którym zależy na uczuciu - ale czytając niektóre historie trudno nie być malkontentem i sceptycznym..powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie Arab, tylko Kabyl... Narodowość nie ma znaczenia. Miałam pecha. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habib
hej jesli ktos chce pogadac na ten temat to moje gg47931582

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zakochalam sie w nim tak nie wiem czemu bo naprawde tego nie chcialam rozmawiamy ze soba po 5-6 godz na skypie czasami przez cala noc trwa to juz 6 miesiecy nie wiem czy to dobrze ale mu ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony6
oczywiście czy Arab czy Kabyl skoro Wam nie wyszło to miałaś pecha,ale czy narodowość nie gra roli? - jestem lekko sceptyczny choć oczywiście nie każdy mieszany związek zaowocuje porażką ale do tego trzeba dojrzeć i oboje musicie tego chcieć - myślę że jeszcze odnajdziesz tego właściwego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szykuj się, że dzieci poślesz do Państwa Islamskiego na świętą wojnę dżihad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musicie sie dobrze poznać niech ten związek rozwija się powoli nic na siłę odwiedź go poznaj jego rodzinę później pomyślicie co dalej z waszą miłością jeżeli cię naprawdę kocha poczeka na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia miłego wieczoru
Autorko, jeżeli Algierczyk którego poznałaś jest muzułmaninem to miej na uwadze, że kobieta w islamie jest traktowana jako coś gorszego od mężczyzny. Pooglądaj i poczytaj na temat tej wiary. Wszystko pięknie i ładnie gdy związek jest krótki, wyobraź sobie co może być w chwilach kryzysu w związku, po parunastu latach, gdy coś mu się zmieni i stanie się fanatycznym wyznawcą islamu tłumacząc to natchnieniem bożym. Niestety jest to zderzenie kultur i po dłuższym czasie rodzą się konflikty które doprowadzają do walk. Oczywiście możesz być też zauroczona nim, ale przemyśl to dobrze, bo według mnie jest duże prawdopodobieństwo że będziesz żałować. Pozdrawiam i trzymaj się, powodzenia w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie prawda mieszkają tam jego bracia z żonami widziałam jak je traktują bardziej je szanują niż polak swoją żonę nie masz pojęcia o nich czytasz durne książki i na tym się tylko opierasz .A nikt nie każe żadnej z nas mieszkać tam.a moja szwagierka ze swoim mężem jest juz 15 lat i żyją dalej tak jak na początku.Nic złego sie między nimi nie dzieje ,to zależy od człowieka wszędzie są chamy i ludzie .Nie oceniaj kogoś po okładce i po tym co piszą w książkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia miłego wieczoru
Od razu zakładasz że każdy Polak szanuje mniej niż Ci Algierczycy których wymieniłaś. U Polaka zwracasz uwagę tylko na hańbiące zachowania, a nie widzisz dobrych, natomiast u Algierczyka widzisz pewnie tylko dobre zachowania, a ignorujesz złe. Oczywiście są wyjątki, jak w każdej kulturze, ale to i tak niewiele zmienia. Oczywiście że zależy od człowieka, ale człowieka kształtują przecież między innymi wiara( bądź niewiara). Tyle że islam w moim odczuciu jest patologiczną wiarą, bo wystarczy zobaczyć co powodują wyznawcy tej religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie opierajcie się na filmach i książkach to stare brednie Algieria jest już nowoczesnym krajem nie jak dawniej jedź tam zobacz dopiero źle się wypowiadaj.Bo naprawdę nie którzy z was nie mają pojęcia jak tam jest,a od razu zakładają ze z Arabem ci nie wyjdzie .Arab z Algierii to nie to samo co Arab z Iraku itd .POLACY JAK ARABOWIE są dobrzy i nie nie ma znaczenia religia wszystko zalezy od człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×