Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala MIMIMI

Polka z Algierczykiem, mam pytania i wątpliwosci.

Polecane posty

Gość gość
*nieprawda Oczywiście nie kończy sie tak zawsze. Jedli arab nie wyznaje islamu to tak nie bedzie. Ale ta religia ma takie a nie inne poglądy na kobietę i tak będziecie traktowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo masz z Polakami mało to się słyszy ze zabił kobietę i dzieci ,albo ze są bite i poniewierane,wyzywane na ulicach zamykane w domach ,nie znaczy to ze każdy polak czy arab to sadysta i morderca,po prostu trzeba tak samo jak i w Polsce tak i w Algierii być czujnym poznać go dobrze dopiero decydować się na związek.Ja mojego męża też sprawdzałam na różne sposoby i jestem go pewna nie mam zakazów nakazów naprawdę nie każdy jest taki sam.Jest normalnym człowiekiem sam mi kupuje ładne ubrania z dekoltami ,buty na obcasach,naprawdę każdy człowiek powinien sam przekonać się na własnej skórze bo może stracić wielkie szczęście wierząc we wszystko to co piszą na forach.Bo to ze komuś nie wyszło to nie znaczy ze każdej nie wyjdzie z Arabem.Bo Polacy bywają dużo gorsi niż oni ,wszystko zależy od człowieka jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze mozna dogadac sie doskonale i z mozulmaninem.Glownie zeby po slubie i jak sie ma dziecko nigdy tam nie jechac.W krajach arabskich obowiazuja inne prawa -maz jest panem i wladca.Jest tez wielki nacisk ze strony rodziny i przyjaciol.Moj byly egipski maz w polsce byl doskonaly ale bedac tam zaczelo mu odpierd..ac!W Polsce przynosil mi kawe i sniadanie do lozka,nosil na rekach,robil zakupy i zmywal naczynia,sprzatal-slowem ideal,niestety u siebie w kraju zmienil sie nie do poznania.Uwazal ze to ja mam mu wszystko podac,nie mam za duzo gadac w obecnosci innnych facetow,zaczol krytykowac moj stroj,zaczelo przeszkadzac ze sie maluje ,nie mowiac ze mi zabronil palic w miejscach publicznych czy nawet przy rodzinie!W Polsce chodzilismy razem na dyskoteki tanczyc i czesto tez wracalismy do domu na rauszu-tam zgorszyl sie jak chcialam sobie w restauracji zamowic piwo (ich piwo mialo tylko 2,5 %).Wymyslilam pretekst ze mam na troche wyjechac i wiecej sie nie widzielismy!Rozwod wzielam nawet bez jego wiedzy!Zastanowcie sie wiec dobrze dziewczyny zanimpopelnicie taka glupote jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Niemczech mam znajomego araba muzulmanina Marokanczyl-Algierczyk on tez tu mieszka od najmlodszych lat i ma tu stala prace ,znamy sie pare lat ,spotykamy na sex lubie go sex z nim tez od czasu do czasu ,on chcial cos wiecej ,ale zawsze mu mowie ,ze nie mozemy z soba byc,ze Ja nie szukam faceta ,czetso sie klocimy nie odzywamy i tak w kolko,bo on sie denerwuje ze go olewam,nie zawsze chce sie spotykac z nim ...jak on chce... Kiedys jak nie widzielismy sie dlugo ,mowie ze poznalam araba,a on nakrzyczal na mnie i mwoie ze arabowie wiekszosc sa zli,mieszaja w glowie... a on sam jest arabem...:) On jest bardzo wrazliwych,pomocnym facetem,ale raczej w zwiazku z nim nie bylabym szczesliwa,jak nie bylisy z soba spotyklaismy sie to juz byl zazdrosny zlosliwy itp..a tak ogolnie to mily ,pomocywrazliwy facet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ARABEM trzeba wiedziec jak postepowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAZDY KRAJ ARABSKI a inne prawa Wiesz ,ze szariat nigdy nie wejdzie w Niemczech!! tym bardziej w pl!! i wiesz ,ze inne sa zasady w rowznyhc krajach arabskich!! tak samo jakby pisac ze polska i ROsja to te same panstwa te same zasady... smutas.gif TWARDE ZASADY maja kraje rabaskie takie jak: Arabia Saudyjska,Pakistan,Afganistan,Irak ;iran Natomiast kraje arabskie takie jak MAROKO,Algieria ,Tunezja .... to sa bardziej europejskie panstwa! nic nie wiesz nie widziales,a wypisusjesz bzdury ze slyszen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą co o Algierii wcale nie jest tam tak jak tu piszą ,byłam tam nawet z dzieckiem paszporty leżały na wierzchu jakoś wróciliśmy do domu cali wcale mąż mną nie poniewierał przy rodzinie był taki sam jak w Polsce.Nie zauważyłam żeby tam gardzili kobietami wręcz przeciwnie wydaje mi się ze zależy to od wychowania .Bynajmniej u mojego męża w rodzinie nie ma czegoś takiego.Dlatego uważam ze każdy zasługuję na szanse,nie można od razu zakładać ze jak jednej Polce nie wyszło z Arabem to każda jedna trafi na takiego samego drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo rutkowskiego się naoglądali i stąd te przerażające opinie o mężczyznach Arabskich - zgadzam się może nie każda znajdzie tam miłość ale nie znaczy to każdy to drań oszust czy łobuz - nie dajmy się manipulować pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1976
i jeszcze jedna sprawa . najbardziej me śmieszą ci najmądrzejsi najmądrzejsze którzy wiedzą lepiej od Ciebie jaki jest Twój mąż :) to nic że piszesz na forum udzielasz się żeby uświadomić że Arab nie oznacza bicia poniżania - oni i tak wiedzą lepiej - trochę to śmieszne nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie osądzają wszystkich jedną miarą każdy człowiek jest inny w każdym kraju zdarzają się lepsi ludzie i gorsi ,tak samo i u nas.Ja za swojego męża jestem pewna i wiem ze jest dobrym człowiekiem .Wiele osób wcale nie zna Arabów naczytało się na forach i wypisuję te same bzdury co inni.Ja mam parę koleżanek też mają mężów Algierczyków i żadna z nich nie narzeka tak jak tu wypisują.Mojego męża brat też mieszka z żoną w Polsce jeździ do Algierii i tez ona jest szczęśliwa z nim ,a razem są już około 10 lat .Wiec te osoby co to wypisują powinny sie zastanowić ,bo marnują komuś szanse bycia szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym nie mieć racji, ale pewnie większość z was za jakiś czas po raz pierwszy dostanie w twarz, miejmy nadzieje, ze pięścią nie kwasem, od kochanego męża. Nie jedna naiwna myślała, ze faceta zna. Dotyczy to każdej narodowości oczywiście, ale tylko wśród Arabów takie zachowanie zyskuje poklask i jest bezkarne, ba, wręcz dobrze widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cię może,ty to przeżyłaś dlatego ostrzegasz inne kobiety,ale naprawdę między nimi też są dobrzy ludzie nie zawsze jest tak jak w twoim scenariuszu wszystko zależy od człowieka wiec nie można powiedzieć ze każdy arab uderzy ,zależy z jakiego kraju pochodzi .ja akurat osobiście znam tylko arabów z Algierii ,wiec pisze tylko na ten temat ,ze nie każdy Algierczyk jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alahy som dobre... jo wam mowie alahów nie trza sie bać - uny ci ostatnio kuszule łodadza a jak ci sie bydzie kcialo pic to nawet wielblonda lodgoni lod koryta .... i pare lykow ci odstompiom... a w nagrode za zachowanie nawet pozwoli na latajoncym dywanie posiedziec - cale 5 minut tylko glosno nie gadaj do niego b jak ci przyp...dli to gwiazdke mekki zobaczysz ... ale jak mu przyjdzie to nawet moze pozwoli zebys mu nogi umyla i wymasowala - tak.. alahy to dobre som....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dlaczego arabowie z algieri podrywają i romansują z mężatkami i doprowadzają do rozpadu małżeńskiego czy oni się nie boją że wcześniej czy póżniej dojdzie do tragedi .polki nie rozumią przyśiegi małżeńskiej i nigdy nie dostaną szacunku u araba. Jest taka zasada jeżeli romansuje się z obcym facetem w trakcie zwiążku małżeńskiego nigdy nie dostanie szacunku bo jak mogła rozwalić małżeństwo to tym bardziej w drugim zwiąsku będzie przy małym kryzysie romansować z obcymi facetami.Polki nie dbają o związek są bardzo słabe i są mazycielkami ,za dużo sie seriali na oglądały niech sie w kącu obudzą bo pużnij sie dziwią ze nie są obchodzone z szacunkiem .Polki nie umią być tolerancyjne na dla mężów tylko dla obcych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są łatwymi kobietami dla tego arabowie a zwłaszcza z Algieri o tym wiedzą dlatego .Podrywają i romansują i najczęściej na mawiają do rozwodu.Algierczyk ma dwie żeczy na myśli ,jak dobrać się do majtek kobiety ,a druga żecz jak zdobyć obywatelswo polskie i móc ściągnąć rodzine.Przykro mi to powiedzie ale dla arabów jesteście tylko łatwą zdobyczą ,polki są tak naiwne i głópie że mi jako polak jest wstyd za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty głupoty wypisujesz ,a Polaki to nie chcą dobrać się do majtek kobiety nie rozwalają rodzin Polacy są święci .Proszę cię przestań Polacy to dopiero są bawi damki .Przestań mówić takie głupoty w każdym kraju są źli i dobrzy ludzie .Nigdzie nie ma ideałów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha! ale sie usmialam czatajac te wpisy w tym temacie .) juz widze, jak cudowne zony Polki chodza ubrane jak chca, moze i chust na lbach nie macie, ale z golymi tylkami paradowac tez nie mozecie. mozecie klamac ile chcecie, zachwalac takie multi kulti, ale prawda jest zupelnie inna. mieszkam w DE. znam taka poleczke, ktora jest tu dlugo, ma obywatelstwo. malo urodziwa, taka ruda farbowana na czarno :) miala meza muzulmanina, taki eurpejski mial byc! 2 dzieci jej splodzil. nie bylo juz tak kolorowo. rozstali sie, on jej robil wielkie problemy, a z ona w koncu mu te dzieci oddala. teraz ma innego, tez muzulmanina i tez mega europejski. dziecko w drodze.... ogarnijcie sie! tutaj brzydkie maja mezow murzynow i tych innych. nic do nich nie mam poki nie obrazaja mnie i mojej rodziny. robcie co chcecie, sciagajcie sobie ciemnych chlopaczkow z brazowymi oczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zborsóczone sóki.......móslimskie dóópodajki.... ISIS się kłania ...przywleką kóórwiska to góówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..przywleką kóórwiska ISIS i ebolę w pakiecie...bo mają intelekt na poziomie dóópy i macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych co są z musimami..odpowiedz na pytania... Czy nosisz chustę , nawet czasami? Czy przeszlas na islam? Czy dalej jesz świńskie mięso? Czy twoje dzieci noszą Polskie imiona? Czy możesz osić odkryte ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nosze chusty chodzę ubrana jak chce moje dzieci mają polskie imiona robię co chce nie każdy arab to drań przestań straszyć kobiety.Polacy są sto razy gorsi oczywiście nie wszyscy nie masz pojęcia o arabach a wypisujesz głupoty po prostu ta zazdrość z was wychodzi skoro wypisujecie takie głupoty .A to fakt arab jest bardzo przystojny nie każdy ale większość.to ze tobie się dana kobieta nie podoba nie znaczy ze dla wszystkich jest brzydka są faceci na świecie co patrzą nie na urodę a na charakter .Uroda to nie wszystko nie ważne jak wygląda ważne co ma w sercu tylko niektórzy Polacy mają źle poukładane w głowach i dla wielu polaków liczy się tylko wygląd żeby móc chwalić się piękną żoną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne żeby nie popadać w skrajności -to że Tobie nie wyszło z Polakiem nie oznacza że każdy jest zły - z drugiej strony nigdy nie wiadomo z kim znajdziecie szczęście - z Polakiem cz Arabem ważne żeby nie generalizować ani nie zakładac z góry niepowodzenia - wiadomo że nikt nie jest nieomylny.pozdarwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anima198
Witam, widzę, że wiele osób ma takie problemy, jak ja, zatem może od razu przejdę do rzeczy, ogarnęły mnie wątpliwości, co do uczuć mojego Algierczyka... Wiec chciałam zapytać czy może Boudjemaa B. z Kabylii jest jeszcze zakochany do granic bólu w którejś z Pań :). Będę wdzięczna, za szklankę zimnej wody na głowę :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz jego num tel kup sobie inny num napisz miłego sms od niby jakieś pani podpisz się np Kasia.Poproś o hasła do jego kont załóż inne konto za kogoś.pisz do niego jako inna osoba i będziesz widzieć jeżeli jest wierny to albo nie odpisze albo napisze ze ma kogoś .Ja tak sprawdziłam mojego męża i jestem go pewna w 100 a też jest algierczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś pewna na 100? to musiałaś naprawdę dobrze trafić albo nieżle Ci namieszał w głowie z drugiej strony nie każdy Arab jest oszustem,druga sprawa to nie przyszło Ci do głowy że może nabrać podejrzeń skąd jakaś Kasia ma jego numer telefonu - nie lepiej porozmawiać i wyjaśnić wszystko powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna wiesz wcześniej miał taki profil fotka i tam miał swój numer wpisany bo nie wiedział ze wszyscy mogą go zobaczyć i każdy mógł do niego napisać ,ale są inne sposoby też na sprawdzenie,ja jestem pewna mojego męża na prawdę trzeba uważać ,bo nie wszyscy są jak mój mąż ,ale to jest tak samo jak z Polakami.Ja też pisałam z wieloma arabami i tez nie przypadli mi do gustu ,ale między nimi też są dobrzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystko sądzę że nie jest to 100 procentowa metoda na sprawdzenie - często pozory mylą i Wasz wybranek okazuje się oszustem - nie mówię że w każdym przypadku bo nie każdy arab jest oszustem ale czasem warto uczucia nieco ostudzić żeby potem nie mieć zawodu... dla dobra Waszego związku...:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z takim algierczykiem on juz był zonaty z polka jest po rozwodzie To było coś wspaniałego był taki dobry ,czuły jak on mnie kochał a ja jego znów zaczęłam wierzyć w miłość taką szaloną Seks niebianski cudowny z zadnym polakiem tak się nigdy nie kochałam bo on się kochał całym sobą .Jak się potem okazało nie tylko ze mną Ciągle wychodził do kolegów więc kazałam go szpiegować .I choć miałam dowody wypierał się w żywe oczy ,kłamał kręcił .Wybaczałam mu bo był taki dobry i czuły jak był ze mna i ten seks ale do czasu kiedy dotarło do mnie ze żle się z tym czuję i rozstałam się z nim .Nie utrzymujemy kontaktów jest na mnie wściekły że go zostawiłam wysyłał mi chamskie esmsy i wtedy okazało się ze to zwykły cham był ,Tęsknię za nim ale jestem dumna ze to skonczyłam bo zrozumiałam on traktował nas wszystkie jak darmowe k u,,wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co Polak,Arab ,Włoch ,Niemiec itd nie ma znaczenia wszędzie są dobrzy faceci jak i źli.To niema znaczenia jakiej jest narodowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×