Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala MIMIMI

Polka z Algierczykiem, mam pytania i wątpliwosci.

Polecane posty

tez tak mysle ze najpierw trzeba poznac i zrozumiec a nie mowic o czyms o czym sie nie ma pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie nie znają nie poznają a sie wypowiadają bo głupie filmy i ksiązki czytają ,oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkjk
Bardzo proszę o pomoc .Poznałam mojego Algierczyka na portalu ,zakochałam się w nim a on we mnie przynajmniej tak mówi .Widujemy się na skeyp codziennie tak to trwa już pół roku .Od pewnego czasu mam dziwne przeczucia mimo tego że go bardzo kocham ,zaczęłam się zastanawiać nad tym wszystkim bo jak go pytam o jego życie zawsze ma jakąś wymówkę i zmienia temat zastanawiam się jak go sprawdzić czy jest szczery i czy naprawdę kocha jak mówi ,W sierpniu przyszłego roku chcę się zemną ożenić bym przyleciała do jego kraju a on chcę bym mu teraz pomogła przylecieć do Polski w styczniu wysyłając mu zaproszenie.Proszę pomóżcie mi ja naprawdę nie wiem co robić mimo tego że go bardzo kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh
hej ja mam ta sama sytuacje jak mozesz podaj na siebie jakis namiar to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak on ma na imię bo może to jest ten sam .Oni rozmawiają z kilkoma naraz .Każdej mówią to samo Mój to mnie tak czarował że w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy on nie chodził na jakiś kurs uwodzenia a taki słodki że by się chciało ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkjk
gosc kjk .Dziewczyny to mój e-mail kasiunia30101981@wp.pl mój Algier pochodzi z Annaba ale mieszka w Khanchela przy najmniej tak mówi prowadzi tam sklep z przyjaciółmi .Napiszcie do mnie i podajcie numer telefonu ja oddzwonię i porozmawiamy.Poszukuję również Polek mieszkających w tych miastach może one pomogą mi się czegoś o nim dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkjk
gość kjk Dziewczyny ja cholernie zaczynam się obawiać tego że Ahmed tak ma na imie przynajmniej tak mówi ale mówia Jalel na niego ,że on tu przyjedzie jak dostanie vize bo on myśli że mu wyśle zaproszenie to przyjedzie do Polski na 3 miesiące i potem wróci do siebie albo pojedzie do znajomych do Francji tak myślę i tyle go zobaczę .Po za tym tam wszyscy żyją w zmowie milczenia od jego przyjaciół nie mogę nic się dowiedzieć .Dotarłam do pewnych informacji ze oni tam wszystko o wszystkim wiedza przyjaciele i rodzina co mówimy o sobie ,naszym życiu i statusie majątkowym .Oni wszyscy maja przyjaciół na całym świecie wszyscy trzymają się razem .Dziewczyny macie też namiary na mój skeyp kasiunia301081.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę coś doradzić, zanim zaprosisz kogoś formalnie do Polski, lepiej poznaj tą osobę bardzo dobrze, poczytaj też o ewentualnej karze, która zastanie na Ciebie "nałożona" w wypadku, gdy TY kogoś zaprosisz, a po 3 miesiącach ta osoba "zniknie". Ale nie wyjedzie z Polski, nie trafi do swojego kraju, m.in. będziesz musiała pokryć koszty związane z dochodzeniem w tej sprawie i poszukiwaniem tej osoby przez władze. ZASTANÓW SIĘ, on może starać się o wizę turystyczną, nie potrzebuje Twojego zaproszenia, a TY jesteś bezpieczna... Mądrych wyborów życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kjk
gość kjk.Po dzisiejszej rozmowie z Jalelem jeżeli nie dostanie wizy do Polski bez mojego zaproszenia to zaproponował że byśmy się spotkali w Tunezji bez rodzin i znajomych tylko my we dwoje .Ja myślę że to dobry pomysł .Poznamy się trochę i spędzimy ze sobą czas .Ja jestem pewna że go kocham (to miłość szalona)ale moje zaufanie jest ograniczone do niego i powiedziałam mu o tym .Powiedziałam mu również o moich obawach czego się boję ale on mnie zapewnia że mnie nie skrzywdzi bo bardzo mnie też kocha i boli go to że się boję . Jak już będę pewna że mnie naprawdę kocha i chce być tylko zemną to wtedy zdecyduje się na ślub oczywiście nie tak od razu ale mam nadzieje ze wszystko się ułoży dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Właśnie poznałam Algierczyka. Na razie jest ok, rozmawiamy po francusku i nie pcha sie do Polski jedynie mnie zaprasza na wakcje do siebie. Oczywiście czaruje i jest cudowny ale ja jestem na dystans. Co radzicie ? Ciągnąć to czy dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizas
Witam wszystkich. Ostatnimi czasy przeglądałam strony związane z aukcjami i wpadłam na jedną z nich, w której zaciekawiły mnie małe ceny artykułów rtv/agd. Myślałam, że to scam ale wylicytowałam nowego laptopa(Samsunga) za 42zł. Jeśli chcecie kupić coś bardzoo tanio, zapraszam - http://tanieaukcje.com/p/6724e89a965911e491220025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy możecie być takie durne i naiwne? Jestem w szoku. Czy wy macie mózgi w ogóle? :O a najbardziej śmieszą mnie wypowiedzi lasek, które "bardzo kochają" swojego Algieryczka i on również "bardzo kocha" swoją Polkę, chociaż poznali się pół roku temu przez internet, nigdy się nie widzieli i gadają tylko na skype :D :D :D trzeba być idiotką do potęgi, żeby wierzyć, że ktoś się w tobie zakochał przez skypa, nigdy w życiu nie widząc cie na zywo. Po prostu lezę na podłodze i się śmieję. I nie jestem sfrustrowanym, polskim prawiczkiem, ktorego żadna Polka nie chciala (bo zaraz pewnie ktoś mnie tu wyzwie), tylko normalną kobietą, MĄDRĄ kobieta, która nie może się nadziwić, że Polki są aż tak głupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ty nie wierzysz w taką miłość po co się wypowiadasz wszystko jest możliwe .Nie słuchajcie dziewczyny takich wypowiedzi ja też tak poznałam swojego męża też jest algierczykiem byłam u niego parę razy i ta miłość trwa nadal i jest coraz mocniejsza .Algierczycy to wspaniali faceci dla których warto tracić głowę .Trzeba być ostrożnym ale tak samo jak z Polakiem nie wiadomo na jakiego sadystę się trafi.Wiec moja rada słuchajcie swego serca a nie wypowiedzi rasistowskich ludzi bo możecie żałować ze stracicie najpiękniejsza miłość wżyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoteryczka
ezoteryczka_isaura http://rytualymilosne.jimdo.com/ isaura666@buziaczek.pl Jeżeli pragniesz wyeliminować: - strach, niepewność - nerwice, stany depresyjne - problemy przekraczające możliwości organizmu - niewytłumaczalne przeszkody życiowe - aby czuć się bezpiecznie - łapać okazje -żeby życie układało się po twojej myśłi - by przyciągnąć odpowiednią pracę , wlaściwego partnera, pieniądze ,zdrowie - problemy przekraczające możliwości organizmu - uzdrowienić chorób fizycznych - pozbyć się niewytłumaczalne przeszkod życiowych - Uwolnić się od pecha, który ciągle Ci towarzyszy - Twoje Negatywne wspomnienia odejdą w zapomnienie - Jeżeli rzucił ktoś na Ciebie zły urok Uwolnisz się od niego! -uwolnienie od blokad: finansowych, seksualnych, kariery, miłości, komunikacji, - Chciałbyś poczuć się zdrowsza, lekka i energiczna - Napływ miłości, jaką odczujesz od świata, rodziny i partnera -stopniowo zaczniąć uwalniać się od uzależnień - Odzyskać radość życia, optymizm, wiarę w siebie i swoje możliwości To oczyszczenie energetyczne jest tym czego potrzebujesz... wszystkie sposoby zawiodły sprawdz mnie i moje możliwości i umiejętności Niewielkim kosztem szybko zaczniesz żyć szczęśliwym życiem Rytuały miłosne i inne na każdą okazję,uwalnianie od klątw MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE/oczyszczanie aury/zabiegi antydepresyjne i antynerwicowe Rytuały miłosne na ozywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabiania barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy Przez wiele lat dzień po dniu poświęcałam i poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, wpływ z zewnątrz lub nagromadzenie negatywnych energii utraciły ukochaną osobę. Drugim kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połowy. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo, jak działania lub twory innego człowieka. Każdy związek, każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną energię by pomagać innym, ale jestem tylko człowiekiem, który nie może pomóc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam wam dobrą radę :) Puszczajcie się z kim chcecie dziewczyny, bylebyście nie sprowadziły tego dziadostwa do kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmaczony
tak tak zawsze pięknie to wygląda z daleka - ale nie mozna przesadzać i z góry zakładać że np. Algierczyk to oszust i drań - oczywiście nie ma co sugerować się skrajnymi opiniami ale trochę rozwagi nie zaszkodzi - a opinie z forum ...coż jednej sie udalo innej nie.... jak to w uczuciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzja Twoja. Ja mówie tylko: uważaj. Bardzo. I bardzo się zastanów. Islam nie jest religia tolerancyjną. ANi trochę. Wbrew temu co się tłoczy w tv na ten temat. Wiem co mówię, mieszkam w kraju (europejskim) ale takim w którym jest sporo muzułmanów. Zreszta widać po ostatnich wydarzeniach w Paryżu. Syszałaś. Jak wyżej, decyzja Twoja ale ja bym dała sobie spokój. Teraz dopóki do spotkania nie doszło jeszcze i dopóki Ty sie nie zakochałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie się zorieentowałam, że odpowiedziałam na post sprzed trzech lat ;-) Ale w sumie bez znaczenia, i tak pasuje., Ostrzegam kazdą inna. I nie, nie mam za soba nieudanego związku. Po prostu sporo wiem o islamie. Nie mieszajcie sie w to dziewczyny. Żeby potem płaczu nie było. To jest odleeegła bardzo kultura. Wystarczy poobserwować co robia juz dziś coraz smielej w krajach europejskich. To bzdura, że muzułmanin w kraju europejskim bedzie się dostosowywał do panujących w nim zasad. Mało osób wie ale Jako przykład podam, że np w prawie brytyjskim już jest wprowadzona możliwość dziedziczenia według zasad szariatu. Dla muzułmańskich rodzin tylko oczywiście. Na razie przynajmniej ;-). Ale nawet jeśli tylko sla muzułańskich to czy serio wierzycie, że w innych krajach wkrótce nie będzie podobnie? Serio tego chcecie dziewczyny? być nikim jako kobieta? Bo to prawo, o którym piszę (obowiązujące w Wielkiej Brytanii czyli w Europie) mówi, ze kobieta może nie dostać nic. Bo jest kobietą. Poguglowac, jak ktoś nie wierzy, posprawdzać i przestać wierzyć w bajki o tym, że muzumanin może być ugodowym , tolerancyjnym idącym na ustepstwa męzem. I tak prawo dotyczy też związków mieszanych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w polsce nie ma morderstw w polsce nie ma sadystów gwałcicieli nasi sa swieci .jakos o tym nie wspominacie tylko o tych biednych muzułmanach ,w kazdym zwiazku trzeba isc na ustepstwa ,nie jest prawda ze nie szanuja kobiet jedz tam poznaj zwyczaje to wszystko zależy od wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedno do osoby która napisała nie sprowadzajcie tego dziadostwa weź lusterko zobacz jakie z ciebie jest rasistowskie dziadostwo widać kto jest kim widać po tobie właśnie Polską tolerancję wychowanie co niektórych polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że jesteś przypadkiem beznadziejnym... cóż, musisz być strasznie zakompleksiona, skoro wystarczy że ktoś ci przez internet napisze kilka czułych słówek i już jesteś zakochana. I tylko Ty bo chyba nie sądzisz, że on się zakochal przez skypa? :D :D :D oni to robią dla papierów a nie dla miłości, ale skoro nie potrafisz pojąć tak elementarnej sprawy to Twój problem, obudzisz się za kilka lat kiedy Twój Ahmed już nie bedzie taki cudowny i czarujący, to wspomnisz moje słowa. I ja również nie życzę sobie sprowadzania tego ścierwa do naszego kraju, chcesz mieć Algierczyka to wypad z nim do Algierii. Nie jestem rasistką (islam to nie rasa tylko relgiia :D ), nienawidzę islamu, mieszkałam kilka lat w Londynie i widziałam co tam się wyrabia, jak muzułmanie niszczą kraj do ktorego przyjechali, jego kulturę i dziedzictwo, jak Anglicy boją się żyć we własnym kraju, bo taki Ahmed ma więcej praw niż Anglik - on może obrażać Angola do woli i ma takie prawo bo jest wolnosc słowa, ale jesli Anglik obrazi Ahmeda to już jest rasizm. I nie zyczę sobie, żeby taka sytuacja była rownież w Polsce, także chcesz Algierczyka? To won z nim do Algierii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 10:58 - popieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Algierczycy ostatnio wysadzili w powietrze jakąś redakcje gazety w Paryżu. To zdaje się jacyś tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tą europejską tolerancję mam daleko w d***e, europejska tolerancja zaprowadzi nas do tego, że za 20 lat w Europie będzie więcej muslimów niż europejczyków i zapanuje jeden wielki chaos, kiedy muslimy zdobędą większosć w parlamencie. Ale żeby dostrzegać takie rzeczy, trzeba chociaż trochę myśleć i mieć własne zdanie, a nie tylko siedzieć przed telewizorem, oglądać TVN i pozwalać prać sobie mózg pięknymi sloganami o multikulturalnej Europie, Islamie jako religii pokoju i tolerancji jako źrodłu szczęscia narodow. I to co teraz piszę, to piszę z wlasnego doświadczenia - tych lat, ktore spedziłam w Londynie, żyjąc wśród muslimów. I naprawdę nie mogę się nadziwić, że są kobiety, które dają sie nabierać na czułe słowka i biorą śluby z muzułmanami. Widziałam nie jedną taką tragedię, kiedy Polka czy Angielka wcyhodziła w Londynie za mąż za muslima. Skutki były opłakane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie koncert życzeń akurat masz g****o dopowiedzenia właśnie że on mieszka ze mną w polsce a tobie g****o do tego właśnie ty nic o nich nie wiesz nie żyłaś z kimś takim nie wiesz nic nie byłaś tam naoglądałaś sie naczytałaś głupot i głupio gadasz ,nikt ci nie każe sie wypowiadać na ten temat i nikt ci nie każe ich tolerować każdy wie co robi napewno twój polski facet ma same zalety yhhhhhhhhhhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raczej Ty się naogladałaś głupot w tv idiotko. Wspomnisz moje słowa prędzej czy później, tylko póxniej nie zakładaj tutaj tematów, że facet cię bije i chce ci zabrać dziecko. :O skoro jesteś głupia to sama plać za swoją głupotę. A i widzialam w swoim życiu wiele, zarówno mieszkając kilka lat w UK jak i podróżując po świecie (byłam w wielu państwach arabskich). Za to Ty g****o widziałaś, siedzisz cale życie w swojej wsi i wystarczy, że ktoś ci szepnie do ucha że jesteś piękna a ty już przyjmujesz oświadczyny :D żyj dalej w tej swojej bajce, szkoda tylko ze to bajka bez happy endu, o czym się przekonasz już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ciekawi mnie jedna rzecz, jeśli chodzi o związki Polek z muzułmanami. Większość polskich kobiet, które związały się z tym arabami, to niewyksztalcone, nieobyte dziewczyny, które albo pracują na zmywaku gdzieś w barze w Londynie, albo bezrobotne dziewczyny z małych wsi i miasteczek, które z nudów siedzą na czatach i nagle pojwia się w ich życiu książę na bialym koniu,a raczej na wielbłądzie, mówi im że je kocha (chociaż nigdy dziewczyny na zywo nie widzial), a ta rzuca mi się w ramiona. Jakoś nie zauważyłam żeby mądre, wykształcone kobiety wiazały się z muzułmanami, a znam takich baaardzo dużo, bo sama też mam wysokie stanowisko. Pszypadek? nie sondze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×