Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

ja kiedys to bardzo szalalam eh extra czasy :) potem przy mezu sie uspokoilam ale teraz mnie znowu nosi hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Luisa współczuje Ci , bo ja podobne rzeczy przechodziłam jak zmarł mój kolega. Riki tiki martin , Paweł Małaszyński, a mój jak schudł 13 kg i twarz mu zeszczuplała to trochę nawet podobny do wiliama levego . koleżanki mu tak piszą pod zdjęciami. zaraz coś może znajdę ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, ze z ciebie Emilko to niezla imprezowiczka! :D Idz sie wyszalec! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy slawnych facetow :D hahahaha ja dzis aniolowi powiedzialam ze jest podobny do rikiego martina a on cos ty ja jestem ladniejszy ahahahahahahaha jaki prozny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli :) i co wyrywasz baczki i z brody te poj? ja mam dosc geste baczki wiec ich nie ruszam sa od zawsze do ucha nie sa takie jak u facata ale sa:) od malego,czasem je rozjasniam. Kochana ja tez domatorka zakapiorka i jestem pewna ze przez te wloski..chodz razem bedziemy zamieszkamy i bedziemy sie obzerac tylko beda nam wlosy rosly i w dupie z tym przy sobie bedziemy swobodna ahahaaaaaaaa moze i Emi i Annqx dolacza:) ale one by musialy ze swoich rezygnowac w co watpie;) No Emi:) jak by wspomnial o fajach to bys go z dymem puscila haha:) Emi cos czuje,ze Ty bys pasowala do mojego amadeo bardziej niz ja:) moze Cie zapoznam z nim:) zamisat kakao pije zielona..bo przez ost dwa dni byla rodzina i nie myslalam o zielonej,nawet o antykoncepcji zapomnialam:) i wiecz lyknelam a powinnam w poludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa spoko troche popiszemy zmeczysz sie i zasniesz masz psiaka poza tym moze nie gas wszedzie swiatla lub zostaw wlaczone radio lub tv?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam meszek na twarzy, jako nastolatka chcialam to zgolic, wydawaly mi sie te wloski bardzo ciemne kiedys. Na szczescie nie zgolilam i przestalam zwracac uwage na to. na rekach mam bardzo ciemne. a jak jest u was?kiedy zauwazylyscie..? na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zebys wiedziala ja chyba jestem wlasnie zenska wersja Twego amadeo :D ahahahaha :) ale on kocha Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no no co skromny, ale przynajmniej wie ze nieprzecietny i przystojny :D Wy normalniee idealna para :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko przynajmniej nie udaje skromnego, a skoro jest ładniejszy to chyba lepiej. Latają za nim dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lataja i to jak !!! ogolnie to on mi sie poprostu podoba z charakteru itd wiadomo wyglad wazny ale dla mnie nie jest to nr 1 sama mam kompleksy, ale zauwazylam ze normalnie baby sa bezczelne , jak my idziemy razem to zawsze za reke no to chyba widac ze para nie ? a te na bezczela gapia sie usmiechaja a ja to niewidoczna czy co ? hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmina ja zauwazylam nasilenie wloskow w okresie okolo 15-16 r zycia. a mam 30 i wcale nie jest mniej:) Emi kochana jestes..ale ja kochana bym musiala Was meczyc do 3 noc bo spalam i teraz nie zasne..powiem Ci,ze tak mialam swiatlo wlaczone do momentu az sie nie rozwidnilo czyli 4 rano tv i z laptopa film a i tak dygalam..dzis powtorka z rozrywki..ale dam rade:) kocham Was za wasze wsparcie..nawet moje przyjaciolki z reala nie wspieraja mnie jak Wy:*:*:* A amedo nawet jak kocha to sie odkocha jak zobaczy ze ja zakapior co by dupy w rajstopach z domu nie ruszal;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mistrzem dla mnie była koleżanka mojego M . stoimy sobie u niego przed blokiem bo czekaliśmy na jego kolege, ona podeszła pogadała z nami (to znaczy z nim, bo zachowywała się jakby mnie tam nie było) po czym zaprosiła go do siebie na kawę , podkreślając ze zaprasza tylko jego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, no ja te pojedyncze z brody wyrywam penseta, a baczek nie ruszam. Fakt mam pojeyncze ciemne to je wyrywam ale reszty nie bo jakbym chciala wszytsko wyrwac to bym przez miesiac z lazienki nie wyszla :D A no, Anqx i Emi beda nas, Luiso odwiedzaly ;) Emilko, ona poprostu pozeraja twojego przystojniaka wzrokiem, daj mi sie cociaz tak nacieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Te laski co sie slinia na Twojego to zalosne...z jednej str mile bo moge se tylko oko zawiesic a z drugiej wkurza bo mysla ze ich wdzieki na niego zadzialaja czy co:)? ooo w jakim one sa bledzie:) bo on juz ma serce zajete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli spoko niech sie gapia tylko mnie to szokuje ja sie tak na chlopow nie gapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zajete wiadomo ile my bedziemy ze soba moze za tydzien bedzie po wszystkim jak to w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, dotrzymamy ci towarzystwa tak dlugo jak damy rade, trudno bede nie wyspana ale no przeciez nie pierwszy i nie ostatni raz :) A moze melisske na noc tak zeby cie uspokoila? :) Annqx, co za debilka?! O matko, dziewczyny to sa jednak glupie i dziwne...Ale pewnie M nie poszedl, wiec kosz dostala! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli a duzo wyrywasz z brody nie myslalas o elektrolizie jak nie masz tak duzo? no wlasnie moge wpadac do naszego domu calego w zaslonkach;) walajacych sie zelkach,lodach,milkach orzechowych i sernikach:) Emi przygotujemy tiramisu a Annqx dobra pizze jak od M:) Ale Annqx ta kolezanka to jakas pizda bezczelna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee Emilko, jakie za tydzien, jakie za tydzien? Ty tam pilnuj Aniola, a te wszystkie babki, kiedy tak sie na niego gapia to skarc je wzrokiem, albo w danym momencie sie do niego przytul czy pocaluj hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jego była ukochana wcale nie lepsza , zablokowal ją , to jej "psiapsiółki " piszą że ona chcę się zabić , a komentarz mojego M "a niech się zabija" i wszystkie cipy po kolei blokuje :D Dzwoń do Amadeo niech Ci w ten sposób towarzyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co TY Emi tydzien??:) nie no moze chociaz ze dwa;) zartuje mysle ze na dluzej.. chyba ze Marcus wkroczy do akcji i znowu Ci zamiesza .. Poli no cos TY..nie bede Cie przetrzymywac nie patrz na mnie kochana kolo 10 sobie obejrze film a potem zapale swiatlo,tv i poloze sie..:* musisz wstac do szkoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Luiso, normalnie raj :D("Raj, ktorego nocą, pragniesz tak, to niebo to raj, dalej dalej prosze lec, prosze gnaj" ) Hehe tak mi sie piosenka przypomniala :D Tak i do woli bedziemy sie obrzerac, chodzic w rajstopkach i nie wstwac z kanapy :D Ehh wspaniale zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poli wiesz jak to jest z mezem niby tez mialo byc na zawsze :) ja mam dystans , zreszta aniol zna moj stosunek do niego -chcesz to ze mna badz nie chcesz to zeganam :) jezuuuuuu ja teraz sobie wyobrazilam taki dom pelen slodyczy zelkow batonikow czekolady lodow o matkoooooooooooooooo ja chce !!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa ja tez moge tu siedziec poki aniol nie przyjedzie :)spoko dasz rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx ale zalosna ta jego byla..szantaz emocjonalny straszy ze sie zabije..ale sie osmiesza...a psiapsiolki jeszcze o tym na facebooku ale idiotki no szok..ale dobrze M odpisal... przewaznie z amadeo na gg psizemy:) ja nie lubie przez tel gadac z facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę tylko na 16 do szkoły na poprawę wiec wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×