Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Oh nie wiem czy wytrzymam, choc wiem ze macie racje bo to dobry sprawdzian, ale ja wiem ze z jednej strony chce ze mna gadac, ale sie boi zaczac a z drugiej wiem ze z niego taki figo-fago..wiec chyba napisze do niego dzis czy jakos w najblizszej przyszlosci i mowie o ile bedzie sie rozmowa kleila to zobaczymy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak Poli zrobila albo spotkanie i 'pchamy':) znajomosc do przodu a jak nie to bym nie pisala pierwsza...kuzwa no co to za chlopak:) ja juz bym chciala bys byla szczesliwa a tak chodzisz z glowa w chmurach i nie wiadomo co on mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze seksu nie uprawialam i jak tak mysle to troche streesu z tym jest...A ja zawsze sobie myslalam ze najlepiej tak na spontana, ze siedzi sie razem, potem calusy itp itd. a potem ...Wiec moze tak z lekka na luzie do tego podejdz? Wiem latwo mi mowic...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja uprawialam juz:) ale juz dawno,ze nie pamietam a teraz ostatnio jak bylam z nim on byl w stanie gotowosci a jak ja zobaczylam to szoook az sie wystraszylam:) raz ze mnie bedzie bolalo dwa ze nie mialam ochoty trzy ze zasade mam ze tak odrazu nie ide i musial sie obejsc smakiem;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso nawet nie wiesz jak ja bym chciala zeby bylo w jedna albo druga i juz. Choc gdyby sie okazalo ze jednak nie, to byloby mi cholernie szkoda... Kochana, ale ty tez tam sie bierz za amadeo i ustalcie sobie wszystkoa nie ze on sie szlaja gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli Wy sie musicie jakos poznac w realu:) bynajmniej nie mam tego sklepu na mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D No nawet w sklepie moglabym go poznac i nie mialabym nic przeciwko temu :D A najlepsze jest to, ze planuje kumpele zmusic i pojechac do jego miasta, bo ona zna to miejsce ze tak niby by soebie pozwiedzac a bym sie z nim spotakala hehe i wiele wiele innych mozliwosci mam w glowie...;) No mi sie jeszcze do seksu nie spieszy, a wiem ze juz sporo dziewczyn juz seks uprawialoa mi sie wydaje ze to za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze bylo by Ci szkoda...ale pomysl myslac wciaz o czyms wzdychajac do czegos co byc moze sie nie zisci(odpukac!!!!) to tracisz mlode piekne lata,zycie przed Toba..ale w tym czasie moglabys poznawac innych facetow..a tak taka milosc...za szkoda mi Ciebie na faceta ktory nie wie czego chce...najgorsze to,ze chlopcy w tym wieku czesto nie wiedza czego chca...jeszcze dojrzewaja..ale moze zle nie bedzie:) moze dojrzeje by sie spotkac z Toba:) kochana daz do tego.. a Amadeo pisze codzien a to mail a to gg ciagle plany na nasze spotkanie,juz chce na dlugo wyjezdzac nawet za granice a wczoraj pisal ... myslalam,ze skruszony wieczorem bedzie kolo kompa na mnie czekal,napisalam a jego NIET...no wiec nie wiem musial wybyc..mowil cos ze moze nad jezioro pojedzie niby z kolega ale wiem,ze kolega ma dziewczyne wiec niech nie pierdoli mi takich rzeczy...pewna jestem,ze sie zalal na imprezie a tam pelno dup w gotowosci...i to mnie drazni...ale niech robi co chce to juz duzy chlopiec...na pewno sie dzis odezwie..ale teraz to ja znikam bez sladu na 3 dni conajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli Bo nie ma sie do czego spieszyc..ja mialam 1-ego w wieku 17 czy 18 ,18 chyba..a w Twoim wieku tez nie bylam jeszcze gotowa..rozumiem Cie:) wlasnie moze by tak niby przejazdem niby cos...ale myslisz ze sie nie kapnie?:) chyba palcem robiony nie jest:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Emi z pieskami chyba juz wrocila?? czy z marynarzem czas spedza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja mam cel! Zmusic go aby sie okreslil,w jedna albo w druga! W takim razie do dziela! ;) No i masz babo placek! Wez nim potrzasnij tak konkretnie! Niech nie szlaja sie gdzies z innymi dupami, bo to logiczne ze szlak cie trafia. Ja go nie rozumiem, staral sie i tyle na ciebie czekal a teraz nie wiadomo co odpierdala...Jak tak przeczytalam, ze znikasz na 3 dni, to mysle gdzie ty uciekasz, ale rozumiem ze chodzilo ci o to ze nie bedziesz sie odzywac do niego przez tyle czasu jako pierwsza? No mam nadzieje ze dzis napisze do ciebie i sobie wszystko wyjasnicie! Bo mnie tez szlak trafia jak taki dorosly facet tez nie moze sie okreslic i wytrzyamc, bo z jednej strony adoruje ciebie i planuje wszystko a z drugiej lata sobie z kwiatka na kwiatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sie kapnie... Kumpela wie o co chodzi i sie ze mnie smieje... A on to by odebral jako jakis najazd, wiec nie wiem. Mi by wystarczylo zeby powiedzial ze jednak fajnie by bylo sie spotkac czy cos, zeby jakies checi wykazywal. Powiem tak jesli nic sie nie zmieni to na bank juz w liceum bede zwracala uwage na inneych chlopakow by nie byc ciagle myslami z nim...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, na bank sie teraz godzi z marynarzem i milo spedzaja czas ;) Annqx tez nam zniknęla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) no :) sprobuj doprowadzic do spotkania,,,najlepiej by wyszlo od niego a Ty go zachec jak sie gadka bedzie kleila:) wyczuj moment i wiesz..:) Kochana ja nie mam pewnosci,ze byl na impr ale na pewno inaczej by odpisal na gg..a tam wiadomo co sie dzieje,,,tym bardziej,ze ja taka raczej oschla dla niego bylam...ciagle na nie,,,a znikne na 3 dni tylko z gg:) jasne niech on zachodzi w glowe teraz;) a jak dzis napisze to nie odpisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak nie wykaze checi,,,zobaczysz ilu fajnych poznasz w liceum a na studiach to dopiero:):) moja najwieksza milosc byla na studiach:) i bedzie dobrze:) no poznikaly laski nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Poli spytac wprost ' sluchaj Fredek ' nie masz ochoty sie spotkac i pogadac w realu tak fajnie nam sie gada..:P haha co myslisz co by odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym najbardziej chciala i tak byloby mi na reke gdyby on przyjechal bo z jednej strony bym sie bala pojechac dlatego myslalam o kumpeli...ale nie wiem, narazie nic nie planuje zobacze jak to wyjdzie ;) No wlasnie pewnosci nie masz, ale z jakiegos powodu go nie bylo i nigdy nie bedziesz miala pewnosci co robil i tobie zaraz najgorsze mysli przychodza do glowy...A wytrzymasz tylle? No bo jak on sie odezwie... U mnie to jest wlasnie tego typu problem jak on pisze ja zawsze mam czas i z nim pisze a szkoda ze nie jest odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rozmowa bedzie sie kleila to pewnie by zaczal zartowac i sie smiac i takie tam, ze na luzie a przynajmniej by takiego udawal...;) A jak bedzie spinka czy cos, to mysle ze dziwnie by to odebral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i wytrzymam:) kochana a moze zapros wlasnie go do trojmiasta:) nad wode itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, o tym tez pomyslalam bo mam 30min nad morze wiec to szynobusem i jestem na miejscu, a jakby sie bal ze rozmowa nie bedzie sie trzymac to przeciez znajomych, czy tam najlepszego kumpla by wziął ze soba a ja najlepsza kumpele i mogloby byc.. ale tak Luiso, to tez przyszlo mi do glowy i bardzo mi sie ten pomysl podobal, bo byloby jakies zajecie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie:) moze nie widzial morza:) moze go spytac czy nie chcial by zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie, ale mowie boje sie ze moze to uznac za zbytnia nachalnosc, bo tam ma swoja paczke z ktora trzyma i gdzies jezdzi i pomysli ze ja jakas glupia ze go zapraszam.. no coz boje sie odrzucenia... Obys wytrzymala i zeby cie nie korcilo napisac pierwsza! A jak napisze on pierwszy by sie wytlumaczyc co robil? To tez to olejesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem POli zobacze co napsize:) wtedy zdecyduje:) na pewno sie odrazu nie wytlumaczy tylko spyta czy jestem..ja wtedy sie nie ujawnie i on wtedy nie bedzie dalej pisal:) matkoo caly dzien gadamy o nich a jeszcze rano znaczy w poludnie:) zaplanowalysmy niedziele dla nas bez nich ahahhaaaaaaaaaa:) A TY kochana nie boj sie wlasnie odrzucenia!!!! zauwazylam,ze sie tego boisz...ja tez dlatego boje sie zaangazowac...zakochac tak mocno..ale slonko,propozycja spotkania to jeszcze zadne narzucanie ani zadne zaobowiazanie:) czym sie martwisz..niech ma swoja paczke...a TY masz swoja..chodzi o wasze wspolne poznanie..jak nie wyrazi checi..zostaniesz na starym ukladzie...bedzie Ci przykro a on jak podwinie ogonek to niech spada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze! Fakt mialysmy miec caly dzien bez nich...cholerka...Jak widac sie nie da, bo kazda ma jakies problemy z nimi...ehh No to teraz on zapewne do ciebie zadzwoni, bo nie bedzie wiedzial o co kaman jak ty mu nie odpisujesz...uuu zemsta jest slodka ;) No wlasnie boje sie tego jak nie wiem, bo zalezy mi na kontakcie z chlopakiem bo ja mam swoja paczke, ale nie umiem dogadac sie z chlopakiem,a przynajmniej nie ze wszystkimi i mi zalezy, ale no racja to nie jest przeciez od razu poproszenie o zwiazek malżenski tylko, o takie spotkanie..ehh łatwo ,mowic trudniej zrobic, a im bardziej tu mnie nagadujesz tym bardziej chce go zapytac i zaryzykuje, ale nie tak prosto z mostu, tylko go na to jakos przygotuje..hehe :D A jak mnie oleje, to sie zalamie ale wy mnie tu pocieszycie wiec nie ebdzie najgorzej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku Ja Cie nie namwiam..tylko wiem,ze Ci zalezy na nim..wiec ja bym zrobila wszystko,zeby poznac prawde tej relacji przekonac sie..czy mam na cos liczyc czy tylko gg...a mysle ze lepiej znac prawde niz sie zastanawiac czy jest tak czy siak...wole znac gorzka prawde niz slodkie klamstwo:) wiec radze Ci co ja bym zrobila..dazyla bym do ustalenia o co komone:) a jak wolisz tylko z nim pisac i taka relacja Ci wystarcza to ok::) moze i tak zostac:) aniolku nie rob nic na przeciw sobie:) zrob jak uwazasz:) bedziemy wspierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taka poli mi się podoba. masz racje facet powinien się określić czy chcę jakoś tą znajmość rozwinąć czy zakończyc, bo marnować czas tylko na gg to trochę niedorzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx ja sama czasem sie napije to normalne daruj mu :) chyba ze to sie bedzie za czesto zdarzalo to wtedy go zbij ;) polinda luisa dobrze radzi siedz na dostepnym czekaj na jego ruch jak sie nie odezwie ja bym wziela sprawy w soje rece przynajmniej bedziesz miala jasna sytuacje :) luisa tak mysle ze tormentiol by wlasnie Ci pomogl po elektrolizie :)ja jestem z centralnej Polski :) u mnie ok jakos sie tak wyciszylam marynarz przyjechal (rano go odwolalam)z obiadem zjedlismy a potem siedzielismy na balkonie owinieci kocem (dzis u nas chlodno)i sie przytulalismy i calowalismy mmmm a on tylko powtarzal jaka jestem dla niego wazna i jak za mna szaleje masowal mi nogi i stopki , a ja ich jeszcze nie wydepilowalam troche czuc ze odrastaja wloski , powiedzialam hmmm musze ogolic nogi a on na to -nie musisz ja mowie -no musze musze a on- dla mnie to nie ma znaczenia i zaczal calowac moje nogi od gory do dolu , widzicie !!!!!! faceci normalni nie robia z tego problemu :)wpadlam tylko na chwile bo teraz bedziemy pic kawke odezwe sie pozniej :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi też jestem z centralnej polski widzisz masz kochanego faceta który akceptuje twoje włoski na nogach czego chcieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze mnie nie namawiasz, ale wiem ze masz racje , bo powinnam wiedziec na jakim gruncie stoje. Z jednej strony ciesze sie z kontaktu na gg, a z drugiej strony chcialabym czegos wiecej...No ale zaryzykuje, serio nie tak od razu. ze mu napisze "moze sie spotkamy" tylko zaczne z nim gadac raz drugi ctrzeci i sie zapytam i juz, lepiej szybciej z tym skonczyc niz cierpiec..;) A jak myslisz tak teoretycznie Luiso, gdybym zaproponowala tak prosto zmostu spotkanie jak taki normalny chlopak by zareagowal, ale poprosze czysta prawde ;) Ehh.. dosc! Za duzo gadania o nich...:D Co tam Luiso porabiasz? Ja sobie czekolade zajadam.. Kurcze mam nadzieje ze Annqx nie zabila M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) odpisalam Ci na poprzedniej str nie wiem czy czytalas:) Emilko:) zajebiscie z tymi nogami jak calowal:) ze mu tak powiedzialas,ze musisz golnac je:) extra wyszlo widac oni na to leja jak kochaja:) ja tez raczej z centralnej a bardziej z mazowieckiego:):):) haha a moze mieszkamy blisko gdzies haha:) Annqx jest:) i co z suknia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×