Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

zemscil sie ale mysle,ze to nie skonczone...ze sie odezwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tak jak pisalam bylam spokojna , jak tak spedzilam caly dzien z marynarzem bylo mi super ale nagle zaczelo czegos brakowac on jest slodki kochany uwielbiam go , i nagle pomyslalam o moim mezu i tak bardzo zapragnelam by on tu byl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa wiedzialam ze tak bedzie.,...jak bedziesz z marynarzem bedziesz tesknila za Marcusem a jak z Marcusem za marynarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zabolalo jak cholera , zycie jest nieprzewidywalne , nagle sobie cos czlowiek uswiadamia o czym nie mial pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zabolalo jak cholera , zycie jest nieprzewidywalne , nagle sobie cos czlowiek uswiadamia o czym nie mial pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szoku jestem . bo myślałam że skoro on tak się ostatnio zachowywał to przyjdzie na twoje zawołanie nawet nie umiem sobie wyobrazić co teraz czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , nie wiem co mi sie stalo jak grom z jasnego nieba sobie cos uswiadomilam , czekalam na jego odpowiedz i pomyslalam ze jesli bedzie na TAK to jeszcze dzis wroce do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadeo napisal na kom bo na gg nie opdisalam,ze czeka na gg.. niech se czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko jestem pewna ze on sie odezwie..milosc nie mija z dnia na dzien!!! nie smuc sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na widoku jesteś to naprawdę musisz go kochać skoro od razu chciałaś wrócić i zostawić marynarza. powiesz mu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak chcesz wrocic..ja bym napisala mu pare slow...ze nie jest jak mysli,,,powiedziala bym,ze wciaz go kocham..a potem juz nic..jego ruch kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole z Toba Emilko pogadac:) niech se czeka..ja wczoraj czekalam.. kochana ja mysle,ze nic straconego z marcusem.,..MILOSC nie mija od tak..jeszcze dzis noc chcial z Toba byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu to wszystko napisalam Wam opisalam w skrocie tylko, napisalam ze bede czekac jesli na ta chwile juz nie chce ze jak bedzie chcial to ma sie odezwac i wroce a on odpisal to co Wam przytoczylam , tez w skrocie bo napisal mi duzo okropnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja go znam, skoro pisze mi ze mi nie wierzy ze skonczone itd to tak jest , on bedzie cierpial a sie nie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie to jest dziwnie , nie minęło nawet pół doby a on już nie chce jej znać. dziwny facet naprawdę. kurcze niezły mętlik masz teraz emilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ma zal za aniola i sie wyzywa..ale jak juz sie wyzyje i zrozumie co czuje wroci jak zbity pies...jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wkurzyl sie pewnie pomyslal ze skoro od razu nie wracam to go nie kocham itd plus urazona meska duma itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Cię kocha to powinien schować sobie tą dumę w buty i do Ciebie przyjść choćby przez wzgląd na to że to on się z Tobą rozstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az zatrzęslam normalnie zawalu dostane przez was i przez swojego.. Emilko ulozy sie zobaczysz!!! ta sytuacja jest trudna zalezy Ci na obydwu ale wychodzi na to,ze dotarlo do Ciebie,ze kochasz meza... mysle,ze On Ciebie tez i znow wrocicie do siebie...dlaczego dzisz mowilam Ci,ze cos czuje ze Ci zalezy na Marcusie wciaz..czulam to!! z TWoich wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tak nie myśl bo to nie jest twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moja wina , nie moglam sie zdecydowac bylam z innym on mi dawal szanse a ja tego nie wykorzystalam , moze dobrze , moze mu lepiej bedzie beze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jakie swoje..przestan..dokladnie jak mowi Annqx..co zlego zrobilas...ze aniol Cie uratowal bo nie dawalas rady...stalo sie...jak Cie kocha jak mowi i jest w stanie wybaczyc aniola to wroci zobaczysz...teraz ma satysfakcje i dlatego tak mowi...i jak mowisz urazona suma byla...ale jak emocje opadna wroci..odezwie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×