Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

do wakacji tylko troche zostalo ponad miesiac:) a Ty pierwsza napisalas czy on dzis?:) ale fajnoo Emi.. wlasnie...zapomnij o uzywkach...kochana to juz lepiej lody zjedz,psiaki przytul:) kochana za jakis czas bedziesz sie z tego moze nie smiala ale bedziesz to tylko wspominac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli wakacje tuz tuz :) luisa moze i dobrze zrobilas niech poteskni :) ide sie posmucic walne drina zapale to moze mi mozg odpocznie normalnie mysli mnie bola :/ mam za swoje ehhh szkoda slow na moja durnote . dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pojedziesz a co tam:) to jeszcze troche i zaczynamy przygotowania do randki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom fajnie..mam zaciesz jak nie wiem...:D No pewnie ze ja pierwsza dzis napisalam ;) Dobra lece laski:** Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko przytulam Cie mocno:* Spij spokojnie.. Poli:) zawsze lepiej cos zrobic i zalowac niz zalowac ze sie nie zrobilo bo jak widac czasem sie tez nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslo maslane:) dobrej nocy:* kordzi mnie chyba mu odpisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesci dziewczyny:) EMi Jak nocka minela? jak sie trzymasz dzisiaj? dajesz rade:) wciaz ta sama decyzja..milego pierwszego dnia pracy:* Mlodziez pewnie w szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a ja wrocilam z pracy , nic mi sie nie chce , w ogole nie moglam spac bilam sie z myslami, tak decyzja ta sama juz tak zostanie nie zmienie zdania, szkoda ze tak pozno zrozumialam, napisalam ostatni raz do meza - napisalam wszystko co czuje czemu dopiero teraz tak bylam w stanie zdecydowac ze go kocham itd itd wiecej napisac czy zrobic juz nie moge napisalam tez to co wczoraj ze niech pomysli na spokojnie i w spokoju podejmie decyzje a nie w nerwach i ze bede czekala choc sama sie juz nie odezwe tak jak sobie tego zyczy, i tak zrobie nie odezwe sie co moglam to zrobilam, nie odpisal nie wiem czy to dobry znak czy zly , mogl kolejny raz napisac bym sie juz nie kontaktowala a nie zrobil tego nie wiem glupio sie chyba pocieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem brak odpowiedzi do dobry znak:) mysle,ze emocje odpadna i sie odezwie..wie ze jegoo krok teraz:) jak bylo w fitnesie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spoko teraz dopiero ide w srode , no a jak sie nie odezwie to trudno bede miala nauczke nic nie moge juz zrobic:( a jak amadeo napisalas do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, wchodzę tu i co widzę? 14 stron do nadrobienia! już się pogubiłam... chyba się od Was wypiszę.. nie nadążam, kurde.. dajcie se na wstrzymanie! :-) Emi, cos widze ze dalej nieciekawie u Ciebie.. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i resztę .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli czyli jednak coś ruszyło , takie tematy to czasem można nawet w żartach zacząć. Emilka mam nadzieje że Marcus się odezwie spotkacie się i porozmawiacie na spokojnie bo w waszym przypadku telefony i sms dużo nie dają. Luisa dobrzeee ! potęskni to będzie wiedział na przyszłość jak się ma zachowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) Tak odpisalam...wszystko ok:) pisal ze nie moze sie doczerkac spotkania,ze tylko mies zostal..ze wtedy byl gril:) itd..wszystko ok:) dzis mamy pogadac:) A fajnie ze masz light w tej pracy:) Kochana pewnie przygotowujesz powoli sie na rozstanie z marynarzem...trzymam kciuki by odbylo sie to w miare bezbolesnie dla was dwojga..jesli to wogole mozliwe..:* Annqx:) a Ty jak tam? suknia jest? w koncu do wesela 4 dni:):) tez mysle,ze dobrze Poli zrobila:) moze ciut osmieli pana od skuterka:) pewnie dzis sie na lekcjach nie mogla skupic:) POzdrawiam dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko jeszcze co do Marcusa mysle,ze troche Cie przetrzyma,ale sie odezwie...obym sie nie mylila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Lusio, trafiłaś jak cholera! hehe :D:D Co jakis czas wracalam do tej mysli i byla z siebie dumna i mam nadzieje ze on tez przynajmniej wczoraj o tym myslal z usmiechem :) Wiem, ze i tak sie z nim nie spotkam a przynajmniej nie w najblizszym czasie, bo nie puszcza mnie nigdzie, tak daleko jego najwyrazniej tez nie... ale ta rozmowa z chlopakiem od skuterka (swietnie to brzmi^^ ) to wywolała u mnie usmiech i dla mnie to byl duuuuzzy krok do przodu, jesli chodzi o odwage ;) Emilko, spokojnie nie stresuj sie. Tez mi sie wydaje ze Marcus, jak juz wczesniej pisalam, odezwie sie do ciebie. Powodzenia kochana :** Luiso, a widzisz! Wszystko sie wyjasnilo a my go to oskarżalysmy o chodzenie na lewo i prawo i szlajanie sie z innymi dupami...;) Annqx, wlasnie jak tam z M? Dogadaliscie sie? Jaki kolorek w koncu kupujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) Tak czulam,ze dzis masz dzien z glowa w chmurach:) dlaczego..nie rezygnuj z tego..temat za jakis czas mozna pociagnac...albo np spotkac sie w pol drogi:) zeby kazde mialo 2 godz a nie 4 :);) Kochana tak amadeo jest daleko wiec moze lazic gdzie chce..ja zaraz mysle sobie niewiadomo co:) bez sensu...poki nie bedziemy razem w 1 miejscu tak pewnie bedzie..domysly itp.trudno wielam juz na luz:) A Annqx co sie miala dogadac? chyba nie sa pokloceni? o to picie chodzi wciaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok POli to Emilki jest 'marcus' i 'marynarz' Annqx' M',moj 'amadeo' a Twoj niech bedzie' kolega od skuterka' zajebiscie brzmi;);) i wszystko w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się nie dogadamy . napisałam mu że albo się ogarnie do jutra albo niech sobie szuka innej na wesele, a trochę się na tę nockę nakręcilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehehe...:D No pewnie teraz zagadam za jakies dwa, trzy dni... no chyba ze jakims cudem on sie pierwszy odezwie...;) No wątpie, ze na taki uklad by poszedl, ale nie bede zapeszac czy cos...Kumpele powiedziala mi, bo ma u mnie przysluge, i ja powiedzialam pojedz ze mna do niego, tz. do jego miasta, a ona no ty chyba oszalalas, co my powiemy rodzicom? Wiec ten moj wiek jest okropny... Hehe.. no tak, ale on ma najdluzsze...trza cos krotszego wymyslec :) No i dobrze ze na luzie, ja tak za kazdym razem robilam jak sobie wmawaialam ze mam GO w dupie, a potem on nagle pisal...ugh...i wszystko wracalo..Tak, poki nie bedziecie mieszkac blizej siebie to normalne...Ale mowilas ze chcesz sie przeprowadzic wiec moze gdzies blizej niego? :) No chodzilo mi wlasnie o to upicie sie M, czy nie jest juz na niego wsciekla...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli bliżej wakacji bardziej drąż temat :D . Umówicie się właśne gdzieś w połowie drogi ;) , albo ja zrobie prawko to przyjadę po Ciebie i Cię do niego Kochanie zawiozę a co do M dzwonił w nocy , obiecał że więcej się to nie powtórzy Dzwoniłam do niego jak byłam w szkole. W ogóle nie odbierał, więc poszłam do niego , a że mam klucze to sama się wpakowałam do mieszkania, wszędzie syf, on leżał pijany na stole wydruk z bakomatu wypłata 400 zł i tylko 60 zł w portfelu zostało , do tego w piątek dostał mandat o którym nie raczył powiedzieć. Jak się do jutra nie ogranie to ja się wycofuje z tej akcji po weselu, bo mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wytrzeźwieje to może uraczy mnie jakimś telefonem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzucaj Poli jakas propozycje skrotu?? jak chcesz bysmy go nazywaly:)??? kochana mozna powiedziec prawde rodzicom..? czy nie?:) a jak nie to ze wycieczka z kumpela na 1 dzien i tego samego dnia powrot:) Kochana trzymaj reke na pulsie:) Tak mysle o przeprowadzke bo musze isc do pracy mialam dluzsza przerwe z powodu choroby..mysle o trojmiescie:) a on mieszka jeszcze daleeeeej i tam pracuje,ale on tez mysli o trojmiescie..kto wie:) nie chce mu mowic by sie przeniosl...on wie,ze chcac byc ze mna musial by to zrobic,,,alee to musi z niego wyplynac,chec do bycia blizej mnie:) Annqx:) nie ma co sie gniewac tym bardziej ze wielka noc za pasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) Facet jak sie zaleje z jakiegos pwoodu raz na jakis czas nic sie nie dzieje..gorzej jak by sie powtarzalo czesto... Kochana ale to niezle naszlas go a on w takim stanie to znaczy dzis poprawil dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jutro , lepiej dla niego zeby się ogarnął . Poli gdzie mieszkasz to po Ciebie przyjadę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy jak dzwonił to był trzeźwy więc chyba rano sobie poszedł szaleć od nowa. kurde nawet nie mam jak na niego pokrzyczeć jak taki spity jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpusc kochana na nic Twoje nerwy..zapil i niech tam...bedzie Cie jutro przepraszal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieee...powiedziec moim rodzicom, to dopiero bylaby tragednia i juz nigdzie nie moglabym jezdzic bo byloby wymyslanie ze chce jechac gdzies do poznany ludzi przez neta...A moja rodzina jakims cudem jest na ten temat strasznie przewrazliwiona...brr.. No wlasnie jednodniowa wycieczka, tez o tym myslalam i ze wlasnie powrot tego samego dnia, ale moja mama twierdzi ze w pociagach tez nie jest bezpiecznie i na dworcach, no jakas paranoiczka, ale powiedziala jak kiedys rzucilam jej taki pomysl ze chcialabym z 4 kumpelami na dluzej pojechac tam (one nie wiedzialyby z jakiego powodu :P ) to ona powiedziala ze wtedy jakis rodzic musi jechac..i wez sie dogadaj...:( Oj nie wiem, jak go nazwać...hmm... nie wiem, moze D, od jego imienia albo.. netowiec.. kurde nie wiem.. to jakos w rozmowie wyjdzie hehe :D :D ALe powiem tak, jestem otwarta na wasze propozycje...:) Annqx, w takim razie czekam az zdasz prawko ;) O kurcze to sie tam u ciebie porobilo... nie fajnie... dalej sie upija za ta stluczke i teraz ten mandat? CHolerka, potrzasnij nim porzadnie! Lusio, no to sama zdecyduj gdzie chcaialbys sie przeprowadzic i jesli z amadeo wyjdzie cos pozyywnego i pewnego to zapewne od sie bedzie chcial przeprowadzic bo to szczerze najlepsze rozwiazanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mecze sie z lekcjami...;/;/ i tak nie nadazam :) Annqx na pomorzu mieszkam ;) Wiec troche bys miala do jechania, ale dorzuce sie do paliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×