Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Luisa wprowadzaj się do Łodzi albo piotrkowa ;) . Wkurzyl mnie ale przecież łba mu nie urwe , chociaż w sumie .... ;P Poli jak on ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) To niech bedzie D:) mianujmy go D haha czyli DAreczek albo Daniel niewazne,nie odpowiadaj;) wystarczy D:) PAn D :) Kochana ja wiem jak jest tez jak mialam 16 lat mama panikowala jak gdzies jechalam..norma;) ale kombinuj;) Tak zrobie...zamieszkam gdzie zechce a on jak zechce dojedzie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) rozumiem ze do Ciebie do Piotrkowa;):) haha kochana w gre wchodzi Krakow lub trojmiasto:) a Tobie radze nie robic rabanu TWojemu M..raz sie zdarzylo..kazdemu moze...nie gniewaj sie na niego nie rob awantur a zapunktujesz:) najlepiej pogadac o tym co sie stalo ale bez nerwacji:) ja to mowie hahahaaaaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyjadę porwę Cię bez tłumaczenia rodzicom. zresztą moja twarz wzbudza zaufanie ;). po drodze jeszcze zabiore luise , ty się będziesz randkować a my obejdziemy jakieś fajne sklepy po drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):)juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx kupimy sobie jakies zajebiste rajstopki na nasze zajebiscie kolace nozki;);):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx jestes z okolic Piotrkow Trybunalskich? Wow, mam bardzo dobra kumpele ktora niedaleko mieszka ;) Oki w takim razie "D" :D Nie powiem jego imienia, bo jesli to jakims cudem czyta to porazka heheh... ale powiem Luiso, ze nie trafilas w imie ;) No wlasnie, musze kombinowac bo mnie nakrecilyscie i ja jzu wczesniej tez sie nakrecilam i no bylyby fajnie :) I jak mame przechytrzalas Luiso? ;) Annqx spokojnie, szkoda nerwow na niego, tylko powiedz zeby wzial sie w garsc botak niczego nei zalatwi a moze cos stracic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się upije i niech patrzy jak to fajnie wygląda . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok! Jestem za! Jak najbardziej! :D Wiec czekam az sobie prawko wyrobisz i bedziesz zbierala nas po calej Polsce, wyrzucisz mnie u niego, a wy na zakupy, tylko o mnie amcie pamietac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd dokładnie ? :) mam nadzieje że do jutra się ogarnie bo jak wpadnie w tym tygodniu w jakiś szał alkoholowy to z naszej nocki nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze ja tez sie nieraz zastanawiam ' a co jak oni czytaja nas' jaki wstyyyd jak by sie domyslili ale jak...z przytaczania ich slow i sytuacji...ale moze to byc zawsze ktos inny:) kurde chyba nie czytali by takich forow.. Emi ma spokoj bo Jej mezczyzni to wlosi wiec nie zrozumieli by co na kafe pisze ale Ty annqx uwazaj tam jak masz kompa np a on jest zeby nie dorwal sie;) zawsze zamykaj:) matko dopiero wstyyd by byl;) wole nie myslec:) Poli tak akurat bylo,ze nie wyjezdzalam daleko nigdzie na wiecej niz 1 dzien:) raz zrobilam sobie wagary w ogolniaku:) nie psozlam na lekcje a pojechalam z kolega w 3 klasie to bylo na taka wioche gdzies z godz od mojego miasta haha:) ale to kolega byl tylko:) No jak nie trafilam mowilas ze D to litera jego imienia:) musi byc daniel lub darek nie ma innych na d:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian jeszcze jest. Ja zawsze usuwam historie bo mój M nawet nie wie że choruje... Ale jakby to przeczytał to chyba by mu się głupio zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, no co ty! Pełno imion jest na D! ;) Wez lepiej nic nie mow, on mi sie czyms chwali czy jak i ja zaraz do was pisze i normalnie nie chce myslec o tym heh :D Jakies czas temu powiedzialam mamie ze chce na koncert, a ona sie upierala ze nie i takie tam.. i powiedzialam zeby sie nie zdziwila jak cos zrobie i od tamtego czasu sie stracha ze ja moge zwiac z domu, ale nigdy tego nie zrobie, poprostu chcialam jakos an niej to wymusic, a wyszlo odwrotnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) usuwaj usuwaaaj:) tam chorujesz,,,,moze taka Twoja uroda:) jeszcze sie nie badalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha DAdżbóg z tego sie usmialam:) ale smieszne te imiona czyli z tych co wymienilysmy jeszcze wchodzi w gre Dawid:) ale juz zeby sie Poli nie stresowala to niech bedzie poprostu D:) Poli cos sie wymysli....bylebyscie sie umowili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Wam sie niedlugo szkola konczy i wakacje macie:) Poli Ty ost rok gimnazjum:) bedziesz tesknila za klasa,grupa?:) a Annqx technikum ale jeszcze masz do skonczenia 2 lata nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok dzieki Luiso...;) Ja bym mogla napisac, ale mowie niech sie okaze ze on czyta czasami czy jakos takos, np. jego siostra to bym sie chyba zalamała... No ja bym chciala sie z nim spotkac na takim neutralnym gruncie, ze nawet jesli nic nie zaiskrzy to tacy dobrzy znajomi czy cos...Ehh ja to mam wymagania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...nienawidze swojej klasy! I dzis mialam sprawe do zalatwienie a porpos pewnego konfliktu z niektorymi osobami... Moja klasa jest bardzo taka zawistna i straszne grupki sa i nauczyciele mowia, ze klasy zdarzaja sie glupie czy jak ale jeszczr takiej jak nasza to nie widzieli... Mam tam swoje najlepsze kumpele i za nimi bede tesknic jak cholera, ale coz rozstania nadszedl czas...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Poli jasne,ze nie pisz:) rozumiemy.. no na neutralnym najlepiej...wlasnie najlepiej posrodku w jakims miescie ... isc hdzies do parku czy kina,czy dokads:) albo do aqa parku:) wtedy dopiero frajda w wodzie czlowiek sie rozluznia:) ale znowu makijaz splynie to nie;) i z wloskow zrobi sie pusia achachaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u Ciebie w szkole annqx?:) Poli to dobrze ze idziesz do liceum..poznasz moze fajnych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bardzo aqu park Luiso, po pierwsze ten makijaż, po drugie wlosy, a po trzecie i chyba najwazniejsze to ze nosze soczewki i poprostu nie moge nurkowac z nimi czy cos, bo mi moga wypasc i raz zaryzykowalam to wystarczylo ze ktos hlustnął mi w twarz i juz mi sie obluznila i musialam otrzec oko, a bez soczewek to ja bym go nie widziala hehe :D:D:D No wlasnie, jakos tak kurcze bym chciala, ale no zobaczymy moze przyciagne go myslami jak to mowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaaaaaaaaaaa sluchaj wiec :) jak okaze sie brzydalem to wkladasz soczewki i idziecie do aqua i nurkujesz:);):) a tak serio dobrze zeby go na tym gg nakrecic delikatnie,mowic o tym tak,zeby jemu sie naprawde zachcialo sie spotkac w realu czy tesco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D No tak, dobry pomys, byly inne plany a jak go zobaczylam to nagle do aqua parku ehehe :D Nie no na poczatku znajomosci uwielbialam go za jego charakter i tak patrzac na foty, to mowie taki przecietny i wgl, ale przeciez liczy sie charakter a nie wyglad, oczywiscie tez wyglad ma jakies znaczenie i od jakiegos czasu zaczlam sie ze tak powiem do niego przyzwyczajac ze i jego wyglad byl dla mnie normalny, ladny, jednak to sa tylko fotki... No i jest dostepny, ale chyba nie bede sie tak narzucac i znowu pisac..;) Annqx cos nam znikla... Hehe no to moze jednak real... albo jak juz wymieniamy to moze biedronka hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) wyglad wazny i charakter:) w koncu na pewno wyglada podobnie jak na zdjeciu,ale zawsze zostaje ta ciekawosc jak na zywo:) wazne,ze sie dogadujecie:) moze poczekaj niech on dzis pierwszy sie odezwie?a TY? dostepna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze całe dwa lata mi zostały . Kobieca intuicja podpowiada mi że on ma na imię dzierżysław. zanikłam bo królewicz zadzwonił. oh jak on mnie kocha , chciał żebym przyjechała . slychać było że jeszcze nie do końca wytrzeźwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze dostepna jestem! ;) Ale na bank on sie dzis pierwszy nie odezwie... niestety jakos mozna powiedziec ze nie lubi pierwszy zaczac, albo poprostu nie chce gadac czy cos... ehh... nie wiem, faceci to dla mnie zagadka... No wiadomo wszystko jest wazne, ale wazne zeby chlopak mial poukladane w glowie i nia myslal a nie czyms innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) To sie jeszcze pouczysz w technikum:) kochana a TWoj na kacu pewnie;) ale widac ze juz zatesknil;) no Dzierzyslaw jest bezkonkurencyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli :) dokladnie :) ale to jak Ty nie napiszesz to on nie? kurde a ja bym zaczekala chyba niech on to zrobi..co zrobisz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×