Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no mam jeszcze dwa lata do matury i egzaminu zawodowego :) a ty Luisa chodziłaś do liceum czy technikum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Luiso, nie wiem co mam zrobic... Help me! Bo z jednej strony nie chce sie narzucac czy cos, ale chce tez cos moim milczeniem na nim wymusic ehh.. No i przynajmniej Annqx zadzwonil, a pojedziesz do niego czy dasz mu wytrzezwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podstawowki jeszcze nie bylo gimnazjum:) wiec 8 lat podstawowki potem 4 LO i 5 studiow,najlepiej wspominam studia:) Kochana to Ty masz jeszcze tyle nauuki przed soba i matura:) Poli tez zreszta...ale najlepsze przed Wami:) ja jak wspominam czasy szkoly sredniej to dla mnie to byly ciezkie czasy..takie mialam klimaty sluchalam guns & roses;) i wogole taki bunt zyciowy mialam:) nie myslalam duzo o nauce wtedy bo bylam zakochana w takim dupku ktory okazal sie gorszym dupkiem niz myslalam:) stracone 4 lata Lo na niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) mysle wlasnie co masz robic:) nie wiem kochanaaaaa wiem,ze sie boisz ze jak nie napiszesz to on nie napisze i przepadnie szansa na gadke..a znowu napiszesz to boisz sie ze on pomysli,ze znowu Ty piszesz...i pomyslisz ze on pomysli,ze sie narzucasz:) a tak naprawde On powienien teraz jak Ty wczoraj...nie wiem kochana,zreszta mamy xx/ wiek:) czy to wazne kto pierwszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie . ja też parę razy trafiłam na nieodpowiednich gości. Od dawna mnie nurtuje pytanie czy Ty naprawdę masz na imię Luisa czy to tylko taki nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglupialas :)???? to tylko nick:):):) uwierz mi mam bardziej popularne imie:):):) podobne do TWojego ale wiecej nie powieem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda bo podoba mi się to imię. eh . w ogóle lubie takie imiona mniej popularne np bianka albo dzierżysława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luiso, uwielbiam Gunsów! ;) Szkoda, ze zmarnowalas na niego 4 lata ale coz czlowiek uczy sie na bledach... Ja wiem jak masz na imie Luiso buhaha...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaa dobre;) to umwomy sie ze jestem luisa:) a TY Annqx:) ze tez taka trudna koncowke wymyslilas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzoooo malo popularne imie..;) I fakt Luisa to sliczne imie, tak samo Konstancja, czy Diana i takie tam, lubie takie imiona...;) Napisal!! Ale wyslal link i zaraz zrobil sie niedostepny hehe xD i nie odpisuje.. boze ja sie wykoncze... hehe :D Ale grunt ze pierwszy on :) A teraz juz go nie ma.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli a moze jeszcze wiesz gdzie mieszkam i znasz moje nazwisko:)? kochana a jak to sie stalo,ze ja nie wiem jak Ty masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow co za link:) albo nie pisz lepiej:) ale zobaacz jaki postep napisal PIERWSZY:):) jednak dobrze ze napisalas:):):) ssupeer :) odpisz on moze pozniej cos napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko gaduly ile sie napisalyscie ale przeczytalam wszystko :) constance zwariowalas ??? nie odchodz !!!! masz tu pisac codziennie i koniec !!!!:)bysmy za Toba tesknily :) poli moze napisz pierwsza ostatni raz a kolejnym razem poczekaj az on sie odezwie , a dlugo on tak przeisaduje na gg ? moze gada z innymi albo czeka na Twoj pierwszy krok ? jak myslisz?moze tego Twojego bedziemy nazywac "skuterek" ?:) annnqx ale to co on znowu sie upil lo matko :)on tak czesto?moze te ostatnie sprawy auto itd go tak wykonczyly?:) luisa no widzisz oj cos czuje ze Ty bedziesz z tym amadeo :) a powiedz juz nie myslisz wcale o tamtym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annqx:) TY tez wiesz..napisalam Ci juz jak,pomysl a sie domyslisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge odtowrzyc tego linku i mu to napisalam i zabaczymy moze wieczorkiem pozniej on napisze...ale mam zajar hehe xD No spokojnie! Zabiore ten sekret ze soba do grobu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi:) chyba Cie myslami przyciagnelam:) NO o tamtym mysle MNIEJ nie wiem jakim cudeeem;) zdecydowanie dzieki AMadeeooo;) Kochana a TY masz emilka czy to tylko pseudo bo tez mnie to ciekawi?:) jak z marynarzem...?? widzialas sie? domyslam sie ze M cisza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie przesiaduje tak roznie... raz dluzej raz tylko na 15min i wtedy sorki ja juz mykam... No wlasnie nie wiem, nie mam jakiegos prawa zeby ten link zobaczy bo to cos z fb...kurde... Annqx juz wiesz w takim razie? Emilko, wybacz kobity sa gadulami hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka mam z bierzmowania , na pierwsze mam na imie ania ta jasne M milczy i pewnie tak juz zostanie , marynarz na morzu poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli pewnie Ci wyslal adres waszej randewuuuuu;) hahaha POli ale jak to sie stalo,ze Ty wiesz jak mam na imie? kto Ci sprzedal tajemnice?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancja pisala z toba na gg i ja chcialam sie dolaczyc i dostalam twoj nr gg i tam patrze, jak masz na imie i ona tez i taki szok, ze nie tak jak nicki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita? Angelika, Aneta? pierwszy raz mu się tak zdarzyło , ja wiem ze go to boli , bo od dawna myślał o tym aucie no i teraz ta stłuczka a wiecie jakie faceci mają podejście do samochodu no i znowu sms pisze troche kulawo mu to wychodzi bo się jeszcze dobrze nie obudził a Ty emi jak się czujesz . Marcus coś pisał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko to sama z myslami zostalas,,,jak sie trzymasz? wwooooooooooooooooooooow nie wierze ze ania nie wierze:):):) juz nic nie powiem wiecej...jak mam ja naprawde:) pwoiem tyle ze z bierzmowania mam maria a reszta to jak w tej piosence krajewskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe moze moze... a poki go nie ma to sie nie dowiem Luiso...ehh... Dobra lece dziewczyny, nie rozpisywac mi sie za duzo, a tak przed 22 bede z wami i na dluzej dzis hehe :D Buziaki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche i sie okaze ze wszystkie mamy tak samo achachaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) moje kochane imienniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to luisa tez ma Ania na imie :D to juz jestesmy tu 3 Anie :D trzymam sie fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×