Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

A gdzie tam! Narazie go nie ma i raczej juz nie bedzie o tej porze...On woli sie wyspac niz potem zasypiac na lekcjach xD Wiec prawdopodobnie czekam do jutra... Nie przejmuj sie M, wytrzezwieje i wtedy po mordzie mu za wszystko1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, żebyście mieli chociaż kontakt na tel. :) czyli podsuwam kolejny pomysł , niby żartem niby serio bierz nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... jasne.. i co sms-ski bedziemy pisac? Jak ciezko nam na gg nieraz gadac... Ja bym tam pisala ale mysle ze jemu by sie to nie widzialo, zreszta jelsi chlopakowi zalezy na kontakcie z dziewczyna to zaraz prosi o nr telefonu, bo sie z czyms takim spotkalam, no ale jak widac jego zainteresowanie mna jest ogrooooomne..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. no nie wiem , ale ze spotkaniem już masz jakąś odpowiedź więc sugeruj , czasami faceci w podrywach są tak pizdowaci że trzeba ich wspomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mówię napierać , tylko delikatnie zasugerować. np fajnie gdybyśmy po tak długim czasie znajomości nie pisali tylko na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem chyba staroswiecka bo zawsze mysle ze to od chlopa musi wyjsc inicjatywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wykonalam duuuzyy krok do przodu, wiec niech teraz mnie dogoni :) Ja o nr tel raczej prosic nie bede, bo dobra da mi go, i co z tego? Bo wiem, czuje, ze i tak bysmy nie pisali ze sobą esów. Chlopaki zreszta nie pisza tak esków jak dziewczyny a w dodatku bede sie mu narzucac uuu niee... bo przekrocze pewne granice...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, tak powinno byc, ze facet wychodzi z inicjatywą i zawsze sie z czyms takim spotykalam, ale on jest jak widac inny :) Zreszta teraz dziewczyny sa bardziej wygadane, pewne siebie i wgl ze chlopacy traktuja je jak rowny z rownym w pewnych oczywiscie kwestiach i wedlug nich, co to za roznica czy ja pierwszy czy ty... I nauczyli sie ze to dziewczyna zabiega o jego ich wzgledy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie mu zalezalo to wie co robic , a wiem ze mimo wszystko faceci nie lubia jak im sie dziewczyna narzuca , to oni sa zdobywcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Emilko ;) No wiec wlasnie, ja sie juz wystarczajaco narzucilam, choc teraz jak sobie przypominam to o nr gg pierwszy napisal, wiec jak bedzie chcial to napisze albo w zarcie zasugeruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak sądze, no ale jeśli będzie chciał się spotkać to raczej numerami musicie się wymieć. też uważam ze to facet powinien pierwszy zapraszać na spotkania pisać , prosić o nr itp ,ale oni są czasem tak opóźnieni że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa opoznieni racja :) poli moim zdaniem trza czekac czas pokaze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to też jest już może przeżytek , ale mi się podoba jak facet na spotkanie zakłada coś innego niż dres, albo przepuszcza dziewczyne w drzwiach , otwiera drzwi do samochodu, odsuwa krzesło.. a teraz już coraz mniej takich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko to sa faceci ktorzy na spotkanie zakladaja dres? hahahahaha serio ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak! Ja sobie poczekam nic na silę, jak bedzie chcial to ok, jak nie tez ok... O takk Annqx to jest tak cholernie mile jak chlopaki tak sie zachowują a faktycznie coraz mniej takich, ale na szczescie jeszcze nie wygineli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to tez kwestia wieku na pewno wsrod nastolatkow ciezej znalezc sensownego niestety takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Emilko są i to duzo ich.. ty tam masz calkiem inny swiat. Lepszy swiat! A nie co my tutaj z tymi niedorozwojami itd...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała się gdzieś stąd wyrwać . mieć jakieś perspektywy na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha :D no tu inni sa faktycznie nawet jak tak patrze na mlodych chlopcow to jest roznica wiekszosc umie sie ladnie zachowac dbac o dziewczyne itd pewnie to kwestia wychowania i kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie, a wiadomo jak to polska mlodziez jest wychowywana...ehh.. ja sie tam do ciebie Emilko przeprowadzam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ok ok! Tylko gorzej bedzie z dogadaniem sie..hm.. a moze kategoria- rodzic polak i wloch, zeby umial tez cos po polsku hehe :D Ah no mam wymagania, ale jakos dam rade! To juz tam szukaj kandydata dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po części to wina kobiet, idźcie na dyskoteke , zobaczcie jak te laski się zachowują , szok. chodzą poubierane jak nie powiem co. zero szacunku do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Annqx nawet nic o tych za przeproszeniem kurwach, rozneglizowanych nic nie mow... zachowuja sie jakby nie byly nic warte i co one wgl tym pokazuja? Do czego one sie znizaja zeby "uwiesc" chlopaka..ehh szkoda slow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli spoko znajdziemy damy rade ;) no dokladnie te dziewuchy to normalnie jak jakie lafiryndy wymalowane dupy na wierzchu to facetom raczki i oczy lataja ale sensowny chlopak takiej nie wybierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo. moja babcia twierdzi że to jaki facet jest głownie zalezy od tego jak był wychowany w domu i jaki przykład dawał ojciec. jeśli ojciec nie szanował matki to wiadomo jaki facet jest, ale ja się z tym do końca nie zgadzam. Dobrej nocki dziewczyny Wam życzę , bo wsuwam się już pod kocyk, biorę książke i herbatkę. do jutra moje kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×