Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No dlatego tez sie ciesze, ze jednak te wlosy mam... bo nie wiem jak ja bym sie zachowywala gdybym no nie miala tych włosisk... one powoduja skromnosc i wgl... Ale no coz, faceci poleca za takimi,niestety. Oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc, bo moze i chlopak sensowny ale przechodzi taka z ogromnym dekoltem, pol dupy jej widac i wgl, to sie obejrzy za taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObranoc Annqx :** Kolorowych Ja na chwilke zostawie cie Emilko, ide sie umyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam wasze konwersacje:) zajebiscie mi sie podoba jak Poli pisze wgl to domyslilam sie ze znaczy 'wogole':) haha Macie 100 proc racji z tym,ze jaki facet mial wzorzec w domu taki pozniej przelozy na relacje z kobieta:) wiec musze sie dowiedziec jaki wzorzec mial amadeo:) To ja wam lepiej powiem bylam kiedys na imprezie gdzie byly rury klatki jak na malpy:) a laski tam sie bawily..bez majdow:) haha strasznie oblesne.. Kochane otoz gadalam z amadeo,pisal co u niego itd..co u mnie itd:) a pootem:) ze mysli ciagle o mnie i ze patrzy na zdjecia hahah:) ja trzymam ciagle dystans tak zebys sie bardziej nakrecil:) mowil mi tez ze sie zachlal w weekend..to mnie denerwuje bo co weekend slysze ze pija z kumplami..to chyba nie jest dobry znak... zreszta ja rozumiem wszystko ale co weekend nosz kurwaa..pwoiedzialam niech robi co chce ma swoj rozum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jakie masz podejscie ja akurat nienawidze jak facet pije nawet tak od czasu do czasu z kumplami choc sama se lubie golnac hahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce wyjechac na kilka dni ale mnie nie stac a nie chce by fundowal!! poza tym wloski zdaza odrosnac po 3 dniach na dupie i gdzie tam jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez se lubie golnac Emilko:) ale nie co weekend.,,ja wogole nie jestem imprezowa a jak ostatnio bylismy to on tak popierdalal po parkiecie sam:) bo ja siedzialam ahcaaaaachaaa stolik podpieralam:) hahaaaaaaa a on pelen luz:) wogole on jest bez zahamowan:) a ja pelna ich jestem:) kurwa dwa przeciwienstwa:) ale dobrze nam razem:) jest jeszcze cos..co mnie wkurwia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz zazwyczaj zwraca sie bardzo kulturalnie aleeeeee czasem mu sie wyrwie ze jestem jego..,dupeczka 'nosz kurwaaa!!! deprymuje mnie to z lekka bo dupeczka to taka z tej klatki od malpy raczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie tez by mi sie to nie podobalo to takie pozbawione szacunku :/ ta ja juz dziekuje za facetow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa wlasnie nie zycze sobie...on jest wyksztalcony itd kulturalny ale tez tekst go jara czy co? na mnie zle dziala wlasnie bardzo...jakos mu powiem,ze nie zycze sobie ech.. to jak ja bym mowila do niego 'moj kutasku':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi:) Ty za facetow tak szybko nie dziekuj...to jeszcze oni Ci beda dziekowac niedlugo:) znaczy jeden..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Luiso, wgl, to jest w ogole ;) Hmm... no moze upija sie tak bo ciebie nie ma u boku? Ale wiesz, moze jak bedzie z toba to wplyniesz jakos na niego,a to ze tak do ciebie mowi nie swiadczy o nim za dobrze, ale mow mu ze ci sie cos takiego nie podoba, bo ja sie spotkala z czyms takim, ze mowiono do siebie tak (to na szczescie nie do mnie!) : pizdeczko, bitch, dupeczko itd... nosz kopara mi opadla jak to zobaczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sobie pomysli,ze jestem pruderyjna ale co tam jak dla mnie to zbyt prostackie..poza tym ok:) no i z tym wyjazdem dylemat..jeszcze miesiac:) Emi a TY? siedzisz i rozmyslasz co? poszlabym z Toba upic sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ja juz zawsze bede sama :( gadam wlasnie na msn (to taki odpowiednik gg) z kolega on jest hiszpanem i tak mu sie zale na swoj los a on mi powiedzial takie zdanie z ich powiedzonek ze - jesli masz problem i mozesz go rozwiazac to to zrob a jak nie mozesz to o nim zapomnij , taaaa latwo sie mowi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On tak Poli nie mowi do mnie w twarz na zywo tylko czasem na gg mu sie wyrwie .. ale tak czy siak masz racje..to zbyt prostackie.. coz..wiem,ze mu zalezy on jest jak jakis wulkan..tyle ma w sobie energii,zero kompleksow,to sie przejawia na kazdym kroku taka jego pewnosc siebie,to pociagajace jest:) No a co bedzie zobaczymy jak z nim pobede znowu dluzsza chwile:) Poli i co dostalas link? czy do jutra czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi dobrze Ci kolo radzi...gorzej z wdrozeniem tego w zycie;) ja znam tez cos madrego o podobnym zabarwieniu:) ' co mozesz zmienic zmien .. czego nie mozesz zaakceptuj' madre ale takie pierdu pierdu nie pomaga w takich chwilach wiem to:) sama nie bedziesz,za fajna jestes na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli a co do picia itp zachowan ja nie bede go terapeutyzowac ani wplywac na niego...jak sam z siebie nie bedzie tego kontrolowal to dowidzenia...wiem co znaczy problem z alkocholem az za dobrze:( nie dotyczy mnie osobiscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde patrze,ze napsztykalysmy juz 66 stron:) haha niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, czekam do jutra na linka, bo on juz sobie smacznie spi :) No tez racja z tym ze jego terapeutka nie bedziesz, bo malokiedy sie zdarza ze cos wskorasz tym...Ja niestety tez wiem, co to znaczy miec taka osobe w rodzinie i tez bym nie potrafila z taka osoba zyc, ktora sie nie zmieni.. Emilko, daj jeszcze troche czasu mężowi... Dobra ide spaciu :** dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×