Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

poszukiwanie rozwiazan na forum internetowym

Polecane posty

Gość majówkujecie się
kiedys napiszę :) cierpliwosci, szczerusiu, cierpliwosci :) ale juz dzis mozesz na to konto sie usmiechnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojdana35 Pavlo1985-a jesli ciebie ktoś ma za chama,to wg twojej teorii moze ci ę wyzywać i obrażać czy nie?przecież bedzie zwalczał chamstwo chamstwem ,wiec chyba bedziesz go /ją podziwiać ,czy nie?jestem ciekawa co odp . Nie będe podziwiał bo samego siebie tez nie podziwiam za to że muszę się zniżyć do pewnego poziomu zeby pewna osoba rozumiała to co piszę :D Chcesz wyzywać to wyzywaj ale wtedy też będziesz musiała się zniżyć do tego samego poziomu do którego sam się zniżam w trakcie dyskusji z zs :D Stać Ciebie na to żeby aż tak nisko upaść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkujecie się
acha :) trzymaj się majowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs Ty odmień :D Twoje zacialem się w drugiej osoby liczby pojedyńczej napewno zrobi furorę polonisto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła akcja :-) Spotkanie rozmówców i napranie wzajemnie po gębie niewątpliwie przyniosłaby ulgę, również niektorym użytkownikom tego forum. Pavlo, jesli chcesz być traktowany poważnie to zmień stopkę - tego nie da się czytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, niech mnie ktoś uszczypnie, dwie godziny później pavlo 1985 dalej myśli, że zaciĘłem, czy tam zacięłeś się jest poprawną formą? ile razy mozna było już to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz! czyżby ZS z tego wszystkiego przestał ignorować nadzię ? o czułych pogawędkach z jakimś tam mało rozgarniętym pavlo nie wspominając... trzeba przyznać, że jeśli ja- według ognistego chłopca- tańczę to on wiruje ino szum:) wiruj bejbe , wiruj:) tfu waruj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkujecie się
o ikusia :classic_cool: cię tysz ja pozdrawlaju i wypiertalam sie majowac dalej niz widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymala i kolejna wariatka oczywiscie nie sprawdzila czy pisze do nadziei czy o nadziei ale jak to wariatki maja w zwyczaju, nie sprawdze tylko sobie zaloze a pozniej bede bronic do upadlego, najwyzej powiem, ze przychodze tam gdzie mnie nie chca :-) fakt, zabraklo wycierania geby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajowo wypie**alaj rybo to łowiciela? czy ktoś pisze za niego ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkujecie się
jesli wariatka to taka fajna jak ja :classic_cool: koniec nadawania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
Chcesz wyzywać to wyzywaj ale wtedy też będziesz musiała się zniżyć do tego samego poziomu do którego sam się zniżam w trakcie dyskusji z zs Stać Ciebie na to żeby aż tak nisko upaść ?? ja nie walcze z chamstwem na kafe,to Twoja działka:)alez wyczyn,stracic swą godność w imię walki z zs-em.ach jaki z ciebie bohater .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam też ognistemu kretynowi, że z tą wariatką rozmawiał parędziescia dobrych miesięcy i albo doskonale się kamuflował ( jak to tylko sztywny ZS potrafi:D) albo jak gówniarz twierdzi, że ktoś jest głupi i ma wszy- bo nie zagrał tak jakby gówniarz chciał:) ale spoko:D nie tacy "hardzi" kolesie pisali o mnie lepsze komenty:D wciąż zamierzam z tym żyć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
to znowu ja refforma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo chodzilo o zacinac sie a nie zaciac, " o zesz, moja wyobraźnia o możliwej skali ignorancji aż tam nie sięgała, przekroczyłam właśnie nowe granice, czy coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciąć się a zacięcie to dwa inne pojęcia :D I inaczej się odmieniają . :D Teraz jasne czy to dalej czarna magia dla zwolenników zs-a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że z tą wariatką rozmawiał parędziescia dobrych miesięcy" przepraszam, ze się wtrącę ;-) ale Ike, na pewno znasz powiedzenie o krowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciąć się a zacięcie to dwa inne pojęcia o tak jedno to czasownik a drugie to rzeczownik :-) hahaha sprawdziles sobie "na pewno" ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczam luska na pewno chcesz wsadzać paluchy między drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
haha ,to nie ja ,nie reforma:P zs ,ike wy tak na poważnie się już nie lubicie?czy to taka wasza gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlo, a znasz pojęcie formy dokonanej i niedokonanej czasownika? albo juz przyznaj, ze taka Twoja gwara i nie kontynuuj tego pokazu ignorancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×