Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Ja ważę 56-58 kg zależy, kiedyś biegałam ale było mi ciężko, szybko się męczyłam. Później jak robiła badania do pracy wyszło że mam zaawansowaną anemię, brak żelaza. Szybka kuracja tygodniowa. I mam te minimum. W szkole oddawałam krew i nikt nie powiedział że mam anemię heh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donusia to jeszcze większa chudzina ode mnie :D mnie też często żołądek boli od stresu i zdenerwowania, bo jestem dość nerwową i wybuchową osobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia a ile osób prosiłaś ?? My kamerzysty też nie mamy, tylko fotograf. Jesteś szczuplutka:D Monia ja właśnie tylko czyszczenie skóry chciałabym, mam trochę śladów po trądziku i nie wiem jak się ich pozbyć. Fryzjer naturalnie, manicure chyba też, a makijarz same robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kaśku Ty też szczuplutka :) oj w biegach to i ja nie jestem najlepsza :) wolę rower, rolki a przede wszystkim siatkówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja do makijażystki :) sama też umiem dosyć dobrze to robić, ale chcę, żeby był perfekcyjny na zdjęciach :) nie będziemy mieli kamerzysty, ale profesjonalną sesję w plenerze i kościele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśkuu ja ślady po trądziku to mam na plecach :/ dlatego będę miała koronkowe bolerko:) na twarzy nie , tylko tak ogólnie co jakis czas mi coś wyskoczy i taka nie idealna ta skóra :) A sportu nie mam na studiach :) wcześniej tak od podstawówki to technikum :) i weszło w krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie waham się co do makijarzu, tez sama dobry robie ale boję się że wytrze, ja mam fotografa całą imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapiszę się chyba prywatnie do ginekologa, bo dopada mnie deprecha jak czytam że 19 ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też mam obawy, że jak będzie upalnie to zjedzie ze mnie :( ajć ciężko jest jak wszyscy w koło cieszą się bobaskami a tu człowiek sam.. chciałabym, żeby w końcu się udało;( ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że u mnie we wrześniu już nię będzie takiego upału. Monia dużo osób mi mówi że po wczasach się udaje począć maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ok 70 osób mam wesele. Ja będę miała peeling jakiś przed nałożeniem makijażu,regulowane brwi,makijaż,piękną(mam nadzieję)fryzurę i paznokcie pomalowane. I przed samym ślubem farbowane włosy na jakiś fajny kolorek. Zmykam już,bo do pracy mam na 13. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśku oby:) ale też na pewno będą większe szanse, bo będę miała więcej czasu wolnego i będzie już po tym ważnym dniu:) mniej stresów:) oj i we wrześniu bywają jeszcze gorące dni :* lepsze to niż chlapa i deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia donusia w pracy :) o i ja też będę miała regulowane brwi :) a włosów nie miałam jeszcze farbowanych, mam kręcone długość w połowie od ramion do pasa i choć nie malowane to przesuszone:/ i odżywki nie pomagają .. umaluję jak będę miała siwe :D podoba mi się mój naturalny kolor:) a wybrałyście już wiązankę ślubną i fryzurę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia ja mam farbowanie 27 sierpnia malowanie:) + próbna fryzurka . Mamy zaprosić 122 os ale ile przyjdzie to nie wiem. Miłej pracy Monia to trzymam kciuki:) a możesz powiedzieć date ślubu jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się 3 fryzury podobają i będę wszystkie próbowała:) jedną może teraz na wesele 9 czerca jako gość:) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
u mnie wesele nie bylo az takie drogie mielismy malo gosci takie kameralne w pieknym zajezdzie za Szczecinem jezeli dobrze pamietam to 23 osoby razem z nami i musze Wam powiedziec ze sami je zrobilismy wszystko jakies 12 tys nas wynioslo i jakies 5 tys sie wrocilo bo chcielismy pieniazki i bylo cudownie http://www.pod-aniolami.com.pl/ tutaj macie linka jakbyscie chcialy obejrzec lokal a jezeli ktoras z Was ma chcec sie poznac mam konto na nk i fb dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja uciekam do pracy, odezwę się w środę. Zostaje dzisiaj u koleżanki na noc, bo jutro mam zrobić badania krwi. Sądzicie że jak zapytam pedriatrę o badnia na płodnośc to będzie mogła mi coś powiedzieć na ten temat? Ja chodzę jeszcze do pediatry i nie mam zamiaru rezgynować, te panie znają mnie od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wzajemnie alez sie weselej zobilo jakos,fajnie ze jestescie i jest z kim pogadac tym bardziej ze ja na obczyznie a moje znajome tu z pracy z ktorymi sie zaprzyjaznilysmy jeszcze nie przyjechaly dopiero jedna pod koniec tyg bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 lipca :) a płacisz za próbną fryzurkę ? ;0 a to mój bukiet: http://www.google.pl/imgres?q=katalog+bukiet%C3%B3w+%C5%9Blubnych+2012&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1280&bih=679&tbm=isch&tbnid=aMORqfCMaU1hqM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fgalerianatura.net%2F&docid=vrg3I_tJ_dOOAM&imgurl=http%3A%2F%2Fgalerianatura.net%2Ftl_files%2Fgaleria_natura%2FNajnowsze%252520realizacje%2Fkwiaty%252520jaroslaw%252520%2C%252520bukiet%252520slubny%2C%252520slub.JPG&w=650&h=488&ei=XLu7T4jQGOaP4gTOyP3kCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=408&vpy=133&dur=1564&hovh=194&hovw=259&tx=103&ty=144&sig=106646725771057946150&page=2&tbnh=152&tbnw=194&start=18&ndsp=25&ved=1t%3A429%2Cr%3A20%2Cs%3A18%2Ci%3A154 fryzura jeszcze nie wybrana, ale mam stała fryzjerkę i mam nadzieję, że i tym razem mnie nie zawiedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
bukiet sliczny ja mialam bardzo prosty ale niestety nie mam zdjecia chyba ze prywatne cos podobne do kalii ale mniejsze bardzo subtelne fryzjerka mi do domku przyjechala bo to swieta byly a mamy jedna swietna zaprzyjazniona i zrobila super fryzurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwo tego wszystkiego jest, że ciężko się zdecydować ;) Muszę jeszcze jakąś fajną fryzurkę znaleźć i makijaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mi makijaz robila przyjaciolka bardzo sliczny wyszedl a fryzurki tez na necie nie szukalam poprostu powiedzialam mniej wiecej co bym chciala i wyczarowala super fryzure a za probna tez placilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..ale chociaż przez te przygotowania i różne sprawy nie związane z planowaną ciążą sprawiają, że mniej o tym myślę i się już nie zadręczam :) Spokojnie rozpoczynam następny cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×