Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Polariska
No nie wiem właśnie czemu nie dał mi na BETE :( Jestem wściekła sama na siebie ale miałam takiego stresa ... żeeee eeehhhh ... Szkoda gadać :( A tego lekarza u nas w miare sobie cenią ... Jak wróciłam po drodze dopadłam apteke i kupiłam kolejny test zrobiłam go i znowu wyszła mi blada druga kreseczka ... Zrobiłam zdjęcia są z deka Nie wyraźne ale może wy coś ujrzycie ;) http://w27.wrzuta.pl/obraz/7I76CsF2h9u/dsc00085 http://w27.wrzuta.pl/obraz/2JDJppkgp9u/dsc00086 http://w27.wrzuta.pl/obraz/0Ju07LxDmNy/dsc00084 http://w27.wrzuta.pl/obraz/0aVRomGQ45a/dsc00087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja tam widze 2 kreske i moja rada ino szybko leciec i bete robic kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 8 lat to już naprawdę sporo. może to hipokryzja, bo sama jeszcze na badaniach nie byłam, ale Ty dość długo zwlekałaś z badaniami, bo aż 7 lat. a powiedz mi magdalenka1976, bolą Cię piersi przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakby nie było, wynika, że ciąża, przecież często piszą na opakowaniach, że nawet blada kreska może oznaczać ciążę, ja bym Ci radziła iść z własnej inicjatywy iść zrobić sobie betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiesz co moze i masz racje ale po krotce bylam w toksycznym zwiazku i szczerze powiedziawszy nie myslalm o dziecku,kochalismy sie bez zabezpieczen przez 6 lat.....uwolnilam sie i po jakims czasie poznalam mojego Meza to bylo 2 lata temu wiadomo ze odrazu decyzji o dziecku nie bylo bo nie wiedzielismy nawet ze wezmiemy slub(poznalismy sie na portalu sympatia pl ja w tym czasie bylam w pracy w Niemczech i przez 3 m-ce utrzymywalismy internetowy kontakt) po moim przyjezdzie sie spotkalismy i po jakims czasie wiedzielismy ze to to......i od tamtej pory sa te starania napisalam ze od tamtego roku sie lecze w sumie tez troche mi przeszkadzaja moje wyjazdy do pracy ale caly czas staram sie je sobie tak ulozyc zeby bylo dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a piersi przed @ kiedys mnie bolaly i to bardzoooooooo miesiaczki tez mialam roznie...... badania hormonalne wykazaly ze mam za wysoka prolaktyne i od tamtej pory biore tabl bromergon po pol na noc i jak reka odjal i @ tez punktualnie jak w zegarku i nie bolesna chociaz ta w maju byla bardzo polesna ale byla to 1 po badaniu droznosci i lekarz powiedzial ze ma prawo taka byc..... a teraz uciekam mam dzisiaj popoludnie wolne dam dziadkowi obiadek i uciekam do miasta bede wieczorem milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
To chociaż ja nie jestem ślepa :D :)))) TTooo czemu ten lekarz cep nie dał mi na bete to ja nie wiem ... masaaaaakra kazał mi zrobić test ciążowy w poniedziałek dopiero A jak sie okarze że jestem w ciąży to co wtedy przecież do lekarzy tak długo się czeka wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaris gratulacje:D::D:D:D:D przynajmniej jednej się udało. kamisia_k to masz tak jak ja. Ale okres za pare dni a tu nic mnie nie boli. Piersi to często 12 dni przed zaczynają boleć. Lekko jajniki kują czasami. Magda hm ja jestem z P ponad 4 lata i ale nie umiem określić czy to toksyczny związek. Chyba nie skoro się pobieramy, miałam poczucie winy że go namawiałam ale widzę że teraz sam tego chce. Wczoraj się go pytałam kiedy miałam @ , bo zapomniałam i nie wiem kiedy się spodziewać, a on mówi: najlepiej to za rok:D Hm wkońcu powiedział że 2 , bo był długi weekend a ja w pracy i nie mogliśmy się kochać. Szczerze powiem że po cichu liczę na cud, bo zaczęłam łykać wiesiołek i pojawił się śluz płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poniedziałku nie jest daleko, a przecież nie jest najważniejsze żeby dostać się do lekarza, tylko żeby być w ciąży, ja tak uważam, bądź cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polariska wchodziłam tu z myślą, że będę gratulować przyszłej mamie :/ szkoda, że nie upomniałaś się o betę ;) no kreseczka widoczna :) ale musisz mieć potwierdzenie, żeby być pewna. kaśku no u mnie powiedziła, że bukiety od 100 w górę, ale mój jeszcze nie wiem ile będzie kosztował;) nie wiem o której się umówić do fejzera i makijażystki, bo musimy najpierw umówić się na sesję;) Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.05 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 magdalenka 1976.....36..............8 lat.............................11.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22............3............................22 czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Ojjj no ważne i to bardzo ale ... Jeśli jestem w ciąży to bardzo bym chciała żeby wszystko było wporządku i chciałabym tą ciąże utrzymać więc wydaje mi się że rada lekarza jest bardzo ważna ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Ale wiecie dziewczynki ja wiem że potwierdzenie musi być :) ale tródno żeby 3 testy różnych firm które pokazały to samo się pomyliły .... sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.o widzisz sama już zaczynasz wątpić:) a jak byś miała czarno na białym u lekarza to teraz byś szalała ze szczęścia, a nie się martwiła,czy aby na pewno :) uciekaj na BETĘ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane lece do parcuni:) miłego dnia :******* Ale niespodzianka:d P przyjedzie dzisiaj na noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nic nie pisze narazie dajemy sobie spokoj z IUI chcemy isc na konsultacje do gina ktory robil mi IUI moze pod koniec wakacji kolejna proba magdalenko witaj i tu widze ze zadomowilas sie tu to dobrze kamisia witaj ponownie juz myslalam ze zniklas i jak tam ruszyliscie juz cosz badankami?bo jaj pamietam pisalas ze po dlugim majowym weekendzie cos ruszycie ja nie pisze ale staram sie was czytac na bierzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polariska a długo się staraliście? Oj Biest ja też jeszcze taka stara nie jestem :) faktycznie szkoda, że aż miesiąc trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi, czy przed samą @ macie też śluz jak na owulkę? Bo ja tak mam właśnie, śluz w dni płodne i później na 4-5 dni przed @. Czytałam gdzieś na forum, że któraś dziewczyna też tak ma. Czy to standard u każdej kobiety czy zależy od organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Hej wszystkim!:) Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.05 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 magdalenka 1976.....36..............8 lat.............................11.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22............3....................... .....22 czerwiec Molly90..........22.......45.......03.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Noo ok 8 miesięcy ... się staraliśmy ... jak teraz nie wyjdzie to będzie 9 :P Buuuuu nobo każdy mówi coś że jakby mi jeden wyszedł taki test to ciul ale żeby aż 3 różnych firm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Robiłam Quixx, Pre-trest i bobo test i wszystkie mają właśnie taką drugą kreseczke bladą jak na zdjęciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.05 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 magdalenka 1976.....36..............8 lat.............................11.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22............3....................... .....22 czerwiec Molly90..........22.......45.......03.06 Polariska...............21...........8miesięcy..................spóźnia się 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym sluzem to różnie jest.Ja w jednym msc mam widoczny w innym w ogóle nie mam i bądź tu mądrym :)przed @ nie mam . Co do zwolnienia w czasie ciązy,to najpierw dostajecie na max 6msc dokladnie 182 dni l4 pozniej przed ukonczeniem l4 staracie sie o świadczenie rehabilitacyjne i obowiązuje do porodu z tego co wiem i jest płątne 100%. Ja się znajduje własnie na swiadczeniu ale z innego powodu.Dorobiłam się w pracy problemów z kręgosłupem.Kończy mi się na koniec lipca i jak wrócę do pracy i zajdę w ciąże też mam zamiar korzystać z tego.Pracuję fizycznie w cukierni i tez mam noszenia po 20-30kg więc ryzykowac nie mam zamiaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×