Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Kasieńka nie załamuj się :( nam też jak się nie udawało to myśleliśmy, że nic nie będzie z tego, bo od roku prawie, żeśmy się njie zabezpieczali:( i myśleliśmy, że jakby miało się udać to już dawno by się udało. A jednak trochę luzu, wszystko bez patrzenia czy płodne czy nie i się udało:) dobranoc kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa donusia fajnie, że gin nic strasznego nie powiedział i ,że ruszasz z badaniami :) ale myślę,że wam też potrzeba troche spokoju i nie myslenia o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry!!!!! fajnie ze cos sie ruszylo u cuebie wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....28.08 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 kamisia_k.............26................43............... .....05.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat...................07.09 Donusia28.............28................5................ .....11.09 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. ..ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ci ża 7. 89MONIAAA.........23 .............3...................ciąża 8. pomaranczka92...22..............5...................ciąża<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka cisza dziś,a ja się nudzę i chętnie bym z Wami popisała:)Zaczęłam kolejny 5 cykl starań i zaś żyję nadzieją,że tym razem się uda.Trochę podbudował mnie mój lekarz gdy powiedział,że wszystko jest ok.Tylko te badanie krwi muszę zrobić i wtedy więcej będę wiedziała.Ale mam je zrobić w 2 lub 3 dniu miesiączki więc czekam do września:)Oby @ nie przyszła:)Nawet lekarz mi życzył tego bym na następną wizytę przyszła gdy nie będę miała @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no cisza jakas chyba nam temat umiera dziewczyny sie nie pokazuja wcale...... fajnie ze u Ciebie sie cos ruszylo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ostatnio dużo pracowałam, nie miałam czasu. Teraz wreszcie będę miała dwa dni wolnego, a później trzy dni wolnego, szaleństwo :-D I jak nigdy miałam śluz plodny ponad tydzień, a nic nie bralam na to. Dziwne, bo zawsze miałam 2-3 dni. Korzystałam z tego ile się dało, ale pewnie i tak nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poma 24 kwietnia napisałas, że staracie się 3ci cykl, więc w tabelce jest błąd, napisane jest, że staralas się 5 cykli, a z.moich wyliczeń wychodzi, że staraliście się 7 lub 8 cykli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy to było tak, że się nie zabezpieczaliśmy, ale o staraniu tak naprawdę nie było mowy, bo mojego B. prawie nie było w domu..więc nie mogło się udać :( a takich starań miesięcznych pełnych to 5 cykli . na szczęście bóle i plamienie zupełnie ustały po Duphastonie , czekam z nie cierpliwością do środy na kontrolę po jak na razie zero przytulania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz się fajnie pomaranczko,że już jesteś w tej ciąży. Też bym chciała żeby mi się już udało.A są dni,że bardzo w to wierzę,że się teraz uda,a potem dopada mnie zwątpienie,przychodzi stres i nic z tego nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kochane zawsze trzeba wierzyc ze sie uda... a skad ja biore tyle optymizmu nie wiem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie!!!!! optymizm jest najwazniejszy trzeba wierzyc ze sie uda i wykorzystac wszystkie mozliwosci zeby tak bylo....... pozdrawiam w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
Witam!!! Mogę sie dołączyć do was dziewczyny?:) Ja jestem dwa miesiace po ślubie, od miesiaca staramy się o dzidziusia, pierwsza próba nieudana:( wczoraj dostałam okres. Czekam na kolejny cykl- mam nadzieje, ze sie uda. Mamy z mężem o tyle utrudnioną sytuację, że on pracuje w delegacji i zjeżdza tylko na weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pewnie czesc witamy...... fajnie ze masz dzisiaj wolne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale ostatni tydzień zapierdzielałam, że myślałam, iż się wykończę psychicznie i fizycznie, ale dałam radę i teraz będę wypoczywać, a w drugiej części miesiąca mam urlop, może pojadę nad morze, o ile przekonam moją marudę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys01443 witamy, oczywiście zapraszamy do nas, bo jakoś mało nas - staraczek zostało :D od razu dam Ci dobra radę - bądź cierpliwa ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
Cierpliwa....hmmmmmm- łatwo mówić. Ja sądziłam, że zdecydujemy sie na dzidzisia, zabierzemy sie do pracy i juz, a tu zdziwienie... dostałam okres. Nigdy nie brałam żadnych tabletek, wiec sądziłam że pójdzie mi łatwo. Szkoda, ze owulacji nie ma co tydzień, wtedy byłoby szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no cirpliwosc przedewszystkim czego i ja ci zycze......oby Wam sie szybciutko udalo......jesli widzialas nasza tabelke to widzisz ze niestety nie we wszyskich przypadkach jest to takie latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
widziałam właśnie i zaczęłam sie drapać po głowie:) Mam nadzieję, ze dołacze do grona szczęśliwych staraczek juz niedługo. Ale 8 lat starań to naprawde bardzo długo.... jesteście pod opiką jakiegoś ginekologa czy narazie działacie sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
poczytaj nasz topik toszke to wszystkiego sie dowiesz.....nie bede od poczatku pisala.....no niesety nie kazdemu sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym jest łatwiej, innym trudniej, a zwłaszcza już jak bardzo się chce, wtedy to już w ogóle można czekać i czekać, jak już wcześniej napisałam: NAJLEPSZĄ ANTYKONCEPCJĄ JEST CHĘĆ POSIADANIA DZIECKA :D cierpliwość, cierpliwość i cierpliwość, a poza tym cierpliwość. Nie od razu Rzym zbudowano. Też myślałam, w pierwszym miesiącu, że hop siup i już będę w ciąży. A niestety sprawa jest bardziej złożona. Więc nie załamuj się za drugim, trzecim, piątym i dziesiątym razem, bo standard starań to rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl....................@ annecka...............25................9.....................22.09 Kaśkuu.................20................7.....................04.09 kamisia_k.............26................43....................05.09 bubblegum............21................16....................06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat..................07.09 Donusia28.............28................5.....................11.09 1.Polariska............21...............8...................ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2...................ciąża 3.BetiGl................32...............2...................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3...................ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ciaża 7. 89MONIAAA.........23 .............3...................ciąża 8. pomaranczka92....22..............5...................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przyszła @ :) Dzisiaj zamówiłam wizytę u ginekologa na 13 września i już nie mogę się doczekać, miałam umówić się 21 dc ale niestety to wypada w sobotę, a że w piątki też nie przyjmuje to będzie 19 dc. Kamisia a gdzie dokładnie się wybierasz nad morze? Ja mieszkam blisko Łeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wszyscy tak mysla ze hop siup i juz .....ale niestety 1 sie udaje 2 nie.... annecka.... no to mam nadzieje ze beda dobre wiesci u lekarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam, żeby jak najszybciej się udało! :) ja dziś paskudnie się czuję cały dzień, nie dobrze mi i nic mi nie odpowiada do zjedzenia :/ jedyne na co miałam ochotę to ogórki i pomidory z dużą ilością octu .. a i witam nową staraczkę na naszym temacie ;) a gdzie nasze ciężarne? W ogóle się nie odzywają ..:/ pozdrawiam Wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Wczoraj byłam tak zmęczona, że jak wróciłam z pracy to nawet nie wiem kiedy zasnęłam, obudziłam się tylko na chwilę żeby wziąć prysznic i tak przespałam 12 godzin :/ Międzyzdroje to trochę za daleko od Łeby żeby spotkać się na kawę ;) Magdalenka ja też mam nadzieję, że wszystko będzie ok i już w październiku będę mogła razem z wami się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×