Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Polasriska mojej mamy koleżanka też zachorowała na raczysko tego samego typu i też zaszła w ciąże i ją donosiła urodzila chlopca a nstępnie wycieli jej niestety wszystko potem chemia ale zyje i ma wspaniałaego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Rokita woj świętokrzyskie to on kazał jej urodzić bo dużo lekarzy doradzali aborcje i walkę o własne życie tylko on jej uświadomił że już nigdy po chorobie może nie zostac matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Moim zdaniem też powinna urodzić ... Zwłaszcza że bardzo chcieli mieć dzidziusia... Nie jednokrotni mówiła że chciałaby i martwiła się tak samo jak my że im się nie udaje ... A teraz właśnie ich marzenie się spełniło powinni dać szanse ... Ona jest przecież młoda ... może to tylko początkowe stadium i a nóż się da go całkowicie wyleczyć ... Nie wiem jak ją pocieszyć i natchnąć w nią dobrego ducha ... żeby przestała płakać i wzieła się za siebie i zaczęła walczyć o siebie i swoje Maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj pustki na forum :/ pewnie dziewczęta szykują się na mecz POLSKA-GRECJA :D do mojego B. też zaraz wpadają koledzy na mecz, ale mnie to aż tak nie fascynuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zamierzam oglądać, w końcu nasi grają ważny mecz, otwarcie,okaże się czy przygotowani dobrze, czy nadal grają jak paralityki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zrobiłam dzis test,bo w dalszym ciągu @ ani widu ani słychu i wyszedł....pozytywny :D w prawdzie druga kreseczka była bledsza ale była:) za dwa dni powtórzę ale może się nie mylił :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia jak tam u Ciebie starania? :) razem czekamy na to żeby @ nie przyszła:/22 VI wrr.. Masz jeszcze "śluz" :D ? i płodniaczki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo dziewczyny ja jeszcze nie dowierzam i aż się boję,że drugi wyjdzie negat.ale chyba już nie powinien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny ja to mam taką teorię, że albo się uda zajść przy 2 max 3 cyklu albo trzeba czekać długo min 8-12 cyklów. tak przynajmniej widzę z tego co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gola nam strzelili:-(Myslicie,ze picie piwa oslabia plemniki? Bo my z moim dzis po malym piwku pijemy. Ale siostra mi powiedziala,ze mamy wziasc na luz i piwo nam nie zaszkodzi. Wiec mecz ogladamy i sączymy piwko. Beti gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się temp. dziś podwyższyła , więc chyba już mam niepłodne ;) nie wiem jak z tym piwkiem, bo my abstynenci :D ale i tak będzie małe co nieco :) już się w dzień zapowiadało, ale wolę poczekać do wieczorka i tak do lepszego snu :D:D:D i mam nadzieję, że z tego cyklu coś wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ magdalenka1976......36............8 lat.................... 11.06 pomaranczka92......22................3......................22.06 Donusia28.............28...........2......... ................22.06 kamisia_k.............26...............41................... ..31.06 Kaśkuu.................20................6.............. .......03.07 Molly90................22...............46............... ... ..03.07 89MONIAAA............23 ........... 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07 Bubblegum..............21.............14................. ...pojęcia nie mam Polariska...............21...........8.......... ...............................ciąża Rzanuaria..............26...........2.......... ..............................ciąża BetiGl...................32............2................. .. .....................ciąża A Ty bubblegum kiedy się spodziewasz uregulowało się byłaś u gina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Betil gratulacje kochana dbaj o Was ........ ,no co niektore maja naprawde szczescie szybko sie udaje ah......pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio mam i chyba znowu nic bo cos mnie brzuszek pobolewal ale rano tylko przeszlo samo nie wiem juz czasem nie mam sily naprawde,rozmawialam niedawno z dobra kolezanka na ten temat .....eh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kochana po takim czasie slowo nadzieja chyba powinno byc wymazane ze slownika naprawde.....ale coz juz sie z tym godze powoli probuje przynajmniej ......co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogole nie mierze temp.Tylko opieram sie na wyliczeniach dni plodnych i obserwuje sluz.Fajnie,ze niektorym dziewczynom udaje sie tak szybko zajść. Tylko pozazdrościć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti gratulacje!!! a mi sie dzisiaj już skończyła @ i będzie wielkie przytulanko :P trzymajcie kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynuje mnie męska głupota
remis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×