Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Gość
wspolczuje Ci ja tez jeszcze w pracy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Magda nocujesz u tej rodziny u której pracujesz czy jak to u Ciebie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tak mieszkam z dziadkiem w jednym domu mam cala gore dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jesteś w pracy 24h/dobę... Ja już w domu, testy niestety nie doszły, będę jutro się testowała ;) A teraz się żegnam bo jestem mega zmęczona Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka :)
Dziewczyny, ciąża potwierdzona :) Byłam wczoraj u gina. Zrobił mi USG, ale jeszcze nie było żadnego pęcherzyka. Oczywiście uspokoił mnie, że to nastąpi dopiero za kilka dni, więc nie ma się czym martwić. Od razu po wizycie poszłam na betę i wynik powyżej 10 miał oznaczać ciążę. Odebrałam dzisiaj wyniki i.... jest ponad 400 i wedle tego znaczyłoby, że to czwarty tydzień :D W pracy przełożonemu już powiedziałam (musiałam, bo musi mi odpowiednio ułożyć grafik na przyszły miesiąc i mieć świadomość, że każdego dnia mogę przynieść L4) Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki aby udało się jak najszybciej zobaczyć te dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....22.09 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 Donusia28.............28................5................ .....11.09 magdalenka1976.....36...............8 lat..................29.09 kamisia_k.............26................44............... .....01.10 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................1 8 tydz ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................. ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46...................ci ąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3.................9 tydz ciąża 8. pomaranczka92...22..............5.................7 tydz ciąża 9. justys01443.........28.............2....................25.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
justys.... to gratulacje wielkie..... annecka..... dziadek idzie po 21 spac i do rana mam spokoj a i w dzien duzp spokoju no ale fakt musze byc....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
cześć dziewczyny, na wtorek miałam niby mieć owu, ale nie mam żadnego śluzu, sucho przed i teraz też. Co to oznacza? Że owu mi sie przesunęła i dopiero będzie czy jak? Ja dopiero teraz jak chce zajść w ciąże poznaje tak naprawde swój organizm- aż wstyd sie przyznawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
Madziu mi gartulujesz?? Narazie nie ma chyba czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jejku przepraszam sniezynka oczywiscie......gratulacje justys...... wiesz jak to jest z rana :):) przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
Wiem, wiem, ale moze zaczarowałas przyszłość i za jakieś dwa tygodnie gratulacje bedą tyczyły się mnie:) Więc nie ma za co przepraszać tylko trzymać kciuki za pomyślność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kto wie.......moze ....powodzenia trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj trochę zabiegana bo wcześniej chcę skończyć pracę i jechać do gina :) już nie mogę się doczekać co mi powie :) :) :) Monia ja osobiście bym była szczęśliwa jako "kura domowa" lubię sprzątać, gotować, chodzić na zakupy itd więc Ci zazdroszczę trochę, a teraz jak pojawi się maluszek to już zupełnie będziesz miała fajnie :) Świeżynka moje gratulacje, cieszę się, że tak szybko Ci się udało bez zbędnych stresów, teraz dbaj u siebie :) Justyś nie ma się czego wstydzić, ja też zanim nie planowałam dziecka nie zwracałam uwagi na takie rzeczy, nawet nie zaznaczałam sobie kiedy @ przychodzi ;) Donusia daj znać jak test wyszedł bo my z Magdalenką doczekać się już nie możemy wyniku ;) oczywiście zakładamy, że będą dwie kreseczki ale chcemy się upewnić :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie a ty annecka napisz tez co u gin i czy testowalas oczywiscie czekam wieczorkiem na wiesci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....22.09 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 Donusia28.............28................5........ciąża magdalenka1976.....36...............8 lat..................29.09 kamisia_k.............26................44............... .....01.10 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................1 8 tydz ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................. ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46...................ci ąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3.................9 tydz ciąża 8. pomaranczka92...22..............5.................7 tydz ciąża 9. justys01443.........28.............2....................25.0 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Donusia moje gratulacje kochana..... wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....22.09 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat..................29.09 kamisia_k.............26................44............... .....01.10 Donusia28.............28................5........ciąża 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................1 8 tydz ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................. ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46...................ci ąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3.................9 tydz ciąża 8. pomaranczka92...22..............5.................7 tydz ciąża 9. justys01443.........28.............2....................25.0 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....22.09 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat..................29.09 kamisia_k.............26................44............... .....01.10 9. justys01443.........28.............2....................25.0 9 Donusia28.............28................5.................ciąża 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................1 8 tydz ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................. ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46...................ci ąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3.................9 tydz ciąża 8. pomaranczka92...22..............5.................7 tydz ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ponaprawialam troszke.......nasza juz ciazowa prawie tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Donusia !!! :) :) :) Biorąc pod uwagę frekwencję niezaciążonych koleżanek to zostałyśmy we trzy, jeżeli nam justyś też nie zaciążyła w tym miesiącu ;) Ja po wizycie, wszystko w najlepszym porządku, jutro z rana mam jeszcze serię kontrolnych badań, na początku października usg piersi i w urlopie działam, o ile nie jestem już w ciąży ;) Lekarz nie potwierdził ani nie zaprzeczył bo za wcześnie, testy dotarły i oczywiście zrobiłam jeden ale wyszedł negatywny bo do @ zostało mi 10 dni a można je robić co najmniej 3 dni przed :P Nawet jeśli nie będę teraz w ciąży to i tak jestem szczęśliwa, że wszystko jest ok i mogę dalej się starać o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
annecka..... no to super ze dobre wiesci..... i zielone swiatelko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kochana a skd ty trzy wzielas????? ja widze wiecej!!!!!! tylko sie juz dzIewczyny nie melduja wcale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja, Ty i justyś z niezaciążonych się tutaj udzielamy ostatnio, swoją drogą to ciekawa jestem co u Kamisi słychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie dziewczyny juz sie nie pojawiaja a szkoda.....temacik nam zaraz padnie ale ja mysle ze to przez te slynne pomaranczowe wpisy dziewczyny sie zniechecaja ja juz w sumie tez pare razy usunelam temat z ulubionych ale jakos tak z sentymentem zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie mamy spokój z pomarańczami ;) A co u naszej pomarańczki Moniki? dawno też do nas nie zaglądała :( Tak sobie teraz siedzę i myślę, że ja to cały czas czegoś wyczekuję, tak nie mogłam doczekać się wizyty u ginekologa a teraz jak już jestem po to nie mogę doczekać się 22 września (termin @ ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
cześc dziewczyny, ja dzisiaj od rana mam nerwa na maxa, tak mnie wkurzyła kierowniczka, że za chwile wyjde z siebie. Ide sobie zrobić kawe- moze się uspokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej! a coz sie stalo???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×