Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana
hej dziewczyny. dalej jestem zła że masakra.po pierwsze wczoraj postawiły mnie na najgorszej kasie gdzie zawsze jest najwięcej ludzi, nie ma czasu się nawet napić niby na chwile ale później im się nie chciało dawać kolejnej kasetki. później rozjebała mi system bo dostaliśmy wreszcie grafiki. od początku miesiąca zapierdalam po 4-5 dni z jednym dniem wolnego a pod koniec miesiąca gdzie każdy wie że mnie już nie będzie dała mi 4 dni wolnego pod rząd!!!! czy to jest mądre babsko? dzisiaj pierdole biore urlop na żądanie nie ide do pracy. wczoraj wytarczająco mnie urządziły. tak mnie plecy bolą i taka osłabiona jestem że krew mi z nosa leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnij do lekarza po zwolnienie i odpoczywaj, nimi się nie przejmuj, kurde, dziwna ta szefowa, niby rozumie , niby wie, ale chce wykorzystać najbardziej jak może:/ A osoby, które wybierały Ci kasę też wiedzą o ciąży? Współczuję. Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
wszyscy wiedzą... mieliśmy wczoraj rewizję i miałam usiąść tylko na chwile... wzięłam juz urlop. pierdole, dzisiaj będę się cały dzień wylegiwać, muszę odzyskać siły bo dzisiaj nie żyje. 28 mam wizyte i chyba wezmę zwolnienie, skoro ona mnie tak potraktowała to dla czego ja mam byc w porządku? porozmawiam tylko z dyrektorką, myślę że jako jedna z niewielu mnie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Z tym zwolnieniem od lekarza to może byc ciężko w tak wczesnej ciąży. Ale warto spróbowac jeżeli zagraża to Twojemu zdrowiu. Ja dostałam zwolnienie w 6 miesiącu ciąży, ale fakt chciałam pracowac i moja praca była lekka miła i przyjemna:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
no moja praca nie jest łatwa ani fizycznie ani psychicznie... no cóż zobaczymy. może w poniedziałek przed wizyta porozmawiam z dyrka i zobaczymy co ustalimy. albo mnie przeniesie albo ide na zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana nie denerwuj się i pamiętaj że zdrowie najważniejsze... teraz powinnaś odpoczywac :) ja jakoś nie mogę siedzieć w miejscu.... cały czas bym cosik robiła i wszyscy na mnie krzyczą żebym się oszczędzała... wiem wiem... ale jakoś tak wychodzi... staram się nie dzwigać itp... dopisuje się : Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 dreaminggirl.................3........................... ..17.05.2012r. Zafasolkowane: Nick........ cykl starań......termin porodu..... syn/córka rottana.....................6...........8 styczeń............. viola150....................8...........począt. stycznia... Mimi_05.12.................1............03.01.2013....... .. Mafijna .............1......... grudzień/styczeń ? marta2387.........??.. .......ok.18.01.2013..... ? moje konto ...........6...........ok.22.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny A mnie dzisiaj rozkleiło na maksa. Dzis dzien matki a ja pomyslałam ze moze nigdy nie bedzie mi dane byc mamą? ze moze nigdy tego nie poczuje. Wiecie ja jestem bardzo silna osobą, zawziętą, stanowczą, niektorzy maja mnie za sukę ale w środku teraz wymiękam. NIe mogę sie uporać z niektórymi myslami, nie umiem sie pogodzic z tym co sie stało i chyba nie umiem juz udawac przed calym światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu nawet tak nie myśl, proszę Cię :) ;) :) Nie można się tak dołować, może nie nadszedł dla Ciebie jeszcze ten odpowiedni moment i trzeba jeszcze chwilkę poczekać, ALE TRZEBA WIERZYĆ GŁĘBOKO WIERZYĆ, ŻE W KOŃCU SIĘ UDA :) :) :) Pamiętaj nadzieja umiera ostatnia, a są marzenia o które warto walczyć do samego końca... Trzymaj się serduchem jestem przy Tobie, ściskam i przytulam Cię mocno... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny. jak tam wasze dzisiejsze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki wczoraj się nie odzywałam bo nawet nie miałam jak i kiedy brat mi przywiózł chrześniaka w piątek wieczorem a ma 5 m-cy wiec miałam przyuczenie wiec wczoraj padłam sama jak małe dziecko. czuje sie tak sobie senność straszna mogę spać na stojąco ,a jak wam weekend mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie! Gratuluje tym ktorym sie udalo i trzymam kciuki za starajace sie bo jeszcze niedawno sama nalezalam do tego grona :) Mam termin na pazdziernik ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona..? W takiej grupien zawsze razniej i latwiej :) no to czekam na akceptacje lub nie.. :P Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
-ania-m----> pewnie że Cię przyjmiemy bo niby czemu nie:) witaj i dopisuj się do tabelki w takim razie:P tylko nikogo nie zjedz:D:D:D jak się czujesz? pewnie niezły brzuszek masz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile przyjecie i dopisuje sie :) Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 dreaminggirl.................3........................... ..17.05.2012r. Zafasolkowane: Nick........ cykl starań......termin porodu..... syn/córka rottana.....................6...........8 styczeń............. viola150....................8...........począt. stycznia... Mimi_05.12.................1............03.01.2013....... .. Mafijna .............1......... grudzień/styczeń ? marta2387.........??.. .......ok.18.01.2013..... ? moje konto ...........6...........ok.22.01.2013 -ania-m-............2..............30.10.2012 Wlasnie koncze 18 tydzien i musze przyznac ze brzuchol juz mam ale nie jest tak zle..chociaz te upaly zle znosze ale najwazniejsze ze dzidzius jest caly i zdrowy :)a od 24 maja czuje ruchy mojego malenstwa:) A Wy dziewczyny jak sie czujecie w blogoslawionym stanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ania to późno poczułaś ruchy kruszynki, ja Wiktorię czułam już w 16 tygodniu a mój m dostał pożądnego kopniaka już w 19tc.... ale za to brzuszek miałam maaaaalutki:P u mnie ogólnie dobrze, jutro ide na wizytę, usłyszymy już serduszko naszego maluszka. no i poproszę o zwolnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja duzo wczesniej czulam ale takie delikatne ale nie bylam pewna czy to bobas czy jelita..w pierwszej ciazy latwo to pomylic. A od tego 24-tego maja jestem juz pewna ze to moje malenstwo i nie da sie juz tych kopniaczkow z niczym innym pomylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
faaajnie:) też już bym chciała poczuć kopniaczki:) ale tylko te delikatne bo w 7-8 mc nie zawsze sa takie miłe:P na szczęście nie dostałam nigdy po żebrach no ale zobaczymy jak to teraz będzie. cudowniejsza od tych chwil jest chwila podczas porodu jak maleństwo jest juz na świecie:) uczucie--- bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekam na ten moment z niecierpliwoscia..juz bym chciala pazdziernik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey witam anię:) Ja ruchy mojego synka poczułam w 21 tc. Znasz juz płec dzidziusia? A może Ci powróżyc;) Podaj datę swoich urodzin oraz miesiąc i rok poczęcia dziecka. Pozdrawiam i dodaję wyrównaną tabelkę Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 dreaminggirl.................3........................... ..17.05.2012r. Zafasolkowane: Nick.....................cykl starań..........termin porodu..... syn/córka rottana.....................6....................8 styczeń...................... viola150.....................8................począt. stycznia................ Mimi_05.12.................1...................03.01.2013..................... Mafijna .....................1............... grudzień/styczeń.......?........ marta2387.................??..................ok.18.01.2013.........?........ moje konto ................6..................ok.22.01.2013................. -ania-m-.....................2....................30.10.2012...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdula_83
Witam wszystkie dziewczyny. Chciałabym do Was dolaczyć. my sie staramy 8 cykl. objawów to juz miałam z tysiac:) ciesze sie ze trafilam na ten watek. To moze cos o mnie. Jestem Magda, mam 29 lat, mam juz jedna córcię Julkę, ma 6 lat i zaczyna jej doskwierac samotnosc. wiec postanowilismy jej zmajstrowac braciszka albo siostrzyczkę. Okresu miałam dostac 23 maja, zrobiłam test w sobote, wyszła druga słaba krecha. nie uwierze dopóki lekarz nie potwierdzi. jutro dzwonie i sie rejestruje, wiec jak cos zdam relacje. przede wszystkim chcialabym mocno usciskac dziewczynę ktora leżała w szpitalu z wiadomych przyczyn, bodajże sonia. mogę sobie tylko wyobrazic jak ci ciężko, wspólczuje ci strasznie, chyba najlepiej byloby w tym momencie milczec bo wszystkie słowa sa zbędne, głowa do góry, trzymaj sie cieplutko. a wszystkim dziewczynom starajacym sie zyczyc powodzenia, ale nie tylko w zobaczeniu na tescie dwóch kreseczek, ale przede wszystkim, zeby szczesliwie donosily całą ciąże, bo niebiezpieczestwo i pech czyhają wszedzie. a wiec jesli mnie przyjmiecie do swojego grona zapiszę sie do tabelki oczywiscie jako starająca się. pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się po weekendowo Ja juz jestem w firmie. O 10 mamy zarząd a ja musze sie przygotowac i własnie dlatego nie nawidze poniedziałków. Myslałam że będe sama a wjezdzam na parking a tu tlum od rana. Wszyscy latają bo ma przyleciec jutro nasz szef wszystkich szefów, rzadko wpada ale jak juz jest to robi zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ania-m- witaj gratuluje maluszka, to juz zaraz pierwsza połowe ciązy bedziesz miała za sobą ;) magdulinska_83 witaj i trzymam kciuki za rodzeństwo dla córczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia witaj, dziś już widzę humorek lepszy, siła i energia do pracy jest tak trzymaj, miłego dnia ... szef szefów to też tylko człowiek nie dajcie się zwariować... oszczędzaj się i nie stresuj ;) :D :P Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma77 hej tak, humor mam lepszy. To tak czasami mnie nachodzi. Pracy full więc ma to swoje dobre strony bo glowe mam zajętą i skupiam sie na czyms innym. Tak to prawda ze szef to tylko czlowiek ale wiesz przed takim czuje sie wiekszy respekt ;) ale to juz zadanie prezesa i zarzadu zeby go ugościć. Ale ktos musi tzn czarną robote odwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey magdulinska_83 Z tego co mi wiadomo to jeżeli na teście ciążowym są dwie kreski to jest ciąża. Z tym pośpiechem do lekarza to bym się wstrzymała. Do około 7-8tc nie usłyszysz bicia serduszka więc możesz się tylko wystraszyc. U mnie była taka sytuacja... w pierwszej ciąży poleciałam w 7tc na USG. I dowiedziałam się tylko tyle, że jest pęcherzyk a bicia serca nie słychac, za 2 tygodnie miałam przyjśc jeszcze raz. To były okropne 2 tygodnie... nie wiedziałam, czy moje dziecko żyje. Gdybym poczekała kilka dni uniknęłabym takiej sytuacji. Jednak decyzja należy do Ciebie:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie jakoś weekend zleciał szybko.... była u mnie siostra z dzieciakami więc wczoraj wieczorem też padłam... powiem Wam że wieczorem miałam taki brzuch duży... może z przemęczenia.... już wieczorkiem leżałam w łożeczku i odpoczywałam ... dzisiaj już jest normalny :P gaja ja np. poszlam do lekarza prawie od razu... jakoś tydzień od testu bo u mnie było podejrzenie niedrożności jajowodów... i pierwsze co to lekarz kazał mi przyjść sprawdzić czy ciąża jest maciczna... teraz kazał odpoczywać i zjawić się dopiero za miesiąc,... czyli ok 20 czerwca... już się nie mogę doczekać i mam nadzieję że wszytsko bedzie ok.... juz się stresuje... u mnie według ostatniej @ jutro zaczyna się 7 tydzień.... na usg w zeszłym tygodniu jest tylko mała plamka :P ale plus że dobrze zagnieżczona... tam gdzie trzeba... teraz tylko rośnie:) robiłyście już badania? toxoplazmoze, krew, mocz itp...???? witam nowe dzieczyny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny. gaja dobrze wiesz że mimo że nie słychać serduszka chcemy iść żeby zobaczyć chociażby pęcherzyk, żeby tylko potwierdzić że maleńka istotka się w nas rozwija:P kolejne przyjemności jak bicie serca może poczekać:P w 6tc jak ma dobry sprzęt to można wykryć echo zarodka i to już wystarczające potwierdzenie że maluszek żyje:P ja, ja czekam do 18... to będzie dłuuuuuuuuuugi dzień... ja już bym chciała iść na wizyte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja już robiłam, krew mocz tarczyce i ta bakteria od zwierząt nie pamiętam:P dzisiaj założy mi już kartę ciąży i wszystko stanie się bardziej realne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) rottana ja tez mam dzisiaj wizytę na 17 już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×