Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

30 dzień cyklu (cykle mam 28-dniowe), robiłam wczoraj - wyszedł raczej negatywny. Widziałam tylko miejsce, w którym druga kreseczka powinna się pojawić, takie wgłębienie. Wydaje mi się, że owulację miałam trochę później, stąd to opóźnienie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. w którym dniu cyklu najwcześniej można zrobić bete z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
już myślałam o tabelce dla nas:) hmmm... zaraz coś wykminie:P ja się wpisze po południu jak będę wszystko wiedziała, no to dziewczynki zapełniamy tabeleczke:) Starające się: nick....... ostatnia @ Zafasolkowane: Nick........cykl starań.......termin porodu....... syn/córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie mogę zapisać się do tej drugiej tabelki;)Ale może się jeszcze przepiszę...:D Starające się: nick..........................cykl starań................................ostatnia @ dreaminggirl....................2......................................15.04.2012r. Zafasolkowane: Nick........cykl starań.......termin porodu....... syn/córka Dziewczynki, wpisywać się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick..........................cykl starań................................ostatnia @ dreaminggirl....................2........................ ..............15.04.2012r. manawi.......................1......................................18.04 Zafasolkowane: Nick........cykl starań.......termin porodu....... syn/córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze troszkę masz czasu na czekanie...Ja kurde powinnam wczoraj dostać @, test wczoraj zrobiłam - negatywny i już bym chciała, żeby ta sytuacja się wyjaśniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieje że niedługo sie przeniose do tej drugiej grupy no ale narazie zapisuje sie do tej pierwszej:) Starające się: nick..........................cykl starań................................ostatnia @ dreaminggirl....................2........................ ..............15.04.2012r. manawi.......................1........................... ...........18.04 nati0587.....................1............................................17.04.2012 Zafasolkowane: Nick........cykl starań.......termin porodu....... syn/córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
jestem po wizycie u gina:) wg wielkośći moja kruszynka ma 6 tygodni i 2 dni:) wg miesiączki powinna mieć 8-9 tygodni ale musiało później dojść do zapłodnienia... ale i tak jestem szczęśliwa:P:P:P:D:D:D:D:D więc dopisuje się do tabelki z tym że może pod koniec maja zmienię co nieco bo będzie dokładniejsze badania robić:) nie martwcie się dziewczyny, na każdego przyjdzie pora i zobaczycie upragnione 2 kreski:) Starające się: nick..........................cykl starań................................ostatnia @ dreaminggirl....................2........................ ..............15.04.2012r. manawi.......................1........................... ...........18.04 nati0587.....................1........................... .................17.04.2012 Zafasolkowane: Nick........cykl starań.......termin porodu....... syn/córka rottana...............6...........8 styczeń.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rottana gratuluje super wiesci. U mnie nieciekawie. Plamie i to sporo a dzis pojawily sie pojedyncze takie dziwne niteczki czerwone ale plamie na brazowo. Dziewczyny mam zle preczucia, staram sie myslec pozytywnoe ale zalamuje sie. Jutro kolejna wizyta. Nie spalam cala noc dzis pewnie tez nie zasne. W pracy wiedza i gratulowali serdecznie a mnie az sciskalo ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola 150 przepraszam ze dopiero teraz odpisuje. Moi rodzoce sa w Australi a tesciowie we wloszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
na 100% do was dołączam:) właśnie rozpoczyna się 6 tydzień życia mojego maleństwa. 4 czerwca kolejne USG mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i usłyszę serduszko :) Nie mogę się doczekać i dni strasznie mi się dłużą. Mam pytanie co do objawów. Na szczęście nie wymiotuję ale bardzo szybko się męczę i długo śpię. Powiedzcie natomiast czy was też pobolewa ciągle brzuch? podobnie jak na @. Zastanawiam się czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
Sonia głowa do góry. Trzymam mocno za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia _27_ nic sie nie stało :) Trzymaj sie Kochana i pisz co tam u Was!! Wszystko będzie dobrze - ja w to wierze i Ty też musisz. madziulah ja mam 1 czerwca kolejne usg i też mam nadzieje że usłyszę serduszko mojego maleństwa :) co do pobolewania brzucha - pytałam moja gin, powiedziała że to zupełnie normalne ponieważ macica sie powiększa i musi to troszkę poboleć :) pytałam również o ilośc śluzu, bo mam go codziennie dosyć dużo i również gin powiedziała że będzie go coraz więcej :) A co do męczenia to ja też sie bardzo szybko męczę aż sie sama zdziwiłam, zwykłe wejście pod schody i sapie jak niewiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafasolkowane: Nick........cykl starań.......termin porodu....... syn/córka rottana...............6...........8 styczeń............. viola150..........8...........począt. stycznia....... Lekarz jeszcze nie określiła dokładnego dnia porodu, jak będę wiedziała to zmienie w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na nogach nie moge spac, mezowi chyba tez sie udziela. Dzis wizyta dam znac potem iprosze was o kciuki. Maz namawia mnie abym powiedziala rodzinie to moze by mi bylo latwiej ale ja nie chce ich narazie martwic. Poza tym jak powiem tesciom to zjedzie mi sie pol wloskiej familii to chyba padne. Leze i glaszcze brzuch i chce qierzyc ze jestes tam Kruszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sonia nie głaszcz brzucha, bo może towywoływać skurcze. Jak byłam w poprzedniej ciąży miałam zakaz od ginki. ale było ciężko misię powstrzymać... kurcze ja złapałam jakąś paskudną infekcję, w sobotę i niedzielę gorączka i objawy z układu kostnego. pewnie jakiś wirusik... Mam nadzieje że to noe zaszkodz\iło mojej kruszynce jeśli jest we mnie. Wczoraj cały dzień miałam dziwne bóle w podbrzuszu, takie niby kłucie. ale się nakręcam hehe w poprzednim poście napisałam że mam cykle 36 dzniowe- to pomyłka- są 31 dniowe. Trzeba się zaraz zbierać do pracy... Ale mam dziś lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błędy, ale pisze z córką na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana super ze widzialaś swoja fasolke ale to musi byc piękne uczucie:) Soniu kochana musi byc dobrze,malenstwo jest silne musisz w to wierzyc i nie mysl żle bo to tylko nie potrzebny stres, wiem że łatwo sie mówi ale jakos trzeba sie przełamac i myslec tylko o dobrym:) dreaminggirl- jak tam u Ciebie kochana?kiedy robisz znowu test?:) ja dzis 29 dzien w tym cyklu zaczelam mierzyc temperature i widze ze lekko spada wiec pewno nici z tego:((((((moj ma urodziny w niedziele myslalam ze bedzie dla niego piękny prezent no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
Sonia_27 na pewno będzie wszystko dobrze trzymamy bardzo mocno kciuki ;) dreaminggirl a kiedy kolejny test ?? Ja do tabelki wpiszę się w piątek ja wrócę od gina... miałam na poniedziałek wizytę ale zmieniłam na piątek bo nie mogę się doczekać... szkoda tylko że usg dopiero 31.05 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowyKwiatRóży
Dzień dobry. Nie podczytywałam Was bo nie chciałam się nakręcać i doszukiwać u siebie ciąży ale do ostatnich chwil wierzyłam, że @ jednak nie przyjdzie.. Przyszła dziś, 3 dni przed terminem.. :( no nic.. kolejny cykl do tyłu. Życzę wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sonii
ja mialam to samo.tylko ze plamilam bardzo malo 2-3 dni.dostalam duphaston i nakaz lezenia.moglam wstawac tylko do toalety.maz wzial urlop bo w innym wypadku czekalby mnie szpital.lekarz powiedzial,zeby nie:masowac brzucha,jak najmniej dotykac,nie brac goroacej kapieli,najlepiej prysznic(mialam tylko wanne,wiec siadalam w niej i polewalam sie woda),przy myciu glowy nie schylac jej do dolu.kolezanki dodaly od siebie,aby nie podnosic rak do góry(chodzilo o wieszanie firanek,wyciaganie czegos z szefy co bylo ulokowane na gorze itp)ja mialam krwiaka ktory po 3-4tyg wchlonal sie.i moglam juz zaczac chodzic.na poczatku spacery po kilka minut a pozniej juz coraz wiecej moglam robic.chociaz lekarz kazal mi prowadzic dalej oszczedzajacy tryb zycia. a i zagon meza do sprzatania(bo to nie zdrowo wdychac opary domestosu itp)u mnie maz sprzatal,odkurzal,myl okna itp.ja tylko scieralam kurze. na pewno bedzie dobrze.moja coreczka urodzila sie zdrowa i w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) @ jak nie było tak nie ma, brzuch raz boli raz nie, test już kupiłam, zrobię jutro rano, jeśli mnie nie wyprzedzi @. Nati, może to fałszywy alarm (może jakieś zakłócenie czy coś), ja nic nie wiem o mojej temp., bo jej po prostu nie mierzę. Od przyszłego cyklu zamierzam zacząć. Uwielbiam oglądać wykresy w kategorii "jestem w ciąży" na 28dni.pl. Tam są odczucia, objawy notowane na bieżąco...No i jak się tu nie nakręcać?:) Sonia - trzymam kciuki z całych sił. Musi być dobrze. Mimi - no masz na co czekać:)USG i maluszek;) manawi - no to nie tak długo musisz czekać na rozwiązanie sytuacji;)Trzymam kciuki. Malinowy Kwiat Róży - przykro mi, ale następnym razem na pewno się uda...Widzisz, ja sama czekam na @, test mi negatywny wyszedł w dzień @. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i dziewczynki, które starają się, aby nimi zostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie już wybrane imiona dla dzidziusia. Ja się tak nakręciłam że już zaczęłam myśleć o tym. kurcze, jak ja chciałabym już wiedzieć. Poprzednią ciążę wspominam wspaniale, mam wspaniałą córeczkę i marzę o tym by jak najszybciej miała rodzeństwo bo robi się z niej mała egoistka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, weszłam, bo przypomniały mi się początki ciąży... Jesteście na starcie lub przed nim - sporo wrażeń przed Wami - życzę powodzenia!!! Trzymam kciuki za plamiącą mamę - też tak miałam na początku, choć nie plamiłam dużo...Dostałam tylko Duphaston, w pracy o ciąży nie wiedzieli (umowa mi się kończyła)...i chodziłam/jeździłam do niej do 4,5 miesiąca... Akurat mi lekarz powiedział, że mogę próbować chodzić do pracy...ale jeśli macie możliwość l4 i wypoczynku to korzystajcie z tego! Na szczęście wszystko u mnie się unormowało, ale pamiętam ten strach :( Trzymajcie się!!! __________________ Termin: 26 maja 2012 Miłoszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl ja cos czuje że u Ciebie beda te II kreseczki:)to u Ciebie juz 3 dzien sie spóźnia @? ja wlasnie mam załozone konto na 28 dni :) i ucze sie mierzyc temperature ja mierze w ustach niby pisza ze bardziej wiarygodna jest w pochwie no ale...a tak pozatym to nie mam zadnych dolegliwosci jakis super mocnych bólów sutek czy cos raz wlasnie boli brzuch raz nie i piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinnam dostać przedwczoraj, moje cykle ostatnio były 28-dniowe, ale i 29-dniowe czy 30-dniowe miewałam...Więc w sumie to nie jest takie oczywiste spóźnienie. Ja też założyłam konto na 28 dni ale ostatecznie nie mierzyłam tej temperatury...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem na oddziale... niestety ... ale dziekuje za pozytywne mysli :'-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×