Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

jejku Soniu jestesmy tu wszystkie z Toba i czekamy na kolejne wiesci:)3maj sie ściskam mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze właśnie zaczęłam się czuć bardzo okresowo... chyba jednak nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl jak tylko zrobisz test daj znać. Mam nadzieje że Ci się uda. A nie myślałaś żeby zrobić bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, ale ciężko mi tak zorganizować sobie poranek, żeby zdążyć oddać krew.No ale jeśli jutro zobaczę choć cień cienia, to będę kombinować, żeby lecieć na betę.Ale jakoś w to nie wierzę, wydaje mi się, że owulacja mi się przesunęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl i manawi wiedze ze wszystkie mamy takie wrazenie ze zaraz przyjdzie ta małpa wredna no zobaczymy co z tego wyjdzie:)3 mam kciuki cały czas za was i czekam na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam wolne i zeby sie czyms zajac i nie myslec to zrobiłam sobie frytki na które mam straszna juz ochote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
Dziewczynki trzymam kciuki by @ nie przyszła ;) ja borykam sie ze zmęczeniem, zawrotami i bólami brzucha. Ale na szczęście wymiotów brak;) to już 6tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
sonia kochana jak sie czujesz???? to ztraszne:'(:'(:'(:'(:'( wierze ze bedziecie silni i wytrwacie ta ciezka prube. sciskam i caluje ciebie i fasoleczke:-*:-*:-* dreamgirl jestem pogromca okresu:-D:-D:-D:-D:-D buziaki. jakby ktoras chciala odstraszyc malpe to polecam sie:-D:-p sonia badz dzielna musisz bo gdy ty jestes silna twoje malenstwo tez a gdy placzesz to twoja kruszynka tez sie zmuci wiec glowa do gory i nie daj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę dziewczyny co się dzieje w tych czasach, na innym forum dziewczyna tez w tym samym mniej wiecej tyg ciązy co my i plamiła i do szpitala... Czemu kiedy my tak bardzo chcemy to tak sie dzieje?? Własnie była u mnie koleżanka która jest ok 20tyg już i ona mówi że też codziennie sie boi żeby wszystko było dobrze, i ona też plamiła na początku :( A my mamy własnie najgorszy czas. SONIA Trzyamj sie!! Będzie dobrze, musi. Jesteś pod fachową opieką, zajmą sie Tobą i Twoją kruszynką - dawaj tylko znać co u Was :* dreaminggirl czuje że jutro na teście będą 2 kreseczki :):) daj odrazu znać jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam napisac? chyba tylkp tyle ze Boze czemu dajesz i zabierasz? Nie mam sil juz plakac, placze caly dzien az mi dali cos na uspokojenie. Ale musze sie wygadac a nie mam komu bo nawet przyjaciolki nie wiedzialy, nie zdazylam. Znowu rycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu, strasznie mi przykro...Musisz być silna...Nie wiem co napisać...;( Życie jest niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafijna
Witajcie dziewczyny długo nie pisałam, bo czekałam na upragnioną wizytę u lekarza. Stwierdził, iż jest to prawdopodobnie 4 tydzień i 3 dzień - bardzo wczesna ciąża i był zdziwiony, że tak szybko wyczułam :) Sonia, bardzo bardzo bardzo mi przykro :( Tylko tyle mogę napisać, bo wiem, że żadne inne słowa nie uśmierzą świeżego bólu :( Trzymaj się dziewczyno i bądź silna!!! Wierzę w Ciebie!!! Całuję gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katali
Witam, postanowiłam dołączyć, bo tylko siedzę i myślę. Jestem w 6 tygodniu ciąży, jutro usg, sprawdzające, czy bije serduszko, to będzie bardzo długi dzień. Mam ogromną nadzieję, że wszystko jutro będzie ok. Ja o ciąży dowiedziałam się 4.05, dzień przed planowanym okresem, ale właściwie test zrobiłam bardziej z przeczucia niż z objawów. Czasem pobolewają piersi, chce mi się spać, no i to tyle. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl i jak test? Pewnie pozytyw :) Pochwal się, bo umieram z ciekawości... Co tam dziewczyny? Jak samopoczucie? Też w nocy nie mogłyście spać, bo u mnie wszyscy w pracy mieli z tym problemm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej własnie dreaminggirl jak tam test ? trzymam tu kciuki:) szybko nam tu pisz:) ja sie powoli zbieram do pracy miłego dnia dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia trzymaj się!! Musisz być silna... dreaminggirl czekamy za wynikiem testowania :) Ja też dziś w nocy sie przebudzałam co jakiś czas, niespokojna byłam. Idę do pracy dopiero na popołudnie wiec sobie troszkę dłuże pospałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja waga to ok. 62 kg. zawsze na tydzień przed okresem przybieram ok 2 kg. tym razem spadł mi kg a @ na dniach a tu -1 kg. Czy to może być objaw ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście negatywny. Wczoraj brzuch bolał mnie jakbym już miała @, ale nie dostałam do chwili obecnej. Czekam na tę wredną @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu może ktoś? Dzięki za wasze słowa. Wyszlam wczoraj na własne żadanie, chciałam do domu a teraz nie mogę sobie miejsca znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rbababa
DZIEWCZYNY ZAPRASZAM NA NOWE FORUM WWW.RAJKOBIETY.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafawujkajózka
Sonia, przczytałam Twoją historię. Może to co teraz Ci napiszę wyda się bardzo bolesne i przykre. Ale kochana - tak musiało się stać najwidoczniej. Ty nie jesteś temu winna. Ciąże obumierają , ponieważ płód ma wady letalne, doatkowe chromosomy powodujące śmiergtelne choroby. Po jakimś czasie starajcie się znów. Wiele kobiet przeżywa nawet nie będąc tego świadomym poronienia. Potem rodzi zdrowe dzieciątka. Trzymaj się!!! Prztulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szafawujkajózka ja zdaje sobie z tego sprawę, a może raczej glosy rozsądku próbują się przebić przez smutek i żal. Staralismy sie 2 lata, nie wiem ile koljenych przed nami, nie chce myslec o tym w tej chwili. Narazie czuje ogromny ból szczególnie psychiczny ale i fizyczny. Zadaje sobie pytanie czemu, chociaz i tak wiem, że nie uzyskam na nie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafawujkajózka
Ja rozumiem Cię, zwłaszcza, że już jakiś czas starasz się o to dzieciątko. Ale powiedz mi - badasz się? Leczysz w jakiś sposób? Powinniście teraz odpuścić, jeśli pod względem zdrowotnym jest ok, skupić się na sobie...I na pewo dzidzisuś się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestesmy obydwoje pod opieka kliniki leczenia bezplodnosci i chyba jednego z najlepszych lekarzy w tym fachu w Poslce. Mialam podchodzic do inseminacji niedlugo a wczesniej laparoskiopia zwiadowcza zeby zobaczyc co w srodku sie dzieje. Męza wyniki super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć pewnym objawem ciąży jest podwyższona temperatura, więc może warto zmierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu, wiem, że bardzo ciężkie chwile teraz przeżywasz. Musisz być silna. Odnośnie tej mojej bety, jeśli do piątku nie dostanę @, to lecę na betę. Tak sobie teraz myślę, że chyba owulację miałam później niż zazwyczaj (prowadziłam małe notatki), miałam bóle typowo owulacyjne chyba dzień czy dwa po ostatnim niezabezpieczonym stosunku, który miał miejsce w 18 dniu cyklu (02.05.) i tak sobie myślę, czy nawet jeśli zdarzyłoby się tak jak mówię, to już mija 14 dzień od niego, to czy test by tego nie wykazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×