Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość monika23041987
Witam mamusie Opowiem wam krótko moją historie. O tym że poroniłam dowiedziałam się 21 marca br. 23 miałam zabieg wyłyżeczkowania. 2 tyg po zabiegu kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia 2 razy. 25 kwietnia dostałam miesiączkę która trwała 4 dni a zawsze mam ok7 Cały czas się dziwnie czuję i boli mnie brzuch. Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszła bardzo słaba druga kreseczka tylko że ok po 10 min po zrobieniu testu więc myślę że nic z tego, jednak pozostaje malutki cień nadziei chociaż to chyba nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
Soniu strasznie mi przykro... nie potrafie powiedzieć nic mądrego na ten temat... niestety los często się od nas odwraca, gdy kobieta bardzo pragnie mieć dzieci nie może ich mieć a ta która nie koniecznie chce być matką ma ich wiele... nic na to nie możemy niestety poradzić... Trzymaj się bądź silna i za jakiś czas może wam się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia8222
sonia, śledziłam ten wątek - tak strasznie mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu kochana życie jest tak niesprawiedliwe...mam nadzieje ze trzymasz sie jakos musisz... ja niestety wczoraj zaczełam nowy cykl no nic tak myslalam ze przyjdzie :(az sie poplakalam tym bardziej ze wiem jak moj pragnie tego dziecka i jest mi jeszcze trudniej:( dreaminggirl a jak tam u Ciebie mysle wlasnie ze przez ta przesunieta owulacje moze jeszcze na tescie nie wyjsc zrób jak mowia dziewczyny lec na bete:) ale mysle ze chociaz Tobie sie udało:) dziewczyny jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dziś od rana mam pobolewanie w dole brzucha. takie same bóle miałam w poprzedniej ciąży, ale to może być objaw @. po powrocie z pracy zrobie teścik a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati, niestety dołączam do Ciebie;) @ przylazła...Może w następnym cyklu... Zwijam się już z bólu przez tę @... ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl kurcze no myslalam ze chociaz Ty nasz przywitasz dobra wiadomoscia no nic ja sie dzisiaj zapisalam do ginekologa na 31 maja to bedzie moj 16 dzien i zobaczymy co powie czy zbliza sie owulacja moze zapytam o jakies witaminki dla mnie i dla mojego... manawi trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa. ale jeszcze 2 dni do @ wiec szansa jest. czemu ja jestem taka niecierpliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.05 moj mezus ma urodziny. bylby fajny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie smutno i taka cisza... nie ma sie co smutac tylko próbowac dalej a kiedys los sie usmiechnie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
to moze mi uda sie polepszyć atmosferę ;) byłam dziś u gina... jestem w 6 tygodniu termin mi wyznaczyła na 28.12.2012 ale to z ostatniej @ a z tygodni wychodzi że 03.01.2013 równiutkie trzy tyg przed moimi urodzinami ;D ale jestem szczęśliwa... wszystko jest dobrze mam bardzo dobre wyniki badań i mam zamiar spędzić aktywne 9 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl kurcze szkoda bylam pewna ze beta będzie wypasiona. MiMi_05.12 gratki za szczęsliwe 9 miesiecy A tak poza tym witam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
siemka dziewczyny:) sorki za nieobecność, tzn byłam ale nic nie pisałam bo poprostu sił nie miałam siedzieć przy kompie przez ta prace... ale jeden problem mam z głowy, gadałam z dyrką i przedłużą mi umowe. bardzo fajnie do mnie podeszła. stwierdziła że nie zrobią mi takiego świństwa i mnie nie zwolnią. chciała zebym poszła na zwolnienie ale wole posiedzieć do tego czasu w pracy puki dobrze się czuje aczkolwiek jestem przemęczona. od 2 dni krefka z nosa mi leci... mam poprostu dosyć. i ludzie w kauflandzie mnie solidnie wkurzają. ciągle słysze nie rób tego nie rób srego nie biegaj nie skacz nie idź sama... jeszcze troche i nie będę mogła iść się sama wysikać... paranoja:/ sonia---> jak się czujesz złotko? mimi----> no to gratuluję:) dopisz się do tabelki:) dreamingil----> bardzo mi przykro:( wyszystko przez to ze przestałam zastraszać @:P ale będę ciebie dopingować w następnym cyklu:P:P manawi---> jak się czujesz? trzymam kciuki żeby @ nie przyszła. dzisiaj powinna przyjść nie? nati0587----> masz rację, zawsze przyjdzie na każdego pora, nam się udało po 5 miesiącach. ale myślałam że zajmie nam to trochę dłużej przez ten cały stres z prokuraturą, pracą i moimi problemami związanymi z Wiktorią.... także głowa do góry, w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZWitam. robiłam dziś teścik i oczywiście negatyw. Okres powinnam dostać dziś ale do nie ma. I nic go nie zapowiada. Szkoda, ale cóż, trzeba żyć i próbować dalej... Tyle że u nas nie tak łatwo. męża mam tylkko na weekendy i nie zawsze trafiamy w czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiMi_05.12 super wiadomosc gratulacje dbaj o siebie i dzidziusia:) rottana Ty rowniez nie przemeczaj sie tam za dużo:) manawi spokojnie nieraz w dniu terminiu @ jeszcze moze nie wyjsc pozytyw cierpliwosci:) dreamingil czekamy az sie skonczy ta wredna @ i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
musze iść dzisiaj do fryca. ciekawe czy mnie przyjmie bo się nie umawwiałam a jutro mam komunie u kumppeli:D:D co myślicie na temat farbowania włosów w ciąży? prawda czy mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
rottana mit !!! poproś aby użyli farby bez amoniaku i żebyś nie siedziała obok pani która taką farbę będzie miała nakładana ( bo jesteś w ciązy) bo to te opary moga Ci drażnić i w dużej ilości szkodzić ale samo farbowanie nie jest groźne ani dla Ciebie ani dla bobaska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
Starające się: nick..........................cykl starań................................ostatnia @ dreaminggirl....................2........................ ..............15.04.2012r. manawi.......................1........................... ...........18.04 nati0587.....................1........................... .................17.04.2012 Zafasolkowane: Nick........cykl starań.......termin porodu....... syn/córka rottana...............6...........8 styczeń............. viola150..........8...........począt. stycznia....... Mimi_05.12.........1............03.01.2013.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doSonii27
trzymałam kciuki, faktycznie los bywa straszny, niby naturalna selekcja ale czlowiekowi i tak sie to w glowie nie miesci. Staraj sie dalej, napewno sie uda, zobaczysz. Powodzenia, mam nadzieje że niedługo zobacze Cie w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana ---- jak sie czuje? jak kots z kogo los zadrwił i zasmiał się w twarz. Dano mi po 2 latach nadzieje która za chwile odebrano. Fizycznie ok, psychicznie nie do konca, mam wyrzuty sumienia, i to mi nie daje spokoju. Czuje sie winna tego co sie stało i nie umiem sobie z tym narazie poradzić. rottana----- PROSZĘ CIĘ ODPOCZYWAJ WIĘCEJ, DBAJ O SIEBIE I O GROSZKA, PROSZE!!!!!!!! doSonii27 --- nie mysle o kolejnych staraniach za bardzo sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Sonia _27_---->soniu fakt to co się stało jest baaaardzo przykre... ale ja cofając czas wolałabym żeby zakpił ze mnie w ten sposób zamiast nosić szkraba przez całe dziewięć miesięcy przywitać małą na świecie tulić i przykładać do piersi i nagle ją zabiera... także myśle że szybko się podniesiesz i nie rezygnuj ze szczęścia, ja także się baaaardzo boje że mnie znowu coś złego spotka ale staram się ze wszystkich sił żeby było dobrze i tobie też tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Mam nadzieję, że zostanę ponownie mamusią na początku 2013 roku. Kilka dni temu intensywnie pracowaliśmy nad rodzeństwem dla naszego synka. Teraz oczekiwanie... za dwa tygodnie test. Oby się udało. Z zajściem w pierwszą ciążę nie miałam najmnijeszego problemu. Pierwszy cykl na duphastonie i po kilku dniach dwie kreseczki:) Teraz też łykam duphaston i mam nadzieję, że sytuacja się powtórzy. Bardzo mi przykro, że wiele z Was ma tak ogromne problemy z zajściem w ciążę i donoszeniem jej. Pozostaje mi tylko życzyc Wam wytrwałości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do tabelki Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ dreaminggirl.................2.............................15.04.2012r. manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1..............................07.05.2012 Zafasolkowane: Nick........cykl starań......termin porodu..... syn/córka rottana...........6...........8 styczeń............. viola150..........8...........począt. stycznia... Mimi_05.12......1............03.01.2013.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo dziewczynki;) No moja @ zbliża się ku końcowi, teraz trzeba nabierać siły na staranka;) My odpoczywamy z dala od miasta u rodzinki na wsi:) Jutro wracamy do szarej rzeczywistości:) W sumie dobrze, że @ przylazła, bo przynajmniej byłam pewna, że bez żadnych wyrzutów sumienia mogę sobie piwko przy grillu wypić;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
Hej dziewczyny ;* to ja nadal trzymam kciuki żeby Wam się jak najprędzej udało... a do zafasolkowanych mam pytanie... czy myślicie już nad imionami dla dzieciaszków czy tylko ja mam tak wcześnie takie pomysły ?? i wybieracie się może do szkoły rodzenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcfgh56789
tak wybieramy sie do szkoly srania i pierdzenia glopie cipy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infinita
CHCIALABYM BYC MAMUSIA W TYM MOZE SZCZESLIWYM 2013 ROKU,NARAZIE CZEKAM CZY@PRZYJDZIE 30-TEGO;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi imię dla pierwszego dziecka mieliśmy wybrane kilka lat przed ślubem:) Co do szkoły rodzenia. Nie chodziłam ale chciałam. Jednak był to okers gdzie mąż bardzo dużo wyjeżdzał i ciężko było nam wygospodarowac czas na takie sprawy. Słyszę różne opinie na ich temat. Przy porodzie położne i tak mówią co masz robic. Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick..........................cykl starań................................ostatnia @ dreaminggirl....................2........................ ..............15.04.2012r. manawi.......................1........................... ...........18.04 nati0587.....................1........................... .................16.05.2012 Zafasolkowane: Nick........cykl starań.......termin porodu....... syn/córka rottana...............6...........8 styczeń............. viola150..........8...........począt. stycznia....... Mimi_05.12.........1............03.01.2013......... hej dziewczynki jak tam samopoczucie? mi sie juz tez konczy @ i od jutra zaczynam staranka:)miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×