Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana
to u ciebie dzisiaj będzie który tc? mi dzisiaj określi dokładny wiek płodu bo wg miesiączki jest inny i wielkości też inny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
moje konto oczywiście że damy:) wiecie, nie wiem czy każda z was tak ma ale baaardzo lubie wchodzić na pampers.pl i tam jest kalendarz ciąży i bardzo ladnie opisują ciażę tydzień po tygodniu. to takie fascynujace jak nasze szkrabki szybko rosną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj niby z obliczen 6 tydzien wiec zobaczymy czy zobacze serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana a gdzie ci oblicza wiek ciąży bo weszłam na stronkę i nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
marta wchodzi na pampers.pl ----> zakładka ciąża----> i po prawej stronie masz troszkę niżej tydzień po tygodniu. wpisujesz przewidywaną datę porodu i wyskakuje ci w którym tc jesteś i co się dzieję w danem tygodniu z twoim szkrabkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zarejestrowałam się na stronce k@lendarzyk.... i też tydzien po tygodniu wszytsko pokazuje :) moze troszkę bardziej zagmatwane.... na pampersie nie byłam jeszcze... powodzonka u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że ważnym momentem jest chocby ujrzenie pęcherzyka tylko w moim przypadku zamiast radości był dodatkowy stres, że serduszko nie bije a to już był 7tc. Przy drugiej ciąży napewno poczekam do 8-9tc. Trzymam kciuki abyście dzisiaj usłyszały swoje małe seduszka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
marta---> byle do 3 miesiąca i ci przejdzie:) może nawet i szybciej bo nie powiedziane że musisz się zasze tak czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie i dziekuje za mile przyjecie. ja jestem troszke przewrazliwiona z tym lekarzem chyba dlatego ze przy pierwszej ciazy nie wiedzialam do 4 miesiaca i mialam normalnie jakby okres wiec do glowy mi nawet nie przyszlo ze jestem w ciazy wiec pozno sie skapłam, pozno był lekarz, a teraz chcialam tak wszystko po kolei. wiem ze nie usłysze serduszka, ale przynajmniej cos tam pani ginekolog moze juz mi potwierdzi. zapisalam sie na srode po poloudniu, a jutro z rana ide do laboratorium na badanie hormonu beta hcg. jezu jakby to wszysytko okazało sie nieprawda, to chyba bym sie załamała. jednak jestem dobrej mysli, caly czas czuje ze cos tam w srodku jest:) a raczej mały ktos:) poza tym niedobrze mi co chwile, tzn mam takie etapy, albo super sie czuje, albo muszę usiąść, mocno oddychac bo mi niedor=brze. trzymajcie sie, milego i slonecznego dnia zycze, u mnie sie wlasnie rozlało jak jasna cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
marta---> jeszcze troszkę... ja już chcę 18!!! tobie zostało zaokrąglając tylko półtorej godziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_04.12
hey dziewczyny ;* to był ciężki weekend... ja dziś byłam na badaniach toksoplazmoza, antygen, i profil cukru... mocz i morfologie miałam na początku jak się dowiedziałam... to już 8 tydzień ;) rottana i marta2387 dajcie znać jak było u lekarza... ja w czwartek idę na usg i już się doczekać nie mogę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi a ile zapłaciłaś za badania? czy to na nfz? kurde ja mam skierowanie od lekarza prywatnego więc bedę musiała placić wszytsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja już po wizycie jest wszystko dobrze widziałam nawet maluszka z bijącym serduszkiem :) i od poniedziałku na L4 teraz tylko badania ciekawe ile będą kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Chciałabym się przyłączyć do waszego grona jeśli pozwolicie bo podczytuje Was od początku :) Jestem w 9 tyg ciąży i już widziałam swojego maluszka z bijącym serduchem w 7 tyg 1d. Termin mam na 3 stycznia jak na razie. Dziś robiłam badania prywatnie i zapłaciłam 238zł bez morfologii. Także nie jest to mały wydatek, ale najważniejsze by wszystko wyszło dobrze. Powodzenia życzę wszystkim tu obecnym kobietkom tym zaciążonym i tym, które czekają na dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
witaj justa!! 238zł????? za co? ja od zawsze chodze prywatnie i max zapłaciłam 90 zł;/ ja już po wizycie jestem:) dzidziula rośnie, serduszka co prawda nie słyszałam ale maluszka widziałam. oczywiście sprawdzała tętno ale nie puściła mi. maluch ma 1.5cm, teraz wychodzi 8tc... a poród 30 grudzień także jeszcze cholera wie:P:P:P dostałam zwolnienie i niech się goni moja kierownica, jeszcze jutro pójde pogadać z dyrką dla czego poszłam na zwonienie:P:P udupie suke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta a to w ktorym tygodniu jesteś że już serduszko słyszałaś? ja dopiero kolejną wizytę mam w połowie czerwca.... już się doczekać nie mogę... justaa witamy :) no ja też muszę się wybrać na badania... rottana no to dobrze że wszystko ok :) fajnie.. co do badan to ja mam ich sporo... morfologię, krew, grupę krwi, wymaz z pochwy, glukoze, toxoplazmoze, hiv, usr... więc pewnie też sporo wyjdzie kasy... dziewuszki wypoczywajcie na tym zwolnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie :) Też mi tych badań pozaznaczała moja gin. 2x toxo, hiv, grupa i jakiś pełno innych i to wszystko tak 25-35 zł a hiv to 40zł więc się uzbierało.. Rottana świetnie, że wszystko dobrze u Twojej kruszynki. Kurcze może urodzisz w sylwestra o północy, ale by były jaja :) Ja tam mam nadzieję, że dotrzymam do stycznia bo szkoda trochę dzieciaczka, cały rok miałby przypisany. Ale będzie co ma być :) Teraz odpoczywaj i olej co będą sobie myśleć w pracy. Ciesz się tym cudownym stanem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 dreaminggirl.................3........................... ..17.05.2012r. Zafasolkowane: Nick.....................cykl starań..........termin porodu..... syn/córka rottana.....................6....................8 styczeń...................... viola150.....................8................począt. stycznia................ Mimi_05.12.................1...................03.01.2013 ..................... Mafijna .....................1............... grudzień/styczeń.......?........ marta2387.................??..................ok.18.01.20 13.........?........ moje konto ................6..................ok.22.01.2013............ ..... -ania-m-.....................2....................30.10.2 012................... Juustaaa....................2.....................3.01.2013..................... Dopisałam się i chyba nikogo nie zjadłam ;) Mimi mamy wyznaczony ten sam dzień ciekawe czy faktycznie tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 dreaminggirl.................3........................... ..17.05.2012r. Zafasolkowane: Nick.....................cykl starań..........termin porodu..... syn/córka rottana.....................6....................8 styczeń...................... viola150.....................8................począt. stycznia................ Mimi_05.12.................1...................03.01.2013 ..................... Mafijna .....................1............... grudzień/styczeń.......?........ marta2387.................6..................ok.18.01.20 13.........?........ moje konto ................6..................ok.22.01.2013............ ..... -ania-m-.....................2....................30.10.2 012................... Juustaaa....................2.....................3.01.20 13.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: witam wieczorowo, wpisuję się do tabelki. witaj justaaa nick......................cykl starań.....................ostatnia @ manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 dreaminggirl.................3........................... ..17.05.2012r. magdulinska..................8..............................27.04.2012. Zafasolkowane: Nick.....................cykl starań..........termin porodu..... syn/córka rottana.....................6....................8 styczeń...................... viola150.....................8................począt. stycznia................ Mimi_05.12.................1...................03.01.2013 ..................... Mafijna .....................1............... grudzień/styczeń.......?........ marta2387.................??..................ok.18.01.20 13.........?........ moje konto ................6..................ok.22.01.2013............ ..... -ania-m-.....................2....................30.10.2 012................... Juustaaa....................2.....................3.01.20 13.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
faaajnie nasza tabelka się powiększa:) tylko mam nadzieję ze niedługo tabelka starających zniknie i zostaną same zafasolkowane:P:P:P tego wam staraczki życzę:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka faktycznie spora:) Dziewczyny Wasze ciąże prowadzi pan czy pani ginekolog? Kiedyś chodziłam do pani ale na prowadzenie pierwszej ciąży wybrałam pana...jakoś tak intuicyjnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 dreaminggirl.................3........................... ..17.05.2012r. magdulinska..................8........................... ...27.04.2012. Zafasolkowane: Nick.....................cykl starań..........termin porodu..... syn/córka rottana.....................6....................8 styczeń...................... viola150.....................8................począt. stycznia................ Mimi_05.12.................1...................03.01.2013 ..................... Mafijna .....................1............... grudzień/styczeń.......?........ marta2387.................6..................ok.18.01.20 13.........?........ moje konto ................6..................ok.22.01.2013............ ..... -ania-m-.....................2....................30.10.2 012................... Juustaaa....................2.....................3.01.20 13.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cale życie chodziłam do faceta, ale jakos ostatnio kolezanka, zresztą ciężarna namówiła mnie na wizyte do jej pani doktor, i powiem szczerze ze nie żałuję. jest cudowną, ciepłą, miłą kobietką w wieku okolo 50 lat. jak u niej bylam to dlugo rozmawialysmy na temat starania sie o dzieci, i mam nadzieje ze bedzie mile zaskoczona w srodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_04.12
ja za żadne badania nie płace... nic a nic ani grosza... jeszcze jutro mnie zaprosili na porady ze stomatologiem... a grupę krwi też miałam... uważam że nie warto płacić za badania za usg później owszem żeby mieć zdjęcia albo to w 3D ale badania ?? wolę za to 240 zł sobie na weekend np. na Prage pojechać i sie relaksować... Juustaaa no ciekawe... mi na usg może się jeszcze zmienić data ale według moich obliczeń by sie wszystko zgadzało ;p ja chciałabym na poczatku roku ;) rottana i marta super że wszytsko w porządku... cieszę sie bardzo ;) nie mogę się doczekać czwartku nfz zapewnia bardzo dużo badań gdzieś można znaleźć wykaz i myślę że warto z tego skorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27
dobry wieczor czytam ze tu same dobre wiesci, super. Padam na twarz prysznic i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja ja zawsze chodziłam do babeczki bo do faceta się jakoś wstydziłam. Teraz też mam super ginkę, ale zmieniam na poleconego gina gdyż chcę by moją ciążę prowadził ktoś kto pracuje w szpitalu gdzie mam zamiar rodzić. Zobaczymy jaki będzie, przekonam się 1 czerwca :) Już raz na początku maja badał mnie facet bo wylądowałam w szpitalu z plamieniem i nie było tak źle ;) Mimi kurcze, a mnie wszyscy wkręcali, że i tak większość badań nie jest refundowana tak jak tokso, hiv, różyczka... :/ no już trudno. To tylko raz taki większy wydatek na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×