Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

lilka1987 dzwoniałm dziś do mojej gin, powiedziałam co i jak powiedziała że wg tego co opisałam wszystko jest w porządku. Powinnam zacząć sie denerwować jeśli zacznie mnie boleć brzuch albo zaczęłabym krwawić... maluszek sie rusza dziś tez od rana także staram sie już o tym nie myśleć i nie denerwować... Ja na szczęscie z moim nie mam ostatnio kłopotów, jak sie posprzeczamy to na chwilkę i zaraz jest dobrze :) ale może Waszym ta jesień "odbija"?? :D rottana będzie dobrze, już sie tyle nadenerwowałaś w tej sprawie że teraz pod koniec dasz radę, fakt że to będzie juz 33tydz ale najważniejsze że czujesz sie dobrze i oby tak dalej i będzie po procesie :) ciężarówka czyli wychodzi na to że za ok 10dni będziesz już szczęśkliwą mamusią?? :) to teraz już w tym szpitalu wytrzymasz :) tym bardziej że piszesz że jesteś w dobrej komitywie z lekarzami i położnymi :D Głodek 86 aż cięzko uwierzyć że mieli by wpuszczać tylko spokrewione osoby, rozumiem że mogą mieć swoje przepisy ale w końcu ojciec dziecka to chyba jest osoba spokrewniona - napewno z dzieckiem... także masz racje dopytaj co i jak żeby nie było niespodzianki. Z drugiej strony co ich interesuje z kim obecnie sie spotykasz czy jesteś związana - to tylko i wyłącznie Twoja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agusia 1987 , witam Cie serdeczne:) ja jestem w 12 tc, od poniedzialku zaczynam 13 tydzien. juz mi troche brzuszek wyskoczyl. a co tak szybko powiedzialas w pracy? ja dopiero teraz powiedzialam kierowniczce, takie czasy chociaz mam spoko ekipe szefostwa ale jakos dmuchalam a zimne. jak sie czujesz? poranne mdlosci? ja jestem na etapie prawie po mdlosciach:) tzn, wogole nie mam, chyba ze dzidzi cos nie smakuje to zwracam,ale rzadko mi sie to zdarza:) no i jesli data w nicku to Twoj rocznik to jestemy w tym samym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzisiaj nudze nie mam kompletnie nic do roboty. Obiad ugotowalam, w kuchni posprzatalam, pranie zrobilam a teraz sie nudze. Zaraz chyba zaczne wymyslac jakas kolacje zeby mi czas szybciej zlecial albo jakas fajna kapiel relaksujaca yhhh juz sama nie wiem co mam robic. Polecam fajny film jak ktoras z was nie ogladala Kwiat Pustyni- dramat opowiadajacy o losach kobiet z somalii. Jedna ucieka zostaje modelka i opowiada jako pierwsza publicznie co sie tam dzieje. Poryczec sie mozna ale warto, na VOD jest dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj przymulam, ogladam z moim filmy. brzydko i ponuro dzisiaj na dworze bylo... a i ciezko mi sie chodzi... mam tempo zolwia bo jak chce szybciej to brzuch mi twardnieje i tyle ze spacerku. chetnie poszlabym jakies zakupy porobic ale kasy juz nie mam i musze do nastepnego miecha czekac. eh. najchetniej kupilabym cala wyprawke na raz:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
A ja mam juz cala wyprawke i mi brakuje tego kupowania :) tez sobie rozkladalam na miesiace bo sporo kasy na to idzie jednak powodzenia w zakupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz podjelam decyzje ze wszystkie rzeczy ttpu spiworki, kocyki, poduszeczki, ubranka itp bede kupowala w ciuchu i w komisach. W piatek przeszlam sie do komisu ktory jest nieopodal mnie i wszystko jest tak tanie i w takiej dobrej cenenie ze nie ma sensu kupowac w sklepach, nawet allegoro sie umywa. A akcesoria kosmetyczne w sklepach i w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ciezarowka---> spokojnie, wyprawke juz masz ale to nie koniec zakupow:-) przez najblizsze 18 lat cie jeszcze cxekaja:-D:-D:-D lilka---> ja tam kocyki i posciele reczniki wole kupic nowe. jednorazowy wydatek to jest na dluzej. ciuszki to i owszem ale kolderke uzywana... nie, zdecydowanie nie. dzisiaj kupilismy malemu skarpetki i bodziaka znapisem " kawaler chetny do wziecia na rece":-D:-D:-D to byl akurat pomysl mojego mena bo mu sie podobala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
rottana- wiem ale to uz ne bedzie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) u mnie dzisiaj troszke słońca było... ale teraz zimno :/ aż nic się nie chce :/ lilka co do twojej sytuacji to jeśli masz nawet podpisaną odpowiedzialność finansową to jeśli chodzi o pieniądze w kasie to ja jak pracowałam to jak kończyłam zmianę to kasa była rozliczana i było wiadomo czy brakuje czy nie...a teraz to co on sobie wymyśla.... niech spada ... mam nadzieje że wypłaci ci całą kaskę i bedzie dobrze :) viola jak się czujesz?mam nadzieje że wszytsko ok :) ja co do wyprawki to chciałabym zacząć cos kupować ale narazie nie ogarniam co i jak,....muszę zrobić listę i po kolei skreślać :P wózek używany pewnie :) reszte pewnie na allegro itp... miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto - tak tak wszystko dobrze na szczęcie :) synek rojbruje w brzuszku :) cieszę sie że to sie tak skonczyło bo jak patrzyłam w lusterku na tego wariata jak pędzi to myślałam że będzie gorzej - chyba tak czy tak miał dobre hamulce, szkoda że za późno zaczął hamować... :/ lilka - ja też kocyki, pościele i ręczniczki wole kupić nowe, ale co do pajacyków czy śpiworków to czemu nie, ja już mam 2 ładne pajacyki polarowe używane - jeden z h&m wylicytowałam na allegro a drugi odkupiłam od kobiety która nam sprzedała łóżeczko :) są prześliczne :) rzeczywiście masz rację że w komisach jest tanio i nic nie zniszczone, widziałam np taki usztywniany przewijak za 15zł gdzie na allegro najtańsze 40zł, ale jeszcze go nie kupowałam, jak będzie jeszcze to kupie w listopADZIE. Pościel, kocyk i ecznik do kąpieli tak jak pisałam wcześniej kupiłam już na allegro moje konto - ja sobie taką listę zrobiłam, pościągałam z różnych stron z neta, potem trochę zweryfikowałam i wydrukowałam :) a i tak wyszło sporo - chociaż niektóre rzeczy nie są niezbędne na samym początku. Narazie mogę odhaczyć łózeczko, materacyk, pościel, kocyk i ręczniczek no i ciuszki ale ja co idę do jakiegoś sklepu gdzie są dziecięce ubranka nie mogę sie oprzec i coś kupie :) ostatnio kupiłam takie milusie rękawiczki z frotty za 2zł :D ciezarowka83 - dziękujemy, my sie jeszcze po sklepach nalatamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto---> zaczyna sie zwykle od ciuszkow:-) a pozniej jakos idzie:-) ja mam liste zrobiona i wszystko po kolei sobie skreslam:-) jeszcze tylko 2 miesiace na skapletowanie wyprawki (2 wyplaty mam na mysli bo do porodu zostalo 2.5 miesiaca) viola---> dobrze ze tylko tak ie skonczyl ten wypadek i nikomu sie nic nie stalo.... tylko samochodu szkada:-D:-D my godzine temu ze spacerku wrocilismy. nad morzem bylismy. o dziwo cieplutko bylo i nie wialo. ale jestem wykonczona. zagram se na fb jeszcze i ide lulu:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) To prawda dawno mnie nie było:( Na wekendzie miałam wesele i tyle co z poprawin wróciłam.Cały tydzień pomagałam troszkę w przygotowaniach i między czasie znalazłam zajęcie przy tworzeniu dekoracji Bożonarodzeniowych:)Dlatego tak długo nie pisałam.Wesele było fajne ale niestety byłam sama:(Mężulek wraca za dwa tygodnie,,,,,,już doczekać się nie mogę:)Mała wierci się jak szalona,zwłaszcza jak kładę się spać to wywala mi nóżkę albo główkę bo takie górki na brzuszku wtedy mam:) lilka nie daj się,walcz o swoije i jak dziewczyny radzą skorzystaj z porady prawnika. viola dobrze,że ta stłuczka tak się skończyła.obserwuj teraz ruchy maleństwa i dbaj o siebie.Dość stresów... agunia_1987 witaj w naszym gronie:) głodek,rottana wzywacie mnie to jestem:) głodek kłótnie są i chyba będą dalej....z tymi chłopami to już tak jest.Oni nie rozumieją,że my mamy swoje humorki i nie wolno nas stresować.Ja narazie odpukać ale nie mam konfliktów ze swoim,niedługo wraca więc oczekuję go i odliczam dni:) rottaana zapewne podczas procesu będziesz mieć stresa ale staraj się oszczędzać....zrób to dla dzidzi.Wszystko będzie dobrze,ustalicie z mecenasem wspólne działanie i dacie radę:):a z którego miejsca w Polsce jesteś co byłaś na spacerku nad morzem???też bym tak po plaży pospacerowała....zazdroszczę>Ja nad morze mam 780km:(A uwielbiam zachody i szum fal:) )Widzę,że wyprawkę dalej kompletujesz::)Ja ostatnio zamówiłam wanienkę+stojak,materacy do wanienki,pościel do wózka i mega pakę bo 12 opakowań chusteczek nawilżających Pampers......kupiłam wszystko u jednego sprzedawcy więc koszt przesyłki tylko jeden:) ciezarowka ty znów w szpitalu....może i lepiej bo jesteś pod stałą opieką.I już niedługo zostaniesz mamusią.Masz stresa przed porodem???myślisz już o tym intensywnie??co do podgrzewaczy to ja kupiłam taki http://allegro.pl/teddy-podgrzewacz-domowy-do-butelek-najtaniej-i2687952185.html mam nadzieję,że będzie dobry jak go zacznę używać:) moje konto rób listę i kompletuj bo naprawdę dużo tego:)Musimy być przygotowane na przyjście naszych pociech:):) Dobrej nocki:)pozdrawiam Was wszystkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak po calych tych klotniach itp wczoraj w koncu byl seks :D ale po seksie mialam troche krwi na wkladce i na papierze po wysiusianiu. i dzis ide do lekarza. podczas wkladania czlonka, odczulam bol (moze bylam slabo nawilzona :) ) nie wiem, w kazdym badz razie ide niedlugo do gina i niech mi powie przez co to. dzidzia sie rusza, wiec jakos nie spanikowalam. a moze to przez torbiel? eh nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana w co grasz na fb? :) ja sie wciagnelam w monster world, troche gram w diamond dash i candy crush chyba hehe a coz robic na zwolnieniu :) Ja jeszcze dzis zamowie posciel z wypelnieniem i z tymi ochraniaczami. jutro jade do swojej pracy, w koncu mi umowe przygotowali, wiec spotkam sie tez z chmara kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek---> jeżeli to było jednorazowe plamienie to nie ma co panikować. takie anomalia mogą wystąpić po stosunku, wszystko jest bardziej wrażliwe i ukrwione ale zbadać się można tak na wszelki wielki;] a pykam sobie w bubble pirate quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
siemano tak ja znowu w szpitalu, jutro powtorka z badan i sie dowiem moze co dalej bo na razie kwitne sobie :) i rozkoszuje urokami szpitala :) glodek- ponoc takie krwawienia sie zdazaja ale ja tez bym zglosila lekarzowi podgrzewacz spoko ja mam podobny mam nadzieje ze sie przyda :) laska z lozka obok zaczyna rodzic :) ciekawe czy sie bez problemu zalapiecie na ten nowy roczny maciezynski bo wy wszytskie 2013 przecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - a pewnie że samochodu szkoda :D ale dziś już był pan z ubezpieczalni ocenic szkody i na naprawę starczy :) a wogole masz fajnie że mozesz sobie na spacerek nad morze wyruszyć, ja nie mam tak daleko jak kamilki ale tez ponad 300km... :/ kamilki - to fajnie że miałaś teraz zajęcie, przynajmniej kolejny tydz do przodu i ani sie obejrzysz a mężulek wróci :) dobrze ze sie wybawiłaś i sama je przeżyłaś :) a maluszek wczoraj wieczorem to szalał tak jak niewiem :D popołudniu wypiłam puszkę coca coli bo taką miałam ochotę że szok no i chyba synek dostał trochę kofeiny i sie strasznie pobudził :) kamilki a na jakiej aukcji zakupiłaś tak dużą paczkę chusteczek?? wyszło napewno taniej?? a przydac sie przydadzą bo przy takim maluszku idzie ich strasznie dużo a ja na fb gram sobie trochę w Angry birds - szwagier mi pokazał i sie nawet wciągnełam :) ide kończyć obiadek :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka a mi sie wydawało że to ma zacząć obowiązywać jeśli już to dop od połowy przyszłego roku i niewiadomo jak oni do tego podejdą - czy trzeba urodzić po połowie roku czy poprostu jak akurat będzie konczyc sie nam ten 6-miesięczny płatny 100% to będzie można sie załapać na ten płatny 80%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodzi z tym nowym macierzynskim bo ja tak szczerze powiedziawszy nie za bardzo wiem o co sie rozchodzi, czytalam tylko o becikowym ze nie kazdy bedzie mial prawa do wplacania swiadczen jesli bedzie mial wysokie zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mieszkam jakieś 50km od gdańska to mam blisko. ale jeszcze jestem zmęczona po tym spacerku... no właśnie, pierwsze słysze o zmianie macieżyńskiego... o co chodzi? o becikowym też musze poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki dzięki, popatrze co ma jeszcze i jeśli już to kupie kilka rzeczy naraz :) a z tym macierzyńskim to premier niby proponuje zeby był rok macierzynskiego, znalazłam coś takiego: http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/praca/nowy-macierzynski--od-6-do-12-miesiecy,30723,1 (trochę tylko nie rozumiem: czy to po porodzie trzeba będzie zdecydować sie czy chce sie byc 6 m-cy i miec 100% czy dłużej i wtedy mniej??) i takie coś: http://www.ofeminin.pl/ciaza/dluzszy-urlop-macierzynski-2013-po-expose-d42540x81149.html czyli w sumie trzeba przekalkulować co będzie lepsze, a znów wyobraźcie sobie pracodawców jak usłyszą ze będzie sie rok na macierzynskim, do tego urlop wypoczynkowy i nie ma Cie jeszcze po porodzie ponad rok... niewiem czy moja byłaby z tego zadowolona... chociaż dla dzieciaczka mamusia w domu rok czasu to duża zaleta :) rottana 50km to rzeczywiście niedaleko, i latem można podskoczyć w każdym momencie :) ale pewnie wczoraj sie troszkę przeforsowałaś na tym spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gina, zbadal mnie, wszystko ok, moze po prostu troche cos tam sie przytarlo :P powiedzial, ze powinnam od razu do szpitala jechac, ale po co mialam jechac jak przez noc czulam ruch dziecka, a i brzuch mnie nic nie bolal ani nic, pomyslalam od razu, ze to od stosunku. mamy mniej gwaltownie sie kochac :P oj teraz to moj w ogole nie bedzie chcial ze mna uprawiac seksu, zostana nam inne pieszczoty. O macierzynskim slyszalam, w koncu Donaldzik wpadl na dobry pomysl, ale nie wiem od kiedy to bedzie, mysle, ze sie jeszcze nie zalapiemy, a szkoda, skorzystalabym z tego, jeszcze sie napracuje do tej emerytury. Po lekarzu wpadlam do Carrefoura i kupilam kocyk i nozyczki dla malego :) W Angry birds gralam na tel, wiec sprobuje i na fb :P Rottana tez zazdroszcze, ze mieszkasz tak blisko morza, chcialabym mieszkac nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* a ja wczoraj w ikei na zakupach byłam i zakupiłam ręczniki i kocyki :) także to z mojej listy mogę odhaczyć :) no rottana fajnie masz że możesz sobie nad morze jechać i pospacerować :) i mam nadzieje że proces dobrze sie potoczy i ten lekarz dostanie za swoje! Ja dziś labe w domu mam :P nic się niechce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje tych wszystkich ''przygód '' z pracodawcami szczerze powiedziawszy ja jestem w szoku!!!!Zostaje mi tylko zyczyc powodzenia ,ale zamiast wspierać ciezarne i cieszyć sie szczęściem to jeszcze na nerwy dodatkowe pracodawcy narażają ;( smutne ... A ja od dwóch dni jestem taka jakaś nijaka tam gdzie siadam to drzemie a tu zaraz muszę wychodzić do szkoły a potem do pracy.Za to jutro mam wizytę w szpitalu , ciekawe jakie badania mi porobią ... jestem w 23 tc wiec licze na poziom cukru ale obilo mi sie o uszy , ze tu nie robia takich badan jak ktos wczesniej nie mial problemow z cukrem ... dziwne to , wiec zobacze co to jutro bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka mnie tym bardziej to dziwi bo moj pracodawca jest mlodym ojcem ma dziecko 2-3 latka nie wiecej z tego co widzalam i takie numery mi wywija. Jutro ide jeszcze do ZUSu bo sie dowiedzialam ze jak firma nie zatrudnia wiecej niz 20stu pracownikow to ZUS moze wyplacac odrazu swiadczenia za L4 od pierwszego miesiaca. Zobaczymy co mi madrego powiedza. Czy wiecei moze czy za odpis aktu urodzenia cos sie placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam, ja mam blisko do morza, wy macie bliżej w góry i lasy:P no taki macierzyński byłby fany;] tylko ciekawe czy to wprowadzą czy też nie... może jak urodziny w tym roku to później będziemy mogły złożyć jakieś papierki żeby wydłużyli, nie wiem. głodek---> też bym najpierw poobserwowała po stosunku jakbym tak miała. co innego jak siedzisz i zaczniesz plamić to w tedy bym się znerwiła ale tak to luz:) brzoskwinka---> badanie na poziom cukru nie jest czasem badaniem obowiązkowym? każda ciężarna je robi... nawet nie wiesz kiedy i możesz się nabawić tej "ciężarnej" cukrzycy... dziwne... papi---> mi zostały tylko kosmetyki dla małego i kilka rzeczy do zakupienia w aptece. no i łóżeczko i to co do łózeczka potrzebne także nie wiele. moja położna poleciła mi żeby nie kupywać tego spirytusu 60 procentowego do pępowiny tylko octenisept. podobnież baaardzo dobry no i mamusia po nacinaniu krocza także może tego używać żeby ładniej i szybciej się goiło. tyle że kosztuje to ok 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×