Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Witam dziewczyny rotttana gratuluje i dalszego powodzenia zycze w tez sprawie ... nie wiem ktora to pisala z Was o znieczuleniu bo tyle tego bylo a w weekend nie zagladalam na forum ale spotkalam taka dziewczyne ktora miala znieczulenie i pytala sie czy ja chce . oczywiscie tak! i ona odradzila mi;/ powiedziala , ze po znieczuleniu wszystko sie przedluza bo skurcze spowalniaja sie .... sama nie wiem ale chyba dluzej bez bolesnie ... mysle ,ze ile kobitek tyle opinii ale ja chyba zdecyduje sie na to znieczulenie... a ja jakas dzis jestem rozkojarzona, taka nijaka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja dzidzia bryka, faaajnie:) i no chyba zmienie lekarza, -nie jest po tel wogole, przyjmuje 2 razy w tyg po 3godz, nie zrobil m badan na tokso, ani usg czy nie ma wad genetycznych, hiv i wogole jakos tak nie bardzo doinformowana sie czuje po wizycie. juz znalazlam innego takze niedlugo ide na wizyte:) i tak chcialam napisac ze ja bylam juz na tych warsztatach bezpieczny maluch. caliem fajne, daja skarpetki dla dzidzi, butelke NUK, jakies ine pierdolki ale najgorsze jest w tym to ze trawaja zajecia baaardzo dlugo, u nas zaczely sie przed 17 a skonczyly o 21!! takze wezie cos do jedzenia , kanapke, owoca, cos co zaspokoi glod, bo ja bedac po obiedzie myslalam ze nie dojade do domu, dodatkowo mam problemy z zoladkiem i musze czesciej troszke jesc a tu masakra, podwojna nospa forte dopiero zadzialala.zwijalam sie z bolu, ale zajecia ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja nie pojde na te zajecia, bo w tych godzinach mam szkole rodzenia i wczesniej do pracy jade po R-mua. ale czytalam, ze od 16:30 - 20:30 trwaja. Ja tez dzis w dzien bylam jakas taka zamulona, nie wiem czy to ta pogoda.. zgaga mnie meczyla i ogolnie spiaca i taka do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka---> jeszcze nie ma czego gratulowac. jeszcze dluga droga przed nami niestety. a co do znieczulen to tez slyszalam ze moga spowolnic caly porod ale nie koniecznie. ja akurat ze znieczulenia kozystac nie bede. kobiety od wiekow rodza bez znieczulen i dawaly rade. nie jest to nic czego nie da sie przezyc a tak przynajmnien jestem w pelni swiadoma i czuje wszystko. anusiak----> to fajnie ze podobaja ci sie warsztaty. ja na nic takiego sie nie zapisalam a szkoda... dobrze ze zdecydowalas sie zmienic lekarza. i wez tu takiemu plac jak ma wszystko gdzies... ja leze juz w wyrku. czuje sie totalnie rozbita... wszystkie szczegoly wszystko powrocilo... nie moge pozbyc sie mysli... wszystko krazy. jest wiele rzeczy ktore jeszcze chcialabym powiedziec ale nie zdolalam przez caly stres. eh musze sie przespac i mam nadzieje ze jutro juz bedzi lepiej. zajme sie prankiem, sprzataniem i jakos to bedzie. maly mnie bokesnie kopie. i w ogole czuje bol jakby w kregoslupie, ale nie przerywany tylko ciagly wiec to nie skurcze. to pewnie zmeczenie... moje konto---> piekna odezwij sie bo sie martwimy jak sie czujesz? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za troskę dziewczyny :) jestem jestem... ja dzisiaj się oszczędzam, byłam u mamy tylko na chwilkę zjeść obiadek - bo dzisiaj nie miałam ani głowy ani chęci stać przy garach :/ ja czuję się ok, chociaż stres przeżyłam ogromny, nie życzę żadnej... poprostu rano myślałam ze padne :/ mała bryka więc chyba ok.... ja żadnej krwi nie mam już... leżę i odpoczywam, filmik w necie obejrzałam a teraz czekam na mojego m :) uspokoił mnie trochę lekarz, tym że czasem się zdarza, grunt że się uspokilo, że bóli nie mam i nie plamie :) rottana życzę Ci wytrwałości w tym wszystkim, podziwiam Cię :) teraz musisz być silna, dasz radę :) jak możesz zadawać jakieś pytania to może wcześniej przygotuj sobie je na kartce, na sali to stres i wogóle, połowa rzeczy z glowy wylatuje, a tak będziesz przygotowana :) mam nadzieję że winni będą ukarani!! trzymam kciuki z całego serca :) a teraz odpoczywaj po ciężkim dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - mam nadzieje ze wszystko dobrze sie potoczy i wygrasz! zreszta musisz wygrac :* zadne pieniadze nie wynagrodza tego co przezylas!! Ja wlasnie jem kolacje :) bylam dzis z moim po lozeczko,komode,kolderke i posciele takze moja lista coraz mniejsza sie robi :) Synus dzis sie tak wypina ze az podskakuje z bolu czasami hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Przed chwilą miałam kontrolę z ZUSu, a wydawałoby sie że w ciąży kontroli nie ma - sama tak myślałam... na szczęście chciały tylko 2 podpisy z tego jeden do 'komórki wypłat' więc mam nadzieje że w końcu dostanę przelew... Kurcze w ostatnich dniach strasznie w nocy nogi mnie bolą od kolan w dół... ani wcale za dużo nie chodzę i w dzień mnie nie bolą ale jak leżę w nocy to czasami aż wytrzymać nie idzie, wstaje wtedy na siusiu żeby je trochę rozprostować... któraś z Was już wczesniej też pisała że ją bolą... rottana - rzeczywiście do końca daleko ale Ty już masz za sobą to co najgorsze czyli zeznania, a te pyt. może rzeczywiście warto przygotować sobie wczesniej bo na takiej rozprawie to nerwy wezmą górę... brzoskwinka - ja akurat nie mam problemu ze znieczuleniem ponieważ okazało się że w moim szpitalu nie ma wogolew opcji znieczulenia zewnątrzoponowego... przynajmniej nie będzie mnie kusiło żeby je przyjmować :) anusiak - rzeczywiście, skoro czujesz sie przez swojego lekarza nie doinformowana i wogole jakby "olewana" to nie zastanawiaj sie i zmień go... To Ty masz mieć komfort z tych wizyt a nie on kase za nic!! lilka - jak tam samopoczucie?? ja gotuję pomidorówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki, no ja dopiero co sie z wyra zwleklam. Wczoraj sie czulam fatalnie, troche mi sie polepszylo jak zjadlam cieply obiad. Caly wieczor spedzilam z moim ogladajac filmy nawet na sex nie mialam ochoty a on tez nie balegal bo zmeczony wiec sie tylko tulilam do niego. Cala noc zarwana, wogole sie ulozyc nie moglam, cholernie mnie biodra bolaly musialam zmieniac pozcje co chwila, i zaczyna mnie krocze bolec :( gdzies wyczytalam ze pomaga na to wapno bo to odpwapnienie kosci ale zapytam sie jutro mojego gina. Co do kolan tez mnie bola jak dlugo w jednej pozycji jestem, ja biore magnez ale chyba juz nie pomaga na to- lekarz mi przepisal Chella Mama Mag B6. Jutro mam spotkanie z tesciowka uparla sie z tesciem ze chca nam mieszkanie przemalowac przed urodzeniem sie Juniora i mam wybrac kolor, nie usmiecha mi sie za bardzo teraz malowanie, ale moj nie potrafi im tego wybic z glowy mi pewnie tez sie nie uda. Wczoraj Mlody wkoncu kopna tatusia w reke jak dotykal brzuszka :) jak sie przyssal do niego od przyjazdu tak trzymal reke az nie poczul i non stop mowil no czemu spi :) Później zadzwonie do ksiegowosci zobazymy co mi powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzwonilam do ksiegowosci, kobietka okazala sie bardzo mila udzielila mi wszyskich informacji. Zwolnienie bylo wyslane wczoraj bo ustalai podstawe wynagrodzenia(penie korekte robili, bedzie naliczane to wyzsze) a po za tym ta ksiegowa byla na urlopie. Zwolnienia bede bezposrednio wysylala do siedziby firmy w warszawie zeby bylo szybciej bez krążenia przeze mnie, prace i dopiero biuro ksiegowe. Ksiegowa zapisala sobie moj adres mailowy zeby miec ze mna kontakt. Powiedziala ze nie mam sie czym martwic bo wszystko bedzie dopilnowane. Jedynie musze sie skontaktowac z moim szefem w sprawie wynagrodzenia za pazdziernik bo w dalszym ciagu cisza a dzisiaj juz 20sty listopada. Dziewczyny a jak jest u was z ubezpieczeniem? Macie co miesiac podbijana legitymecje ubezpieczeniowa? Bo ja sie zastanawialam czy mozna np takie zaswiadczenie od pracodawcy wziac ze do dnia tego i tego pozostaje na ubezpieczeniu ze wzgledu na L4 ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - no widzisz w końcu sie przyszły tatuś doczekał kopniaka :D mnie też krocze czasem boli - zapytaj swojego lekarza może coś na to poradzi to bym skorzystała :) ale pewnie tam też sie wszystko powoli przygotowuje... noo to super że pogadałaś z księgową i że ona taka w porządku - najważniejsze że wszystkiego dopilnują i już nie musisz sie martwić no i że macierzynski będziesz miała z tej wyższej pensji - to super wiadomość :) co do książeczki ubezp - to ja mam tą możliwość że ostatnio jak u nich byłam z l4 to przybiłam sobie pieczątkę firmy i szłam teraz do dentysty na fundusz to wpisałam sobie datę i podpis bylejaki :P i teraz też chce tak zrobić - jak pojadę w grudniu to znów sobie przybić pieczątkę firmową i pod koniec grudnia wpisać datę żeby na poród była ważna... u nas wszyscy tak robia, bo z tym RMUA to różnie raz jest na początku miesiąca raz w środku... a jak jest pieczątka w książeczce to sie nikt nie czepia... niewiem czy można wziąć takie zaświadczenie i czy ono byłoby ważne np w szpitalu - musiałabyś sie gdzieś dowiedzieć żeby potem sie nie okazało że będziesz na szybko musiała podbijać legitymację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki pracowalam to tez tak robilam ze sobie podbijalam i podpisywalam sama, teraz podpisalam sobie sama date do starej poeczatki bo widzialam ze ktorys z pracodawcow juz tak robil. Jutro zapytam sie w przychodni przyszpitalnej jak to jest, ewentualnie zadzwonie do tej ksiegowej jeszcze i sie wypytam bo wylecialo mi dzisiaj z glowy jak z nia gadalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bo teraz jak nie pracujesz a nie masz takich dobrych kontaktów z szefem to nie pojedziesz i nie weźmiesz pieczątki chociaż z drugiej strony masz prawo tak zrobić bo cały czas jesteś przez niego ubezpieczana... a najlepiej zadzwon do księgowej i sie dopytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej dziewczyny czytam was caly czas a sie nie odzywam bo u mnie bez zmian calkowicie :) pieluchy karmienie tulenie itd :) i tak caly czas skalakam na rurce (robie to od 5-ciu lat) i jestem zalamana moja forma pociazawa massakra jakas wiekszosci rzeczy nie bylam w stanie zrobic moje konto- trzymaj sie i oszczedzaj mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok wysylam wam w koncu fotki mojej malenkiej: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74d761e10c0df147.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93d0005960af6ca3.html Pozdarwiam i trzymajcie sie, macie juz blizje jak dalej i oby wszystko cacy bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis caly dzien w domku, troche poogarnialam w domku i pozniej wypoczywalam. Mam nadzieje ze jutro przywioza mi komode i lozeczko to zaczne sobie prac ;) mamucha super ta Twoja mala :)) a ile ma wloskow :D i jakie ciemne :) ucaluj ja od nas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - przesłodziutka Twoja Matylda :) i włosków rzeczywiście dużo i jakie ciemne - super!! a formą sie nie przejmuj - przecież to dop m-c po porodzie, napewno jak będziesz ćwiczyć to wszystko wróci do normy - nie możemy od siebie wymagać żebyśmy sie wyginały tak jak przed he he :D papi - ja też dziś cały dzień w domku, nigdzie nie wyszłam :D i nawet mi z tym dobrze - przed południem ogarnęłam kurze a popołudniu była teścioiwa i wybierałyśmy zdjęcia do wywołania :) moj synuś rozpycha sie jak niewiem :) wogole to dziś cicho coś na tym naszym forum - DZIEWCZYNY gdzie jesteście?? przecież to nie weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi przyszly probki z Johnsona jedne ma juz moja kolezanka u siebie bo doszly, drugie moja mama i trzecie ja. Jeszcze jedne nie doszly. I pogadam z kolezankami zeby mi zamowily do siebie, nie bede wydawala na kosmetyki na poczatku :P mamucha sliczna ta Twoja Niunia :) Macie jakies sprawdzone dobre podklady do twarzy moj sie powoli konczy a po za tym bedzie za lekki na zime bo uzywalam tego kremu koloryzujacego z garniera. Kurcze zlapalam faze jedzenia mandarynek, non stop je wcinam. Uzaleznilam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola moj tez cwiczy na mnie karate dzisiaj, wczoraj sie tak wiercil wlozyl mi raczke(najprawdopodobniej) gdzies w okolice krocza lub jakichs narzadow i tak mnie zapieklo, az sie normlanie na nogi zerwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha śliczną masz córeczkę, włosów na głowie to jej Bozia nie pożałowała :P ale będziesz miała z czego robić kucyki :) ja dzisiaj mam leniwca... nic mi się nie chce, w niedziele jedziemy do warszawy odebrac łóżeczko po mojej siostrzenicy to może do ikei zajrzymy po drodze :P zawsze cosik może kupię :) no czas leci szybko... viola a jak po tej kontroli? a jak ja jestem zameldowana u rodziców a mieszkam teraz u teściów? to co wtedy? moja mała dzisiaj kopie mnie tylko w jedno miejsce :) w lewy bok... ciekawa jestem jak leży, czy to ręka jej czy nożka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się zaktualizuję :P STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............34 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............34. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............33........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 33........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............31 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczynka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........27..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha przeslodka :)) fajnie, ze w koncu pokazalas nam ja :) Ja od 13 na nogach bylam, wrocilam do domu ok. 18:30, wiec ledwo co dotarlam :P najpierw bylam w pracy, podbilam ksiazeczke ubezp i odwiedzilam kolezanki, same komplementy, ze niby ladnie wygladam, jeszcze ladniej niz przed ciaza :P pewnie dlatego, ze przyjechalam umalowana, a do pracy na 12h nie chcialo mi sie malowac :P Potem pojechalam na szkole rodzenia, na szczescie byla 1h, bo pani psycholog zachorowala i mielismy zajecia z plelegnacji noworodka. w miedzy czasie zjadlam mc donalda :P i kupilam do kapieli zel 3 w 1 dla dzidzi, jakies mleczko do ciala, chusteczki nawilzajace z Johnsona. Pokazala nam polozna, ze ta probke z Johnsona - plyn do kapieli mozna na poczatku wlac do wanienki z woda i tym myc przez 1 miesiac dziecko. Moglismy na lalce przecwiczyc zmiane pieluszki i wziac ja na rece jak trzeba :) Viola mnie nogi czasem bola od kolan w dol, wtedy klade je wyzej, na oparcie (nie rozkladam sobie lozka do spania) i na chwile przechodzi. to ja jestem ciekawa czy mi takiej kontroli niespodziewanej nie zrobia :) A z tym becikowym to czytalam, ze od 2013 roku przyznaja tym, ktorzy maja nie wiecej niz 1922 zł netto dochodu miesiecznego. dzis dziewczyna jakas mi mowila, ze wyczytala w gazecie "metro", ze macierzynski ma byc od stycznia ten roczny, ale nigdzie nie moge nic o tym znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............34 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............35. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............33........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 33........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............31 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........27..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i opowiem wam jak mnie dzis wpienila baba w autobusie!!! najpierw stalam w metrze, bo nikt mi kurwa miejsca nie ustapil. jakas babeczka tylko, ktora stala spytala mnie czy nie chce usiasc, ze sama to przechodzila juz 2 razy, bo ludzie udaja, ze nie widza. potem wsiadlam do zatloczonego autobusu, bylo duszno jak cholera, pelno dzieci, ktore gdzies jechaly ze szkoly chyba. Stalam, obok mnie ze 3 babki, 1 taka strarsza. Jakis facet wysiadal na przystanku, wiec zwolnil miejsce, ja szybko usiadlam tam, bo naprawde mi juz bylo duszno i slabo, a zreszta tloczno i by mnie ktos jeszcze w brzuch uderzyl, a jakas babka obok mnie skomentowala "mloda jaka kulturalna", no kurwa myslalam, ze ja w pysk strzele (bo nie dalam usiasc starszej pani). Nadmienilam jej, ze w 8 miesiacu ciazy jestem to mnie przeprosila. ale juz z nerwow mi az warga drgala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............34 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............35. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............34........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 33........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............31 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........27..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............34 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............35. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............34........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 34........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............31 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........27..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
Hej dziewczyny ja co jakiś czas tu zaglądam ale nie zawsze mam czas napisac:) od wczoraj czuje ruchy maleństwa, takie przesuwanie w brzuchu, raz z jednej strony na dole raz z drugiej, zależy od mojej pozycji:) choć zastanawiam się czy nie za wsześnie bo teraz jestem w 17 tygodniu. no ale chyba to to bo to takie inne uczucie, dziś np. jak sobie siedziałam i tak nagle poczułam ruch to aż się cała ruszyłam bo tak się przestraszyłam:) hehe... no a mleko w piersiach mam już od 12 tygodnia ciąży- także szybko no i jak przed ciążą miałam rozmiar miseczki F to teraz mam H :) POZDROWIENIA I BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka - mi wczoraj poprzychodziły 2 komplety próbek, jeszcze mają przyjść na moją siostrę... więcej narazie nie zamawiam bo zobaczę czy mały nie będzie na nie uczulony. ja też czasem czuje jakby mi gdzieś w te okolice wkładał rączkę albo coś bo to śmieszne uczucie... :) moje konto - po kontroli ok, podpisałam sie w 2 miejscach i to wszystko, zresztą na zwolnieniu nie mam napisane że musze leżeć więc w sumie nie musiało by mnie chyba być w domu... także jak u Ciebie jest wszystko z maluszkiem ok to też pewnie nie musisz leżeć także jak przyjdą w razie co Twoi rodzice powiedzą że cie nie ma albo porostu że mieszkasz gdzie indziej... chociaż wydaje mi sie że jak do tej pory nie byli to już nie przyjdą - a do mnie pewnie przyszli w związku z tym że coś miałam tam pomieszane w papierach w zusie i teraz jak przyszło do wypłaty to sie wzieli za kontrolę... głodek - to fajne te zajęcia dziś miałaś - takie bardziej praktyczne. no własnie tak myślałam że ten płyn można do mycia też używać chociaż ja już kupiłam żel z nivea ale najpierw zużyje próbki najwyżej :) no własnie a my rozkładamy łóżko na noc i mam je zupełnie na płasko... i nawet nie mam gdzie ich wyżej położyć :/ a co do macierzyńskiego to chyba żadna z nas sie nie załapie bo moja księgowa mówiła mi że żeby załapać sie na ten roczny to ten nasz (5m-cy+1m-c dodatkowy) musiałby kończyć sie we wrześniu i wtedy mogłybyśmy przedłużyć sobie go jeszcze o pół roku... no a mój będzie mi sie kończyć ok czerwca a gdzie tu do września... No to rzeczywiście nie miła sytuacja w tym autobusie - ciekawe że ta kobieta nie zauważyła że jesteś w zaawansowanej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............35.......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............35. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............34........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 34........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............31 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........27..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodek ja wczoraj jak bylam w laboratorium na badaniach to nie dosc ze na czczo trzeba bylo, pol miasta w autobusie, strasznie zle sie czulam to jeszcze chyba z 15 osob przede mna w kolejce. Nikt mi nie ustapil miejsca zebym poszla wczesniej, za mna byla starsza kobieta i sie zbulwersowala ze kazdy udaje ze nie widzi ( a nie bylam w kurtce) i ze znieczulica totalna a pozniej jakies babsko sie ze mna klocilo ze jej maz byl przede mna tylko ona musiala wyjsc a koleke trzeba uszanowac. Tylko sie jej perfidnie w twarz zasmialam bo nie mialam ochoty dyskutowac. A pozniej w autobusie juz mi odrazu kobietka miejsca ustapila, bo faktycznie nie fajnie tak stac i uwazac zeby jakis bachor rozwydrzony cie nie uderzyl w brzuszek bo nie patrza jak chodza i sie rozpychaja z plecakami jak by to bym ich prywatny autobus. U mnie byla kolezanka wlasnie pojechala zachwycala sie nad ubrankami, i mi fotki robila i film krecila jaki mam brzuszek juz duzy heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha---> o jaka słodziutka jest twoja malutka:P i nie martw się, forma wróci;] wystarczy troche wysiłku:) kamilki---> jeszcze miesiąc nam został:P i też będziemy się fotami chwalić:P kiedy pakujesz torbę do szpitala? bo ja myślę że to zrobie na początku grudnia. moje konto---> całe szczęście że wszystko już dobrze. Ja ostatnio też zaproponowałam seksik swojemu ale że odmówił to ja już się prosić nie będę. widze że najnormalniej w świecie też się już boi... a że to już 35tc to ja też już będę się bać... viola---> to faktycznie mialaś niespodziankę z tą wizytą. nie spodziewałabym się... ale teraz możesz być spokojniejsza no i wyczekiwać wypłaty:P lilka---> bardzo miło ze strony twoich teściów ale rzeczywiście teraz to już nie pora na malowanie... najlepiej na wiosne kiedy ciepło się zrobi i będzie można okna pootwierać, powietrzyć chałupę. przecież nie dość że te farby śmierdzą (co może wam zaszkodzić) to i schnąć będzie ruski miesiąc. więc jak nie masz ochoty na kolejny bałagan to powiedz im to wprost i zaproponuj malowanko w innym terminie żeby "urażeni" się nie poczuli.to dość późno twój men pierwszego kopniaka dostał... pewnie za karę że się przez niego denerwowałaś:P głodek---> nie ma co się dziwic że "ładniej" wyglądamy, mniej stresów, wyspane (teoretycznie), więcej czasu możemy sobie poświęcić no i sama radość z ciąży. Hormony i te sprawy. a to że mamy kilka kilogramów więcej... normalka:) ja już tymi babsztylami w autobusach się nie przejmuje. zwykłe chamstwo, dla nich liczy się tylko to żeby im ustąpić ale jak ktoś potrzebuje usiąść to ani jedna ani duga dupska nie podniesie. co mnie najbardziej rozbawia to to że na rynek albo wyprzedaże zapiepszają ze się kurzy, po 5 kilogramów ziemniorów noszą a postać chwile w autobusie nie mogą bo są wielce schorowane i bez sił.. qazwsx1991---> no to już czas najwyższy na ruchy maleństwa:)i to w cale nie za wcześnie, wręcz w sam raz. ja w pierwszej ciązy czułam jakoś właśnie 16-17 tc a teraz pierwsze ruchy poczułam 15-16tc. i to co ci leci z piersi to nie mleko lecz siara. ostatnio położna mi mówiła że to że mam teraz siare nie oznacza że zaraz po porodzie będę miała pokarm. bo zna przypadki że kobiety własnie siare dostawały wcześnie ale laktacja zaczynała się dobe po porodzie a te co nie miały siary w ogóle pokarm miały odrazu. także nie ma reguły:) ja miałam akurat tak że siare miałam przez pół ciąży a pokarm pokazał się na 2 dobe po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............35. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............35. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............34........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 34........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............33 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........27..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×