Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

viola --- przepis na łazanki chyba standard tylko oczywiscie przysmażam troche boczku w kosteczke z szyneczka tez w kosteczkę z cebulka i troche grzybow dodaje do aromatu i smaku na koniec dodaje kapuste (ugotowana)i dalej smażąc przyprawiam trochę i na koniec dodaje makaron ja mialam kokardki i dla zdrowia brazowy makaron , no ale nie kazdy go lubi jeszcze doprawiam na koniec raz i jem..... nie no cos przekasze bo umre z glodu tylko jednak lazaki ciezkie wiec sie boje. Sprawdzalam jeszcze raz ten jogurt i nie jest przeterminowany tam pisze dzien i miesiac a nie miesiac rok wiec 8.12 to do 8 grudnia a nie do sierpnia 2012 przeczytalam , ze ho ho...a pogoda faktycznie nie ciekawa a zreszta od oceanu to tam na tych klifach zawsze wieje a teraz to juz pewnie masakrycznie , zreszta w Irlandii to do d**y z pogoda caly rok ...trezba szybko odkladac kasiore i spie***ac do Polski Naszej kochanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wlasnie dowiedzialam ze moja dobra kolezanka jest w ciazy:-D:-D:-D bede miala dla kogo ciuszki odkladac hihi:-) ale sie ciesze:-) na razie niby 6 tydzien jest, 4 idzie na potwierdzenie. hihi ale sie ciesze:-) bede miala z kim na spacerki chodzic:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlosy tez juz farbowalam kilka razy i wszystko ok :) niedlugo tez musze sie zapisac bo odrost sie zrobil :/ a ja dzis caly dzien w domu, pada caly czas i nawet niechcialo mi sie nigdzie wychodzic w taka pogode.. dopadl mnie jakis szal mandarynkowy :P hehe rottana-super ze kolezanka w ciazy :) przynjamniej spacerki razem beda :) u mnie juz wiekszosc znajomych to ma dzieci w przedziale 4-6lat :) ale jakies dwa maluchy sie jeszcze znajda na wozkowe spacery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uwielbiam mandarynki w ciazy :) Rottana ja tylko napisalam, ze jesli pojawia sie najpierw wody plodowe to trzeba od razu jechac do szpitala z dodatnim GBS, o skurczach nic nie pisalam, bo pewnie, ze trzeba jak najbardziej :) Brzoskwinka a jak ma mi przez skore glowy ten amoniak cos zrobic tfu tfu ? :) no nie wiem, ale maluje juz od lat tymi samymi farbami swoja glowe. Bylam dzis u lekarza, pobral mi te wymazy, z pochwy i z odbytu, rzeczywiscie to pikus jak pisala mamucha. w pochwie jeszcze cos tam poczulam, ale w odbycie nic, smiac mi sie chcialo tylko :) zbadal moja szyjke i stwierdzil, ze nie widac, zebym miala juz rodzic :) i dobrze. ale nie jestem zadowolona z tego swojego lekarza, ale juz przetrzymam z nim do konca ciazy. zagadalam z nim czy nadal pracuje w szpitalu na Madalinskiego, bo chce tam rodzic. on, ze tak, ze jest tam 1 raz w tyg i czy wybieram polozna. ja, ze sie jeszcze nad tym zastanawiam (wykupienie indywidualnej opieki poloznej 1500zl), on, ze jak cos moze mi polecic ktoras i na tym sie skonczyl temat. a co chce sie kaska podzielic z ta polozna? nie bede wykupowac takiej opieki, bo mi kasy szkoda, taka polozna musi byc przy mnie i tak, w ciagu dnia to i mama mi pomoze. ale nie zachecal mnie do tego szpitala, nic a nic wiecej nie powiedzial, ze by chcial np akurat byc jak bede rodzic czy cos w tym rodzaju. a pies go drapal, pewnie i tak nie trafie na jego dyzur, a i na korytarzu by pewnie mnie nie poznal phi. Po lekarzu pojechalam do kolezanki, jej mala 1-roczna corka rozrabiala :) jak wrocilam, oczywiscie zjadlam i byla drzemka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek---> widocznie źle przeczytałam twój poprzedni post, przy paciorkowcu nie ma co ryzykować i czekać, czy pojawią się same skurcze czy odejście wód płodowych trza lecieć dla bezpieczeństwa do szpitala. ja jutro do lekarza, też będzie robić mi wymaz no i musze jechać do południa do siebie do pracy po bony bo już są:) pewnie dostane jak zawsze między 200-250 ale to już zawsze coś:) będę miała na ginke, badania i jeszcze coś na dupencję sobie coś kupie:) ale mały szaleje:) chyba na przepone mocno mi naciska bo ciężko coś mi się oddycha;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po farbowaniu - ciekawe czy synek nie będzie rudy bo takie zabobony też już słyszałam :D brzoskwinka - no zobaczymy jak mi wyjdą :) w pt będę robić rottana - ale masz fajnie, bony dostaniesz - pewnie, zawsze sie przydadzą. ja pewnie nie dostanę nic w tym roku jak jestem na l4. moja kierowniczka jak była w czasie świątecznym na macierzyńskim też wtedy nic nie dostała... Noo to świetna wiadomośc że koleżanka w ciąży :) ja mam dwie co mają 2-3 miesięczne dzidzie a szwagierka ze szwagrem próbują 'zajść' więc może i u nich coś sie niedługo wykluje :) papi - u mnie też cały dzień mżyło ale men mi zostawił auto i pojechał do p;racy więc popołudniu wybrałam sie do teściowej samochodem :D głodek - to super że u lekarza wszystko oki!! :) moja lekarka też pracuje w tym szpitalu co bede rodzić ale pewnie jak nie trafię na jej dyżur to też jej nie będzie... za położną tyle kazy też bym chyba nie dała, bo tak czy tak muszą sie tobą zająć a w tym szpitalu moim krążą słuchy ze położne są do rany przyłóż takie fajne więc oby tak było :) ja ide jutro rano do biedronki bo mają być takie albumy dziecięce z kubusiem lub z autami za 12.99 i chce dla synusia już jeden kupić bo czuje że zdjęć bedzie sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> jak to nie dostaniesz? czy na l4 czy nie wszystko ci przysluguje (nie wiem jak to jest w przypadku maciezynskiego) ale skoro masz umowe i wszyscy bony dostaja to i ty powinnas dostac:-/ takie jest prawo. ja tez na l4 jestem... a w sumie jak bylam na "macierzynskim" to bony tez dostalam (bo w przypadku smierci dziecka przysluguje 8tygodni maciezynskiego) lepiej sie dowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - wiesz co, tylko u mnie nie ma jako tako typowych bonów... szefowa poprostu daje nam na święta 'coś' od siebie - w zeszłym roku udało jej się skądś zdobyć ekspresy Dolce Gusto na kapsułki i je dostałyśmy w ramach prezentu świątecznego ale tak naprawdę to wszystko zależy od jej 'widzimisie' - jak ma humor to daje i czekamy do samej Wigilii praktycznie czy coś dostaniemy czy nie... także wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz moja mama np. pracuje w laboratorium szpitalnym i u niej tak jak u ciebie co roku są bony czy tam jakieś dodatki do pensji i dostają je wszyscy bez wyjątku... ale takie prywatne firmy jak moja apteka to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no chybaze tak... no myslalam ze pracujesz w normalnej firmie dla tego sie zdziwilam... u nas bony sa obowiazkowe:-D zarzadzone z gory takze czy chca czy nie musza dac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jakby o mnie nie zapomniała ale raczej na to nie licze... :/ Rottana pamiętaj - właśnie leci porodówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> nawet jakbym chciała obejrzeć to nie mam tego programu dla tego szukałam na necie:) no trudno, jeszcze trochę i będę miała własny "odcinek" :D dzisiaj wizyta... muszę iść pod prysznic się wydebilować... efekt podejrzewam nie będzie zbyt powalający:P tam kłębuszek tam ominę:P ależ u nas bzitko... ciemno i pada, albo raczej mży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) rottana-powodzenia na wizycie. Ja niestety tez nie mam tego programu i porodowki obejrzec nie moge. A co do premi lub bonow to mnie tez ominie bo szef zawsze w swieta dawal w kopercie sam od siebie. A ja chyba w sobote wreszcie autko bede miala:-) fakt pogoda straszna az wstac mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak to dziewczyny poczekacie za swoimi odcinkami na żywo :D rottana - nie przejmuj się, lekarzowi napewno nie pszeszkadza to że będziesz miała kłębuszek to tu to tam, widzi przecież jakie mamy brzucholki :D daj znać jak po wizycie :) U mnie dziś już nie mży tylko pada i to mocno i do tego wiaterek (tak mi mama powiedziała) bo ja dop mam zamiar wyjśc do biedronki, a raczej pewnie ppojedziemy autkiem mamy bo iść 15min w taką pogodę...brr... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mżawka już się zmieniła w deszcz;/ kurcze a miałam sobie dzisiaj pochodzić... no nic wezmę parasol i też będzie dobrze:P agusia---> to tak ciulowo jak się dostaje w "łapę" od szefostwa... ani na zwolnieniu nie można być ani nic żeby premii świątecznej nie przegapić;/ takie premie na święta powinny być wszędzie obowiązkowe!! ja mam wizytę na 15,30, już się wypluskałam. a nawet nie wiem czy kłębuszki pozostawiałam bo nie widzę:P hahaha:P jak się wysuszę to ide do kumpeli na pogaduchy a co se będę żałować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam wczorajsza porodowke i potem mialam sny, ze mam skurcze :) darly sie te babki co :) U mnie w pracy co roku daja paczki swiateczne, wolalabym kase dostac, bo tam daja jakies drogie rzeczy i jest tego malo, ale zawsze cos, jakies herbaty, kawy, slodycze.. 2 razy wstawalam siusiu w nocy, jakos mnie na dole bolalo, wolalam sie isc wyproznic i bylo lepiej. ale szlam z zamknietymi oczami do lazienki :) Dzis mamy spotkanie z pania psycholog na szkole rodzenia. u mnie tez pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho :) w kocu sie dorwalam do kompa. Mialam sie wczoraj odezwac ale zanim wrocilismy do siebie zanim sie zakupy zrobilo, pozniej jakis obiad, kolacja, posprzatac po tym, pozmywac jeszcze pranie zrobilam i mi tak zlecialo ze odrazu do wyrka sie polozylam. Dzisiaj rano tylko wstalam mojemu sniadanko zrobic i dalej spac, odespalam ostatni tydzien bo codziennie mialam cos do roboty a awet jak nie mialam to glupio mi bylo u teściów spac do poludnia. U mnie po remonciku wszystko wysprzatane juz dawno na bierzaca sie czyscilo wszystko jak lecialo w kazdy kat bylo zajrzane. Moj z tata malował i majsterkowal a ja z tesciowa sprzatalam wszystko. Teraz nam mala kosmetyka zostala jakies dywany dokupic, drobne meble, sprzet do kuchni i bedzie cacy. Jeszcze musze kolacje dla tesciow zrobic jakas w ramach podziekowania bo sie napracowali troche. No i chyba swieta u nas beda, rodzicow trzeba by zapoznac ze soba. Ja bylam u lekarza wczoraj z tymi wynikami powtorzonymi dalej mam biale krwinki w moczy podwyzszone, ale moj gin stwierdzil ze to nie wina moczu tylko najprawdopodobniej mam zapalenie pochwy dal mi recepte do wykupienia Monural do wypicia jednorazowo i Metronidazol w tabletkach dopochwowo co drugi dzień. Na poczatku grudnia ide na usg do niego prywatnie. Nie bede czekala na łaske z funduszu az zechca mie przyjąć. Czytalam was prawie na bieżąco ale nie mialam czasu odpisac. Nie bede sie wglebiala w zalele tematy bo troszke tego bylo :) a co do farbowania wlosow to ja tez farbuje cala ciaze i nie mam zadnych skutkow ubocznych spokojnie. Żyjemy w XXI wieku te farby juz nie szkodza dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a mi dzis zlecial dzien na leniuchowaniu bo dalej nie fajnie sie czuje. Ja nie mam problemu z bonami bo nie dostane i nawet n ie czekam na nie to jeden problem z glowy:);) Co do tego farbowania to ile ludzi tyle opinii ale na pewno jedno jest pewne- to nie szkodzi tak dziecku tym bardziej w pozniejszej ciazy ale ja i tak wole farby bez amoniaku nawet dla siebie a juz nie mowie o dziecku tak samo dzalaja a nie szkodza bo niestety ja dosc wczesnie zglupialam i zaczelam malowac i juz nie mam tak bujnych wlosow a po sciagnieciu czarnego koloru zbidnialy jeszcze bardziej wiec używam tych bez amoniakowych , a nie wyobrazam sobie nie farbowac bo mam bzika na punkcie odrostow i czasem sie zastanawiam jak niektore kobotki moga wytrzymac z 5cm odrostem.....;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> a no jakas kolacja czy obiad to dobry pomysl na podziekowanie. fajnie ze masz juz koniec. w koncu u siebie:-) brzoskwinka---> ja farbuje wloski raz na miesiac, czasem co 2 miesiac zalezy. ja juz po wizycie. zrobila mi wymaz niestety z odbytu tez:-/ przypisala algumentin czy jakos tak i w razie rozpoczecia porodu mam wziasc profilaktycznie a w szpitalu dadza mi jeszcze dozylnie antybiotyk. szyjka jest troche skrocona ale bez paniki. kolejna wizyta 20 grudnia. bonow dostalam troche wiecej niz myslalam 400zl no i paczke (kawa, ciastka, bombonierka mala i winko w srodku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - tzn. że masz tego paciorkowca skoro już ci antybiotyk przepisała czy to tak profilaktycznie?? Łoo ale super z tymi bonami i paczką - naprawdę fajny prezencik, takie docenienie pracownika :) brzoskwinka - ja farbuje rzacdko włosy, ostatnio w sierpniu ale mam brązowe i zazwyczaj farbuje też na brązowo po to aby odświeżyć kolor i żeby był bardziej podkreślony i błyszczący :) głodek - ważne że coś dają - zawsze coś z tej paczki sie przecież przyda :) noo ale wiadomo że kasiorka była by jeszcze bardziej przydatniejsza :D noo oglądałam - rzeczywiście, a jak darła się ta dziewczyna 19 letnia... lilka - to fajnie że już po remoncie i że teście się tak sprężyli razem ze twoim menem :) a pomysł z kolacją bardzo fajny - nadaje sie na podziękowanie za trudy :) Ja mam już 2 pralki ciuszków poprasowane :) część zaoferowała sie moja mama że poprasuje więc chętnie jej odstąpiłam :D jutro wstawiam kolejne pranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbuje wlosy raz na miesiac lub dwa w zaleznosci od odrostu. Tylko ze ja na rudo to troszke odrost widac bo naturalny mam ciemny blond :) Dzisiaj tesc jeszcze wjechal do nas i nam przywiózł dywan do malego pokoju taki włochaty i zestaw dywanikow do łazienki. Kolacje zrbimy obiad raczej odpada bo moj ma roznie godiny pracy a i jego rodzice roznie do domu wracaja nawet w weekend zawsze cos na glowie jest. Co do kasy z ZUSu to dzwonilam we wtorek zapytac sie czy moje L4 dotarlo w koncu to mi powiedziala kobitka ze to pierwsze juz jest wplynelo w piatek 23 listopada drugiego jeszcze nie bylo. Jutro przedzwonie zapytac sie o to kolejne. Jak sie pytalam kiedy moge sie kasiorki spodziewac powiedziala ze do 30 dni sa wypłaty. Wiec odrazu padlo pytanie czy przed swietami bede miala kase to mi powiedziala ze napewno. Z pracy zaleglej kasy w dalszym ciagu nie mam, czekam do jutro bo jutro jest osatatni dzien miesiaca i tak mial wyslac. Z PIPu narazie nic nie dostalam zadnego pisma ani telefonu wiec sprawa jest w toku. Ja dzisiaj robilam na obiad zupke jarzynowa i gulasz z dzika(jak na pierwszy raz z dzoczyzna wyszedl smaczny). Jutro rybka na obiadek bedzie z pure i szpinakiem na cieplo :) Wczoraj młody taki koncert dal wieczorem ze lezalam i sie smialam tylko, a moj men uwierzyc nie mogl ze az tak młody może kopać :) aha i chyba zostaje Kuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> tak tak ten antybiotyk to profilaktycznie, czy w wynikach bedzie to tak czy siak mam go wziac i wszpitalu tak czy siak dostane bo jestem nosicielem a te cholerstwo moze sie uaktywnic powiedzmy za tydzien. nigdy nie wiadomo:-/ aaaaaaa a ja cos kupilam:-D:-D:-D:-D:-D wlasnie wrocilismy z lozeczkiem kolyska:-D:-D:-D u siebie na portelu znalazlam ogloszenie babka wystawila za 150zl razem z calym wyposarzeniem:-) no i tak sie odezwalam bo myslalam e pewnie nie aktualne a tu prosze:-) wymiary to 94 na 52 czy cos takiego. no i to kolyska na koleczkach jest:-) moj wrocilismy do domu to odrazu skrecil rzeby zobaczyc co i jak:-) no i podoba nam sie:-) za te pieniadze to i jak za pol roku trzeba bedzie wymienic na zwykle lozeczko to nie szkoda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie zagladalam do was, troche zepsul mi sie internet, tzn modem i nie mialam jak wpasc. moj maz juz wrocil i juz wsio dziala,naprawil:) u mnie dzidzia skacze juz w brzuszku, faajnie:) wreszcie nie jestem sama w domu:) zmianiam lekarza definitywnie, na pierwsza wizyte musze isc prywatnie bo dluga kolejke, zapisuja na nfz dopiero na styczen. wizyte mam w ten weekend, wiec mam nadzieje ze poznamy juz plec bo zacznie sie 20tc:) nie moge sie doczekac trzymajcie kciucki zeby byla dziewuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - ale fajnie, zawsze mi sie marzył taki włochaty dywan :D narazie mamy tylko panele ale jak maluda podrośnie to pewnie w końcu sie na niego skuszę :) a własnie mi przypomniałaś ze rzeczywiście zus ma 30dni na wypłatę czyli ja za pierwsze l4 musze dostać do 7 grudnia a za drugie do 16 bo wtedy mija te 30 dni - noo to nadzieja bo juz sie martwiłam ze do świąt nie dostane :/ Kuba - podoba mi się, gdybym wokoło nie było tylu Kubusiów to pewnie też bym sie skusiła :) rottana - aaa to dlatego już ci z góry przepisała ten antybiotyk, a że tak zapytam - chodzisz do tej samej gin co wcześniej?? czy zmieniłaś lekarza?? ooo macie kołyskę?? fajnie, pewnie za takie pieniądze to nie będzie nawet żal póxniej wymienić na łóżeczko tylko narazie nie przyda sie pościel którą kupiła ci teściowa nie?? (ta 22 częściowa o ile dobrze pamiętam) dopiero jak zmienicie łóżeczko :) anusiak - to dobrze że mężczyzna w domku już :) myślę że już płeć powinniście poznać no chyba że sie uparciuch obróci w drugą stronę - dupką do USG :P ja jutro robie łazanki - narobiła mi apetytu brzoskwinka ostatnio :) a szpinak jadłam wczoraj do jajeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> niektóre części będę mogła wykorzystać, reszta poczeka, jeść nie woła:) będę musiała kupić tylko łóżeczko bez wyposażenia:) http://allegro.pl/kolyska-sosnowa-90x40-4-kolory-i2801600985.html o takie mam. tylko ta kobitka dorzuciła mi ochraniacze, prześcieradło kołderke i podusie do tego. a to taki nagły impuls był. a huk tam:P ważne że już jest:P na pewno będę mogła wykorzystać ochraniacze i baldachim, podusie, kołderkę tak nie za bardzo bo za duża ale pół roku szybko minie. no i wygoda bo mogę małego spokojnie kołysać:) lilka000> imie Kubuś b.ładne tylko u nas też Kubusiów dużo:) anusiak---> a co spowodowało że jednak zmieniasz lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana -- narobilas mi ochoty na kolyske na poczatek jak mala bedzie mala:) bo ja mam tak mala sypialnie , ze jak wstawie lozeczko (co i tak pozniej nieuniknione) to tylko wejsc do sypialni i obrócić sie na jednej nodze zostanie wiec na pol roku by bylo fajnie ... musze pomyslec tylko fajnie bylo by znalezc tez używaną lilka --- no ja tez mialam dzis jarzynówkę i na jutro zostaje bo na sucharach zreszta jestem a mego mezusia tez cos bierze wiec nie ja jestem w bolesciach brzusznych sama ciekawa jestem czy stoperan mozna w ciazy ...?? Ktos to pisal o Kubusiu ladnie a moj siostrzeniec tak ma :)slodki , niegrzeczny Kubus:) a teraz moja siostra tez jest w ciazy ale dopiero w 10 tyg :) wiec bedziemy razem w ciazy fajnie , nasze dzieciaki beda z tego samego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka....ale sie rozpisałyście:)Czytam ale weny,zeby napisać brak.Jutro do gin idę a potem mam masę roboty w domku bo mamci imieninki w sobotę i muszę sałatki i gorące dania przygotować bo to zawsze byłą moja działka......chociaż teraz liczę na pomoc siostrzyczek:)A że mam je 3 wiec damy rade :)Wczoraj byłam na szkole rodzenia ze swoim pierwszy raz i temat był Cesarskie cięcie i połóg.Maszcze mam na jedno przyjść i wystawi nam dyplom:):)hehe także mój może ze mną być podczas porodu:) rottana u Ciebie też podejrzewa paciorkowca???Kurcze ja mam i trochę nie daje mi to spokoju.Fajnie,ze zakupiłaś kołyskę....ja jestem za:)Też kupiłąm łóżeczko z kołyską....napewno będzie wygodnie.Bóle narazie przeszły u mnie....jest ok...mała sie wypina i szaleje w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulap
Przepraszam, że przeszkadzam ale mam "mały" problem.. brałam od roku tabletki.. zapomniałam drugiej w pierwszym tygodniu.. kochałam się z moim meżczyzną .. niestety przez moje zapominalstwo odstawilam tabletki w polowie opakowania.. przez kilka dni strasznie bolaly mnie piersi, nigdy nie mialam tak zeby koszulka mnie razila z reszta do teraz nie moge sutkow dotknac. Dzisiaj dostalam krwawienie, myslalam ze to zwykly okres, ale juz go nie ma... jak myslicie moze to byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulap zrob test nikt Ci z Nas nie napisze na 100 % Tak jestes albo Nie nie martw sie nie jestes .... nikt nie jest wrozka ,moze tak moze nie a Nasze opinie Ci nie uspokoja ...niestety , kup TEST i bedziesz pewniejsza ...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulap
tak wiem, tylko chciałam spytać.. może któraś z Was miała obawy.. ale przepraszam już przeszkadzać nie będę.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×