Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

rottana miedzy naszymi dzieciakami jest okolo tydzien roznicy i moj mial caly ten tydzien taki. ja czytala ze to skok rozwojowy w tym czasie wiec twoj tez moze miec teraz taki czas, a jakie mleko bedziesz kupowac? brzoskwinka ja costam zaczelam kombinowac juz tydzien po porodzie:p ale ze tak powiem z wchodzeniem dopiero 5tyg po. hehe ja tez sie nad tym ostatnio zastanawialam jak on czuje moj oddech w nocy:p a jak wy podgrzewacie odciagniete mleko? moje konto nie powinno tak byc ze cyc nie wystarcza chyba ze naprawde jest malo mleka. leci ci z lewe piersi jak karmisz z prawej?moze maly ma skok rozwojowy i czesciej potrzebuje jesc kate11 czemu lamentowalas? Piter dzis zrobil juz 2 kupki a dzien jeszcze dlugi wczoraj 5 i tak sie zastanawiam, to chyba nie biegunki co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ja dalej nie moge zobaczyc Twiej dzidzi;/ Ja tez jestem ciekawa tego tortu bo ja widzialam w sklepie z pampersow i ciuszkow skarpetki czy cos byly zrobione na rozyczki swietnie to wygladalo:) moje konto to ty tylko po40 czy 20 ml dajesz??? ja tez tyle zdolalam wysaczyc ale moja to sie nie najadala , caly czas marudzila , stekala , nie chciala spac wiec zdecydowalam podac mm a mleko i tak zanika z dnia na dzien ;/ choc walcze do ostatniej kropli:) a jak daje 90 ml mm to spi jak aniolek ( dopuki nie zacznie brzuszek bolec- ale to inna historia) ale jak powiedzialam takiej kolezance ze tyle daje to sie zdziwila i mowi ze za duzo jak na takie male dziecko , ze jej Mateusz mniej je ale skad ona moze wiedziec ile je jak on caly czas przy cycu ale juz nie chcialam komentowac ;/ tak pisze na puszce i polozna tak samo powiedziala ze do 2 tyg do 90 a potem nawet do 120ml ale kazde dziecko jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka po tyg ??!! ja to nie bylam w stanie myslec o przytulankach po tyg:) heheh:P ale jak mnie moj tak mocniej przytulil poscickal i pocalowac pierwszy raz po porodzie tak po poltorej tyg to mi sie tak milozrobilo , ze hoho kobiecie tak nie wiele trzeba po porodzie tylko uscisku i juz lepiej sie czuje :) Ja dalej krwawie moalo bo malo ale dalej wiec jescze trzeba poczekac ja gotuje wode wlewam do kubka i wsadzam butelke z moimmlekiem to tego kubka i sie podgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a wiecie co ja w piatek rano przezylam ... myslalam , ze umre na zawal a wiec dostalam poczte , otwieram patrez a tu rachunek za szpital za porod i pobyt po porodzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie zgadniecie ile!!! TYLKO 2.5 tys euro to tak nasze 10 tys, zlotych az zbladlam To Nas Julka mysle kosztowala, i smiejemy sie z mezem ze skladka po rodzinei bedzie na Julke heheh smiech smiechem w poniedzialek bedziemy dzwonic albo jechac do szpitala pytac co to jest , co to za pomylka , bo przeciesz kobiety w ciazy sa chronione w calej europie a ja zaznaczylam ze chce rodzic publicznei nie prywatnie .... zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka---> haha to niezle:-D:-D:-D a jestes ubezpieczona? bo jak nie to w tedy placi sie za porod mimo ze jeztesmy w tedy "chronione". dzisiaj dalej mlody wola o cycka co godzine... mleka mam sporo bo az tryska jak konczy jesc... po 2 takiej nocy jestem padnieta... i on tez jest marudny bo co to za spanie... jak spal po 3-4 godziny to rano wstawal i byl usmiechniety a teraz widze ze i on sam pada:-/ kropelka---> czytalam wlasnie ze to.moze byc ten skok i on tak instynktownie robi zeby wiecej mleka zaczela produkowac, ale e w cale nie powiedziane ze mu to przejdzie:-/kupilam nan pro 1. bede raz na sen dawac wieczorkiem. zobaczymy czy bedzie jakis efekt... bo jutro bede chodzic jak truposz... a ja mam jeszcze taka wade ze nie potrafie spac w dzien:-/ chyba ze chora jestem ale to tez tak masakrycznie... co do palenia to nie boje sie. a czego?;-) po fajce rece myje zagryzam cukieraskiem albo myje zeby zeby na niego nie chuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to wyslijcie mi zaproszenia na FB a ja zaakceptuje i wtedy zobaczycie moje foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja a ja caly dzien rodzinny, byismy w lazienkach krolewskich ale wiatr hulal ze hohi mala wioche zrobila bo zaczela sie drzec bo glodnaoczywscie- siedzielismy pol spaceru wknajpie przy kawie i malej Matyldzie robiacej cyrki z jedzeniem w knajpie :) niunia od 18 znowu ryczla najierw bo znowu glodna jak zjadla to dalej ryk heheh wielm rozebralam, zdielam pieluche i zostawilam z gol dupa i .....cisza :) mala gugala i cala zadowolona- juz ktorys raz zauwazylam ze jak sie drze a ja nie potrafie okreslic przyczyny placzu sciagam jej pieluche zostwim z gola dupa i ona wtedy zadowolona sie robi :P niunia teraz umyta usypia w spiworku a na nocke zjadla cale 20ml :P kropelka- niezla jestes tydz po porodzie to dla mnie byla ostatnia rzecz na jaka mialam ochote :) brzoskwinka- mi sie wydaje ze takie sztuczne zapachy jak pasta do zebpow albo np alkohol bardziej przeskadzaja malchom- sa dla nich nienaturalne a takie nasze wyziewy sa im blizsze - lepiej i bezpieczniej sie czuja w naszych mamusiowych smrodkach zwlaszcza w nocy. heheh oczywiscie oprocz tego ja rowniez myje zeby itd :PP uciekam z mezem film ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka- nie mam do kogo wysylac zaproszenie- nie mamna ciebie namiarwo, jak cos dziewczyny dajcie mni cynk dot lilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka150
Nasz synek własnie śpi już smacznie, popołudniu byliśmy u prababci i był naprawdę grzeczny, jak zaczął marudzić to odrazu usnął, za to po powrocie do domku i powyjęciu go z nosidła od razu sie obudził i marudny aż do kąpieli... Ja dziś dostałam okres chyba, zobaczymy jak sie rozkręci bo dziś mało leciało a w środę mam kontrolę u gin... lika - nie mogę cie zaprosić bo pokazuje tylko komunikat że zawartość chwilowo niedostępna i nie można wejść nawet na twój profil. jak któraś z dziewczyn ma namiary na ciebie to prześlijcie :) kropelka - oj to sie musiałaś bardzo za swoim stęsknić że juz tydz po porodzie myślałaś o pierwszych próbach :) ja dop dochodziłam powoli do siebie :D brzoskwinka - ooo matko ja też bym chyba zawał dostała... ciekawe co wam poiwedzą w pon - oby wszystko wyjaśnili. rottana - daj znać jak tam po mleczku, mój dostawał nan pro w szpitalu i żałowałam że go nie kupiłam też po wyjściu do domku mamucha - mój Filip ma identycznie, poprostu uwielbia leżeć z gołą dupcią :D :D a jak go rozbieram całego do kąpania to już wogole jest happy :D kurcze mi sie coś porobiło chyba z układem trawiennym czy jelitami - niewiem. wieczorami zwłaszcza dostaje takich bóli w dole brzucha od kilku dni że skręca mnie z bólu, takie jakby skurcze no i do tego męczą mnie zaparcia... niewiem, pójde do gin i zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie.Niewiem co z moją małą jest.z babcią i siostrą stwierdziłyśmy 3 godz temu że mała ma dziwne chrapanie w klatce piersiowej jakby ten katar się tam przerzucił w postaci jakieś flegmy bo charczy niesamowicie.Ale teraz ją kąpaliśmy i przed kąpielą byłą wesołą smiała się i bawiła.Jak ją kąpaliśmy to też uśmiech na papie ale jak zaczeliśmy z babcią ubierać to tak płakała że nie umiałam ją uspokoić.dopiero ze zmęczenia odpuściła.Aż gluciki z noska szły.Niewiem skąd ten płacz i to dziwne zachowanie....pierwszy raz coś takiego mnie spotkało:( dzwoniłam dziś do pediatry to jestem umówiona na jutro....uwaga na 21 bo tyle ma ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania zestaw ciuszków dla dziewczynki. Ciuszki są dla dziewczynki w przedziale wiekowym 0 - 8 miesięcy są w dobrym i bardzo dobrym stanie. Zainteresowane mamusie prosze o kontakt na maila Swiat_dziecka33@interia.pl . Serdecznie zapraszam naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzisiaj kolejna paskudna noc:-/ tylko dwa razy przespal mi po 2 godziny. pierwszy raz po mm. nie chcial za bardzo butli ale w koncu zjadl 40ml i spal ladnie. i w nocy jak opitolil 2 cycki to pospal 2 godzinki ale juz nie pamietam o ktorej. a tak to pobudki co godzine... nie wiem co sie z nim dzieje... dziaisiaj ubiore go tez cieplej bo w nocy sie rozkrywa i budzi aie moze tez dla tego ze mu chlodno? ehs... lilka---> moze bedzie latwiej jak ty nas pozapraszasz albo daj Imie i nazwisko to cie wyszukamy;-) kamilki---> moj noskiem tez czesto tak grzezi. w nocy wlasnie jak wstaje to to mnie budzi a nie placz;-) no to niezla godzina nie ma co;-) i wez dzieciaka o tej godzinie ciagnij nie doac ze pozno to i zimno juz okropnie o tej godzinie no ale jak trzeba to trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> bardzo mozliwe ze to juz okres. i nie musi byc bardzo obfity. hmm... a dlugo ci tak jezdzi i boli w bebechach? moze to zwykle bole miesiaczkowe? za malo szczegulow zeby to okreslic;-) ale warto wspomniec lekarce jak cie to niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja u nas noc przyzwoicie butla o 19/1.30/7 miala jskis dziwny zryw o 4 zaczela plakac musialam uspokajac doststsla smoka i spac brzoskwinka oby ta sprawa wyjasnila sie na twoja korzysc-a jestes ubezpieczona? Bo jak nie to z tym moga problemy robic-oby sie ulozylo viola- dobra dobra z tym okresem ja tez tak mam poczatki skromniutkie a pozniej jak sie rozkreca to spowrotem podklady poporodowe ida w ruch bo inaczej nie da rady :) My z mezem wczoraj padlismy o 22 nie bylismy w stanie zadnego filnu obejzec jak tam poranki? Mala w lozeczku podziwia karuzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u mnie noc ok ale wieczór był nieciekawy... wydawało mi się że się najadła, zjadła z 2 cyców i taka marudna się zrobiła, więc stwierdziłam że to może ten odruch ssania więc dałam jej smoczka :P heheheh jak go wzięła do buzi possała 2 razy jak nim plunęła to poleciał w powietrze :P heheheh chyba jej nie pasuje, wkładałam jej parę razy ale efekt ten sam.... i wtedy się rozpłakała.... dostała znowu raz jednego raz drugiego cyca i nic.... ja sama czułam że są już wyssane... zrobiłam jej 60 ml mm i wsunęła ponad 40 ml... odbiła i poszła spać... czyli poprostu biedactwo głodna była... w nocy cyc jej wystarcza bo czuje jakie mam bimbały i że pokarm jest... w dzień też chyba bo odstępy przy karmieniu wystarczają by się cyc uzupełnił ale na noc ona potzrebuje więcej... więc jak się sytuacja powtórzy to najpierw będę jej dawać cyca a jak wyssie to podam mm na dopchanie :P szkoda mi dziecka jak płacze a okazuje się że z głodu :/ brzozkwinka moja mała wtedy nie dostała tylko 20 ml bo ona potrafi ponad 100 wciągnąć tylko dałam jej cyca żeby się najadła a póżniej żeby dojadła miałam ściągnięte 40 z czego zjadła 20 ml :P daj znać co z tym rachunkiem za szpital bo na twoim miejscu też bym padła :P mam nadzieję że będzie ok :) idę bo mała kwęka... do napisania później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana-a moze kup lub masz gdzies jakos spiworek do spania taki do lozeczka? Moja tez sie rozkopywala strasznie i wybudzala w nocy bo jej zimno bylo i wofole czasen nawet skarpetki zrzucala to tym bardziej a od kiedy pakuje ja w ten spiworek to duzo spokojniej spi moje konto- widze ze tez jestes szcxesliwa posiadaczka kawala dziewuchy-zarloka :) i tez nie lubie jak sie okazuje ze niunia glodna :) Kamilki-super pora na pediatre no ale jak trzeba :) oby mala zdrowa i bez antybiotyku daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój niuniuś właśnie usnął w łóżeczku :) nocka oki - jedzonko o 20.30 -2 -6 i od 6 już nie spał, zdrzemnął się w leżaczku i o 8 obudziła go kupa - wielka kupa :D no i dopiero teraz usnął od tej 8. rottana - hmm boli mnie tak od kilku dni, już przed weekendem czułam ale.. jeśli to bóle miesiączkowe to albo zapomniałam jak to boli :P albo są jakieś inne bo są jakieś dziwne. czasem mnie też tak zakłuje w prawym boku na dole że szok, dziś rano kilka razy pod rząd, aż sie wpół zginałam. nigdy przy okresie tak nie miałam. czytałam że po cc i wogole po ciąży jelita też muszą wr ócić na swoje miejsce ale tyle juz czasu minęło że sama niewiem. ja mam taki śpiworek o którym pisze mamucha ale narazie z niego nie korzystam bo mały sie nie rozkopuje ale może twojemu rzeczywiście chłodniej?? kurcze, myślałam że po mm pośpi dłużej ale z drugiej str dostał je pierwszy raz to może musie sie też do niego przekonać?? mamucha - he he dzięki za pocieszenie :D ja już podkłady wszystkie wykorzystałam :D no dziś jak narazie też nie mam jakiegoś zalewania więc zobaczymy, a powiedzcie - czy po porodzie macie np. mniejsze bóle brzucha przy okresie?? bo słyszałam że to może sie zmienić... moje konto - małego głodomorka masz :) pewnie na noc potrzebuje więcej jedzonka tak jak piszesz :) kamilki - zdrowia dla malutkiej... godzina późna ale najważniejsze żeby lekarz córeczkę obejrzał co i jak. oby wszystko było dobrze i żebyś ty była spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha---> nie chce go przegrzewac. wole go polozyc w pajacu do spania. bo jak nie moze podnosic nozek przy kupce to sie denerwuje wiec tak czy siak bylby krzyk w nocy. moje konto---> no to nasze szkraby zaczynaja jesc tak samo:-D moj tez zjada oba cycki. no i wieczorem bedzie butle mm dostawac. viola---> no ja jeszcze nie moge powiedziec czy ten nan jest dobry czy nie bo w sumie dostal pierwszy raz i duzo nie wypil bo co to jest 40ml. kupke robil normalnie ni ulal ani nic i mam nadzieje ze tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, te spiworki sa fane bo wlasnie nie przegrzewaja i maluchy moga fikac nozkami (Matyska regularnie zrzuca sobie na nogi przewijak) i moja to jest ogolnie troche zmarzluch a z twoim maluchem moze byc inaczej. viola- mnie nic nie boli w trakcie @ ani nic nie zapowiada ze @ sie zbliza po prostu nagle brudne majty :PP Matyska spi 3h....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka2220 -> No to nieźle z tym rachunkiem, oby dobrze się skończyło :-) W sobotę byłam na szkole rodzenia - pierwsze zajęcia. Na razie jestem na tak :-) Położna mówiła o porodzie i bardzo mnie uspokoiła. Jakoś bardziej optymistycznie patrzę na to wszystko - o ile można tak powiedzieć :-) Ostatnio jak rano wstaję, to mam zdrętwiałe ręce i unieruchomione stawy w palcach (zawsze te same 2) - muszę je zawsze trochę pomasować i powoli zginać, aby mi przeszło. Bolą mnie też nadgarstki. Nie boli to jakoś bardzo, ale jest uciążliwe. Miałyście tez coś takiego? Zastanawiam się, czy ma to jakiś związek z moim opuchnięciem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka ja mialam taka historie ze musialam mleko odciagniete podac i sie zastanawialam ile i mi znajoma pow ze 50ml to za duzo jak na takie male dziecko a koniec koncow moj opylil 90ml na raz brzoskwinka ale numer z ta zaplata, daj znac co uistaliliscie rottana j atez nie spie w dzien dlatego jak nie odespie nocy np od 6 rano do 9 to lipa a czasem maly od 8 nie spi i tez juz nie odespie hehe dziewczyny my z moim mielismy dluga przerwe bo nie chciac ze mni nic tegeos juzod 8 miesiaca wiec jak zrzucilam brzuszek to 1 o czym myslalam po porodzie to wiadomo:p hehe:p pozatym bylam tak ociezala w ciazy ze po porodzie niemoglam sie nacieszyc ze jestem lekka i ze moge brykac:p kamilki ja tez zcasem czuje pod rekami takie charczenie na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
june_mommy ja mam to samo i to się nazywa cieść nadgarstka, niestety z każdym dniem i tygodniem jest coraz gorzej bo dłonie odmawiają posłuszeństwa i dużo rzeczy nie moge utrzymać. po porodzie powinno przejsc, mojej znajomej do miesiąca po porodzie przeszło. no a u mnie tak o... czuję się coraz ciężej i marze zeby byo już po 36 tygodniu zebym mogła urodzić bez martwienia się o zdrowie małej:) teraz troche katar mnie bierze ale mam nadzieje ze tylko katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu....tydz. ciąży.......płeć.. justa5jfk...........0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka mini93........................19.04.2013............32... ....dziewczynka anusiak181........1...........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1...........01.05.2013............32.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013..........20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick..... miasto...data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne....imie mamucha83, ...W-wa 18.10.2012,..2600/51...65/7100......Matylda Glodek 86,.... W-wa, ...07-01-2013, ....3450/57...............Bartosz Papi88................21.12.2012.....3660.......53....... ... ..Oskar kamilki09.............06.01.2013.....3750.......58....... ......Zuzan na moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... ...Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ......Bartos z viola......Trzemeszno ....18.01.2013......4900/57.... 5250.......Filip Agusia18204.........30.01.2013......4040......57......... .....Natalia lilka1987........Lublin....05.02.2013.....3540....55..... . ........Kubuś brzoskwinka2220..Dublin ..14.02.2013..3788...50......Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Moje konto-wyslalam Ci zaproszenie na fb bylam dzis z Natala u lekarza bo charczala mi w nocy od katarku ale wszystko ok. Osluchala ja i czysciutko:-) nie odzywalam sie bo na weekend u moich rodzicow bylismy. A i mleczko hipp zdaje egzamin Natalka kupki robi,troszke ja pobolewa brzusio ale pytalam sie dzis dr i moze tak byc jeszcze po zmianie mleka. A i wczoraj chcielismy sprobowac seksu i dupa blada bo boli mnie:-/ takze dopiero po wiz u gina pewnid sprobujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - no mnie przed ciążą ogólnie zawsze bolał dość mocno brzuch że 2 i 3 dzień byłam na tabl. p.bólowej. teraz jak narazie typowych bóli okresowych nie mam i mam nadzieje że tak zostanie bo męczyły mnie te bolesne @. co do spania to mój mały też spał jak napisałam przed 11 tamtego posta to budziłam go o 12.30 żebyśmy mogli iśc na spacerek czyli jakieś 2 godz. spał, zjadł na śpiąco, zrobił kupkę ubrałam go i po 14 wrociliśmy ze spacerku i śpi we wózku :) a pogoda śliczna i ma być coraz cieplej - SUPER :D rottana - ja też nie potrafię dosypiać w dzień, dziś np. jak mały spał te 2 godz to spokojnie mogłabym sie zdrzemnąć ale nie.. umyłam naczynia, posiedziałam na kompie, ciocia wpadła na kawę i zleciało. zresztą zawsze by sie coś znalazło do zrobienia :) lilka - śliczny maluszek!! :) jak słodko śpi :) kropelka - he he no to super że nie miałaś oporu po porodzie i tak sie stęskniłaś za swoim menem :D qazwsx1991 - to już 32tydz, zobaczysz ani sie nie obejrzysz i będzie 40 :) chociaż końcówka będzie sie ciągnęła pewnie, ale korzystaj z uroków 'kopania' maluszka w brzuszek bo potem będzie tego brakować :D idę podgrzać obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu....tydz. ciąży.......płeć.. justa5jfk...........0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka mini93........................19.04.2013............35... ....dziewczynka anusiak181........1...........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1...........01.05.2013............32.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013..........20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick..... miasto...data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne....imie mamucha83, ...W-wa 18.10.2012,..2600/51...65/7100......Matylda Glodek 86,.... W-wa, ...07-01-2013, ....3450/57...............Bartosz Papi88................21.12.2012.....3660.......53....... ... ..Oskar kamilki09.............06.01.2013.....3750.......58....... ......Zuzan na moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... ...Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ......Bartos z viola......Trzemeszno ....18.01.2013......4900/57.... 5250.......Filip Agusia18204.........30.01.2013......4040......57......... .....Natalia lilka1987........Lublin....05.02.2013.....3540....55..... . ........Kubuś brzoskwinka2220..Dublin ..14.02.2013..3788...50......Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, brzoskwinka niezle z tym rachunkiem ze szpitala :D ja bylam w weekend ze swoim Bartusiem u kolezanki na noc, nie chcial mi tam spac, dopiero ok 24 padl na lezaczku, ale i tak noc byla niespokojna, krecil sie. Krem Oilatum skonczyl sie nam, pozostal do kapieli, na razie smaruje balsamem Johnsona, mam jeszcze inne kremy, musze je wykorzystac. oliwka podobno wysusza i jej w ogole nie stosuje. ja jeszcze seksu nie sprobowalam, wiec nie wiem jak bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×