Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

lilka mi w sumie 2 dni. ja takie mialam cale 2 tyg ze nie spal i sam nie wiedzial czego chce to znaczy on wiedzial-tylko ja nie wiedzialam;], w koncu zaczelam pilnowac tych por jedzenia, zabawy i spania, wiadomo, nie z zegarkiem ale zeby nastepowaly po sobie. bo jak tak patrze wstecz to niemozliwe zeby dziecku dzien w dzien nie chcialo sie spac;/ on mi tak plakal bo wlasnie chcial spac tylko ja tego nie umialam odczytac i nie kladlam go do lozka tylko a to do wozka a to do bujaka a to na kolanach i w sumie nigdzie sie nie wyspypial i budzil po 10min;/ u mnie to jest teraz tak ze jak mija godzina-1,5 od karmienia to on zaczyna płakać i klade go do lozka, to on w ryk, biore na rece, uspokajam-klade-ryk, biore na rece-uspokajam-klade-ryk i juz nie podnosze. potezny ryk przez minute i od razu zasypia. to jest trudne ale ucze sie nie ulegac jego placzom i zostawiam go w lozku, stojac obok obserwuje go na wypadek jakby sie zaszedł ale tak zeby mnie nie widzial. i gdy zbliza sie pora spania to nie ma bola zeby nie usnal. wiec od niedzieli nie ma takiej opcji zeby nie spal mi w dzien, raz dluzej, raz krocej, ale spi. konsekwentnie kladz go spac i rob cos co bedzie mu sie kojarzylo tylko ze spaniem, zeby wiedzial 'aha, teraz idziemy spac' ja jak go ukladam do snu to na brzuszek i szszsz..szumie i on juz kuma ze teraz pora spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - no tak właśnie myślałam że z tym wieczornym jedzeniem to cięzko wycyrklować zeby było po 3h. nigdy nie próbowałam mu dawać jedzenia na śpiocha... bo jak go wyciagam z łóżeczka to zawsze sie obudzi. hehe zebys wiedziała że jak spróbuje normalnego jedzenia to pewnie już mleczko i słoiki nie będą jej wystarczać :D kropelka - no ja narazie widzę że pokrywają mi sie płacze na głód i jak jest zmęczony to ona opisuje takie same zachowanie. ale np. nie mogę ocenić czy chce zmiany otoczenia, czy przytulenia... no to wrzucaj tam fotki małego :) no z tym spaniem w łóżeczku to racja, szybko sie przyzwyczajają dzieciaczki. mój śpi teraz we wózku, zaraz go obudzę na karmienie no i wybieramy sie do znajomej na kawę i teraz problem bo wózek zostanie na klatce w bloku i mały pewnie nie uśnie u niej i bedzie marudny ... więc ten LP fajny jak sie go reazlizuje w domu ale jak sie gdzieś wychodzi i to bez wózka to potem ze spaniem ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka super maluch. pikny. u mnie na noc szybko padl, zreszta pisalam wczoraj, ok 2 dostal jesc i obudzil sie, wzielam go do nas do lozka, chwile sie pobawil i zasnal. przelozylam do lozeczka i spal gdzies do 6. nawet moj jak sie szykowal do pracy to on spal. piszeecie o jakims lp itp to nie wiem o co chodzi :P ale juz zaraz powinna mi przyjsc ta ksiazka. dzis zumba w koncu :) bo przez te pare dni pozwalalam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzis lekture do czytania , musze Was nardobic, znaczy Wasze wpisy , ja jakos nie mam ostatnio glowy, a to mala i domowe obowiazki. Nie wiem w jakiej temetyce teraz jestescie , wiec nic nie pisze. Moge napisac pokrótce co u mnie ...wiec malutka ma juz 1 miesac i tydzien:) w piatek wizyta u lekarza , bede wiedziec ile wazy a UROSLA na maxa , mleko zmienione dziala to bebilon pepti , drozsze ale co zrobic;( Ja zaczelam sie odchudzac , bo patrzec w lustro nie moge ;( ale teraz mam mniejszy apetyt ,prez male zmartwienie bo meza zwalniaja , a mieszkamy w mieszkaniu szefa i mieszkanie tez trzeba zmienic, wiec jestesmy w kropce ;/ lipa tu z praca , mieszkania drogie jak szlak , ja pracy nie moge szukac,z jednej wyplaty wynajac mieszkanie w dublinie i wyzyc i jeszcze odlozyc , bo po to sie tu jest, nie da rady wiec albo gdzies na wies uciekniemy albo do Polski;( Umowilam sie do Polskiej ambasady po paszport dla malej kurde dopiero na 24 kwietnia , szok a ja planowalam na maj do polski!!!! a tu chyba Dupa, po co tu cokolwiek planowac jak wszystko inaczej wychodzi;/i sie piepszy , wogole ten rok tak od pocztku Nam sie dziwnie zaczol, jedyna dobra rzecz to Julka jaka w tym roku sie wydarzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no viola to prawda ze latwo mozna rozregulowac ten LP np. przez wizyty gosci albo spacer. ja zmeczenie od glodu odrozniam tym ze dziecko jeszcze ziewa, a od zmiany otoczenia tym, ze jak placze i zmienisz otoczenie i ono nadal placze tzn ze to napewno nie jest potrzeba zmiany otoczenia. brzoskwinka u nas tez pod tym wzgledem nieciekawie, moj teraz na zwolnieniu lek, z czego sa tam w pracy bardzo niezadowoleni a za tydzien konczy mu sie umowa..i tez nie wiadomo co bedzie..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok my juz po wizycie poloznej. Maly wazy 5400 :D z takich gorszych rzeczy to mu skaza bialkowa wylazi i mam zakaz jedzenia nabialu, pozowlila mi tylko maslo do kanapki :( ta rana po szczepionce szpitalej na gruzlice mu sie zaczyna czerwienic i babel sie robi powoli wiec tez moze go to wkurzac. Z karmieniem kazala czekac conajmniej 1,5 godz pomiedzy jednym a drugim. Powiedziala tez ze z jego waga to moze nie wytrzymac 3 godzin bez jedzenia wiec moj LP moze pojsc w p....u! chyba ze zmniejsze godziny do 2-2,5. Teraz ladnie spi po wczorajszych marudzeniach. Ale juz wiem ze platki ktore zjadlam na sniadanie moglu go mezyc i buzka mogla o piec :( A po za tym ok wszystko. Kolejna wizyta po szczepionkach. A wam jak dzien mija? Ja jestem szczesliwa z powodu mojego zrcia bo ani schabowy ani dziczyzna mu nie zaszkodzily :D I jeszce mam przepajac malego raz dziennie jak zobacze ze ma problemy z kupami. Polecicie mi jakas herbatke dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka a jak ta skaza sie objawia? dziewczyny wypowiedzcie sie na temat sterylizatorow? mam zamiar kupic tylko nie wiem jaki, i czy np. jak kupie aventu to bedzie w nim mozna wyparzac butelki innej firmy?zastanawiam sie ejszcze nad kupnem sterylizatora i podgrzewacza 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka dziecko ma na twarzy na poczatku krostki czerwone jest zsypane poznije to schodzi ale zostaja takie podskórne jak by mial takie grudki po skroa, a po za tym to swedzi wiec moze sie drapac i marudzic. Wczoraj zjadlam na sniadanie platki z mlekiem i caly dzien marudzenia byl i plakania a jego buzka piekla :( kropelka ja mam taki podgrzewacz: http://allegro.pl/podgrzewacz-do-butelek-snow-bear-autodom-promocja-i3002200416.html i tez ma opcje sterylizacji. jak narazie uzywalam go moze ze 4 razy ale jest praktyczy :) Kamilki- mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - ja mam taki i też jestem zadowolona chociaż z funkcji steryzlizacji jeszcze nie korzystałam :) http://allegro.pl/podgrzewacz-oryginalny-sisi-dom-promocja-najlepszy-i3021400643.html Byliśmy wczoraj u tej znajomej popołudniu i synek był bardzo grzeczny, leżał sobie na kanapie, patrzył, potem zrobił sie marudny to usnął na rękach mi i odłożyłam na kanapę i spał dalej wiec w sumie LP dalej działał :D bo obudził sie kaurat na jedzonko tak jak wypadało :) brzoskwinka - ojj kurcze to rzeczywiście nieciekawa sytuacja. pewnie do Polski to ostateczność?? ale z jednej wypłaty to i czasem cieżko u nas wyżyć a co dopiero za granicą. tylko sie nie załamuj, dacie radę - macie Julkę, jest zdrowa gto najważniejsze :) lilka - a koperkowa?? nawet jak ty byś piła tą z kopru włoskiego to małemu pomoże.. ja mojemu daję do picia rumiankową z hippa kamilki - wow ale tego tam jest :) bardzo mi sie podobają te bombki ze wstążek satynowych :) ale to robiłaś chyba jeszcze jak w ciazy byłaś nie?? bo teraz to pewnie mniej czasu :D A mój mały dziś pobił rekord. poszedł spać ok. 20.30, przebudził sie i pomarudził ok. 21.30 (zastanawiałam sie czy nie głodny bo pchał ręce do buzi - ale godz wcześniej pił 150ml??), zasnął dalej i wstał o 4.10!! ale sie wyspałam, że jak go nakarmiłam to zasnąć nie mogłam :D potem wstał o 7.20 i teraz od 9 śpi w łóżeczku - znów zasnął sam przy karuzeli :) jedzonko wypada nam na 11 i potem pewnie spacer. a popołudniu jadę z teściową i szwagierką na zakupy do galerii a mój zostaje ze synusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano u nas nocka troche inaczej bo zarcie zamiast 19/24/6 bylo 19/3/8 ale to prawdopodobnie dlatego ze malej dalam przed snem nie mm ale sloiczek rozrobiony z kaszka manna. viola- gratuluje realizacji LP u kolezanki- z tym LP to nie jest tak ze trzeba sie napinac tylko zgrac z rytmem malucha, ktoremu tez ta systematycznosc jest potrzebna i mu bardzo pomaga. I one same sie jej tez ucza i same zaczynaja wg tego smigac :) Ile i jakie butelki macie? Bo ja 4- wszytsko canpol babies i sa zajebiste (szeeroka szyjka, wygodna w trzymaniu, spora pojemnosc, smoczki dobre bo mala sie przestala ksztusic no i niedrogie byly bo z 15pln za taka butle). Mam 2 od mleka normalne, 1-dna ze smoczkiem do kaszek , 1-dna do herbatek no i mam jeszcze 2 miseczki i 2 lyzeczki do normalnego zarcia tez mam ten sisi podgrzewacz ale jestem srednio ostatnio zadowolona- wg mnie wolno podgrzewa a ze sterylizatora nie korzystalam. Ja teraz zarcie w mokrofali podgrzewam bo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz 3ci dzien mamy karmienie 24-4,15-7,30 mamucha- myslisz ze LP zadziala przy skroconym czasie co 2-2,5 godz? ja narazie staram sie narzucic malemu rytm stalego karmienia pozniej przewaznie bawi sie okolo 15-20 min i zaciesza strasznie :P z spaniem w dzien jest tragedia bo maly nie chce w kolysce zasypiac... teraz go wyciszylam na rekach po cos strasznie marudzil i odlozylam go do kolyski- co jest karygodne wedlug ksiazki :P Ja mam butelke jedna narazie Lovi silikonowa wielofunkcyjna: http://allegro.pl/butelka-silikonowa-lovi-z-lyzeczka-super-rzecz-i3093664436.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas noc ok, chociaz mialam problem z uspieniem. zwykle jak usypiam na rekach to spokojnie lezy i zasypia, a czasem kreci sie i kreci, chyba zasnac nie moze albo nie chce, to wczoraj znalazlam na to sposob :P zaczelam mu glosniej spiewac (glosniej niz on wyl :PP) i potrzasac nim bardziej heh i sie uspokajal :) i w koncu zasnal i wyladowal w lozku i spal do 3. podlozylam jemu poduszke pod materac juz wczoraj, wstaje o 3, ciemno, szukam go, kurde gdzie on jest, a on mi prawie pod przewijak powedrowal, lezal wspak heh tak sie kokosil, ze "zszedl" na polowe lozka. tak mi sie go szkoda zrobilo, bo takie nieporadne te dzieci, nie podsuna sie spowrotem bez nadzej pomocy. na szczescie byl przykryty. dalam jedzenie i poszedl dalej spac do 6. i potem znowu po 30min spac. i teraz tez spi. juz mi marudzil. ja prasowalam szybko, a to przekladalam jego z lozka, do lezaczka, na lozko i az dopiero wzielam na rece to sie uspokoil i poszedl spac. ah przytulasy z tych dzieci :)) bony mam dosc mieszkania obok tesciowej!! mamucha ja tez mam canpol babies i uzywam od dawna. tylko moj czasem je tak "zagryza", ze wydaje mi sie, ze wiecej powietrza lapie? Matylda tez tak ma? ale lubi ten smok, jak podalam jemu mleko z tomee tipiee czy cos takiego :P to nie umial ssac z niego, wylewalo sie mleko bokiem, wiec dalej lece na canpol, a z tej drugiej daje herbatki. Lilka ja podaje rano z kopru wloskiego jak kupy nie bylo z rana, a potem rumiankowa, wszystko z hipp. mam tez ulatwiajaca trawienie to tez daje z rana jak byla kupa :P tez z hipp. nie daje czubatej lyzeczki jak jest zalecone na opakowaniu tylko troche by czul jakis smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki to ty niezla zdolniacha jestes:) dziewczyy fajne te wasze urzadzenia, kupilyscie to z tej aukcji? od tego uzytkownika? czy podalyscie przyklad z allegro? duza zajmuja miejsca? duzo butelek mozna zmiescic do sterylizacji? i czy jak podgrzewa mleko to idealnie do takiej temperatury jaka ma byc czy trzeba samemu temperature nastawic? mamucha a szeroka szyjka to co to jest w butelce?to jest w smoczku czy tak gdzie sie trzyma butelke? u mnie dół bo maz dzis mial rozmowe w pracy i powiedzieli mu ze jak jutro nie wroci do pracy to go zwolnia. a on spuchniety, ze szwami i na antybiotyku:( zapytal co by bylo jakby zlamal noge? to mu odpowiedziala ze natychmiast zwalnia takiego pracownika. lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka- mysle ze spoko bedzie smigal ten plan co ok 2-2,5h grunt zeby to bylo jakos regularnie i wlasnie dostosowane do potrzeb malucha, z czasem probuj ociupinke wydluzac :) kropelka- beznadziejny ten pracodawca, taka sprawa nadaje sie do sadu lub tvn- wyzysk normalnie, pociesz sie ze mojego wypierdolili jak jeszcze w ciazy bylam (ok 2 miesiace przed porodem) zalozyl wlasna firme i na razie jest przyzwoicie- wiec decyzja o wywaleniu z pracy wcale nie jest tragedia- jak cos jak by chcieli go na serio wywalic to niech sie skonsultuje z jakims prawnikiem bo to dziwna sytuacja. szeroka szyjka tzn ze szeroka nakretka i szeroki wlew butelki a wygodne dlatego, ze bez problemu wsypuje sie mm a nie trzeba celowac jak to bywa np w medeli (w ciagu dnia pol biedy ale wez celuj w nocy) glodek- malej tak sie nie robi z butla, niezy akrobata twoj maly niunia kiedys tez tak robila a teraz jest juz za duza i czasem sie wkurza bo wplatuje raczki albo nozki pod ochraniacz miedzy szczebelki i ma problem z wyjeciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek moj tez tak robi, tylko on zazwyczaj jak spi w pionie to sie tak przesuwa ze jest zupelnie w poprzek łozeczka i glowa dotyka bocznych szczebelkow, juz sie nauczylam na nich wieszac recznik zeby sie nie uderzal w glowe mamaucha on prace bedzie mial, z tym nie ma problemu, martwie sie o piotrka, bo ja wroce do pracy na 11h maz na 12 i dziecko bedzie mialo substytu rodzicow:( ta praca byla zaje*ista bo maz byl w chacie juz o 12 w poludnie i wszystko mozna bylo zalatwic, a to z piotrkiem do lekarza, a to do urzedu, na zakupy itd. i myslalam ze bedzie z nim siedzial od 12 jak ja wroce do pracy. a tu d*pa. im wczesniej zaczne sie godzic z tym ze to przepadlo, tym lepiej..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - ja kupowałam z tej aukcji co ci link podałam. w podgrzewaczu mieści sie jedna butelka i tak samo przy sterylizacji. zajmuje malutko miejsca. masz do ustawienia 3 temperatury: 40st - to ustawiam na mleko i woda jest ciepła, i na tym też trzymam herbatkę zeby była akurat do picia. jak potrzebuje szybko podgrzać to ustawiam na 70st i potem zmniejszam za jakiś czas na 40. a 100st służy do sterylizacji z czego nie korzystałam mamucha - dziękuje :D mam nadzieje że z dnia na dzien będzie coraz lepiej :) teraz bede go budzić przed 15 na mleko bo minie już 3,5h a śpi we wózku po spacerze. Ja mam 2 butelki dr brown i jedną canpola - dostałam w któryms pudełeczku ze szpitala. korzystam narazie tylko z dr browna - w dużej robie mleko, a małą mam do herbatki. ja mam te z wąską szyjką, w nocy i tak w kuchni zapałam światło wiec oczy mi sie zaraz szerzej otwierają :P i trafiam do środeczka (no czasem ciut wyleci po za butelkę :D ) oki idę robić obiad a potem na zakupy :D ciekawe jak sobie moje chłopaki sami poradzą całe popołudnie - wracam na kąpanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluch spi, a ja lece na fitness, moja mamina z nim zostaje. kropelka ja mam ochraniacze na szczescie w lozku to nie obawialam sie, ze sie uderzy w glowke. gorzej zeby nie zakryl sie kolderka na buzie albo byl odkryty przez noc. kurde musze kupic nowa wanienke, bo ta ktora kupilam w ikei jest za mala juz. gdzie kupowalyscie i za ile? ze stelazem czy bez? macie te maty takie z gabki czy jak kapiecie? ja mam ta mate, ale ona tez juz sie porwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu....tydz. ciąży.......płeć.. justa5jfk...........0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka mini93........................19.04.2013............35... ....dziewczynka anusiak181........1...........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1...........01.05.2013............34.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013..........20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick..... miasto...data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne....imie mamucha83, ...W-wa 18.10.2012,..2600/51...65/7100......Matylda Glodek 86,.... W-wa, ...07-01-2013, ....5400...............Bartosz Papi88................21.12.2012.....3660.......53....... ... ..Oskar kamilki09.........06.01.2013...3750/58......6000...... Zuzanna moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... ...Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ......Bartos z viola......Trzemeszno ....18.01.2013......4900/57.... 5250.......Filip Agusia18204.........30.01.2013......4040......57......... .....Natalia lilka1987........Lublin....05.02.2013.....3540....55..... . ........Kubuś brzoskwinka2220..Dublin ..14.02.2013..3788...50......Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
masakra ile sie tej tabelki naszukałam:) ja dziś byłam u gin, mała waży już 2400 wiec sporo:) hehe już mi coraz ciężej, przytyłam już 11,5 kg. coś mało ciężarówek i nie chce sie za bardzo pisać:( no ale już niedługo dołączymy do mamusiek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wizycie u gina wiec jestem po przegladzie podwozia :D jak to on okreslil wszystko sie slicznie zagoiło i zezwolil na sexa :P ja w koncu kupila ta herbacine z hippa ulatwiajaca trawienie narazie zrobilam jedno podjecie i wypil 30 ml zastanawialyscie sie nad metoda antykkoncepcji po porodzie? ja chyba zainwestuje we wkladke wewnatrzmaciczna. Maly spi ululany, troche marudzil ale dziadki byly wieec pewnie dlatego, ale jest plus nie chce u nich na rekach siedziec, nie daje sie nosic. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po zakupach :D zakupiłam sukienkę na chrzciny i jeszcze muszę dokupić żakiet :) mój dał radę z małym i nawet z kapaniem bo wróciłam o 20 a on już małego wykąpał :) nocka dobrze, jedzonko o 20.30/3.20/7 i teraz właśnie usnął w łóżeczku a ja zaraz idę robić sobie śniadanko - mam ochotę sie jeszcze zdrzemnąć ale chyba sie nie skusze... :D żal mi trochę mojego małego bo on już 2tyg ma ten katarek!! psikam mu solą morską, wyciągam aspiratorem i babole nie lecą a siedzą w nosku :( wyczytałam wczoraj w necie ze to wysiąganie aspiratorem to nie jest za dobre bo to syg dla organizmu zeby produkować jeszcze wiecej tej wydzieliny... sama już niewiem jak mam mu pomóc. dziś mu podłoże coś żeby miał wyżej główkę ale powiedzcie lepiej pod materac czy pod łóżeczko cos?? co jeszcze mogę zrobic?? a może to na coś alergia - jakies roztocza czy coś i dlatego ciagle ten nosek zapchany. tylko ze on te babole rzeczywiście ma i to sporo jak wyciągne... głodek - ja kupowałam norlamnie w sklepie za ok. 20zł, były dwa rozmiary wzięliśmy tą większą i na początku kąpałam bez tej maty a teraz zaczęliśmy kąpać na tej gąbce. mamy bez stelaża, kłądziemy wanienkę na stole w kuchni i z drugiej strony stołu małego rozbieram, zawsze sie chwilę pobawimy i do wody a potem w ręcznik i na przewijak do ubierania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - mi sie gin pytała też o anty, ale ja narazie nie chce żadnej, będziemy prawdopodobnie praktykować to co i przed ciążą zanim zaczeliśmy starania czyli stosunek przerywany :D no chyba że mój sie skusi na gumeczki w co wątpie :P a co tu tak cichutko?? mamusie śpią jeszcze?? qazwsx1991 - no włąsnie tabeleczka na zaginęła gdzieś po drodze. to ty już też prawie na finiszu :) pewnie ost tyg będą cięzkie ze względu na samopoczucie i ociężałość :D ale dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizuję wagę mojego Misia :D ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu....tydz. ciąży.......płeć.. justa5jfk...........0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka mini93........................19.04.2013............35... ....dziewczynka anusiak181........1...........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1...........01.05.2013............34.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013..........20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick.............. miasto...data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne....imie mamucha83, ...W-wa 18.10.2012,..2600/51............65/7100....Matylda Glodek 86,.... ..W-wa, ...07-01-2013, ....5400........................Bartosz Papi88................21.12.2012.....3660.......53....... ... ............Oskar kamilki09.........06.01.2013...3750/58....................6000...... Zuzanna moje konto..........08.01.2013.....3630.......54......................Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... .............Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ..............Bartosz viola...........Trzemeszno ....18.01.2013....4900/57.... 6800........Filip Agusia18204.........30.01.2013......4040......57......... .............Natalia lilka1987...........Lublin....05.02.2013.....3540....55..... . ..........Kubuś brzoskwinka2220..Dublin ..14.02.2013..3788...50.....................Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam termin na czerwiec 2013. Ale i tak myślę, ze będzie wcześniej.Mam 2 letnia córkę, urodziła się w 38 tyg.I chyba nie zanosi się żebym przenosiła. Wystawiłam właśnie na allegro ciuszki po malej.Teraz będzie na 100% chłopak i chce zrobić miejsce na nowe.Trzeciego już nie będzie, wiec mogę sprzedać sukieneczki.Zapraszam, może znajdziecie coś dla siebie the_karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano u nas noc spoko, mala dala pospac, nawet sie nie obrzygala wiec wogole super :) mala wstala o 7 zjadla bawila sie i teraz znowu kima :) bede sie starala ja "przyuczac do jedzenia co 3,5-4h bo co 3h to jak na taka duza buba za czesto viola- za przeproszeniem- kto pierdoli by nie sciagac maluchom glutow? ma im zalehgac i maja sie ksztusic? przeciez to jest zwykly katar a my dorosli jak mamy katar to trzymamy w srodku gluty zeby nie generowac produkcji? Jakas calkowicie debilna teoria. Maluchy same maja sobie wysmarkac nos? ciekawe jak :) wawa znowu cala w sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×