Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

witamy nowa przyszla mamusie:-) a ja sobie dzisiaj kupilam w zielarskim sklepie liscie malin. wlasnie parzy mi sie pierwsza porcja:-) zobacymy jak to zda egzamin:-) lilka---> fajny pomysl:-D:-D szkoda ze moj teraz tez bedzie ze mna u gina bo bym zerznela twoj pomysl:-D:-D bylo by troche smiechu:-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* u mnie pomalu coraz lepiej jesli chodzi o ogarniecie grafiku dnia :P Maly w nocy budzi sie co 2-3godziny mamucha zazdroszcze tak przespanej nocki :)) Karmie piersia ale musze dokarmiac sztucznym bo niestety pokarmu coraz mniej :/ pierwsze dni to az nawal byl a teraz czasami niechce leciec :/ Mały suuper :) z dnia na dzien rysy twarzy mu sie tak zmieniaja ze szok :)) a Wy dziewczyny co?? rozpakowujcie sie :P mi tu przyszlo wczesniej urodzic a kamilki i rottana mialy termin na grudzien i co?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi---> ale wiesz ze nie musisz miec "pelnych" piersi zeby miec pokarm? po jakims czasie piersi ju nie twardnieja i pokarm przystosowuje sie do potrzeb malucha. tak przynajmniej czytalam, a wiadomo czytac mozna wiele ale w praktyce roznie to wyglada. ty ju bedziesz miala wprawe zanim my sie rozsypiemy:-D kamilki----> jak tam po wizycie w szpitalu? zbadali cie? zrobili cos? lilka---> a ty pijesz te liscie malin czy nie? ile tych herbatek dziennie wypijasz? ja wlasnie siorbie 2 ale na opakowaniu jest napisane ze powinno pic sie 2 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana połozna mi mowila zeby te liscie parzyć w proporcjach 6 łyzeczek ziół na litr wody zaparzyc i poic caly dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede pila od poniedzialku tak sobie wyliczylam opytmalnie ze jak by w razie co mu sie wczesniej chcialo wyjsc :) ojjj ja odkurzylam wednym pokoju i sie zmachalam.... uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to 4 szklanki i do szklanki 1.5 lyzeczki. no to git. wieczorem jeszcze jedna sobie chlapne. w sumie na opakowabiach nie ma "zalecane dla ciezarnych" :-D ale pani w zielarskim mila byla. obsluzyla mni bez kolejki i domyslila si po co mi lisci malin bo odrazu zyczyla lekkiego rozwiazania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to 4 szklanki i do szklanki 1.5 lyzeczki. no to git. wieczorem jeszcze jedna sobie chlapne. w sumie na opakowabiach nie ma "zalecane dla ciezarnych" :-D ale pani w zielarskim mila byla. obsluzyla mni bez kolejki i domyslila si po co mi lisci malin bo odrazu zyczyla lekkiego rozwiazania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to 4 szklanki i do szklanki 1.5 lyzeczki. no to git. wieczorem jeszcze jedna sobie chlapne. w sumie na opakowabiach nie ma "zalecane dla ciezarnych" :-D ale pani w zielarskim mila byla. obsluzyla mni bez kolejki i domyslila si po co mi lisci malin bo odrazu zyczyla lekkiego rozwiazania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma na szczescie zielarski tuz pod nosem na targu obok bloku wiec jak wychleptam te dwa opakowania to sobie dokupie. A jak w smaku wzglednie dobre czy nie da sie pic :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam zielarskiego tez nie mam daleko si okazalo:-D a w smaku dobre:-) taka herbatka doslownie:-) tylko trzeba slodzic bo nie slodzona bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w szpitalu, pol dnia tam spedzilam :/ na 8 zglosilam sie na izbe przyjec, okazalo sie, ze stalam w kolejce niepotrzebnie, bo to na inne pietro i do przychodni, tam znowu kolejka w rejestracji, do ktg to samo, wpieprzanie sie w kolejke itp suma sumarum ok 15 bylam dopiero w domu :/ z ktg nic nie wyszlo, zadnych skurczy, potem lekarz. jutro ide do szpitala, poloza mnie i do sob mam urodzic najpozniej. jak jutro bedzie miejsce na porodowce to mnie poloza. beda wywolywac porod ze wzgledu na moje cisnienie. lekarz powiedzial, ze nie chce, zebym lazila po miescie, ze skoki cisnienia sa niebezpieczne, ale mam podobno rodzic naturalnie. wiec powoli nastawiam sie psychicznie :P boje sie jak cholera. sam lekarz pytal mnie co robilam w sylwestra, ja, ze siedzialam w domu, a on "a seks?" ja, ze moj sie boi, to mi lekarz zazartowal, ze moze go zastapic :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka....a ja wróciłąm już ze szpitala.Trafiłam akurat na moją gin bo miała dyżur.Zrobiła usg,zapis ktg(skurczy brak).Mała waży 3700 i już bardzo nisko jest ułożona.Jak nie urodzę sama do niedzieli to w poniedziałek na wywołanie mam sie zgłosić:)Sprawdziłą mi jaki antybiotyk biorę na zapalenie gardła i kazała doleczać się domowymi sposobami.Bardzo miło mnie przyjeła a ja jestem spokojniejsza żw wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dziewczyny teraz sie zaczna szpitale i wogóle... kamilki i głodek to wy już niedlugo będziecie mialy maleństwa przy sobie :) a mam pytanie te liście malin to od którego tygodnia można pić?? ja w sumie mam jeszcze czas do terminu ale chcialabym już mieć poród za sobą... nie ogarniam tego i strasznie się lękam bólu.... papi fajnie że mały rośnie zdrowo :) moja koleżanka urodzila w październiku i ten maly brzdąc tak szybko się zmienia... masakra, głowę podnosi, śmieję się :) super :) ja leżę w łóżku, piję herbatkę z sokiem i staram się wykurować, bylam dzisiaj w przychodni ale ludzi strasznie dużo i kart już nie wyciagali :/ więc dalej będę się leczyć domowymi sposobami :) miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto to sa liscie malin dostepne w sklepach zielarskich (nie myslc z herbatka malinowa bo to nie to samo) tak jak pisalam rottanie napar z ziół 6 łyżeczek zioła na loitr wody i pic przez caly dzien. Zaleca sie picie nie wczesniej niz w 36 tyg ciazy-najlepioej pomiedzy 36 a 37 tyg. Toooooo sie teraz zacznie rozpakowywanie :D jedna za druga heheh i tabelka nam sie zmieni i forum na chwilke zamilknie jak sie rozpakowywac bedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej w nowym roku :-) U mnie spoko standardowo bylam dzis na warsztatachchustowych i uwazam ze to jest super kolezanka dala mi swoja chuste i z mala caly czas biegam poddpieta do mnie :-) Glodek- b dobrze ze cie beda trzymac w szpitalu i ze wczesniej troche wywolaja porod jak ja lezalam w szpitalu z laska z problemami z cisnieniem to ona dostala jakies zapasci i ja buegem na cesarke wzieli bo bylo zagrozenie dla niej i malucha a tak to bedziesz w dobrych rekach ty na madalinskiego bedziesz? Hehe jak juz urodzisz to cie moge odwiedzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki glodek---> loooo to ekstra:-D po weekendzie forum zamilknie i bedzie czekac jak sie odezwiecie:-D:-D:-D uwaga uwaga bedziecie na jezykach:-D moje konto---> no ja tez wszedzie czytalam ze od 37tc powinno sie pic. zaszkodzic nie zaszkodzi ale moze pomoc:-) a jaaaaaa.... wlasnie w koncu mialam seksik:-D:-D:-D:-D czuje sie jak nowo narodzona hehe:-D:-D oczywiscie zeby moj si czol bezpiecznie to uzylismy gumek:-) ale normalnie w koncu czulam si pozadana:-) a moj po wszystkim w kuchni sobie zazartowal no to jutro porodowka:-D:-D mamucha---> ty to juz w ogole masz fajnie:-) wprawiona we wszystkim, czas zorganizowany. podejzewam ze kazda nas przez jakis czas bedzie miala haos w domku:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha ile kupowalas gazikow do wycierania/osuszania pepuszka dla malej? Wybieram sie do apteki po reszte zakupow wyprawkowych i sie zastanawiam ile tego kupic. Dziewczyny stresicie sie troche czy raczej stoicie twrdo na nogacg i czekacie ostro na porod? Ja narazie na lajcie jeszcze ale sie okaze jak bedzie tuz przed terminem albo w dzien terminu hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pewnie bedziecie gdybac hehe ze juz pewnie jestesmy po, a ja boje sie jak cholera!!!!!!!!! trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo dobrze!!!! odezwe sie po !!! Mamucha tak wpadaj na Madalinskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Ja kupilam 1 opakowanie z czego zyzylam moze 1/3 spinalam sie z tym pepkiem tydz po porodzie a pozniej olalam sprawe i raz dziennie psikalam normalnie moczylam w wannie i bez zadnych komplikaci Hehe fakt wszystko przed wami :-) mowe 2 pierwsze tyg to jakas massakra a pozniej zaczynacie sie przyzwyczajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dzisiaj ide na wizyte, ciekawe co mi powie pani doktor. skurczy nie udało się wywołać ale przynajmniej chociaż pod koniec ciązy zaczniemy sobie dawać troszke przyjemnośći bo po porodzie to 6-8tygodni zanim znowu będziemy się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........30.12.12..............41. ......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 40........... .chłopiec rottana............6............08.01.2012............40. ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 32.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1..............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............23.. ..dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda. ... ... Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> to ja się przesuwam za ciebie z terminem bo wg usg mam na 8 właśnie. ale mam nadzieję że moja pani gin nie będzie kazała mi tak długo czekać;/ yyy cosik mnie brzusio lekko boli... czyżby seksik coś ruszył? :P ale delikatnie więc sie nie nakręcam. nawet mój do mnie pisał i pytał jak się czuje to powiedziałam że jest git bo po co stresować chłopaka:D w sumie brzucho to już od kilku dni mnie tak pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana ----- ciesze sie ze udalo Wam sie wkoncu zblizyc i ,przede wszystkim porozmawiac , tak to jest ze faceci nie sa tak wylewni , skryci jak chol**ai o uczuciach nie chca rozmawiac ;/ a to tak ulatwia zycie . To herbatki kobitki zaczely pic ,ja tez zaczne tylko tak za dwa tyg dopiero . kamilki ---ale Ci fajnie juz w przyszlym tyg bedziesz miec maluszka przy sobie ,wszystkie na raz zaczniemy sie rozpakowywac, kolezanka mi mowila ''ty sie ciesz , ze jestes wciazy ,jeszcze zatesknisz za tym stanem jak dzidzia sie urodzi'':) hehe Ja jestem od trzech dni jakas nie swoja ZERO energii, wypalona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka już nie mogę sie doczekać maleństwa,ale obawy mam duże.I dziś się też tak dziwnie czuję jakby ktoś ze mnie energię wyssał:(A na dodatek za godz teście mają przyjechać na kawe a ja niemam siły:( viola jak jakbym chciała urodzić w twoim terminie....6 styczeń:)Bo to są moje urodzinki i moja mała miała by razem ze mną hehe:) Ile wasze pociechy ważą???bo moja już 3700:) rottana fajnie,że z twoim ci się układa i seksik jest......może ten seksik ruszy jakieś skurcze:):)I Tak daleko termin Ci się przesunął???Ja myślałam,że obie się naraz rozpakujemy:)Ja też miałam wczoraj seksik bo moja gin mi powiedziała,że wywoływane porody często są boleśniejsze,dłuższe a nawet kończą się cc. Więc wzięłam swojego w obroty a on z chęcią i bez protestów wziął się do roboty hehe:) ciekawe co u głodka....bo cisza póki co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> dużo? to tylko tydzień... a może i aż tydzień:P a to fakt seksik jest bardzo dobry na wywołanie porodu, też wolałabym mieć wywołany naturalnie niz przez te ich kroplówki bo ból jest faktycznie dużo mocniejszy no i te zagrożenie cc... moja gin też mnie o tym uprzedzała. ja się dzisiaj dowiem ile mój mały waży, 2 tygodnie temu miał 3100... brzoskwinka---> w cale się nie dziwie że jestes wypąpowana, kamilki ty z reszta też, no i lilka i zreszta wszystkie dziewuszki na końcówce:P nie łatwo dźwigać takie kilogramy a jeszcze chałupkę musimy ogarnąć i domowe obowiązki a to goście a to zawsze coś... u mnie dzisiaj teściu obiadek pichci:) ja tam się migam od gotowania z resztą przez te spięcie z teściową:) nie gotuje to przynajmniej nie marudzi:P ależ mi się dzisiaj nudzi;/ poszłabym na spacerek ale taka brzydka pogoda jest;/ ciągle pada... eh... piękną jesień mamy tej zimy:P z jednej strony się ciesze że nie ma siarczystych mrozów bo nie musze się martwić że nie mam kurtki no i jak będziemy z małym ze szpitala wychodzić to jest dużo mniejsze niebezpieczeństwo że na dzień dobry sie przeziębi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) udało mi sie dorwać neta na chwilkę. leże nadal, ciśnienie mam raz 140/80 raz 130/80 - tu w szpitalu twierdza ze to dobre. nic nie dostaje zadnych tabl więc może jutro wyjde chociaz narazie nic nie mówia. niewiem ile wazy mały bo jest tak ułozony ze nie moga go zważyc. dziewczynie z mojej sali w nocy odeszły wody ale nie ma zadnych skurczów i cały czas lezy z nami na sali. ordynator powiedział ze najlepiej jak sie u niej wszystko samo zacznie wiec lezy i czeka... rottana -dobrze żę u was już wszystko dobrze :) szczera rozmowa może zdziałać cuda, szkoda że twoj men tak pozno sie na nią zdecydował :) oby u lekarza było wszystko po twojej mysli :) kamilki - oo 6 masz urodzinki?? no to masz duze szanse zeby urodzic :) no ja raczej przenosze, chociaz nigdy nic nie wiadomo. tez chciałabym sama urodzic bo tak jak piszecie tu nam tez połozna mówiła ze wywoływane porody sa bardziej bolesne. |Tu co chwila slychac płacz maluszków - juz bym chciala miec swojego przy sobie :) Trzymajcie sie - postaram sie jutro zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Estem w szpitalu.na razie robia badania i nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja caly dzien nic nie robie , pranie puściłam i powiesilam...wow!!! leze i ogladam chirurgów ale juz skończyły mi sie odcinki:) hehe ale mam lenia, az mi zle z tym , sama nie wiem czemu tyle mojego:) a tu na 18 do pracy;/ ale jeszcze tylko do przyszłego tygodnia . glodek ,viola ---to Wam sie dziewczyny tak pewnie dluzy w tym szpitalu jak patrzycie jak inne rodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×