Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

lilka ---a po co Ci sol fizjologiczna??hmm??? Sie dziewuchy rozpisaly ale nie pamietam ktore co:)i jakas jestem zdezorientowana ;/ wafla i chyba ja jutro zrobię zararzacie ale dobre pytanie bylo wczesniej .....'' dodajesz 1,5 opakowania galaretki. jak troszke ostygnie i stężeje to na wafel...''w jakiej ilosci wody rozpuszczam ta garaletke ??? Ja troszke dokupilam sobie ciuszkow ale tylko patrzylam na promocjach bo jeszcze mam czas i tak potwierdzili mi trzy razy ze dziewczynka ale tak sie zastanawiam nakupie rozowych ubranek a tu chlopczyk :) hehe Ale najpotrzebniejsze rzeczy mam tylko lozeczko jeszcze nie ... zamówiliśmy fajne bo nie bylo na sklepie dzis a mamy czas bo do dwoch tyg max maja nam sprowadzic na sklep. Jutro mam wizyte u rodzinnego to odrazu zapytam czy robi tam pani ginrkolog badania na paciorkowca w tej przychodni dobrze ze chociaz rodzinnego ma polskiego , Ja to zaczynam miec coraz częstsze obawy do porodu ale chyb abardziej boje sie komunikacji... jak mi przyjdzie lerzec dluzej w szpitalu to umre ze stresu jednak moj angielski nie jest perfekt dogaduje sie w szpitalu ale wiadomo to nie to samo...medyczny jezyk w razie jakiegos problemu;/ lipa kurde sie czlowiek musi tulac , zeby bylo w zyciu lżej;( a i boje sie jeszcze tego co bedzie po porodzie tego strasznego krwawienia ,potoku wrecz , nie umiem sobie tego wyobrazic i wyobrazam sobie jak najgorzej i szukam czarnych piżam do szpitala i mysle ile mi starczy ... bo to trzeba pewnie zmieniac czesto..;( Wspolczuje Wam dziewczyny tych przenoszonych , zycze expresowych porodów jedna po drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09.........3lata........30.12.12..............41. ......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 40........... .chłopiec rottana............6............08.01.2012............40. ...........chłopiec agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6...........22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10-.02.2013.......... 35......dziewczynka mini93.........................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............23.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013.........16.. ................ MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda. ... ... Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazwsx1991 - dziękuję za odpowiedż i ta masa jak zacznie stygnąć to przełożyć wafle?? a robicie to na jakiejś blaszce czy na czym?? brzoskwinka - na poprzedniej str qazwsx1991 odpowiedziała w czym rozpuścić galaretkę :) a ja spać nie mogę, niewiem gorączka cały czas sie utrzymuje na poziomie 37,9, czuje sie strasznie, teraz zaczęło mnie kłuć coś w lewej piersi/ sercu?? niewiem... dziś chyba zadzwonię do mojej gin czy możę mam zacząć brać coś mocniejszego bo boję sie czy ta gorączka nie zaszkodzi maluszkowi?? i puls mam dosyć wysoki ok. 100 niewiem czy tak może być :/ przepraszam że nie odpisuje na wasze posty ale wchodzę poczytać, napisać co u mnie i chyba sie położe, mój zaraz wróci z pracy to poczekam za nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez nie spie od 4. Katar mnie meczy,brzuch jakis ciezki i twardy ciagle. Wafle tez bym sobie zjadla. Zawsze jadlam z czekolada a z galaretka to tylko takie ze sklepu. Ktoras pisala o soli fizjologicznej-z tego co sie orientuje potrzebna do oczek i noska. Milej niedzieli kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego wafla też kiedyś zrobię ale na dzisiaj zrobiłam rafaello :) a my dzisiaj mamy rocznicę ślubu pierwszą więc mam nadzieję że chociaż na chwilkę gdzieś wyskoczymy razem bo to ostatnie chwile żeby gdzieś wyjść :) miłej niedzieli :) może zajrzę jeszcze później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka tak jak napisala agusia sól fizjologiczna do przemywania oczek i czyszczenia noska, niby mozna to robic zwykla woda, a nosek tylko gruszka czyscic ale zawsze w razie co mozna miec ja w apteczce domowej. Duzo to to nie kosztuje bo grosze a zawsze lepiej oczysci niz zwykle H2O :) gdzies czytalam wlasnie ze raz na jakis czas mozna oczyscic nosek maluszkowi wpuszczajac po troszku tej soli do noska i uklada sie na brzuszku zeby normalnie sobie wypłynela. A uszka znowu wkrapla sie po jednej kropli oliwki i kladzie sie na boku zeby z uszka wszystkie zanieczyszczenia wyplyneły. Ja dzisiaj na obiad do tesciow. Fakt nie chce mnie sie za bardzo ale chociaz z domu sie wynurze. A mam jeszcze do was pytanie. Pierzecie w proszku dla mauszka koszule do karmienia i biustonosze do karmienia? Jak by nie patrzec maly tez bedzie mial kontakt z tym bezposredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie te wafelki zeszly. wczoraj zrobilam cala miche, rano wstaje a tu tylko 3 sztuki... to se pojadlam. dzisiaj znowu robilam. tylko zrobilam ciensze bo tesciu sobie nie radzil z wkladaniem do buzi przez szczeke sztuczna:-D dzisiaj zrobilam z galaretka agrestowa i truskawkowa. juz polowy nie ma:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana jeszcze 2 dni moze skurcze cie zaskocza i szybko urodzisz. ja czekam do 13. jak nic sie nie wykluje to tez zaczne skakac po schodach i robic inne rzeczy. mnie polozna powiedziala zeby po terminie sprobowac-> kieliszek wina i seksik..ciekawa jestem czy to winko by nie zaszkodzilo, ma niby rozluznic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka---> kieliszek wina... ja odpadam. od samego poczatku ciazy nie wypilam ani kropelki a pod koniec to tym bardziej. ja to w ogole jestem negatywnie nastawiona do alkoholu. ja juz jetem zrezygnowana. nie chce miec wywolywanego porodu ale juz nie mam sily sie starac o wywolanie. co ma byc to bedzie. widac ze cos sie zblokowalo i widac ze nie chce sie odblokowac. co ciekawe moja mama musiala poddac sie cc bo nie mogli u niej wywolac skurczy:-) widac moj maluch jest tak samo uparty jak ja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nic nie piłam od początku ciąży i też nie jestem do tego przekonana dlatego miałam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka---> wole opcje wspolna kapiel (ktora odpreza) i w tedy seksik:-D alez tu dzisiaj cisza:-) a jutro sie rozpiszecie ze nie nadaze czytac:-D:-D szkoda mi tescia. jutro wyjezdza z rana. jednak wnuka nie zobaczy... tzn zobaczy ale dopiero pod koniec lutego jak przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana mi wlasnie chpdzilo o te szpitalne koszule i staniki zle sprecyzowalam pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem caly czas i pewnie dlugo bede bo jak zwykle mam problemy z zasypianiem. nie wiedzialam ze pod koniec ciazy bedzie az takie rozmyslanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> aaa myslalam ze o domowe rzeczy ci tez chodzi:-) jak sie czujesz? kropelka---> ja tam nie rozmyslam ale i tak ciezko sie spi:-/ jak zasypiam to siku sie zachciewa, to glodna sie robie, to nie wygodnie, to za goraco, za zimno to katar meczy ktory mam juz dobre 2 miesiace... ale jeszcze troche i nie bedziemy spaly z innego powodu:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana ja w sumie sie czuje nawet dobrze. Zaczelam juz pelna para przygotowania pokoju dla malego. Kolyska zlozona, komda zlozoa, czesc ubran poprana i uprasowana jeszcze dwie tury mi zostaly. Spakowalam badaia w jedna koperte do szpitala a jutro sie chyba biore za pakowanie torby szpitalnej. Ogolnie jestem ociezala co raz bardziej i im blizej terminu tym szybciej bym chciala urodzic :) Dalej mnie meczy ta infekcja lub cholera wie co to jest. Śluz normlany upławy mam ale takie plynnej konsystencji i białe, a jak swedzi to bardziej zewnetrzna strona pochwywiec nie wiem od czego to. W srode juz ide do lekarza pierdziele nie bede sie zastanawiala co to, fakt ze juz mniej dokucza ale jednak. I do dermatologa sie musze przejsc bo mam takie malutkie drobniutkie krostki na nogach. Wydaje mi sie ze to od golenia. I w srode stomatolog, bo mi opatrunek wypadl a nie moze mi zeba zaplombować narazie bo musi mi zrobic zdjecie bo nie jest w stanie sie do kanalu dostac. Wiec na ten tydz mam kilka zajec :) A wy jak sie czujecie Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) ja też mam często problemy ze snem :/ jak rottana a to siku a to katar mnie jeszcze bolą biodra więc zbytnio na jednym boku za długo leżeć nie mogę a jak sie przekręcam to chyba na 3 razy bo inaczej się nie da :P we wtorek muszę skoczyć na badania to może zajrze do super pharm mają mieć promocje na rzeczy nivea :) matko i kolejny tydzień minął.... ale ten czas leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto ja tez sie chyba na 3 przewracam bo jak bym miala na jeden to chyba bym sie zapocila na smierc :P moj i tak sie ze mnie smieje ze stekam i wydaje dziwne odglosy przy przekrecaniu sie :P Tak sobie teraz uswiadomilam ze jak sie rozpakujemy wszystkie- a nastapi to zapewne tasmowo :) to bedzie trzeba zamienic nazwe forum na "Mamuski 2013 :)" bo aktualna bedzie juz nie na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heheh widze ze ciezarowy nie spia :-) Kurde ja tu liczylam na jakas mega sensacje z rozpakowywaniem ze juz jedna po drugiej a tu dupa :-)opierdzielacie sie na maksa moje drogie a dokladniej wasze maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Pappi jak tam wogole u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana mi mysli same nachodza;/ bez muzyki z mp3 nie zasne ale i to ostatnio nie pomaga. katar mam od poczatku ciazy a od 2 miesiecy ciagle choruje, ale chyba juz sie przyzwyczailam;/ mnie to strasznie mecza w nocy dretwiejace nogi i ZGAGA;/ -> lilka ja tez mialam takie swedzenie i obecnie koncze brac nystatyne, przepisal mi to gin, ale mnie sie to swedzenie zrobilo, bo bralam antybiotyk i troche mnie wyjalowilo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp o soli fizjologicznej , faktycznie przyda sie viola--dzieki za odp o garaletce , nie wiem jak czytalam , ze nie widzialam ale tak jak wczesniej pisalam takas chodze ale taka nie kumata ostatnio;/ jutro mam wizyte u doktorka mala dzis fikala , az znajomi sie dziwili , ze tak mozna :) ale slyszala glosy obce pewnie i bala sie biedna .... dopiero poszli ide sie kapac i spac a z ta garaczka to raczej nie powinno dziecku zaszkodzic kropelka --faktycznie dziwna rada od poloznej z tym winem ;/ i tak przed samym porodem to przeciez dziecko moze sie urodzic z jakas zawartoscia promili we krwi , wiadomo to tylko mala lampka a nie cale wino ale ja tez jestem przeciwnikiem malego lampkowania''na podwyższenie cisnienia dla zdrowotnisci'';/ lilka idz do lekarza najlepiej a nie bedziesz biadna glowy zaprzatac zmartwieniami co to moze byc a przed porodem trzeba wszystko wyleczyc zeby na dziecko nie przeszlo zadne choróbsko czy bakteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy miałam takie bóle brzucha że myślałam że to już, ale po kąpieli wszystko przeszło..:( więc moj nowy dzien zaczynam haslem zawiedzionej nadziei..ale lipne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny lilka---> dobrze ze samopoczucie dobre wrocilo. jakbym wiedziala ze moj maly bedzie taki leniwy to niektore rzeczy dopiero bym zaczela robic:-) a ja jutro do szpitala... ostatni dzien, ostatnia noc nadzieji przede mna ze skurcze przyjda. chodz podejzewan ze wypusci mnie jeszcze do domu. mamucha---> a no leniwe te nasze szkraby ale spokojnie jeszcze troche:-) glodek---> a jak u ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja jeszcze :) Wróciłam właśnie od lekarza rodzinnego bo do mojego przeziębienia doszedł jeszcze kaszel i ból po lewej stronie pleców, oczywiście w przychodni kolejka i nikt sie nie rzucił żeby mnie przepuścić czy coś więc sama sie lekarki zapytałam czy mnie przyjmie, bez problemu. Na kaszel dostałam syrop, a ten ból to nerwoból tak powiedziała, najgorsze że leżeć na lewym boku nie mogę więc zostaje mi tylko prawy :/ ogolnie czuję sie lepiej ale jakoś mam lenia i najchętniej bym pod kocykiem leżała cały czas :) rottana - noo to powodzenia jutro, jak będziesz miała dostęp do neta to dawaj znaki co tam u ciebie :) szkoda że teściu wnuczka zobaczy dopiero za jakiś czas ale za to jaki będzie stęskniony :) no własnie ciekawe jak tam głodek?? i jak daje radę papi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09.........3lata........30.12.12..............41. ......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 41........... .chłopiec rottana............6............08.01.2012............40. ...........chłopiec agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6...........22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10-.02.2013.......... 35......dziewczynka mini93.........................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............23.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013.........16.. ................ MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda. ... ... Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09.........3lata........30.12.12..............41. ......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 41........... .chłopiec rottana............6............08.01.2012............41. ...........chłopiec agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6...........22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10-.02.2013.......... 35......dziewczynka mini93.........................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............23.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013.........16.. ................ MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda. ... ... Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu myslalam ze sie rozpakowalyscie a tu nic...! rottana 3mam kciuki oby sie cos ruszylo, dawaj znac :* a u mnie dobrze, dzien za dniem leci a maly sie tak zmienia ze szok :P wieczorem po kapieli zamiast isc spac to grasuje hehe :) cos mi pokarm zanikl :/ pobudzam juz nawet laktatorem ale leci jak kot naplakal :/ ostatnio bylo u mnie polozna i sie pytala ile moja mama karmila i jej mowilam ze 2tygodnie tylko i mi powiedziala ze ja tez tak czasami moge :/ co zrobic... mamucha a jak tam Twoja corcia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×