Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

papi - no widzisz żadnemu z naszych maluchów nie spieszy sie tak jak twojemu :D noo widzisz nawet nie wiedziałam że to może być dziedziczne to karmienie, moja mama chyba mojego brata dosyć długo karmiła a co do mnie to muszę zapytać. Ślicznego masz synusia :D :D Jaka spokojna i odprężona buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej Papi widze ze mamusie na nogach :-) a co do mojej malej to wszystko git jest juz prawie 3-miesiecznym niemowlakiem usmiecha sie juz raguje na ruch i zaczyna byc juz kontaktowa a co do zasypiania to odmkilku dni usypia o 20 a budzi siemo 8 rano I mam nadzieje ze tzk zostanie Papi o ktorej kapiesz malucha? Bo moze za pozno jak malamkapalismy o ok 2030 to marudzila do 24 i pozniej a jak zaczelismy kapanie po 19 to jest jak wyzej napisalam :-) A z pokarmem sie nie przejmuj mimlaktacja zanikla po 2 miesiacach mala jest na sztucznym ja moge wszystko jesc i pic :-) a karmisz na zadanie zy co ok 3h? Bo ja polecam metode na karmienie co 3 szybko sie uczy przesypiac nocke i ogolnie mzluch dobrze funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Sllodziutki ten twoj maly ile on skonczyl? Bo wyglada dos "powaznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy jestem w 34 tyg macie nocne problemy z pecherzem i bole brzucha po siusianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciala zeby zasypial o 20 i budzil sie rano hehe :P kapie miedzy 19 a 20 zalezy jak sie obudzi, kapiel potem jedzenie zasnie tak na godzine i potem marudzi do 24 czasami ... a karmie na zadanie ale on i tak sie wlasnie budzi co 2-3h. W ten piatek skonczy 3tygodnie :) jak ten czas leci..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Moge sie pochwalic :) 3450g i 57cm bartus przyszedl na swiat dzis o 2.30. Porod to bylamakabra,ale na szczescie juzpo. Na razie jest na obserwacji,byl owiniety pepowina 3 razy wokol szyji i zmeczony oraz ma oznaki przenoszenia.zaraz ide sprobowac go podkarmic,na razie musze sie wszystkiego nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Glodek gratuluje wkoncu kolejna mamusia :-) hehehe witamy w altenatywnej rzeczywistosci :-) obyscie szybko wyszli ze szpitala i maly byl grzeczny porod wywolywany? Naturalny cc? Napisz szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek gratulacje :) w koncu masz za soba poród :) ja dzisiaj popadlam w totalna niemoc, do 13 w łóżku, zero apetytu, ból głowy, nudności, mały mi jeszcze szaleje w brzuchu jak szalony, zatkany nos, mam wrazenie jak bym byla zjedzona, przetrawiona i wydalona :( i tez juz chce urodzic bo jak ma tak wygladac koncowka ciazy to ja dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi-sliczny synek. Maly slodziak. Glodek-gratuluje i duzo zdrowka dla was! Dziewczyny zauwazylam ze Natalka malo sie rusza drugi dzien ale tragedi nie ma bo ruchy sa takze chyba to normalne? Brzuch twardy,mnostwo uplawow,bole podbrzusza i straszne klucia krocza pozatym. Koszmar. Mam juz dosc. Rottana-no trzymam kciuki niech maluszek zechce juz wyjsc. Wogole wszystkie ktore chca niech juz rodza bo ta koncowka meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wyczytalam na necie? Ze kobiety ktore maja problemy ze swędzeniem- bez oznak grzybicznych czyli zmian w sluzie, moga próbować wyrównac swoje PH stosunkiem niezabezpieczanym , bo sperma ma wlasciwosci regulujace ph w pochwie kobiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
Papi88 synek cudny głodek86 gratulacje ja się czuje beznadziejnie dziś, pogoda dziwna, poza tym jeszcze nie wyzdrowiałam no i musze w domu siedzieć... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Naturalny porod wywolywany.mieli juz uzyc vacum ale sie udali.powiem wsm dziewcxyny ze pobyt w szpitsalu byl dla mnie trauma i masakrsa ze powiedzislam nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Dlaczego trauma? Ja z 4 dni po porodzie nie mialam malej przy sobie i myslalam ze padne i to tez dla mnie bylo traumatyczne ile w sumie rodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
No to chyba work zaczyna sie rozsypywac :-) Moje konto powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo proszę jak się zaczęło :) głodek - gratulacje!! a wywoływali dlatego że mały był owinięty pępowiną?? bo w sumie krótko po terminie ci wywołali. Zdrówka dla was!! najważniejsze że wszyzsko już dobrze :) moje konto - czekamy za wieściami :) rottana - no właśnie jak tam?? u mnie narazie spokój, mały szaleje :) a powiedzcie mi zabezpieczacie jakoś łóżko na noc na wypadek odejścia wód??tzn kładziecie jakąś folię czy cos?? bo jak w szpitalu tej dziewczynie odeszły to było ich sporo i całe łóżko zmoczyła i niewiem czy sobie nie kłaść na wszelki wypadek czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Rottana i kamilk sie nie odzywaja wiec tez pewnie sa w trakcie albo juz po:-) nonw tym tyg to ja bede bardzo wisiec na tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawina porodow ruszyla w najlepsze :) ja nawet nie myslalam o tym zeby przed porodem czyms łóżko zabezpieczac. Łudze sie nadiejami ze mi chlusnie jak ie bede spala :P i oby nie na dywan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he żeby to tak szło wycyrklować :) ja dywanów nie mam, tylko panele ale ta laska ze szpitala to mówi że jakby była w tym czasie na mieście to niewie co by zrobiła :) dlatego tak pomyślałam o naszych łóżkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek - gratulacje! Nie ukrywam, że już zazdroszczę. Ja jakoś nie mogę doczekać się mojego maleństwa, a to jeszcze ponad pół roku. Marzy mi się już dzieciątko w ramionach :-) Wczoraj w nocy nie mogłam zasnąć i oglądałam "Porodówkę". Normalnie jak poród na żywo. Trochę mnie to przeraża, ale jeszcze jestem dobrej myśli. Zobaczymy jak będzie w czerwcu. A tak w ogóle to owinięcie pępowiną nie jest wskazaniem do cesarki? Czy to w ogóle widać na USG? Bo najbardziej przy porodzie przeraża mnie nie sam ból, ale komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po kiku dniach zagladam tu i znow rozpisalyscie sie ze ho ho:) nie mam zbytnio kiedy nadrobic ,bo swietujemy drugie swieta:) jestem najedzona i zmeczona:) bylam dzis u babci-100km drogi od domu. swieta mijaja calkiem ok. jak to przy stole. widze ze sie rozsypuja ciezaroweczki:) gratulacje!! niech sie dzidziusie zdrowo chowaja, rosna szczesliwie i przesypiaja nocki:) trzymajcie sie!! moja dzidzia bryka w brzuszku, bylam u lekarza 4ego stycznia,dzidzius ok, wymiay itp w porzadku:) tokso nie przechodzilam a wyniku cytologii nie ma bo jest opoznienie jakies przez swieta;p no i tak to mi dni leca ze nie wiadomo kiedy i juz sama urodze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek---> gratuluje! obyscie szybko doszli do siebie po tym pobycie w szpitalu:-) moje konto---> powodzenia i czekamy na wiesci:-) kamilki---> czyzbys chciala nam zrobic suprajsa? :-) ja niestety w domku jestem. jutro jedziem do szpitala. jeszcze dzisiaj si bzykniem ale watpie zeby cos to dalo. bylismy sobie dzisiaj na spacerku, pozniej z tesciowa w remika naparzalismy i tak dzien zlecial. do uslyszenia:-) dam znac jak bede jutro z powrotem w domku albo jak zostan i bede miala dostep do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi88 ->śliczny synio ada1989 ->nocne problemy z siusianiem są,a le bóli brzucha po siusianiu nigdy nie miałam, może zapytaj swojego lekarza? glodek86 ->gratuluje! ale ci dobrze;)))obyśmy szybko do ciebie dołączyły:) dlugo rodzilas?trauma byl pobyt w szpitalu po porodzie czy porod? moje konto ->juz pewnie rodzisz;D ja tez bym chciala zeby mi sie zaczelo od odejscia wod przynajmniej byloby wiadomo ze to napewno porod a nie bole..ktore za pare godzin moga minac rottana-> powodzenia jutro w szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09.........3lata........30.12.12..............41. ......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 41........... .chłopiec rottana............6............08.01.2012............41. ...........chłopiec kropelka6983...1,5 roku.....13.01.2013............39.............chlopiec agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6...........22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10-.02.2013.......... 35......dziewczynka mini93.........................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............23.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013.........16.. ................ MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda. ... ... Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka---> a no cisza:-) czasem tak jest:-) kamilki---> cos mi mowi ze jak wejdziesz to juz nie bedziesz 2w1:-) tylko pochwalisz nam sie corcia:-) ja spijam kawusie i sie szykuje do szpitala. wczoraj jeszcze raz przejzalam czy oby na pewno wsio mam. jetem przerazona:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaLezka
Szykujecie już wyprawkę do porodu? Tak się zastanawiam nad koszulą na ramiączkach, wydaje mi się że w tych szpitalach jest gorąco strasznie. Znalazłam taki komplet szlafrok + koszula http://sklep.brzuchatki.pl/pl/c/nocna/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×