Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana
evkaa nie ma co patrzeć na to że ta jest w ciąży a tamta nie, trzeba mieć po prostu pecha żeby akurat ten jeden raz się kochać i coś się stało z gumką i zajść. jakby każda na to tak patrzyła to co 2 by się u psychologa leczyła albo zostały zakonnicami:P wpadły bo się nie zabezpieczały. ale jestem pod wrażeniem twojego myślenia. Mało dziewczyn patrzy na to czy zajdą czy nie a później płaczą że są za młode. jak będziesz u ginekologa to poproś o tabletki anty. są bardziej bezpieczne od gumek i nie będziesz musiała się bać. Życze ci powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
my też staramy się kochając co 2 dni, właśnie się zastanawiam, jak trudno jest trafić w "żyjącą komórkę jajową", skoro ten czas jest dość krótki, ale pocieszam się, że plemniki mogą żyć dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27_
Witajcie To i ja sie przyłącze. Jestem w 6 tyg. ciązy potwierdzonej na usg. Tp mam prawdopodobnie na 6 stycznia 2013 Nie mogę w to uwierzyć ale sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaaa
mam tabletki .... tylko od jakiegoś czasu ich nie biore bo poprostu nie potrzebowałam.... ale chyba będę musiała znowu zacząć....bo nie chce być jakoś narażona na niechcianą ciąże, stres i wgl... a wiem że napewno przyjdzie taki czas że będę już gotowa na dziecko,ale to jeszcze nie teraz... a tym bardziej że moja mama jest straszna i nie mam pojęcia jak ona by na to zareagowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
po 3 miesiącach jak się nam nie udawało to mój paweł sam podnosił mi nogi do góry zeby jak najmniej wypłynęło:) dopiero rano szłam siusiu i się podmyć (może to brzmi obrzydliwie no ale coż, czego się nie robi żeby stworzyć w sobie życie) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Sonia _27_ ---->>> gratuluje!!!! i zapraszamy:) ja dopiero 14 potwierdze na 100%, aczkolwiek już widziała jajeczko. rozumiem że masz 27 lat? w którym cyklu się wam udało? powiedzieliście już rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
no właśnie ten temat mnie też nurtuje, co z tą kąpielą po stosunku, ja się podmywam i tak się zastanawiam czy dobrze robię, pewnie jak będę zdesperowana to i tego zaniecham ale jakoś mi ciężko sobie to wyobrazić, że ja taka "brudna":D mam zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
Sonia 27 gratulacje:))Trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubusensu
zapraszam wszystkie testujące w maju na forum http://forum.gazeta.pl/forum/w,586,134890848,134890848,Majowe_testowanie.html?s=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27_
rottana Tak mam 27 lat. Udalo nam sie po ponad 2 latach starań. Już miiałam mieć laparoskopie i potem podchodzic do inseminacji kiedy sie udało. Nie powiedzialam jeszcze rodzinie powiem jak skończe I trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
nie no nie szłam całkiem brudna, tylko się podcierałam, zakładałam wkładkę i dopiero rano szłam się umyć i zmienić wkładkę... no wiem jest to fuj ale nie mogłam sobie pozwolić żeby tyle plemników uciekło:D:D:D:D:D:D ide do pracy. do usłyszenia później:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27_
rottana miłego dnia w pracy. Ja za 3,5 godziny koncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bncvbcbnh
ja też jestem w ciąży:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez mam nadzieje ujrzec 2 kreseczki w czerwcu czekamy na upragnione i wyczekiwane przez 4 długie lata dzieciątka za tydzien mam insmeinacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
sonia to przykre co piszesz... tak długo się starać i nic... ale ważne że się udało:):) bncvbcbnh----> hej wityaj i może powiesz coś więcej? :) paula_30_---> baaaaardzo mi przykro z tego poodu:( szkoda że nie udało ci się tj. w przypadku soni...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
Witam kochane:) Ja mam jeszcze tyle dni przed sobą do @ - jeszcze tydzień - jak ja to przeżyje, dziś obudziły mnie nudności, ale wczoraj trochę niezdrowo pojadłam, więc to pewnie powód, na objawy ciążowe to chyba za wcześnie:) Kurde, nie chcę za parę dni Wam napisać, że jednak @ przyszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dreaminggirl----> da tego trzymamy za ciebie i wasza fasoleczkę kciuki:) a jak przyjdzie ta wredna małpa to skopie jej dupe i sie nie pojawi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
no już miesiąc temu miałam ochotę jej skopać d...ę i przegonić, ale tamtym razem tylko nastraszyłam, że w tym miesiącu tak zrobię, jeśli przyjdzie:D Rottana, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
to nastrasz ją także ode mnie:P bo co 2 głowy to nie jedna:P na co dzień czuje się dobrze tylko w pracy masakra. wracam taka zmęczona i bez sił że masakra... nie mam mdłości, od niczego mnie nie odrzuciło (w sensie kawa, mięsa itp) tylko ta senność i zmęczenie mnie dobijają. i ta myśl co zrobić w pracy... do końca czerwca mam umowe i poiwnnam dostać już na stałe ale boje się ze jak powiem to mi nie przedłużą, ale jak to ukryje i nie daj boże coś się stanie albo się z orientują to także moge mieć problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
u mnie jeżeli lekarz jutro potwierdzi będzie dzidzia na przełomie grudnia2012/stycznia 2013. A powiedzcie mi czy beta może być omylna? Zrobiłam ja 2 maja po tym jak zobaczyłam bladą drugą kreskę, wyszła 93,8. Wariuję ze szczęścia mam nadzieję, że jutro ginekolog mnie nie sprowadzi na ziemię, mówiąc, że to nie ciąża. Dodam, że ostatni okres był 25.03 a okresu nie ma już 2 tyg. Co myślicie: to dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszka84
madziulah może powinnaś zrobić jeszcze raz tę betę, jeśli ładnie przyrasta to ciąża rozwija się prawidłowo. Czasami beta może wyjść pozytywnie w przypadku ciąży biochemicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
jutro idę rano powtórzyć bete a po południu do lekarza na usg. Ale wiesz jak to jest jak widzisz wynik pozytywny - wariuje się i nie dopuszcza myśli, że to nie dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszka84
Trzymam kciuki, żeby to było to:)Musi być dobrze;)Daj znać po wizycie i po becie jakie wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
na pewno dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dołączam do Was;) dzisiaj zaczynam siódmy tc, 14.05 mam nadzieję na USG zobaczyć bijące serduszko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a u mnie coraz wieksze emocje przed inseminacja albo w sobote albo w niedziele za tydzien zabieg tylko czasu czekalam mam nadzieje ze bede ta szczesciara i sie uda za 1 razem tak bardzo na to czekam póki co koncze brac clo mam nadzieje ze do was dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Też sie dołączam, termin prawdopodobnie początek stycznia chociaż lekarz potwierdzi 11-go maja, czekam z niecierpliwością na wizytę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduszka484
witam serdecznie przyszłe mamusie 2013, ja na 99,9 % jak wskazuje test ciązowy chyba do nich naleze, jutro umiawiam sie na wizyte do gina, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
paula, viola, madziula witam i zapraszam:)fajnie że jest nas co raz więcej. ja dopiero z pracy wrócilam:/ jestem totalnie wykończona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27_
Witam poweekendowo Jest nas coraz więcej super. Ja dzisiaj od 8:30 będe niestety bez dostępu do neta bo mam zebranie za zebraniem, wiadomo po dlugim weekendzie mnostwo spraw. Chociaz nie wspomne juz o tym, ze kto mial dlugi weekend ten mial ja niestety nie, roboty mam full. Ja juz na stanowisku pracy, sniadanie jem. viola150, wczorajsza_ ------ jestesmy w tym samym mniej wiecej tygodniu, ja mam TP na 6.01.2013. :) dreaminggirl , madziulah, paula_30_ , magduszka484 ---- trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×