Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość MiMi_05.12
dreaminggirl Ja też miałam bóle jak przed @ i dlatego byłam pewna że przyjdzie ale okazało się że to właśnie jakieś zmiany w macicy... więc trzymam cały czas kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja już po pracy w domku szmie "obiadek" mafijna----> gratuluje!!! :) sonia---> mój tata jest w niemczech ale i tak do niego zadzwoniłam:) ugh ale jestem pełniutka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dzieńdobry paniom:) ziaaaaaw:P kolejny paskudny dzień i kolejny dzień w pracy... ale pociesza mnie ta myśl że jutro mam wolne i zobacze swoją dzidzie!!!!:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez witam:) super rottana pewnie juz nie mozesz sie doczekac jutra:) ja dzis mam 27 dzien i czekam czy przyjdzie czy nie przyjdzie...ja dzis tez dzien w pracy buziaki i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
hey dziewuszki ;* też bym chciała iść dziś do pracy... ale niestety czeka mnie konfrontacja z teściową ;D musimy jej powiedzieć że będzie babcią... ciekawe jak zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana, Pracuś z Ciebie;) Do mnie @ jeszcze nie przyszła, ale test negatywny, robiony w dzień @ z pierwszego moczu. Brzuch mnie już przestał boleć... Nic nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dreaminggirl---czyżby cisza przed burza? :) ja mimo tych testów i tak trzymam kciuki:P taki porąbany grafik mam;/ jestem już totalnie zmęczona tą pracą:( nati0587----> też postrasz tą wredną małpę że jak przyjdzie to będzie miała do czynienia z kafeteryjnymi ciotkami:D:D:D na dreaminggirl na razie podziałało:P MiMi_05.12----> myślę że każda teściowa cieszy się na myśl że zostaną babciami... a dobrze żyjesz ze swoimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia_27_
hej Ja dalej trzymam kciuki aby jednak @ noe przyszla. Jutro jade do Wroclawia na 2 dni szkolenoa i w srode ide na wizyte, przelozylam wizyte bo sie nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
sonia---> w cale ci się nie dziwie:D:D:D mi został tylko 1 dzień a chodze naładowana jak bomba zegarowa::D:D:D:D ciekawe co będzie jutro tym bardziej że mam dość późno wizyte bo aż o 17.45... ugh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia_27_
ale numer jak pisze z telefonu to mi nicka nie zaczernia nie pyta o haslo, co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia_27_
maz boi sie mnie puscic na 2 dni i to sama jade samochodem ale wyjscia nie mam bo noe powiedzialam jeszcze w pracy i noe moge odmowic jakbym powiedziala to owszem nie moga nie wyslac poza miejsce pracy a tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
rottana tak mam bardzo dobre stosunki z teściową ;) w sumie nie wiem po co się stresowałam bo strasznie sie cieszyła zaczeła się śmiać i nam nie wierzyła ;p siostra mojego narzeczonego stanęła wryta jak słup ;p ale fajnie wszyscy się cieszyli tearz czekamy na usg ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl to teraz czekamy razem:) mnie juz wczoraj cos zaczol brzuch bolec dzisiaj sie czuje jakbym lada moment miala dostac:( rottana strasze strasze zobaczymy czy opusci mnie na kilka miesiecy:) MiMi_05.12 takie wiadomosci to sama przyjemnosc przekazywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, mnie brzuch też zaczął znów boleć popołudniu, czuję, że się zbliża... Jeśli ma przyjść, to niech przychodzi, jeśli nie, to niech testy wychodzą pozytywnie:D Nie znoszę takiej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rodzina już wie, w pracy powiedziałam koleżankom, szefowej jeszcze nie i właśnie sie zastanawiam czy już mówić, ponieważ byłam w pt u lekarza. Potwierdził ciąze na usg, określił jako 6 tydz, ale gin powiedziała że jeszcze za wcześnie żeby usłyszeć bicie serduszka i wyznaczyła wizytę za 3 tyg i tak myślę czy może poczekać jeszcze te 3 tyg i jak już będzie pewne zupełnie to powiedzieć?? jak myślicie?? Sonia _27_ a jeśli można spytać to gdzie mieszkają Twoi rodzice i teście?? My tez będziemy musieli mieć nianie bo obie babcie pracują i do emeryturki jeszcze trochę... MiMi_05.12 moja teśiowa też sie bardzo ucieszyła :) to będzie jej drugi wnuk, ma już wnuczkę od brata mojego męza :) nati0587, dreaminggirl mnie brzuch bolał też jak na @ także jeszcze wszystko możliwe :) trzymam kciku żeby ta wredna @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie "red alert" - plamie i to sporo. W sekunde pojechalismy do szpitala na IP zrobili usg i az sie powyłam serduszko biło i to jak mocno. Z obrazu wygląda na to, że wszystko ok ale plamie. Boze maluszku wytrzymaj!!! Dostalam duphaston, nospe i mam sie oszczedzac wiec jutro nigdzie nie jade. Zdzwonilam juz ze jutro wyjasnie tą kwestie wiec bede musiala powiedziec w pracy, bo dostalam ciązowe zwolnienie i zaświadczenie ze jestem w ciązy ale z dopiskiem ciąza zagrożona. Jejku kruszku bądź dzielny, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowakrolowa27
Hej dziewczyny:) Pozwolicie , że do was dołącze. Według kalendarza ciążowego dzidzia ma się urodzić 6 stycznia. Mam 27 lat, to było nasze pierwsze podejście do starań o dzidzie. Bardzo się ciesze a jednocześnie boje jak to będzie,,, Na razie powiedziałam kilku najbliższym osobom. Właściwie to chyba pierwszy raz udzielam się na jakimkolwiek forum ale mam nadzieję,że razem raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowakrolowa27
Hej dziewczyny Pozwolicie , że do was dołącze. Według kalendarza ciążowego dzidzia ma się urodzić 6 stycznia. Mam 27 lat, to było nasze pierwsze podejście do starań o dzidzie. Bardzo się ciesze a jednocześnie boje jak to będzie,,, Na razie powiedziałam kilku najbliższym osobom. Właściwie to chyba pierwszy raz udzielam się na jakimkolwiek forum ale mam nadzieję,że razem raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia, dobrze, że byłaś jeszcze w domu i mogłaś szybko interweniować... Musisz załatwić tę sprawę w pracy. Trzymam mocno kciuki za dzidziusia...Będzie dobrze...Trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
Sonia _27_ na pewno będzie wszystko dobrze tylko oszczędzaj się i odpoczywaj, Twoje zdrowie i maleństwo jest ważniejsze od najlepszej możliwej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowakrolowa27, gratuluję i trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy;) Viola150, w którym dniu cyklu robiłaś test i wyszedł pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia_27_
dziewczyny wiem wiem ja juz i tak mam wyrzuty sumienia. Mam takie tempo zycia jakie mam ale obiecalam sobie i mojemu mezowi ze zwolnie. Musze sie uspkoic bo soedze i lzy mi leca jak groch. Boje sie isc do kibla zeby nie widziec tych plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia, nie obwiniaj się. Sama mówisz, że z dzidziusiem jest wszystko ok. Takie plamienia się zdarzają. Musisz teraz odpoczywać i być pod kontrolą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doSonii
Czesc, jestem w ciąży, w 5 miesiacu, chciałam Ci tylko powiedzieć zebyś nie czytała za dużo informacji na temat plamien na internecie, bo wiekszosc to...... Ja w 7 tygodniu dostałam plamien, tak samo jak Ty usg wykazało ze wszystko z malcem ok, potem w 12 tygodniu znowu dostałam plamien - (usg znowu ok), trwały 10 dni, nie miałam zadnych leków na podtrzymanie bo jestem za granicą i tu nie daja. Potem w 16 tygodniu bylam w Polsce i lekarz powiedzial mi ze takie plamienia zdarzaja sie kobietom czesto " to tzw niby okres" moga wystepowac do 4 msc w czasie gdy wystepowala by normalna miesiaczka. Dopoki nie masz czerwonej, żywej krwi i bólu brzucha, mysle ze nie masz sie co martwić, ważne że serduszko bije, to naprawde dobrze rokuje, życze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo sonia jak się czujesz? dreaminggirl---> jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) @ nie ma. Brzuch mnie boli i przestaje, takie mam dziwne bóle co jakiś czas. Już myślę, że przylazła @,a tu nic. Właśnie Sonia, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczynki:) Soniu jak tam wszystko wporządku? odpoczywaj dużo maleństwo najwazniwjsze i jak najmniej stresu a wszystko bedzie dobrze:)trzymam kciuki:) dreaminggirl cały czas trzymam kciuki oby nie przyszła:) jak co chwile latam do łazienki bo mam wrazenie ze juz ta małpa wredna przyszla ehh rottana moze zrobimy jakas tabelka?bedzie nam łatwiej zapamietac za kogo juz czas trzymac kciuki?:) ja juz zmykam do pracy miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati, ja również trzymam kciuki. Jestem za tabelką, najlepiej za dwoma. 1. Dziewczyny w ciąży; 2. Dziewczyny czekające na @ tzn. mające nadzieję, że się nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl pierwszy robiłam w 29dc, ta druga kreseczka była słaba ale widoczna, drugi test robiłam 30 i już była mocniejsza :) u Ciebie który dc?? Sonia_27_ wszystko będzie dobrze, maluszek jest silny, serduszko bije więc nie może być inaczej!! Trzymaj się!! Ja mam dziś chyba pierwszy raz mdłości... ojj nieprzyjemne to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi że robiłam 30 kwietnia drugi razy czyli w 31 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×