Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana
dzieńdobry paniom:) jak się czujecie przyszłe mamusie i kobitki które chcą skopać dupsztala @??? :P ja dzisiaj...ugh tragedia... jestem taka niewyspana i śpiąca że ugh... ale jutro i po jutrze mam wolne to troszku odpoczne:P:P:P tylko rano wstałam i już nabuzowana wchodze bo mój kochany rano zrobił mi taki pierdolnik że do szafki dostać się nie moge i muszę posprzątać... arr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
u mnie bez zmian;)Bolą mnie sutki i czasami czuję podbrzusze, ale to może być objawem zarówno @ jak i ciąży. Te sutki nie dają mi spokoju, bo zazwyczaj bolą mnie piersi przed @. No i coś mnie obsypało krostami na dekolcie i na czole, a z tym problemu nigdy nie miałam. Ale pewnie sobie wkręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszamamausia84
kiedy najwcześniej można wykonać test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszamamausia84 najwczesniej w dniu spodziewanej @, chociaż niektórzy wykonują dzien, dwa przed i już jest pozytywny wynik ale najlepiej w dzień @ :) dreaminggirl a kiedy ma nadejść @? Trzymam kciuki aby nie przyszła, mnie też bolały sutki i podbrzusze jak na @ a tu niespodzianka :) Sonia _27_ mi termin wychodzi na 5.01 ale jeszcze lekarz musi to potwierdzić, idę 11 maja :) Rzeczywiście jest nas coraz więcej, wiosna sprzyja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dreaminggirl----> pewnie przestraszyła się naszych gróźb i miejmy nadzieje że nie przyjdzie:P:P:P viola150---->mi wg miesiączki wychodzi 30 grudnia:P ale wiek mojej fasoleczki dowiem się za 6 dni. już doczekać się nie mogę:( jak się czujecie dziewczyny w tak piękny słoneczny dzień? ja nie za bardzo bo kolejna wiosenka mi dzisiaj przemija... :(:( robie się taka stara plim:(:(:((: :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27_
Pisałam, pisałam i mi wcięło posta wrrr.... dreaminggirl ----- trzymama kciuki za pozytyw. Wczoraj mialam sądny dzień, non stop nerwówka. Czasami chciałabym pójsc na zwolneinie ale chyba w domu bym zwariowała, nie wiem co bym robila. Wiecie ze ja od 5 lat nie bylam ani razu na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Sonia _27_---> może czas alby pójsć? a jaki zawód wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
@ ma (NIE MA!!!:D) przyjść w sobotę. Chciałabym w sobotę zrobić też test, bo wybieram się na rodzinną imprezę i jestem pewna, że będę nakłaniana do wypicia lampki wina lub piwko. Wczoraj na bieliźnie zobaczyłam taką małą brunatną plamkę krwi. I zastanawiam się czy to mogła być implantacja zarodka, a może po prostu jakieś plamienie przed @. Już co raz bardziej się nakręcam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
Ps. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana no proszę - sam koniec roku :) mój mąż też by chciał żeby maleństwo urodziło sie jescze w starym roku no ale zobaczymy jak to będzie, również nie mogę doczekać sie wizyty u lekarza :) byle do piątku :) A powiedzcie mi dziewczyny - pracujecie czy jesteście na l4?? jęsli nie to od którego miesiąca chcecie iśc na l4?? Sonia _27_ od 5 lat??? no to nieźle, w sumie ja na zwolnieniu byłam 3 lata temu z powodu wycinania migdałków ale z powodu choroby to też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
takie plamienie na początku ciaży sie zdaża. dreaminggirl przestań bo sama się nakręcam:P:P viola150---> a ja tam wolałabym w styczniu, współczułabym swojej kruszynce jakby musiała aż do grudnia czekać na urodzinki:P::P ale fanie w tym okresie rodzić (stary rok-nowy rok) bo przez zimę się odchowa i na wakację można już z odchowaną dzidziula jechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27_
rottana kim jestem z zawodu? jakby to powiedziec? Skonczylam prawo i handel zagraniczny a jestem negocjatorem umow handlowych, pracuje w dziale handlu. Wręcilam sie jeszcze na studiach na staz i tak zostalam. Boze jak ten czas leci. Nie wiem co bedzie jak urodze dziecko, wypadne z obiegu i nie wiem czy pozwola mi wrocic tu gdzie jestem. Wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27_
dreaminggirl ---- ja tez mialam takie plamienie, trwało 2-3 dni doslownie kilka malutkich, ciemnych plamek, tez sie wystraszylam. Takze zaciskam kciukasy mocno, mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
sonia--> czyli nie masz ciężkiej pracy i ciekawe czy szbko cie na zwolnienie puszczą. ja akurat jestem kasjerką w kauflandzie i moja praca jest ciężka zarówno fizycznie jak i psychcznie także 3 miechy pierwsze i spadam na zwolnienie... tylko ta piepszona umowa... myślę że tą ciążę bedzie szybko widać. już mi piersi sporo urosły a to dopiero początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodnik12345
Witam. Chciałabym się poradzić. Moje cykle są krótkie, ok 20-22 dni. Dzisiaj jest 13 dzien cyklu. Zauważyłam śluz z domieszką krwi. Czy może to oznaczaj plamienie implantacyjne? któraś z was miała coś podobnego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja akurat ani przy jednym a ni przy tej ciąży nie miałam żadnego plamienia także ci nie doradze ale z tego co sonia dosłownie niedawno pisała może tak być:) a co podejżewasz ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca soniii
apropos pracy soni to negocjator to moze byc strasznie nerwowa, stresujaca i odpowiedzialna praca, ale wszystko zalezy od stanu zdrowia i samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja nie mówie że jej nie dadzą zwolnienia, bo każda kobitka ma prawo pójść na L4 tylko zależy to od lekarza prowadzącego. także sonia jak nie będziesz dawala rady to musisz powiedzieć wprost swojemu lekarzowi że nie chcesz już pracować i zobaczymy jak to będzie. Dzieciątko najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca soniii
mi sie wydaje ze ona nie bedzie chciala isc na l4 ze wzgledu na sytuacje w pracy, o ktorej pisala (niepwnosc powrotu). Rottana, ty pracujesz fizycznie ( wiem, ze glowa tez) i masz prawo byc zmeczona, ale taka praca negocjatora jest równiez stresujaca i ciezka, ale pod innym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia_27_
fakt mam nerwowa prace, jak jest goracy okres to pracuje 14 godz na dobe. Lekarz mi wystawi zwolnienie w kazdej chwili nie ma problemu ale narazie chyba jeszcze noe jest czas. Z moja praca jest tak ze jest pewna tzn nie zwolnia mnie ale moge nie utrzymac sie na obecnym stanowisku jak wypadne z obiegu i bede musiala znowu pracowac na wszystko. U mnie dziewczyny wracaja do pracy bardzo szybko ale jeszcze na macierzynskim wpadaja do pracy, biora papiery i nadrabiaja braki. Taka firma wychowawczy = degradacja albo odejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym roku dowiedziałam się 19.05 o ciąży:) Młodzieniec urodził się 20.01. 2012:) Życzę Wam powodzenia!!!! Fajne takie zimowe dziecko - teraz na wiosnę ma już prawie 4 miesiące i jak najbardziej mozna wakacje zacząć planowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w aptece, też nie mam stresującej ani cięzkiej pracy i myślę pracować do 6-7 miesiąca bo w dsomu bym się chyba zanudziła, ale potem już bedę chciała sie pewnie odpocząc i przygotować sie w spokoju w domku na przyjęcie maluszka :) Pewnie że fajnie zimą urodzić :) potem po wakacjach wrócić do pracy, maleństwo już w miarę odchowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ojaaaaa... dzisiaj jak jechałam do pracy poczułam pierwszy raz co znaczą poranne mdłośći... ugh... czy was kobitki też tak boli podbrzusze? jakby janiki? bo mnie chwilami tak boli jakbym zaraz miała dostać okres i miało wszystko ze mnie chlupnąć... nie fajne uczucie....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27_
Witajcie A co tu taka cisza? Ja jeszcze w pracy od 9, za chwile wychodze. Padam na twarz. Marze o prysznicu. rottana ja raz czy dwa takie cos odczuwalam teraz juz nie. Mdlosci tez nie mam, w ogole nic zadnego objawu, zastaawiam sie czy wszystko jest ok. Za 2 tyg. mam wizyte. Ale chyba ja przesune na za tydzien bo nie moge sie doczekac usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowyKwiatRóży
hej kobietki :) Ja czekam na zrobienie testu. Termin @, która mam nadzieje nie przyjdzie - 18.05 - to nasz 3 cykl starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana mnie też pobolewa podbrzusze jak na @, dziś nawet 2 razy tak mocniej, rzeczywiście nie jest to przyjemne uczucie... Mam koleżankę w 20 tyg i pytałam ją to mówiła że ona też takie pobolewania miała i to dosyć długo... Ja mam jutro wizytę u gin także zapytam co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Rottana, pobolewania sa podobno normalne, dopiero jakbys zaczela plamic, krwawic, to trzeba sie martwic. Robilas badania na poziom progesteronu? Sprawdz czy nie masz go za malo. Co do Twojego zaproszenia - chetnie tu bede wpadac, ale niestety wiesz jakie mam problemy i raczej niepredko zobacze pozytywny wynik testu. Wszystkim zafasolkowanym zycze spokojnej ciazy, cudownych doznan (pierwsze usg z bijacym serduszkiem, pierwsze ruchy) i szczesliwego rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bólu podbrzusza to macica sie powiększa, więc wszystko ok- jeżeli są to takie "ciągnące" bóle, jeżeli skurcze to tu juz gorzej ;/ co do plamień dużo dziewczyn ma je, zazwyczaj w dzień spodziewanych miesiączek, jednak plamienie nie oznacza końca . mdłości was dopadną od 6 tc - choć oczywiście wyjątki są rottana- radze się wstrzymać z wizytą, lepiej iśc za 2 tyg ponieważ tak wcześnie możesz dzidzi nie zobaczyć bo będzie jeszcze pęcherzyk - a później będziesz się stresować do kolejnej wizyty czy zarodek jest czy nie ma ;C jeżeli chcesz się upewnić zrób po prostu betę HCG 2 x w odstępach 48h jak ładnie przyrasta ;) wszystko ok. jeżeli chodzisz do lekarza na NFZ i tak na 1 wizycie nie da ci skierowania na USG więc jak chcesz zobaczyć swoje maleństwo na 1 wizytę najlepiej prywatnie sie zapisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gratuluję wszystkim przyszłym mamuśka zafasolkowania ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.11
Cześć dziewczyny ;) ale świetnie że jest ten temat... ja osobiście dziecka nie planowałam... a nawet mówiłam że nie chce mieć dzieci... ale w jednej chwili to podejście się zmieniło... pięć dni po tym jak nie dostałam w kwietniu okresu zrobiłam test... jedna kreska nie wyraźna wiec byłam pewna że bobaska nie ma... ale że @ nadal nie nadeszła to 06.05 zrobiłam kolejny test i jest ;D na początku chwila płaczu chyba szok... a potem już sama radość ;) 07.05 poszłam od razu do gina... powiedziała mi że to początek i 21.05 kolejna wizyta a 31.05 mam usg ;D teraz strasznie się cieszę, to moja pierwsza ciąża i mam dopiero 20 lat a mój chłopak 25 miałam zupełnie inne plany na najbliższe kilka lat... ale jak okazało się że jestem w ciąży to wszystkie priorytety mi się momentalnie pozmieniały... teraz najważniejsza jest fasolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×