Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość MiMi_05.11
rottana---> ja też co jakiś czas miewam bóle własnie tak jakby @ miała się zacząć... i bardzo się tego obawiałam... ale faktycznie to pewnie skutek zmian w macicy... Jeśli chodzi o prace to od razu poszłam na zwolnienie... nie wiem co ze sobą zrobię w domu... może jakiś fitness dla kobiet w ciąży albo szkoła rodzenia, ale ja pracuję w mc donald's nie jest to lekka praca ani przyjemna ale była wygodna bo własnie napisałam maturkę i planowałam jakieś studia... jednak nie ma mowy abym w ciąży spędziła tam choć jeden dzień... nie chce się w taki sposób przemęczać fizycznie i psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny:) ja jak byłam u gina to był 3-4 tc takze będzie ładnie widać 14:P dreaminggirl---> jak tam kochana? mów i nie stresuj mnie:P mam nadzieje że wredna małpka nie przyszła? malinowa!!!!!!!!!!!!!!!!!---------> hej słoneczko, zaprosiłam cię bo tu są wszystkie kobietki starające się jak i zafasolkowane. Aczkolwiek wiem że nie jest ci łatwo bo masz problemy. może zzarazisz się od nas pozytywnymi fluolidami:D:D:D:D mam nadzieję ze to normalne, jak będę u ginki to się popytam, nie pamiętam takich objawów przy wiktori, a może były tylko że delikatniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
MalinowyKwiatRóży--- trzymam kciuki również za ciebie:) MiMi_05.11----> gratuluje z całego serduszka. wiek o niczym nie swiatczy, ważne że ty jesteś na tyle dojrzała żeby zostać mamusią i masz wsparcie u swojego faceta, a reszta jest małoważna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana, nie przyszła ale pewnie przyjdzie, bo czuję się już coraz bardziej @-owo:( Poza tym wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test, oczywiście wyszedł negatywny, niby robiłam po południu ale pewnie jakiś cień cienia by już był. @ mam dostać pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dreaminggirl----> czemu zrobiłaś już test;/ najwcześniej się robi w dzień spodziewanej miesiączki i to z porannego moczu!!! nic dziwnego ze wyszedł negatywny... ja zrobiłam 6 dni po tym jak się spóźniał z porannego moczu i wyszła bardzo blada kreska ze w pierwszej chwili nawet jej nie ujrzałam i myślałam że dupa z tego... mam nadzieję że to wina żle wykonanego testu i że jest twoja upragniona fasoleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu zrobiłam?Bo kupiłam sobie dodatkowy bobo test w promocji:) Hehe, no i stwierdziłam, że mi go nie żal;) Że jak coś to mam jeszcze jeden i zatestuję w dniu @. Wiem, że to bez sensu, ale jakoś tak mi odbiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moge sie do Was dołączyc?ja własnie ten cykl mam starankowy @ mam dostac we wtorek, moze akurat nie przyjdzie tak bym juz chciała:)slub mam 2.06 i byłby to najpiekniejszy prezent:) powodzenia dla wszystkich dziewczyn mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do siebie:) ps.mama pytanko moj narzeczony bierze tabletki na nadcisnienie czy któras z Was słyszała moze ze one źle dzialaja na plemniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati witaj;)Widzę, że jedziemy na tym samym wózku i czekamy na @ a właściwie to liczymy, że wredna nie przyjdzie;)Nic nie wiem na temat takich leków, może powinnaś się skonsultować z lekarzem czy farmaceutą, ewentualnie może w necie poczytać. Przeglądnij na samym początku ulotkę, może tam jest jakieś interesujące Cię info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dreaminggirl pod koniec maja pójde do ginekologa i sie podpytam:) na necie cos czytalam to pisza niby ze troszke zwalniaja te plemniczki :(ehh najchetniej tez bym juz test zrobila ale jest za wczesnie a tak kusi oj kusi:)ile sie starsz jesli moge sie podpytac? moj jest to pierwszy cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też dopiero zaczynam, to mój drugi cykl starań;) Jeśli teraz nic nie wyjdzie, mam zamiar zaopatrzyć się w cykle owulacyjne, ten cykl moim zdaniem był jakiś dziwny - normalnie czuję owulację (mam bóle owulacyjne) , a teraz tak jakbym ją przegapiła, mam nadzieję, że w ogóle była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usialala12345
Witajcie czy moge sie przylaczyc?? Mam 19 lat mam juz jednego bobasa poltorarocznego i teraz chyba znowu jestem w ciazy okres mi sie spoznia juz przez 5 dni no i zrobilam test wyszedl pozytywnie choc ta druga kreseczka taka bladziutka jeszcze . hmm boje sie powiedziec komu kolwiek o tym rodzinie i wogole ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym cyklu odrazu stosowałam testy owulacyjne bo chciałam zobaczyc kiedy ja mam wyszedl pozytywny 16 dnia czyli 24-36 pozniej mialam owulacje dosyc pozno jak na cykle 28,29 raczej mam regularne, no zobaczymy w sumie staralismy sie przytulac tak co 2 dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też co drugi dzień, także chyba "konkretnie" się staraliśmy. W poprzednim cyklu to nie było aż tak wyliczone i w ogóle. Nati, ile masz latek? Usialala, no oczywiście, że możesz. Gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałam, że się boisz, no nic na pewno się jakoś ułoży, musisz powiedzieć i razem dacie radę. Nie jednak na pewno Ci zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usialala12345
wlasnie nie takie gratulacje mam 19 lat i grugie dziecko w drodze oczywiscie jestem z mezem mamy slub i wogole cacy ale boje sie reakcji rodziny cociaz chyba nie powinnam bo jestem pelnoletnia mieszkamy sami i sie utrzymujemy sami ale hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl ja mam 25 a moj 32:) no zobaczymy co wyjdzie z tych naszych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usialala12345 jestes młodziutka ale spokojnie sami sie utrzymujecie to czemu tak sie obawiasz rodziny:) teraz to sie tylko cieszyc aby zdrowa fasolka byla a jakos sie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati, ja też mam 25 lat, mój mąż 30;) Napisz koniecznie, czy Wam się udało w tym cyklu. Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usialala12345
ja wsumie sie ciesze z bobaska ale nie bede narazie chyba mowic nikomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl to jestesmy rówiesniczki :) pewnie ze napisze bede tu zagladac i trzymam kciuki aby Wam sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia _27_
Witam O ile wpisow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia 27 pozwolilam sobie dołaczyc do Was:) dobrze nieraz sie tak wygadac i wspierac:) a z tego co przeczytałam Ty juz masz fasolke w brzuszku:) zazdroszcze:) gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati0587 dziekuje i trzymam kciuki za wasze starania. Czy u was tez tak duszno czy to tylko dla mnie, jakos tak dziwnie. Klimy nie bede włączala bo zaraz gardlo mi siądzie. A jak u was z apetytem, bo kurcze ja nie moge nic jesc. Śniadanie w ogóle mi nie wchodzi, tylko kawa potem moze jakis jogurt, obiad tez nie idzie a na kolacje to juz w ogóle nie mam ochoty bo padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati0587 to u Ciebie też przygotowania do slubu, super ;) i tak odrazu staracie sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia no juz za 3 tygodnie bede męzatka:D juz starania bo sie doczekac nie moge a narzeczony to juz mi gadal od lutego ale sie bałam ze gdybym czasem zaskoczyla to w suknie sie nie zmieszcze:) no ale zobaczymy jak długo nam to zajmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co mieszkam w UK ale planujemy zjechac:) u nas dzisiaj nawet słonecznie juz chyba z 3 tygodnie prawie codziennie pada ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt potem z suknia problem. To patrze ze u was tez spora roznica wieku w zwiazku, u mnie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×