Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyslona Ola

Muzułmanie w Niemczech coraz bardziej agresywni!

Polecane posty

Gość gość
o nastempny liszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na imię szmato. Nie przedstawiaj się. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo do tego z3,36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja. :p żryj odchody. :D trochę przesadził ale z niektórymi tekstami tamtego typa się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np ta histeria jeśli chodzi o uchodźców, to jest po prostu chore. Podobna sytuacja była jakiś rok temu. Z ukraina. G****o takie się wylało wtedy, że szkoda gadać, pokazało to jaka jest większość Polaków. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 3;59 to jak ci sie podoba jak cie wsza wyzywa to ja ci jeszcze doloze ty w chemorojdy dmuchany wypierdku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, whatever. :D wymyśliłem fajną, swojską ksywkę dla emigrantów - bingole. Fajna nie? :D jak spotkacie jakiegos to krzyknijcie "eee czesc bingolu" :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa.....ale dobroduszni sie znalezli,kilka ostatnich postow,ciekawa jestem jakby sytuacja byla odwrotna i jak biali by walili do nich tlumem jacy oni byliby dobroduszni........NA GLOWNYCH PLACACH BY LUDZI WYZYNALI ....obudz sie europo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj pij więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dopiero poczatek zadyma bedzie jeszcze w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
Naprawde jest tak zle z nimi w niemczech? Bo zastanawialam sie nad przeprowadzka do nieniec z ie ale widze ze trzeba bedzie uciekac gdzies dalej. Jestem tolerancyjna ale tego co sie dzieje teraz juz nie bardzo znosze. Kazdy ma swoje miejsce widac. A najbardziej denerwuje mnie to ze kraje bigate islamskie maja w d***e imigrantow tylko biedna europa musi ich brac. shame!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
europa nie musi ich brac, tylko chce. Merkel i jej koledzy musza miec jakis zysk z tego,ze godza sie na zniszczenie europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uchodźcy to częśc planu USA i Niemiec , nie chcielibyście wiedzieć jaki jest jej cel ;) ale nie wesoły dla Europy i dla ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchamy, chcemy poznac ten cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu APOKALIPSA- czyli ujawnienie prawdy brutalnej prawdy. Dopiero inwazja arabów musiała być tym impulsem aby ludzie,społeczeństwa i narody europejskie przebudziły się z tego długiego letargu oraz zobaczyły czym tak naprawdę jest projekt UE. W Polsce to samo może lemingi się będą budzić a co potem pewnie dalszy rozkład moralny państwa . Już mówi się o likwidacji Zus i o głodowych emeryturach obywatelskich jeśli w ogóle jakieś będą. Spodziewałem się tego od dawna i o tym mówiłem ale nikt mnie nie chciał słuchać . Żebyście widzieli te głupie miny moich znajomych widząc co się dzisiaj wyprawia na świecie i w europie. Taka jest cena życia ponad stan czyli na kredyt i w odrealnionym landrynkowym świecie. Teraz będą tylko depresje nerwice i samobójstwa. Najedźcie się zachodu do syta - smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schulz, Junker, jeden chuj cwelowski, każdy aszkenazyjski syjonista IV rzeszy UE to bezwzględny wróg Polski, a ich psy gończe zwane platfusami na czele z agentem Stasi Tuskiem Keszebe realizują ewidentnie scenaiursz ostatecznej zagłady Polski, Słowian i prawdziwej narodowej Europy … nacjonalizm w obecnym czasie, to jedyny racjonalny impuls instynktu samozachowawczego, który może nas uchronić od zagłady, i mimo że nie jestem katolem i krystowiercą, to wolę żyć już w Polsce katolickiej niż w zaoranej islamem koloni barbarzyńskiego kalifatu Eurabi … ja krzyżakom w drogę nie wchodzę i dopóki oni mi nie zgrażają, to niech zdzierają kolana przed sektą Vaticanu, chociaż ubolewam że naród polski nie jest stricte słowiański … ale naród bez swoich korzeni staje się obozem syjonistycznej samozagłady multi kutli i tęczowej tolerancji genderpedalstwa, którego osobiście nienawidze jak żydomasonów, którzy je faszystowsko propagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie są muzułmanie tam jest przemoc to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Polski groźniesze są niemcy niż muzułmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiecie jak jest źle teraz z muzułmańską swołoczą, nie dają żyć rodowitymi porządnym Niemcom, zresztą wszyscy mają z nimi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwcie się co PiS robi w Polsce, sprowadza muzułmanów dziesiątkami tysięcy, tylko w tym roku dał karty pobytu 30 tysiącom, a zamierza ściąga Bengalczyków, Pakistańczyków, Uzbeków i inne śmiecie islamskie. Już jest niebezpiecznie w Warszawie, myślę nawet o kupnie broni!!! Od dwóch lat na ulicach pełno jest zachszczonych dżihadystek, to jest już codzienny widok! Jest bardzo źle, a wygląda że będzie jeszcze gorzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Głupota teraz powinno się zamykać granice tylko czekać gdy jacyś zamachowcy uderzą w Polskę nie wierzę aby wywiad był na tyle wyspecjalizowany w walce z terrorem aby temu zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz do Niemiec bez dokumentów z offshoreidcardscom to nie ma co jechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×