Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość jasiu72
do Diemen nie rozumiesz tego biznesu,ja nic nie sprzedaję,widzę że nie znasz tematu a sie wypowiadasz. do Loot,to nie jest produkt tylko usługa a dokładnie turystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diemen
jasiu, czy oni juz zupełnie Cię odmużdzyli? Nawet nie wiesz czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasio dobrze mówi
Jasiu dzieli się produktem i budowaniem struktury. Jasiu nie biega z butelką soku od drzwi do drzwi i nie sprzedaje produktu. Jeżeli Jasiu za sponsoruje osobę zainteresowaną i ta osoba chce również używać produkt kupuje go bezpośrednio od firmy. Jasiu nie ma magazynu i nie handluje produktem na allegro. Jak w każdym innym mlm osoba taka jak Jasiu jedynie dzieli się produktem lub też informacją z pozostałymi osobami. Mylicie tutaj moi drodzy sprzedaż bezpośrednią z marketingiem wielopoziomowym a to jest bardzo duża różnica. Są firmy które działają w sprzedaży bezpośredniej i są też firmy działające za pośrednictwem marketingu wielopoziomowego. I nie pisze tutaj o samym monavie tylko ogólnie o zasadzie działania mlm. Są zwolennicy są przeciwnicy. Jasiu poleca produkt i jeżeli przez takie polecenie Firma nie jasiu dokona sprzedaży Jasiu dostaje prowizje. Gdyby Jasiu polecił koledze, koleżance produkt lub coś innego w sklepie dajmy na to z gadżetami Jasiu prowizji nie otrzyma. Jasiu również produktu nie sprzeda gdyż tego dokona właściciel danego sklepu, kasjerka czy też inna osoba nie zagłębiając się w szczegóły. Jasiu chociaż działamy w dwóch różnych firmach jednak w tej samej branży życzę Ci powodzenia w rozwijaniu biznesu. I jeszcze raz w pierwszej kolejności poznajcie różnicę w sprzedaży bezpośredniej a marketingiem wielopoziomowym, oraz akwizycją bo z tego co Jasiu pisze to nie biega z odkurzaczem Rainbow od domu do domu robiąc prezentację jak to on działa. Pozdrowienia i zejdźcie z Jasia jak nie rozumiecie podstaw działania branży mlm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniella Rand
Wystarczy wpisać w google "Monacie scam" i już wiadomo wszystko i działalności tych sików w butelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do Loot
" 16:25 [zgłoś do usunięcia] Loot Uwazajcie na monavie mnie zwerbowal koles co obiecal ze sam postara sie by mi sie zwrocilo w ciagu tygodnia natomiast po jakims czasie gdzie zaczely mi puszczac nerwy stwierdzil zebym sam se szukal- no tak on na mnie zarobil kupujac sok z 90% marza. W kolko tylko poczekaj zaraz kogos ci wpisze az wreszcie znowu monavie robi kolejna autowysylke i zdziera z ciebie kase - podwojnie w plecy." Odpowiedz mi na jedno pytanie. Co zrobiłeś w od czasu, kiedy "zwerbował cie koleś" do czasu, aż "zaczęły puszczać ci nerwy"? Ile to czasu upłynęło i z ile osób przyprowadziłeś wtedy na spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
do Diemen ja akurat mam mózg i to myślący:) także nie martw się tym i zajmij się swoim "biznesem":):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diemen
"Ni ma magazynu i sprzedaje towar..." No właśnie! Tym bardziej jesteś zwykłym sprzedawcą zatrudnionym przez firme której towar sprzedajesz. Tyle tylko, że masz nielimitowany czas pracy, brak podstawy i wszelkich świadczeń, a do tego całą odpowiedzialnośc przejmujesz na siebie. To wymyślone przez szkoleniowców określenie "dzelenia się" to nic innego jak spzedaż i prezentacja produktu. Człowieku zastanów się i przestań bzdury pisać... zarabiasz na tym, że sprzedasz produkt i na tym, że osoby którym zrobisz prezentację sprzedadzą produkt. Przestancie wymyślać te pierdoły o dzieleniu się... To, że Pan na szkoleniu Ci to tak wytłumaczył nie znaczy, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loot
Na poczatku nie nie bylo mowy o przyprowadzaniu ludzi do "interesu" Jaki to mlm o turystyce? Jakis normalny produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
do diemen,powtarzam ja nic nie sprzedaję,tylko sam kupuję i używam,nie wiesz jednak co znaczy MLM poczytaj najpierw fachową literaturę a póżniej zabieraj głos,a jeżeli chodzi o świadczenia to masz na myśli zus to gratuluję że liczysz na emeryturę :):) do Loot podaj swoje namiary najlepiej pocztę,wyślę Tobie wszystkie szczegóły,tu nie będę pisał bo nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diemen
Tak tak ja wiem ZUS jest straszny i nic się z niego nie dostaje. Słuchaj dalej tych głupot, ale z tego co wiem sam też nie odkładasz pieniędzy zaronbionych na monavie, bo niestety nie byłoby Cię stać, żeby jeszcze z tej kasy odkładać na emeryture oraz opłacac składki takie jak przy pensji w normalnej firmię opiewającej na taka samą kwotę co Ty dostajesz, która na bank nie jest zbyt wysoka. Ostatnio widziałem wiadomość od jednego z dystrybutorów mv... miał pod sobą ok 90 osób i 1700zł w 3tyg z tego... powodzenia przy takim zarobku w biznesie, który dłuuuugo rozkręcasz, a niestety sprawnie funkcjonuje tylko przez kilka lat. Wysokie prowizje są, ale tylko na początku każdy kolejny etap to już coraz mniejsze pieniądze... Poza tym jesteś w biznesie Monavie, bo wygadałaś się wcześniej, od ponad roku... udawałeś na początku, że niby nie jesteś w monavie ale potem się zbulwersowałeś i wygadałeś. Skoro w nim jesteś tzn, że sprzedajesz produkty mv, nie ważne w jakim czasie to robiłeś czy to było miesiąc temu czy 2, czy tydzień i teraz jakoś sobie radzisz z prowizji, ale i tak jesteś sprzedawcą. Musisz cały czas dbać o swoją strukturę, bo ludzie z niej odchodzą więc musisz znowu iść w miasto i sprzedawać, proste... tylko zrobili Ci pranie mózgu i nie jesteś w stanie tego zrozumieć. Co do ZUS'u to rzeczywiście jest on bardzo źle zorganizowany, ale uwierz mi bez przymusowego filaru mielibyśmy ok 80% ludzi w wieku 65-67 lat bez niczego, mieszkających na ulicach, a z tego co widzę nie jest jeszcze tak źle z wypłatami emerytur. Oczywiście są za niskie, jednak też nie licz na to, że z pensji 1500zł przez 30 lat uzbierasz na emeryturę w tropikach... Niestety wpłacane przez nas pieniądze nie idą tylko na emeryturę naszą, musimy też opłacać inne wydatki ( wiem wiem nie zawsze zgodne z prawem) jednak też musimy płacić za takich obiboków co za młodu chcieli mieć majtek nie płacąc podatków i składek, a potem żebrzą żeby im dać, bo im się należy... tak właśnie wyglądają Ci pseudo biznesmeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
diemen Ty chyba jesteś wróżbitą,skoro wiesz ile zarabiam i czy odkładam na emeryturę,może pochwalisz sie jaki masz biznes lub prace wtedy "pogadamy" , a może Ci nie wyszło w MLM i teraz piszesz swoje smutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diemen
jasiu już Ci ktoś wcześniej napisał o tym pisaniu o biznesach... MLM nie tykam nie mógł bym patrzeć w lustro i mieć świadomość, że w wieku np 35-40 lat jestem sprzedawcą, do tego na usługach jakiejś firmy, która nawet nie ma pojęcia o moim istnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
diemen nie masz sie czym pochwalić i piszesz okrężną drogą,szkoda mi z Toba pisać-jesteś najmądrzejszy,jak twierdzisz po moim nicku że mam niby 35-40 lat:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
diemen proponuję lekturę Roberta Kiyosaki " Biznes XXI wieku" może to Ci rozjaśni w którym jesteś miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diemen
jasiu przecież ja nie napisałem ile masz lat... i nie pisałem też nic okrężną drogą, po prostu nie pisałem wcale. Rany, rzeczywiście poziom uczestników tutaj nie jest zbytnio wysoki. Pozdrawiam i kończę rozmowę, bo raczej przyjemności nie widzę w rozmowie, gdzie rozmówca większości nie rozumie, a do tego nie potrafi stworzyć jakiejś rozsądnej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
diemen dałeś się sprowokować i nie będziesz pisał,jaka ulga:):):) ale książkę przeczytaj dużo Ci rozjaśni Twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ludzie czy wyście poszaleli? Kto w dzisiejszych czasach kupuje takie g...o? I co to za wpisy tych cudownie ozdrowionych? Jedna WIELKA LIPAAAAAA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chcecie być zdrowi, to polecam zdrowy rozsądek za zupełną darmochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #13darwin
rozjaśni wątpliwości? chyba ni to chciałeś napisac.... w sumie to gorzej ze skonczyl bo raczej przegrales ta dyskusje i tyko podzialales na niekorzysc swojego pracodawcy za to sie nalezy kara zwrotu caych zarobionych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #13darwin
tak jest w umowie monavie napisane, to nie moj wymysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
człowieku co Ty masz z ta umową,której ja nie podpisywałem,bo nie na tym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
Robert Kiyosaki "Biznes xxi wieku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1111
Banda oszustów i wyłudzaczy, podatków albo nie płaca zupełnie, a jak już zapłacą to w Stanach bo tam firma jest, a potem pierwsi do narzekania na system jak to on zly i ze emerytury niskie, jak robisz na czarno to sie nie dziw ze emerytuy niskie.. zly jst wlasnie dlatego bo takie cwaniactwo jest w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Daga1111
Jesteś kolejnym manipulatorem, który nie zna tematu. Za pieniądze zarobione w Monavie płacimy podatek w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Daga1111
I jeszcze jedno moja droga. Polska piszemy z wielkiej litery, to wynika nie tylko z zasad pisowni, ale i z szacunku dla Ojczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasio dobrze mówi
I kto tu pisze bzdury jeszcze raz proszę o zapoznanie się z tematem u źródła wiedzy a nie wyssane z palca historie przekazywane przez osoby nie mające zielonego pojęcia. Powtarzam po raz kolejny i nie jest to jak twierdzisz wyniesione ze szkoleń bo nigdy na żadnym nie bylem więc nie zakładaj z góry co wiem czego nie wiem gdzie bylem lub co robiłem. Dystrybutorzy dzielą się na 3 grupy. Pierwsza z nich to konsumenci, osoba taka podpisuje umowę dystrybutorską z firmą po to tylko aby kupować towar dla siebie w cenie hurtowej a nie detalicznej. druga grupa to konsultanci, którzy kupują towar od firmy w cenie hurtowej i sprzedają w cenie detalicznej innym osobom. Trzecia grupa to liderzy którzy budują strukturę. I właśnie Jasio czy też inna osoba należy do tej właśnie grupy nic nie sprzedaje. jeszcze raz polecam zapoznać się z tematem u samego źródła większość ludzi na tym forum myli pojęcia i nie wiadomo skąd czerpie to wiedzę. mamy tu już polonistów, chemików, znawców z innych branż, natomiast osób czynnie działających w mlm garstkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasio dobrze mówi
Odnośnie podatków bo również i ten temat jest poruszany każdy pracownik etatowy płaci najwyższe podatki, oraz nie ma on też wpływu na ich wysokość. Nie potrzebuje księgowego ani radcy prawnego gdyż to urząd skarbowy jest radcą prawnym. Im więcej taka osoba zarobi im wyżej awansuje tym więcej podatku zapłaci. Prawo jest tak skonstruowane ze pracownik taki widzi tylko kwotę podatku odprowadzonego na papierze. Przeciętny pracownik ponad pół roku pracuje na potrzeby Państwa, dopiero w drugiej połowie roku zaczyna zarabiać pieniądze dla siebie i swojej rodziny. Można tu jeszcze poruszać kwestie podatkowe firm które są mniejsze w porównaniu z pracownikiem etatowym, oraz podatki wynikające z samej współpracy z firmą działającą w sektorze mlm. W dzisiejszych czasach umowa o prace nie gwarantuje żadnego bezpieczeństwa jak to miało miejsce dawno temu. Jak jesteś najsłabszym ogniwem wypadasz z gry. Pracownik traktowany jest jako koszt który trzeba uciąć. Nie będę już poruszał tutaj tematu jakie ryzyko jest związane z prowadzeniem własnej firmy, bo jak pójdzie coś nie tak to tylko z długami można zostać gdzie w mlm tego nie ma. O ZUS emeryturach też można dużo pisać szkoła(studia) 45 lat pracy emerytura. Jeżeli ktoś sądzi że to jest dla niego dobre niech tak robi. Jeżeli ktoś chce mieć większa kontrolę nad wszystkim niech wybiera metody alternatywne. Wszystko jest dla ludzi i każdy decyduje co jak i gdzie. No ale temat schodzi na boczny tor bo przecież piszemy tu o soku, więc oddaje klawiaturkę osobom działającym w monavie i znającym temat samego produktu jak również planu wynagrodzeń, gdyż jestem w innej firmie i nie mogę się wypowiedzieć na ten temat z prostej przyczyny. Nie znam produktu ani też planu kompensacyjnego. Jednak cieszy mnie fakt że są ludzi tak bardzo "inteligentni", którzy nie działając czynnie w monavie wiedzą o niej wszystko. Zamiast tracić swoją energie na tym forum w temacie który do niczego nie prowadzi lepiej wyjść sobie na spacer. Na tym kończę wpisy. Pozdrawiam i życzę miłej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem na szkoleniu (nawet nie wiem czy dobrze to nazywam) w Ossie . Zaproszony przez Svietlane P. . Spotkania z liderami Piotrem M. Arturem R . i jakimś niemcem łamiącym polską mowę . Co mnie zaskoczyło to fałszywość tych ludzi . Domagają się honoru od innych sami oszukując . Gdy się spojrzy im w oczy to odwracają głowę . Sam wykład bez większego sensu . Młodzi ludzie , którzy w coś uwierzyli słuchają tych , którym służą . Bicie brawa na stojąco za poganianie do pracy . Jakbym był na zjeździe PZPR w czasach jej świetności . Brakowało tylko słów "pomożecie- pomorzemy". Każdy zarabia jak umie ale czy o to chodzi w życiu aby znaleźć głupszego od siebie i on szukał jeszcze głupszych? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze powiedziane. W tym całym systemie Monavie chodzi o to, by znaleźć głupszego od siebie i on szukał jeszcze głupszych. Jak ktoś tego nie rozumiem to jest tylko potwierdzeniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piramida handlowa
jeżeli mowa o systemie monavie to wygląda to na piramidę handlową. Nie porównuje tutaj mlm jako piramida bo tak nie jest natomiast firmy które działają w mlm niektóre właśnie są taką piramidą wyjaśnienie tego można obejrzeć pod tym linkiem,gzie jest porównanie. Wygląda na to że ludzie kupują a potem magazynują ten sok skoro jak taki nacisk na kupowanie od 2:45 minuty do 4:40 minuty tak mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×