Gość Pani prof Napisano Lipiec 6, 2014 To było do wszystkich forumowiczów, a nie tylko tym którym produkt i firma się nie podoba. Czytam uważnie. Pozdrawiam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość ZDROWY nie tylko w ciele Napisano Lipiec 6, 2014 nikt mi nic sensownego nie odpisał i nie zmieszał z błotem RVL. Dowiedziałem się tylko że mam pić mleko. Dzięki Zauważę tylko, że w Azji, Ameryce Pólnocnej i Południowej jak i w Europie firma osiągnęła wielki sukces. Firma ma kilku milionowy obrót, ale to w Polsce forumowicze dostrzegli światowego przekrętu i oszustwa. No Śmiech na sali. Ale nic dziwnego. Polacy zawsze byli oszukiwani i ***a"ni w duuupska. Cały kraj jest skorumpowany począwszy od wierzchołku prawidziwej PIRAMIDKI. Malanowski i partnerzy są z was dumni :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 6, 2014 I znowu lanie wody z MonaVie... :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość ZDROWY nie tylko w ciele Napisano Lipiec 6, 2014 Nie lanie wody kolego a sama prawda. Popatrz na swoje posty i sam stwierdź obiektywnie kto leje wode. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 6, 2014 Kto leje wodę? Ten kto próbuje wciskać kit, że napój owocowy o wartości równej marketowym sokom z kartonu jest wart zapłacenia 110zł a nie 4zł....'kolego'. Cała legenda o sukcesie, duchowości, byciu kimś, bogactwie i cała reszta bredni jest potrzebna, żeby najpierw wyprać ludziom mózgi i zaszczepić chciwość bo inaczej nikt ni kupi wysterylizowanego napoju o nieznanych kupującym proporcjach woda - owoce za kwotę dla bogaczy 110zł + 29zł przesyłka. Napój wypasterysowany, i zaprawiony konserwantami, które wcale nie pochodzą z żurawinki. Brak podanych ilości witamin z wyjątkiem wit.C na butelce. Nawet marketowe soki je mają a tak bogatej i odnoszącej szampańskiej firmy jak MonaVie nie było stać na ujawnienie tych danych? Odpowiedź jest prosta - ludzie by porównali z sokiem z Biedrony i parsknęliby śmiechem na MonaVie, a tak przynajmniej sporo jeleni się nabiera. ;) 97% wchodzących w interes jest otwarcie informowana (oczywiście małym druczkiem), że polegnie a zarobi jedynie niecałe 3%. Wasi liderowi prof. dietetycy krytykuja pasteryzację i konserwanty a jednocześnie promują MonaVie? Dalej pytasz kto leje wodę czy wizja nieprzemijającego bogactwa przysłania cie możliwość uczciwego powiedzenia sobie: MonaVie to przekręt? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 6, 2014 Pisałeś już o tym z 5x, a może i więcej? Czy już kopujesz swoje wcześniejsze posty? Może to Ty jesteś tym "rycerzem sprawiedliwości". Szkoda czasu tłumaczyć Ci w kółko to samo. Doucz się trochę na temat produktu to podyskutujemy. Udowodnij proszę, że benzoesan sodu który jest w MV nie jest z żurawiny. Udowodnij, że sok z biedronki (który zapewne jest z ekologicznych owoców) ma tyle samo albo więcej witamin. Może zaprzeczysz jeszcze, że glukozamina nie jest pochodzenia roślinnego, albo że jej w ogóle nie ma w MV Activ. Ty kolego lejesz wode i to od bardzo dawna, pozycjonujesz tylko link od kafeterii w google. Ale jak Ci nie szkoda czasu to Twoja sprawa. Czekam na dowody Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 6, 2014 Będę pisał nawet 10x i nie sprawi mi to problemu. To, że sok jabłkowy z Lidla pokrywa 40% zapotrzebowania na wit.C a MV 25% sprawdź sam porównując karton z waszą butelką -jest dowód?Jest! Zaraz, zaraz. To ty teraz udowodnij, że wasz napój ma więcej innych witamin niz ten Biedronkowy. Ale nie jesteś w stanie bo nie wiesz ile ich masz w butli, nitk z dystrybutorów nie wie co sprzedaje("dzieli się" ;) ). Nie trzeba być asem w myśleniu, że skoro kartonowy sok wygrywa w zawartości wit. C to i innych wit. będzie więcej w soku typu multiwitamina - jest konkret?Jest! Nie trzeba byc douczonym żeby wyłożyć kawę na ławę 'kolego'. Niestety filozofia MonaVie ma tyle skuch i ściemy sama w sobie, że żaden dystrybutor nie może być douczony - inaczej byznes by się nie kręcił. Trąbi się o badaniach nad samą jagodą i jej świetnych właściewościach, ale to co w butelce to juz daleko inna bajka. Nawet jeśłi dostałeś dowody to i tam będziesz czekał na nie dalej. Nic nowego w szeregach zaprogramowanych żołnierzyków MonaVie. :) ...I dziwić się, że Larsen znów was zmanipulował. :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 6, 2014 Zapomniałeś dodać, że chyba trzeba wypić LITR SOKU JABŁKOWEGO Z LIDLA, a nie tak jak MV 60ml. Jakbym wypił LITR MV to też miałbym ponad 75% dziennego zapotrzebowania na wit C. Ale nie tylko witaminą C człowiek żyje. Ja Ci nic nie muszę udowadniać. To Ty chcesz pokazać wszystkim, że firma to jedno wielkie światowe oszustwo. Ja na Twoim miescu zgłosiłbym to do policji albo interwencji z polsatu :). A co do soku z Lidla. Wystarczy wygooglować by poczytać coś na ten temat: "Sok jabłkowy nie z koncentratu – Lidl Koszt 3,49 zł / litr. Na pewno lider cenowy wśród soków nie z koncentratu. Nie ma miąższu, ale trochę błonnika jest (0,2 gram / 100 ml). Nie jest pasteryzowany, ale to nie znaczy, że nie jest konserwowany. Rolę konserwantu spełnia witamina C. Niestety nie jest to witamina naturalna, więc raczej naszemu organizmowi się nie przyda. W najlepszym przypadku będzie wydalona przez organizm. Smak w porządku. " dodam link:http://oszczedzanie-pieniedzy.pl/soki-nie-z-koncentratu-nfc/ A tutaj bardzo ciekawy artykuł na temat produkcji soków do sieciówek. link: http://www.wykop.pl/ramka/163843/oto-jak-sie-produkuje-soki-i-napoje-dla-biedronek-lidlow-i-podobnych-pic-vid/ Więc dalej kupuj sobie najtańsze produkty, promuj lidla i biedronke i ich produkty, które na pewno są najlepszej jakości :) Pzypomnę tylko, że w napoju funkcjonalnym MV nie ma tylko wit. C i nie tylko suszone śliwki i jagoda acai są w tej butelce. Ale podłącze się do pytania "ZDROWY nie tylko w ciele". Co z tym RVL też nie ma witamin, węglowodanów i białek. Może jest lepszy niż np. produkty Olimpu albo kfd? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 6, 2014 Ale po co Wy dyskutujecie z debilem.Przeciez zaraz napisze ze wystarczy pic mleko nic nie jesc i tez schudnie ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość Cebulowy rycerz Napisano Lipiec 6, 2014 Ale po co te epitety i nic nie wnoszący spam? Żeby nie było, że sam sobie odpowiadam na posty jak niektórzy, będę pod pseudonimem Cebulowy rycerz. Bo rycerza sprawiedliwości już mamy. P.S Czekam na odpowiedź i dowody. Bo moje dowody znalałem bardzo łatwo w internecie, że jednak sok z lidla nijak się ma do MV :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 6, 2014 Docent, ja mam tylko średnie wykształcenie, ale wiem, iż słowo MÓZG pisze się właśnie w taki sposób. Pozdrawiam, Docencie;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 Wątpię żeby zachodziła potrzeba dodawania wit.C do niepasteryzowanego soku nie z koncentratu. Dziwne, że do niego dodali a do napoju z koncentratów i proszków nie musieli... ciekawe. Nawet jeśli tak jest to 3.50zł., ale 110zł drogą nie chodzi. Jeśłi mam tyle zapłacić to mam prawo wiedzieć jak bardzo chrzczony jest napój i ile witamin zawieca, prawda? To jak? Dowiem się jakie są proporcje woda - koncentraty+proszki i ile jest witamin w napoju MV? Puki co, nie ma sensu go porównywać z niczym, bo to kot w worku. Ice tea to nie sok więc pobite gary, podobnie jak MV to nie sok. Plan wynagrodzenia to utopia. Nie pytajcie o RVL bo to rozwadnia sedno przekrętu o sok. A żartu o mleku nie załapałeś ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 Ale głównym atutem podobno ma być ilość antyoksydantów. Szkoda, że 60ml waszego napoju przegrywa z 3 suszonymi śliwkami. Sednem dyskusji nie jest porównanie soku z Lidla z waszym napojem a wykazanie kolosalnie zawyżonej ceny za produkt niskiej jakości oraz fikcyjne zapewnienia o sukcesie dystrybutorów. 97% wtopi kasę i straci dobre imię otoczenia bo po czasie dotrze do nich, że naciągali rodzinę i znajomych na lipny towar za kupę kasy. 3% zaślepionych dochapaniem się pieniędzy będzie miało to w 4 literach. Co do RVL najbardziej obiektywne będzie zbadanie wątroby i nerek po dłuższym używaniu. Ogólnie wiadome jest, że nerki muszą się narobić, żeby rozbić białko na aminokwasy, przy tym dochodzi do zakwaszenia organimu i utraty wapnia. Najlepsza dieta do chudnięcia to roślinna, bogata w błonnik, chlorofil i całą armię dobroczynnych składników. Piłem RVL i jakoś nie byłem oczarowany. To ja teraz poproszę o dane zapytane wyżej. Dostanę je czy znów stertę wymijającego bełkotu? Ludzi polecam zapytać o nie na prezentacji i obserwować minę 'prezentera'. ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 Biorąc pod uwagę moje ostatnie wyniki badań plus to , że używam Rvl od 1,5 roku to powiem ci ,że bardzo ale to baaardzo strzelasz ślepakami . Wyniki bardzo dobre ,krwi , nerek, wątroba też ma sie dobrze , tak samo jak cholesterol i waga :) Póltora roku temu 102 kg 27% tluszczu,teraz 84 kg 15 % tluszczu, wiek metaboliczny 27 lat a mam 45. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 Niczym nie strzelam. Napisałem, że każdy niech się przebada i sprawdzi czy mu służy. Jeśli nie zmieniłeś diety i tylko do starej dodałeś RVL to gratuluję, ale jeśli oprucz RVL trzeba było zacząć chodzić na siłownię, biegać itp, zmienić dietę i odstawić używki to bez stosowania RVL będzie podobnie. Jakoś niezbyt trudne a 300zł/mc w portfelu. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 bez katowania się dietami , bez siłowni . raz w tygodniu trochę ruchu na rowerze albo spacer połgodzinny .Tak samo jak i przed rvl em .Jedyne co zmieniłem to proporcje tego samego jedzenia plus pilnowanie pięciu posiłków dziennie i woda . Zgadzam się z Tobą , mozna dokonać tego samego chodząc na siłownie , katując się dietą albo nic nie jedzeniem .Pamiętaj tylko że jedzenie w cudzysłowiu cztery razy kurczaka z ryżem , plus mieszanki orzecdhów migdałów ,płatek owsianych itp tez kosztuje :) Życze powodzenia w przygotowywaniu tak żeby posiłek kosztował max 8 złoty ,codziennie .No chybva że z super produktów z lidla czy biedronki . Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 więc nie wiem skąd wziąłeś te 300 pln ? spróbuj pięć posiłków (2 razy zamień na RVL ) , POLECAM może w koncu przestaniesz być taki anty ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 Ty jeden anty ;-) Sprobuj i uwierz... ze nie ma wiecej antych wpuszczonych w maliny 97% bylych DYSTRYBUTOROW mvi... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 Zmiany jakie wprowadziłeś nie są bez znaczenia. Zmniejszenie jedzenia i podzielenie posiłków,******* woda. Czyli tak jak pisałem :D Nie pisałem o kurczaku, ryżu itd. skąd to cytujesz? Skąd 300zł? A ile kosztuje pakunek RVL? Za 300zł można jeść przez miesiąc 1 osobie. Po co bulić kolejne 300zł? To wkleisz w końcu wartość witaminową napoju i te proporcje woda - koncentraty? Bo temat nam jeszcze zejdzie na zupki chińskie a nie o tym się pisze. Słuszna uwaga z tymi 97% . Jeśli 97% to ja jeden, to ja cię pozdrawiam. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 Nie mój drogi , zmiana proporcji plus Rvl a nie zmniejszenie posiłków , a to nie to samo :) skoro to twoim zdaniem takie proste to dlaczego większość ludzi jest otyłych ? Te 300 pln to z księżyca czy jak ? Co do składu Rvl był juz podawany :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 7, 2014 A napisz nam co będziesz jadł za 300 złoty przez cały miesiąc ? Rvl kosztuje 240 pln ,nikt nie zmusza do kupowania za 300. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 8, 2014 Tego typu odzywki kosztuja okolo 100 pln. Ale zaraz zaraz czy wy juz nie bronicie brei napojowej mvi? Skoro nie potrafiliscie obronic napojow to staracie sie wykazac przy rvl, ktory przynajmniej ma podany sklad ale jego cena jest dwukrotnie zawyzona. To i tak lepirj niz napoiki ... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 8, 2014 no to podaj mi przykłady tych świetnych produktów za 100 pln ? :) tylko proszę już nie ośmieszaj się produktami z lidla i biedronki Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 8, 2014 Zmniejszenie posiłków miałem zmniejszenie ilości jedzonej na raz czyli 5 posiłków. Zmieniłeś proporcje i bardzo dobrze. Przypuszczam, że bez RVL będa podobne wyniki jak bez. Skąd tyle otyłych? Niech zgadnę... bo nie piją RVL? ;) Otyli sa bo jedzą złe jedzenie, przede wszystkim takie które uzależnia smak. Złe tłuszcze, rafinowane cukry, rafinowane białe mąki, słodycze, smażone na brazowym rafinowanym oleju kotlety. Jedzą za mało nieprzetworzonej termicznie roślinności, a zielonej prawie wcale. Można się rozwodzić w tym temacie ale kiedyś nie było RVL i ludzie byli w świetnej formie, a teraz nawet wielu dobrze sobie poczynajacych też nie wie o jego istnieniu i nie sa otyli. Wasze produkty sa przereklamowane i mają zawyżoną cenę. RVL ma podany skład i każdy wie co kupuje, a to że nawet 240 to nie powisz, że tanio ;)? W kwestii napoju owocowego jużnie liczę, że ten kot w worku zostanie jakkolwiek opisany konkretnie. Piszesz ciągle o wszystkim ale ani zdania o liczbach dla napoju. Czytający chyba nie maja wątpliwości kto kogo buja :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 8, 2014 240 to nie tanio,ale 8 to już tanio.Pewnie ze rvl nie jest jedynym rozwiązaniem,ale na pewno prostym i tanim Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 9, 2014 Jeżeli stosować się do zaleceń mfi to należy dwa razy dziennie zamienić 2 z 5 posiłków na koktajl rvl. Jedna paczka to 28 porcji więc w miesiącu trzeba zużyć nie jedną paczkę a dwie czyli wydać ponad 500 pln. Dobrze liczę? Ktoś pytał się o inne koktajle węglowodanowe bo tym jest rvl więc wystarczy spojrzeć na drogie odżywki firmy OLIPM gdzie 1kg kosztuje około 35 pln a 1,6 kg rvl 260 pln więc liczby mówią same za siebie... . http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=6&m2=102&id=45 Czekam na odpowiedź ale pewnie napiszą że w oplimpie nie ma sproszkowanych jagód acai. Co tam można jeść suszone śliwki i jest dużo lepiej niż mieć na głowie naklejkę z napisem FRAJER! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 9, 2014 Hahaha, odżywki węglowodanowe, nie no porównanie mega ;) to ci wyszło . Już nic więcej mi nie trzeba . Udowodniłeś tylko swoją mizerną wiedzę .Ewentualnie napisz nam czym się żywisz cały miesiąc za 300 złoty , "ekspercie " od zdrowego żywienia. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 9, 2014 O OLIMPie nie pisałem ja ale przyznaję rację. Nie jestem ekspertem ale mam sporą wiedzę i wyleczyłem się z wielu dolegliwości takich jak alergie, candida, egzemy, brak energii, nadwaga. Przeszedłem głównie na proste posiłki bardzo mało przetworzone termicznie. Jem głównie owoce i warzywa, mięsa mało. We dwoje wydajemy na jedzenie poniżej 500zł/mc a głodni nie chodzimy. Wiele osób pyta co robimy, że tak dobrze wygladamy, to samo mówią o cerze. Wciskanie ludziom bajek o magicznym napoju z gumijagód i proszku RVL są śmieszne. Was śmieszy jedzenie suszonych śliwek, moreli, orzechów, warzyw i owoców ale to wynika z niskiej wiedzy i wyprania mózgu przez marketing psychomanipulacyjny. Wystarczy trochę się doedukować w internecie ale dla was dystrybutorów to zbyt prymitywne bo nie ma pompy, krawatów, medalików w klapce marynarki biznesowej i pochwałek od lidera ;) Zgadzam się z przedmówcą co do nalepki na czole FRAJER. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 9, 2014 ty to http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=6&id=45 porównujesz do RVL ? no to nie dziwię sie ,że 300 ci na żarcie starcza, powodzenia .Przeczytaj skład ,podaj mi gdzie tu masz zbilansowana ilosć białek (apropo pokaż mi gdzie tam jest hydrolizat białek serwatkowych) węglowodanów (a przy okazji pokaż mi gdzie są te dobre cukry jak stevia, izomaltuloza ?)i tłuszczy ?(a raczej ich brak ) o witaminach i antyoksydantach nie wspomnę . życzę smacznego :) ale żeś se wybrał posiłek , gieniusz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość gość Napisano Lipiec 9, 2014 dobrze wyedukowany gościu od suszonych owoców .Biorac pod uwage kwotę którą wydajesz na żarcie to suszone owoce kupujesz nie eko także gratuluje smacznych owoców z dwutlenkiem siarki :) W Twoim dziennym menu pewnie przekraczasz jakieś 500 % normy Owoce ? oczywiście .Wczoraj kupowałem ,kilo truskawek 9 pln , borówki 12 ,czereśnie 10 pln :) razem 31 pln nie mówimy tu o ekologicznych .Masz racje można przeżyć nawet za 200 pln :) nazbierać pokrzyw , posadzić warzywa na działce , drzewa owocowe , robić zakupy w lidlu (pierś z kurczaka za 2 zeta ) no i da radę .Można również odżywiać się bez rvl i schudnąć .Tylko niewielu ma czas żeby robić sobie 5,6 posiłkow w ciągu dnia. A pytanko - jajeczka to kolega gdzie kupuje , te za 20 groszy czy te za 1,20 sztuka ? Zawsze jest wybór jajo 0,20 gr lub 1,20 pln borówki 9 pln lub 15 pln serek wiejski 2,99 pln lub biały tłusty ser ekologiczny 200 gram 9 pln. olimp (zero zbilansowania plus tanie zamienniki) 3,50 pln lub rvl (pełnowartościowy zbilansowany posiłek bez tanich zamienników) 8 pln FRAJER TO TEN CO MYŚLI ,ŻE WIE WSZYSTKO DZIĘKI WUJKOWI GUGLOWI I PORÓWNUJE COŚ O CZYM NIE MA POJĘCIA . m Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach