Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

natalinka ładna z Ciebie dziewczyna. trzymaj się diety a będziesz super laseczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka_nie_chudzinka ale z Ciebie Laseczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Łał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja doszłam do wniosku, że muszę jeść tak jak na początku diety. węglowodany tylko na śniadanie, na 2 zawsze owoc, obiad dużo warzyw plus jajko lub chude mięsko, kolacja nabiał tylko i wyłącznie! i żadnego podjadania. jak się wyrobię w czasie to będzie jeszcze podwieczorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka - ładna z Ciebie kobitka:) a teraz reprymenda;) pisałam,aby NIE PIĆ OCTU JABŁKOWEGO W CZYSTEJ POSTACI!Zawsze jako roztwór!Może zaszkodzić w czystej postaci... A ja dziś po rowerku i jak sie czuje rewelacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem taka zmotywowana!!!! przyjaciółka moja kochana wysłała mi zdjęcie z pobytu nad woda :) tak popatrzyłam i dopiero zobaczyłam jak bardzo się zmieniłam! niesamowite uczucie! od jutra już koniec podjadania, trzymam sie solidnie diety, i koniec. mam taką motywację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE DZIEWCZYNY ! ale jednak te walki sa okropne ,mobilizuje mnie juz wszystko musze wazyc chociaz 90 kg i juz bede zadoowolona wg dzis sie zmierzylam i pokazalo ze mam 174 hheh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę pokręcić hula hop, bo jutro się ważę i aż się boję co zobaczę. pewnie z 69,5 :/ a mogło by już być mniej niż 69...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam za jakies 87 p. chyba. To ide sobie zobaczyc jak dzialaja na mnie te łyzeczki:) Dzieki i nie wiem czy dzisiaj jeszcze wejde, ale jak cos to napewno bede jutro:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski,ja dzisiaj cały dzień w gródku już mi się oczy zamykają, Natalinka_nie_chudzinka nie wyglądasz na swoje kilogramy dala bym Ci dużo mniej mi się marzy jak na razie zejśc z 3 cyfrowej wagi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zobaczycie, że Wam waga spadnie szybko!!! ja dopiero co zaczynałam i miałam na wadze ponad 80kg i czekałam na 7 z przodu, a tu już 6 jest. warto naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie nachodzą Was takie chwile,że macie wszystkiego dosyć i byście rzuciły te diety w pioruny,mi się to zdarzało bardzo często teraz jakoś panuje nad sobą oby jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no były takie momenty. ale widząc efekty miałam jednak siłę ciągnąc to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka i Angel007 - nie pijcie octu jablkowego w czystej postaci please...wszystko z umiarem... idę już spać,dobranoc i do juterka paździoszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja już w pracy, właśnie popijam kawkę, kurczę muszę się bardziej zmobilizować bo zazdroszczę wam wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna po wczorajszych dolegliwosciach juz nie bede:) Wypilam 2 lyczeczki i zapilam pol litra wody ale i tak bylo mnie strasznie niedobrze chcialam juz wiecej nie pic tego octu ale po tym jak sie dzisiaj zwazylam to rozcienczylam 2 łyzeczki w pol szklanki wody i duzo zapijalam i czuje sie narazie dobrze:) Kolometa ja mialam takie zachwiania złosci i bezradnosci ale teraz jest super bo widze jak gramy spadaja mysle ze jutro najdalej pojutrze zapisze w stopce swoj pierwszy ukonczomy cel z tym ze ja nie jem nic do poludnia a potem po troszeczku do 4 maxymalnie do piatej cos tam zjem i potem znow nic nie jem do nastepnego dnia do poludnia. W sumie to juz sie przyzwyczailam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za błedy czasami tak mam dopiero jak przeczytam to widze co napisalam:D A z moimi godzinami to chodzilo mi o to ze od 12:00 -13:00 zaczynam jesc pierwszy posilek a ostatni 16:00-17:00 a potem zaczynam od nastepnego dnia to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj moje kochane ja pije wlasnie kawe czuje ze schudlam troche z brzucha jest mi lzej o wiele jak siadam i wg przepraszam ze wczoraj juz nic nie napisalam ale mialam mily wieczór z moim bo ostatnio mielismy ciche dni hehehe w sumie przez 2 tyg :O ,juz od dzis tabletek nie biore a one byly na wywolanie miesiaczki i tak jak od wczoraj poludnia ich nie biore tak tez przestalo mi leciec:( a zeby spirale wyciagnac podobno musze miec miesiaczke i juz zaczynam sie bac ze mi tego nie wyciagna ehh zobaczymy ja sie waze w sobote mam nadzieje ze chociaz z 2 kg mi ubylo zakwasy mam po tych 60 brzuszkach i tych przysiadach ale czuje sie bardziej zmobilizowana dzis postaram sie zrobic 100 brzuszków w zaleznosci jak sie bede czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez mam czasem takie zachwiania ze mam dosc tego wszystkoego i najlepiej bym rzucila ta diete ale to tylko chwilowe , gdy tylko zaczynam miec takie mysli to wchodze na kafe i sie mobilizuje tym ja wy chudniecie i sobie tlumacze ze przeciez ja tez moge a co mi to da jak teraz zjem jakiegos fast fooda heheh i jakos sie jeszcze nie zlamałam , ostatnio nawet pozwolilam mojemu zeby kupil sobie kebeba i zjadl go w domu a ja zapijalam woda i nawet mnie do tego nie ciagnelo , a on do mnie przyszedl po tym jak go zjadł i powiedział Rybka widze , ze twarda jestes , bylam z siebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jade na weekend z lubym,jak utrzymać dietę? Cieszę się na wyjazd a boję,że wypadne z dietowych torów i znów będzie mi ciężko zaczynać. Natalinka,śliczna dziewczyna z ciebie. Dziewczyny,podziwiam was z tym octem,ja po próbowaniu mam teraz taki wsręt,że nawet butelki nie odkręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiaa) dasz rade najwazniejsze zebys sie nie zlamała miej silna wole ja juz tylerzecy sobie odmówiłam ze sama siebie podziwiam bedziemy 3 mac za Ciebie kciuki napisz jak wrócisz :P a co do octu to mi również ciężko go pic :O dziewczyny mialam Wamjeszcze powiedziec kupilam sobie ostatnio Masło Kakaowe do ciala na rozstępy i wiecie co smaruję nim cale cialo nogi itp na brzuchu mam straszne rozstepy( w ciazy przytylam 40 kg ! takie to bylo moje obzarstwo i strasznie popuchłam na nogach i rekach nawet pierscionek zareczynowy który dostalam w czasi ciazy ledwo co wchodzil mi na palec ) teraz tak sobie patrze i te rozstepy tak zblakly ze ledwo je widac ja sobie nabrzuch b.duzo nakładam i masuje przez ok 5 min jestem w szoku ze tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,mnie boli dzisiaj głowa od żołądka zjadłam wczoraj tortille z warzywami i źle się czułam,wiedziałam jak to się skończy ale sobie nie odpuściłam diabli już mnie biorą,muszę gotować dla mojej rodzinki a tak mi się nie chce,czasem tak mnie kusi to jedzenie dobrze ,że córka ma trochę wolnego ze szkoły to ona gotuje, idę robić jej tort bo ma dzisiaj urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka jakiej firmy to Masło? A co do wyjazdu to sobie przemyślałam,jutro wyjeżdżamy to się przegłodze od rana i zjem potem z moim jakąś obiadokolację,jedziemy nad morze to pewnie to rybka będzie a w sobote małe śniadanko i obiad na wyjściu..dam rade,musze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny:) Podziwiam Was za to picie octu. Kiedyś kupiłam malutką buteleczkę, otwarłam, powąchałam i to był mój koniec... Choćby nie wiem jak był cudowny, nie jestem w stanie tego powąchać, a co dopiero popijać. Pogoda u mnie bardzo ładna, więc chyba skuszę się na mycie okiem w ramach przedpołudniowej gimnastyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia ja to maslo w uk kupilam firma bardziej farmaceutyczna KINGSLEY HOUSE SKINCARE promocja byla i dalam za niego doslownie 1 funta i jestem strasznie zadowolona na opakowaniu jest napisane CAN ASSIST IN REDUCING STRETCH MARKS jest on jeszcze EXCELLENT AFTER SUN MOISTURISER czyli jak sie opalacie to równiez polecam w Polsce mozecie kupic z ziaji wazne zeby to nie byla jakas podróba i zeby nie byl lejacy ja jk moje pudłko podniose do góry nogami to nawet kapka niewyleci taki gesty jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×